ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 21:11

To ti je sve gradska sirotinja mada ne mora nužno biti iz grada. To su cure iz stanova. Ona se rodila u tom stanu. To jedina nekreretnina koju roditelji imaju i ona ima brata il sestru. U svakom slučaju tu će živit roditelji i ona zna da njoj triba vlastita nekretnina.

Samo šta ne idu za tim da nisu svi ta šema il da neki ljudi jednostavno imaju rješeno stambeno pitanje il čak ovako ka ja imaju i više stanova i da zadnja stvar koju žele čut od ženske su pitanja ekonomske naravi.

Ne zanima me to. Ne želin čut ništa o tome. Ne zanima me šta tebe muči u životu. 

Lezi i raširi noge.

RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by veber 28/11/2019, 21:14

RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:
mativka wrote:
RayMabus wrote:Sve ti je matematika. Prije žene nisu smile radit ka likar. Znači imaš sto muških likara i domačice koje će se udat za njih. Danas imaš 40 likara i 60 doktorica.

I tako ti je svugdi više manje.

I sad kakoš ti sad takvi uvjet postsvit ? Pa mogu ja postavit uvjet da mi žena mora imat sise do poda al aj nađi mi takvu.

Ok imaš kriterije al u stvarnosti od 100 muški samo 30-ak će ispunjavat taj kriterij da ima stalni stabilni posao dugoročni dobro plaćen i više od neke ženske.
Poželjno i mora su različita značenja.
Poželjno bi bilo da ženska muškome ne otkrije da ju svrbe ekonomski problemi jer je to svakom muškom alarm za uzbunu jer ćim nestane para ovu će vatat napadi panike.

Ma jebo takvu žensku.
bravo Longi :tu :cleanteeth
Nažalost kasno sam otkrio da je zbog urbanizacije većina tih cura odgajana u stanovima il manjim kućama s roditeljima a ćim razmišlja o vezi misli da ona druga strana je isto to pa onda joj se po glavi vrte stambeni krediti pa ispituje jel imaš stalni dobro plaćeni posao da možete dignit stambeni kredit.

A ja imam par stanova.

I onda kad to skužiš da je ona s time opterećena a nit jednom nije ni pomislila da možda ti imaš jer ne radiš takvi posao s kojim možeš plaćat stambeni kredit malo se zamisliš s ćime imaš posla.

Prvo : glupa je i ograničena jer misli da su svi u njenoj poziciji.

Drugo ; siromašna je i to je opterećuje i ćim zafali para ova će pucat po šavovima jer je tu opterećena mentalno

Treće : Koji će ti kurac ženska koja važe koliko netko ima para pa tko ima više tome će dat pičke

Četvrto : Kad nestane para a štšta onda ?

Peto : Nije to to , tražiš normalnu osobu a ne neku koja je ovdje toliko opterećena da ne vidi tebe uopće.

Moga bi ovako do sutra al sve se svodi na to da ako ćemo tako onda ću ja u katalogu potražit žensku koja ima sise do poda pa njoj to ponudit tako da se bar dobro izguštam u krevetu.

Emanicipacija znači da i one moraju radit a onda su se našle u situaciji da sad one moraju razmišljati i o tome kako će ekonomski ta veza plivat iznad vode samo muškarac kad se ženi ne traži računovođu koji nema para nego žensku.

Jel to problem shvatit ?
kada istaviš kljućeve iznajmljenog bmw a ispred sponzoruše nije ni čudo da te gledao kao potencijalnog sponzora.
da ero ima 100 kuna najljepšoj navijačici bi platio sladoled.

sigurno ne velim čuj pičko imam velikog koji se ne diže  stan. da jedan imam ih tri. oš se parit zmenom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 21:23

Pa ne govorim ni ja to. Čitaj šta pišem. Skrivam šta imam od žena ko zmija noge upravo da vidim kakva je.

Nema teorije da ću ja nekoj spomenit da imam stanove osim kad joj dajem pedalu kad vidim da nešto kalkulira di radim i te priče.

Ja to nikad ne spominjem.

Ako ti se ne seksa sa menom znači da ti se ne sviđam toliko nego je ono šema možda samo meni triba ipak lik koji ima stabilan i dobro plaćen posao jer se ja mislim dobro udat.

A pa sretno.

Onda je samo obavijestim da je upravo propustila jednog takvog.

I onda kmeće u svih šesnajst.

Ne govorim ti ja to weberu dragi nit jednoj šta imam.

Meni triba jedna žena u životu al prava , ona koja je s menom radi mene a ne radi šeme koliko on ima para i oće li moć ovo ono bla bla bla.

Takva mi ne triba u životu nego ona koja će s menom bit i u dobru i u zlu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 21:30

Većina današnjih cura su ti moderne sponze. Znači to nije ona klasična sponzoruša šta ti se za šankom vješa oko vrata nit su kurve.

To su ti moderne sponze , radi , obično ima i fakultet mada to ne mora imat al čim ga ima ta je i razmišlja ovako : ja se moram dobro udat ili ništa.


To ti je u prevodu ovo : on mora zadovoljit sve šta ja oću a ako ne onda razlaz.


Ako misliš to ženit onda pripremi pare za alimentaciju jer te to čeka.

A ja se ne mislim ženit da bi se za koju godinu rastavija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 22:28

Ra wrote:
prckov wrote:
Ra wrote:
prckov wrote:
Ra wrote:

Vidiš, u krivu si. 
Stvarno se bespotrebno osjećate kastriranim. 
Svi mi (ako to od nas život traži) možemo preuzeti tuđe uloge, ali one nisu prirodne i nikom ne donose dobro.
Biti muškarac nije samo zarađivati više od žene (čime bi nas kao trebali impresionirati) nego biti stabilan, biti oslonac, dati ženi osjećaj da joj nećeš okrenuti leđa ma kakva životna situacija bude došla.
To je ta sigurnost koju današnje ajmoreć moderne samozvjerene žene trebaju, a ne bankovni račun, skup auto i rolex na ruci.

Ok, ima i onih koje ne misle tako, ali pobogu, nemojte sve žene promatrati kroz jednu grupicu. :).
naravno da sam u pravu
I nije samokastracija nego cinjenica
oslonac je cudna I prevrtljiva stvar 
danas je to muz sutra ko zna ko
I to u vecini slucajeva
na kraju se zene uglavnom oslone na djecu I pridobiju ih na svoju stranu
govorim o vecini
cast izuzecima
Oslonac je teška stvar i tu muškarci uglavnom idu linijom manjeg otpora.  I ja govorim generalno, jer nisu svi muškarci takvi. 
Lakše je malo više raditi i zaraditi, kupiti ženi nešto skupo da ju skineš s grbače, nego se potruditi razumjeti je kad joj je teško, biti uz nju kad treba taj oslonac.  :)

Da, na kraju se žene oslone na svoju djecu. Nije li to tužno? Imaš partnera, s njim si proveo život, a moraš se oslanjati na djecu?
to je mozda tako bilo prije a opet ne mislim da je bilo u vecini
ali ko zna
danas, bar ovdje kod mene, nije tako
a da imam sina reko bi mu da se ne zeni ni u kom slucaju
vjerujem da je u hr druga situacija, ali stic cete vi ovaj standard uskoro
dok vas jos malo prihvati leftizam I ekola
Prcko, nemoj i ti ko i longi navoditi bezbroj izgovora jer si lijen da se potrudiš oko žene.  geek

Ja osobno nemam neka dobra iskustva s brakom, ali nikad sinu nisam rekla da se ne ženi. 
Ako sam ja fulala i loše prošla, ne znači da će i on. Svi mi imamo svoju sudbinu i njome sami upravljamo. 
Nitko nama nije kriv. U svemu što nam se događa mi smo učesnici i možemo mijenjati barem pola toga. Ali ne mijenjamo. 
Lakše nam je režati na sve druge, na emancipaciju, na partnera, na rodove, spolove, zemlju i društvo u kojem živimo.... 
Ali mi svugdje nosimo sebe i svoje navike, dobre strane, ali i predrasude. U tome je problem.
:tu  U stvari točno. Toliko dugo sam sam da uopće ne znam kako je to biti u vezi. Jednostavno sam se navikao na samoću i mislim da ne bih mogao funkcionirati u vezi.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 22:36

pismejker wrote:
Ra wrote:
pismejker wrote:Pa to je normalno..Mora se znati tko je glavni,a glavni je onai koji donosi doma kapitalnu zaradu..
nije meni bed slepati neku curu sve dok ona odradjuje svoj dio0 obaveza u kuci..kuvanje,ciscenje,seks..
zena u biti sto manje i ima para,je pokornija i nije sklona pobunama..
Dakle,cura mudro zbori,,
Longi na aparatah..
Ježušmarija... crni svetac :D 

A ja sam mislila da si ti iz prošlog, a ne iz pretprošlog stoljeća.
confused ..ayebayi ga sad..nebitno odakle sam..no tad je brak imao itekakvog smisla,radjala su se djeca u coporima,muževi radili po rudnicima sve da opskrbe i zbrinu obitelj,a majke su bile majke,odbacile sve drugo i posvetile se obitelji..danas je Obitelj samo sporedna stvar,vise kao neshto sto ce svima olaksati financijske obaveze,a djeca nuspojava svega toga..svatk ose trga na svoju stranu i bavi svojom karijerom iskljucivo radi SVOJIH interesa.. :starac
Točno. Ne znam jesam li fokuiran na ono što je kao bitno ili samo sebičan?  scratch  Većinu vremena mi odgovara samoća, osim petkom i subotom navečer, kad bih pojebao i konja. A opet, ne da mi se potrudit ni za to jer ne vidim koji je smisao u tome.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 22:37

mativka wrote:Bilo bi poželjno da mušarac zarađuje više i nosi ženu, ko kap vode na dlanu kroz život :)
Da, slažem se. Bilo bi poželjno da su današnje žene toga i vrijedne  :clown
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by veber 28/11/2019, 22:40

melkior wrote:
Ra wrote:
prckov wrote:
Ra wrote:
prckov wrote:
strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 22:48

veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Pa ja se ne sažalijevam, pa ne vidim zašto bi mene itko sažalijevao, niti tražim niti trebam sažalijenje. Ja svoju situaciju ne vidim ni kao očajnu ni kao depresivnu. Mene kroz život vodi i motivira dokazivanje samom sebi i drugima da sam sposoban ostvariti ono što hoću, a to je izgraditi vlastitu karijeru i dokazati se u njoj. Izvan posla imati neke vlastite hobije i zanimacije, a prije svega mi da mi nitko ne kvoca doma. Ja imam tu privilegiju da se brinem samo za sebe i da ovisim uglavnom samo o sebi. Zašto bih se toga odrekao u ime neke tzv. obitelji? Zar sam ja lud za djecom i ženinom rodbinom? Meni odgovara emancipacija.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 22:50

veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 22:55

veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Da , žene vole jebače koji će ih uspiješno zavest i odvest u krevet.

No vrimena su se prominila tako da radije ću drkat. Nešto me slabo privlače ove "moderne sponze".

Imam u životu i pametnijeg posla. Ne vrti se sve oko druge dinamike ( seks i odgoj djece ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by veber 28/11/2019, 22:58

melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
ali ima nekaj kada ti skoči u krevet, probudi te.
vodiš ih u vrtić, školu. doktoru kada su bolesna.

a, svi mi živimo koliko nas dugo djeca pamte.

a vi dalje nastavite o obiteljskom životu, suživotu i djeci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 22:59

Ne vrti se sve oko druge dinamike 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t37636-da-ti-se-sledi-krv-u-zilama-goveda-pronaena-bez-kapi-krvi-s-precizno-odsjecenim-jezicima-i-genitalijama

Imam ja pametnijeg posla od toga. 

Ja san malo širi lik nego šta moš zamislit na prvu....drugu....treću.....četvrtu....petu.


Tako da problemi ljudske ženke koja nema para a podsvjesno želi djecu jer im je svima to cilj priznale ne priznale me jednostavno ne zanimaju.

Pa ok nestat ćete a na vaše mjesto dovest ćemo islam koji će ukinit emanicipaciju i vratit patrijah.

Imam ja posla znaš. Ne pregovaram s jadnicima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by prckov 28/11/2019, 23:06

veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
ali ima nekaj kada ti skoči u krevet, probudi te.
vodiš ih u vrtić, školu. doktoru kada su bolesna.

a, svi mi živimo koliko nas dugo djeca pamte.

a vi dalje nastavite o obiteljskom životu, suživotu i djeci.
pa ti si model modernog muskarca jebote
kako to da si sutnut iz tog kreveta
sve si po PS-u a opet noga
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 23:07

veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
 To ti je taj moderni muškarac  lol!  I ti nekoga optužuješ da je peder, a ti bi bio idealna tetkica u vrtiću  :^0
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by RayMabus 28/11/2019, 23:08

veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
ali ima nekaj kada ti skoči u krevet, probudi te.
vodiš ih u vrtić, školu. doktoru kada su bolesna.

a, svi mi živimo koliko nas dugo djeca pamte.

a vi dalje nastavite o obiteljskom životu, suživotu i djeci.
Ne dragi , čovjek je besmrtno biće. Fizička smrt nije prekid života.

Ti si Wog a označava osobu koja misli da je samo tijelo.

U osnovi si individua koja se inkarnira ako to želi ali i ne mora ili je toliko dole mentalno da se nije čak ni u stanju inkarnirati.

Jedino do čega ti je stalo je da nekome uljepšaš život a nikome ga ne pokvariš jer postoji karma pa ćeš u idućem životu u suštini ti proživljavat ono šta si sam sebi učinio u prošlom.

Dakle karikirano Tko nije nešto zaslužio ne mora ni dobit.

Ako žene nisu zaslužile da ih muški pomažu onda je to to.

A ti gledaj svoja posla. Znaš šta je istina a šta ne. Ako se pojavi neka koja tto zaslužuje bit će ti drago da joj mmožeš uljepšati život jer ga sutra uljepšavaš sebi.

Sve drugo su obične bale i sranja i preseravanja neke ženske filozofije da njih mora netko nešto ovo ono jer su eto one žene.

Ne mora. I neće.ako to nisi zaslužila. I nije ispravno da tti se da ako si smeće prema drugima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 23:08

prckov wrote:
veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
ali ima nekaj kada ti skoči u krevet, probudi te.
vodiš ih u vrtić, školu. doktoru kada su bolesna.

a, svi mi živimo koliko nas dugo djeca pamte.

a vi dalje nastavite o obiteljskom životu, suživotu i djeci.
pa ti si model modernog muskarca jebote
kako to da si sutnut iz tog kreveta
sve si po PS-u a opet noga
Pizdun obični.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by veber 28/11/2019, 23:08

tko vas jebe.
, tipkamo se nekoh dana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by melkior 28/11/2019, 23:09

RayMabus wrote:
veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:





strašno.
i sada bi mi vas trebali sažaljevat?

pa evolucija vas izbacuje. žene ne vole ni pedere ni modne mačke.
a vi ležite doma, cvilite o emancipaciji i ostalim isprikama za drkanje.
Evolucija kaže da su djeca nepotreban teret i višak.
evolucija to ne veli.
malo su zajebana, ali su tvoja. čak nije bitno da su tvoja genetski.
ali ima nekaj kada ti skoči u krevet, probudi te.
vodiš ih u vrtić, školu. doktoru kada su bolesna.

a, svi mi živimo koliko nas dugo djeca pamte.

a vi dalje nastavite o obiteljskom životu, suživotu i djeci.
Ne dragi , čovjek je besmrtno biće. Fizička smrt nije prekid života.

Ti si Wog a označava osobu koja misli da je samo tijelo.

U osnovi si individua koja se inkarnira ako to želi ali i ne mora ili je toliko dole mentalno da se nije čak ni u stanju inkarnirati.

Jedino do čega ti je stalo je da nekome uljepšaš život a nikome ga ne pokvariš jer postoji karma pa ćeš u idućem životu u suštini ti proživljavat ono šta si sam sebi učinio u prošlom.

Dakle karikirano Tko nije nešto zaslužio ne mora ni dobit.

Ako žene nisu zaslužile da ih muški pomažu onda je to to.

A ti gledaj svoja posla. Znaš šta je istina a šta ne. Ako se pojavi neka koja tto zaslužuje bit će ti drago da joj mmožeš uljepšati život jer ga sutra uljepšavaš sebi.

Sve drugo su obične bale i sranja i preseravanja neke ženske filozofije da njih mora netko nešto ovo ono jer su eto one žene.

Ne mora. I neće.ako to nisi zaslužila. I nije ispravno da tti se da ako si smeće prema drugima.
Ukratko, to je to  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by prckov 28/11/2019, 23:17

btw kad se ljudi zaljube zaborave na ovakve racionalizacije
ides ko heroj pa sta bude bice
pa I ako izgubis opet si heroj 
ne zivi se dovjeka

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by veber 28/11/2019, 23:18

prckov wrote:
veber wrote:
melkior wrote:
veber wrote:pa ti si model modernog muskarca jebote
kako to da si sutnut iz tog kreveta
sve si po PS-u a opet noga
pa nisam bosančero.
ja odem.
za svako dijete se brinem, kao i za svaku bivšu.
meni sve nekretnine i dalje ostaju moje.
ova u zg je podstanar u mojoj nekretnini.

a, to što volim svoju djecu pa ih zbog razmirica s majkom ne izbacim na ulicu je druga stvar.
isto kao što sam si dobar s ex ne znači da ću se bilo kojoj vratiti.
ali isto tako ne znači da ću koristiti poziciju da sam vlasnik nekretnine.

tako da ti nije baš neki upis, čak i da je zajebancija kada se sjetimo što si pisao o svojoj gospođi.
kojoj si se vratio.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život - Page 6 Empty Re: Muškarac mora zarađivati više od žene i vući je kroz život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum