Katastrofalni potresi razaraju Albaniju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Katastrofalni potresi razaraju Albaniju - Page 2 Empty Re: Katastrofalni potresi razaraju Albaniju

Post by T. on 11/26/2019, 13:03

@prckov wrote:kako je bilo u makarskoj
super, malo sam primijetio sinoć u 4.55 a onda je lagano ljuljalo posli par minuta taman da opet zaspem...
ovi jutros je samo uradilo 'brum' i to je to, nije strašno, ali sam u prizemlju bio, možda na višim katovima je bilo jače...
T.
T.

2014-04-14

Back to top Go down

Katastrofalni potresi razaraju Albaniju - Page 2 Empty Re: Katastrofalni potresi razaraju Albaniju

Post by prckov on 11/26/2019, 13:10

@T. wrote:
@prckov wrote:kako je bilo u makarskoj
super, malo sam primijetio sinoć u 4.55 a onda je lagano ljuljalo posli par minuta taman da opet zaspem...
ovi jutros je samo uradilo 'brum' i to je to, nije strašno, ali sam u prizemlju bio, možda na višim katovima je bilo jače...
jesu mi sve dalmatinke na broju  B-)
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 11/26/2019, 23:38

Epi i hektor od srece zaigrali svoje uzicko kolo

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by veber on 11/26/2019, 23:43

@PABLO ESCOBAR wrote:Epi i hektor od srece zaigrali svoje uzicko kolo
ma jok, ero je tu glavni.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top