ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendarni vatreni: Dizao sam se u tri i prodavao povrće, a nisam igrao jer mi je otac iz Bosne

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Legendarni vatreni: Dizao sam se u tri i prodavao povrće, a nisam igrao jer mi je otac iz Bosne - Page 3 Empty Re: Legendarni vatreni: Dizao sam se u tri i prodavao povrće, a nisam igrao jer mi je otac iz Bosne

Post by Noor Tue 5 Nov - 22:43

max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:
Noor wrote:


– "Hajduk me doveo kad sam imao 15, 16 godina. U početku sam imao problema jer je moj otac iz Bosne, a tada neki ljudi nisu voljeli Bosance tako da nisam igrao. Bilo je teško."

Zasto su ga uopce doveli, ako mu nakon toga nisu dali igrati?
stari mu je bio balija,tzv.bošnjo.srna,namjerno ili iz neznanja krivo barata sa  pojmovima, "nacionalni bošnjo" i regioanlni bosanac...
znači, bošnjo je balija, a bosanac građanin BIH, bez obzira na nacionalnost?
bosnjo je finalni proizvod nacionaliziranog muslimana.a kad pričamo o bosancima u rvackoj repki,onda uvik mislimo na raznorazne rakitiće,kovačeviće,ćorluke,mandzukiće,klasniće,petriće...
danke, schatzi :)

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Legendarni vatreni: Dizao sam se u tri i prodavao povrće, a nisam igrao jer mi je otac iz Bosne - Page 3 Empty Re: Legendarni vatreni: Dizao sam se u tri i prodavao povrće, a nisam igrao jer mi je otac iz Bosne

Post by max123 Tue 5 Nov - 22:44

Noor wrote:
max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:
Noor wrote:


– "Hajduk me doveo kad sam imao 15, 16 godina. U početku sam imao problema jer je moj otac iz Bosne, a tada neki ljudi nisu voljeli Bosance tako da nisam igrao. Bilo je teško."

Zasto su ga uopce doveli, ako mu nakon toga nisu dali igrati?
stari mu je bio balija,tzv.bošnjo.srna,namjerno ili iz neznanja krivo barata sa  pojmovima, "nacionalni bošnjo" i regioanlni bosanac...
znači, bošnjo je balija, a bosanac građanin BIH, bez obzira na nacionalnost?
bosnjo je finalni proizvod nacionaliziranog muslimana.a kad pričamo o bosancima u rvackoj repki,onda uvik mislimo na raznorazne rakitiće,kovačeviće,ćorluke,mandzukiće,klasniće,petriće...
danke, schatzi :)
immer wieder gerne..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum