Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus on 26/11/2019, 21:14

Nigdje , vrti se u krug , tapka u mjestu , svak svoju politiku

https://www.google.com/amp/s/sportske.jutarnji.hr/kosarka/euroliga-eurokup/prvenstvo-u-srbiji-je-potpuni-skandal-i-sada-bi-isto-to-trebalo-napraviti-i-u-hrvatskoj-nasi-se-klubovi-moraju-vratiti-u-europu/9660691/amp

Sad će Zadar i Split i drugi igrat FIBA Euro kup a to žnj natjecanje stvoreno prije par godina , neki livi klubovi , nikad čuja za njih i sad će to bit nekome zanimljivo , ma moš mislit.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by Dybala on 26/11/2019, 22:05

Ide u kurac 

Kao i taj bezvezni sport koji je prestao biti relevantan odlaskom najveceg ...mj-a
Dybala
Dybala

2018-03-07

Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by £otk@ on 26/11/2019, 23:58

Nema igrača. Posebno ne na mjestu playmakera.

Svejedno je da li igramo u Europi ili ne, nismo spremni.

Najprije se trebamo povući iz te nesretne ABA lige. Moramo razriješiti status trenera za rad sa mlađim kategorijama, stariji igrači se moraju aktivirati i maksimalno pomoći, netko je i njima pokazao kako treba igrati.

I da sad krenemo raditi sve kako treba, prve rezultate ćemo vidjeti za 7-9 godina, ozbiljne igrače kroz 12 godina, a jake klubove i reprezentaciju kroz 15 godina.

A i šanse za to su vrlo slabe. Osim ako Dončić, Lilard i Teodosić ne uzmu naše državljanstvo.
£otk@
£otk@

Male
2019-02-12

Back to top Go down

Post by RayMabus on 27/11/2019, 01:32

Ovo je osnovano prije tri godine i četvrto je evropsko natjecanje dakle ovdje ne igraju ni najjači klubovi pa ni neke velike evropske zemlje pa ni prvaci svojih liga nego drugoplasirani itd i to iz većine država al ne i nekih velikih.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2018–19_FIBA_Europe_Cup

Ono jednostavno ne vidim šta bi publici to bilo zanimljivo. Zanimljivija mi je Aba 2 liga nego ovo natjecanje.

Lipo to zvuči kad kažeš igranje u Europi al ovo je četvrti razred evropskog natjecanja dakle žnj evropska liga.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 14/12/2019, 16:47

Gorica Split sad na Hrt 2.

Pogledat ću jer me zanima. Dobro da su počeli na tv prikazivat jednu utakmicu iz prve košarkaške lige tjedno.

Navečer u 23 sata je NBA liga Phoenix San Antonio al to mi je manje zanimljivo jer je to na drugom kontinetu , jedino ako ima koji naš mi je gledljivo a crnci mi se ne gledaju.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 14/12/2019, 19:28

Gorica Split 81 : 87

Odlična utakmkca , kvalitetna , gledljiva , baš san uživa. Ovako to triba vikendom jednom tjednom jednu utakmicu iz prve košarkaške lige i bar znaš ko igra i kako igra i više ljudi to pogleda jer je na samoj utakmici bilo sto ljudi ako i toliko.

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? 74216749_10215711592606653_8546512773285150720_n
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by £otk@ on 14/12/2019, 20:10

@RayMabus wrote:Gorica Split 81 : 87

Odlična utakmkca , kvalitetna , gledljiva , baš san uživa. Ovako to triba vikendom jednom tjednom jednu utakmicu iz prve košarkaške lige i bar znaš ko igra i kako igra i više ljudi to pogleda jer je na samoj utakmici bilo sto ljudi ako i toliko.

Ja isto volim gledati košarku uživo.

Kad sam išao u Ameriku, kako sam se samo veselio NBA. A ubilo me, nema navijačke atmosfere, svi samo čekaju da Steph, LeBron, Brada...uzmu loptu u ruke. Žderu i piju pivo.
£otk@
£otk@

Male
2019-02-12

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 16/12/2019, 08:48

dvije kronicne boljke hrvatske kosarke...kvalitetni playevi i treneri...osim ace i dijelom rimca ti danas nemas kvalitetnog trenera...a nikad nismo posegnuli za kvalitetnim stranim trenerom...pravog playa nismo imali od popovica...ovi polovni ameri nisu to..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by RayMabus on 12/1/2020, 19:29

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top