ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by Eroo Wed 6 Nov - 14:30

Sora wrote:ero
aj vise skini se s balkana 
ima u toj rvackoj dosta problema 

sad se još i o isilovcima legionarima srbima 
aj  e 
pa radi  takvih ko ti mi se ne mičemo s mjesta
Ovakvih 5,000, ne više, bi vas za mjesec dana doveli u red.

Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by marcellus Wed 6 Nov - 15:21

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:jebate,pa gori ste od boraca nakon WW2...jesus,pa ovo je ocito ispiranje ono malo mozga sto je glupoj teladi jos ostalo..
Unutarnji vanjski neprijatelji ruju protiv tekovina obrambenog rata....kako se povijest ponavlja.. :blj
kaj tebe grebe..ti si bil u domovinskom ratu i trebao bi prvi zokiju pljunit u lice sto prica bedastoce..on 'pristojan'..i 'fin'..a sam sebe je hvalio kako je bio kvartovski mangup,štemer...a znam deckiju iz trnja brdo..jer mi je bio susjedni kvart i bormes ga nitko nikad nije vidio u štemerstvu,frci i manguparijama...pravi trnjaski mangupi i stemeri kazuda zokija su prvi put vidjeli na tv a da uopce ga se ne mogu sjetiti iz kvarat i je'l tam neka faca bio..


takvi bahati su uredno plaćali za prolaz po ulici i prvi od ekipe dobili po pički kad je bilo neko sranje jer takva mala govna bahata svima idu na kurac po defaultu

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by marcellus Wed 6 Nov - 15:22

vuksadinare wrote:..inace zoki je na opakoj rokačini... Basketball

na ovoj slici na kolumni sauchi kox izlazi na uši

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by marcellus Wed 6 Nov - 15:23

Ra wrote:Ono što jedino čudi je da Hrvati nikad nisu imali premijera koji je aktivno sudjelovao u ratu, da sustavno biramo Sanadere i Milanoviće, “građevine” i  Plenkoviće. No zapravo niti to ne čudi: Mi radije biramo pristojne ljude.


Ne samo premijera. Ovom nabrajanju nedostaju i druga dva pristojna precjednička kandidata, mesareva kći i pjevac. 
Koliko znam i oni su u vrijeme rata pristojno bili negdje drugdje... iza neke zavjese. :)

koliko znam pjevač je došao u osijek kad je počeo rat, on je otišao davno prije rata i vratio se kad je trebalo.

mesareva kći ionak nije tu imala kaj delat osim zabavljat eventualno vojsku

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by marcellus Wed 6 Nov - 15:24

jebiga nije ni gotovina 91. dočeko ovdje, ne? Vratio se kad se zapucalo

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 15:33

marcellus wrote:
Ra wrote:Ono što jedino čudi je da Hrvati nikad nisu imali premijera koji je aktivno sudjelovao u ratu, da sustavno biramo Sanadere i Milanoviće, “građevine” i  Plenkoviće. No zapravo niti to ne čudi: Mi radije biramo pristojne ljude.


Ne samo premijera. Ovom nabrajanju nedostaju i druga dva pristojna precjednička kandidata, mesareva kći i pjevac. 
Koliko znam i oni su u vrijeme rata pristojno bili negdje drugdje... iza neke zavjese. :)

koliko znam pjevač je došao u osijek kad je počeo rat, on je otišao davno prije rata i vratio se kad je trebalo.

mesareva kći ionak nije tu imala kaj delat osim zabavljat eventualno vojsku
...škoro je otisao u ameriku 1988 godine...a vrnul se pocetkom 1992...zoki i plenki su maglu zapalili '91 a vrnuli su se 95..dakle kad je rat netom zavrsio ili koji dan prije...ah da tu im je frend vujcic guverner HNB-a...koji je iste godine paljadu napravio isto 95 se vrnul..a cetvrti frend tedeschii nije paljadu napravil al je on zgrtao prvi milijun svercom zvaka i stogod jos..sve je to isto drustvo pobjegulja koje sada drma..a sve kao 'slucajnost' godina paljade i godina povratka Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 15:34

..olfo su svi bili 'diplomati' Basketball..to se tak kaze za one za koje se trazilo 'skloniste' po londonima,minhenima,new yorku Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by jastreb Wed 6 Nov - 15:40

Gledajte,Veljko Vlahović je bil narodni heroj,a u Jugoslaviju se vratio tek 1945.

Cijeli rat proveo je u Moskvi. 

Da bi netko doprinjeo u Dom.ratu nije morao biti u rovu. Pa čak ni u Hrvatskoj,ili Bosni.   Mogao je biti u SAD,npr.

Tako da ne gledate sve po tom aršinu "Di si bija...".
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by T. Wed 6 Nov - 15:44

jastreb wrote:Gledajte,Veljko Vlahović je bil narodni heroj,a u Jugoslaviju se vratio tek 1945.

Cijeli rat proveo je u Moskvi. 

Da bi netko doprinjeo u Dom.ratu nije morao biti u rovu. Pa čak ni u Hrvatskoj,ili Bosni.   Mogao je biti u SAD,npr.

Tako da ne gledate sve po tom aršinu "Di si bija...".
Ok recimo da je to istina, zapravo jest istina, naši ljudi koji su vani lobirali za RH, sakupljali sredstva za oružje itd. ...
Šta su zoki i plenki doprinijeli RH tijekom DR-a?
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by jastreb Wed 6 Nov - 15:50

T. wrote:
jastreb wrote:Gledajte,Veljko Vlahović je bil narodni heroj,a u Jugoslaviju se vratio tek 1945.

Cijeli rat proveo je u Moskvi. 

Da bi netko doprinjeo u Dom.ratu nije morao biti u rovu. Pa čak ni u Hrvatskoj,ili Bosni.   Mogao je biti u SAD,npr.

Tako da ne gledate sve po tom aršinu "Di si bija...".
Ok recimo da je to istina, zapravo jest istina, naši ljudi koji su vani lobirali za RH, sakupljali sredstva za oružje itd. ...
Šta su zoki i plenki doprinijeli RH tijekom DR-a?
Pa oni nisu,ali nisam baš mislio direkt na njih,nego je moj post bil više usmjeren na dijalog Vuka i Marcellusa koji raspravljahu u tom pravcu,kao ;ovaj je bio tada vani,a ovaj se vratio 96. i tako to.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by Eroo Wed 6 Nov - 15:55

vuksadinare wrote:..olfo su svi bili 'diplomati' Basketball..to se tak kaze za one za koje se trazilo 'skloniste' po londonima,minhenima,new yorku Basketball
Netko je morao biti i u Moskvi, Varšavi, Budimpešti...netko u Washingtonu, Parizu, Londonu, Bruxellesu ili Vatikanu.
Ne znam tko je što radio, ali znam da ste imali love za dva rata...Lako je bilo kupovati S-300 s kešom ako si imao oklen.
Da smo najasnom, vi te love doma niste imali.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 15:57

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:..olfo su svi bili 'diplomati' Basketball..to se tak kaze za one za koje se trazilo 'skloniste' po londonima,minhenima,new yorku Basketball
Netko je morao biti i u Moskvi, Varšavi, Budimpešti...netko u Washingtonu, Parizu, Londonu, Bruxellesu ili Vatikanu.
Ne znam tko je što radio, ali znam da ste imali love za dva rata...Lako je bilo kupovati S-300 s kešom ako si imao oklen.
Da smo najasnom, vi te love doma niste imali.
o cem ti brijes kao i jastreb..ste vi jeli pokondirene tikve... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by Eroo Wed 6 Nov - 15:59

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:..olfo su svi bili 'diplomati' Basketball..to se tak kaze za one za koje se trazilo 'skloniste' po londonima,minhenima,new yorku Basketball
Netko je morao biti i u Moskvi, Varšavi, Budimpešti...netko u Washingtonu, Parizu, Londonu, Bruxellesu ili Vatikanu.
Ne znam tko je što radio, ali znam da ste imali love za dva rata...Lako je bilo kupovati S-300 s kešom ako si imao oklen.
Da smo najasnom, vi te love doma niste imali.
o cem ti brijes kao i jastreb..ste vi jeli pokondirene tikve... Basketball
Vrati se na temu.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 16:11

na danasnji dan poginuo sinjanin ivan poljak sokol zapovjednik sajmosta u vukovaru..slava mu


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/117183/dalmatinac-u-paklu-opsade-moj-brat-mrzio-je-obranu-i-zastitu-ali-je-srcem-branio- vukovar-i-domovinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 16:14

inace ivan poljak sokol je iz istog sela glavica kod sinja dapace prvi susjedi su jer su iz istog glavickog zaselka..isto je faks zavrsio kao zoki ali on se kao 'nepristojni' uputio u vukovar jer njegov otac je bio radnik,poljoprivrednik a zokijev na polozajima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by epikur37 Wed 6 Nov - 16:27

jastreb wrote:
Eroo wrote: dok je na njihovoj strani ratovalo 5,000 budućih Isilovaca.  
Ero,ne znam dal znaš da je glavni BH vehabija bio dragovoljac HV-a?

Mislim,ovo nije neka provokacija,da ne shvatiš to tako,nego tek pitanje?

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 2Q==

A ono sta rec
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by marcellus Wed 6 Nov - 16:42

prckov wrote:
Sora wrote:uopće mi se ne da sad s tobom nadmudrivati 
i kaj opće pitaš sam vrag zna
ne smijes odgovorit
mislis da cu te nesto zajebat

ma ne bi ti

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by crvenkasti Wed 6 Nov - 16:45

Ja kad vidim da je marclus nešto napisao, ja to ne čitam.

Znam da bih se iznervirao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 17:21

Svih pet zapocjednika na vukovarskom sajmistu poginulo je...slava im vjecna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by dzango Wed 6 Nov - 17:39

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:pa gledano marcelus je u svemu u pravu...dok su 'pritojni decki' ili jos bolje reci pobjegulje,minhen bojna cohali jaja i ispijali sampanjce u londonu,parizu ili gdjke li vec...decki od 18,19 godina a i neki maloljetni su hrabro stupali u redove zng-a...pa i policije..djeca mahom sljakera,seljaka...a i bilo ej ponekog iz visokostojecih obitelji koji su imali savjest


a slabo, pa lijepo je milanović još 2015 reko da on nije nosio pušku jer je u rat išla samo fukara, bogati su ostali u uredima i na fakultetima
Lepo je rekao i nigde nije pogrešio.

_________________
Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by vuksadinare Wed 6 Nov - 17:44

dzango wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:pa gledano marcelus je u svemu u pravu ... dok su 'prilični decki' ili jos bolji reci pobjegulje, minhen bojna cohali jaja i ispijali sampanjce u londonu, parizu ili gdjke li već ... decki od 18,19 godina ai neki maloljetni su hrabro stupali u redove zng-a ... pa i policija..djeca mahom sljakera, seljaka ... ai bilo ej ponekog iz visokostojećih obitelji koji su imali savjest


a slabo, lijepo je milanović još 2015 reko da on nije nosio pušku jer je u štakoru išla samo fukara, bogati su ostali u uredu i na fakultetu
Lepo je rekao da nigde nije pogrešio.
ja znam da on nije isao zbog-muda a ne bogatstva i gospodstva i fakulteta..sve izgovori...eto uvijek citiram japana..'svi vi nesto jaja ovo jaja ono a gde su jaja dole' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991 - Page 3 Empty Re: Marcellus:Pristojni ljudi nisu bili u Vukovaru ni 1991

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum