ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lijepa vijest utorkom

Go down

lijepa vijest utorkom Empty lijepa vijest utorkom

Post by debotoijusto Tue 26 Nov - 0:06

AKO Dario Juričan skupi 10.000 potpisa, birači će na predsjedničkim izborima moći zaokružiti Milana Bandića.
Naime, Dario Juričan ponovno se smije zvati Milan Bandić.

Upravni sud poništio je rješenje Ministarstva uprave koje mu je zabranilo da to ime koristi, javlja RTL.
Podsjetimo, prvo je Juričan promijenio ime i dobio osobnu iskaznicu na kojoj piše Milan Bandić. 
Onda se u cijelu priču uključio Središnji ured za gradsku upravu koji je odlučio da je Milan Bandić, zagrebački gradonačelnik, stranka u postupku promjene imena koja mora dati dozvolu za njegovu promjenu imena.

Pa je temeljem toga Ministarstvo uprave poništilo sve donesene odluke. No, sada je Upravni sud odlučio da Bandić nije stranka u postupku, i da je gradski ured pogodovao gradonačelniku.

Juričan je ovu odluku prokomentirao za RTL.
"Moja misija je da budem evanđelist korupcije. Meni se Bog javio kada sam mijenjao ime, a ova predsjednička kampanja je nastavak toga. Cijelo vrijeme sam, od početka kampanje, tvrdio da mi je ime oteto i Upravni sud je to sad potvrdio. Moja motivacija dalje je da, kad se OIB poveže s imenom Milan Bandić, da promijenim kampanju u Milan Bandić", kazao je Milan Bandić, bivši Dario Juričan.  

https://www.index.hr/vijesti/clanak/upravni-sud-odlucio-dario-jurican-smije-se-zvati-milan-bandic/2135325.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

lijepa vijest utorkom Empty Re: lijepa vijest utorkom

Post by debotoijusto Tue 26 Nov - 0:06

lijepa vijest utorkom 9c404384-828c-4165-9891-9fbd630de6f2-kuricanx1200px
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

lijepa vijest utorkom Empty Re: lijepa vijest utorkom

Post by Hektorović Tue 26 Nov - 0:31

Kifla manjak smisla za humor
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

lijepa vijest utorkom Empty Re: lijepa vijest utorkom

Post by darth_vader Tue 26 Nov - 4:46

Nije neki humor, ali neka lik trola barem...kad, već prostitucije pravne države zapinju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

lijepa vijest utorkom Empty Re: lijepa vijest utorkom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum