ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by red wolf 3/11/2019, 23:19

https://www.index.hr/sport/clanak/sluzbeno-bayern-je-smijenio-kovaca/2129101.aspx

Koje budale...Ove godine neće osvojiti ništa...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by End 3/11/2019, 23:27

“Birajte si trenera s kojime možete manipulirati. Niko je radio dobar posao, ali od prvog dana nije naisao na podršku nekih ljudi u klubu, a to ne može dovesti do pozitive unutar momčadi. Nisam zadovoljan reakcijom kluba na trenutnu situaciju.”

cigani bili i ostali
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by End 3/11/2019, 23:28

velika mrlja u karijeri pepa guardiole, nisu zavrijedili da s njima postavi sve rekorde kluba i lige
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by red wolf 3/11/2019, 23:29

A i sam je kriv...Trebao je odstraniti iz momčadi Mullera...No, dobro...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by Guest 4/11/2019, 07:59

Gde god dođe, šutnu ga-osim u frankfurtu gde nije imao pritisak da pravi rezultate. Još jedan šamar za đubrovačku gluperdetinu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by Guest 4/11/2019, 14:12

Ja mislin da je veći samar kad ti vodja Crvene Zvezde postane vodja Partizana prije nego stopa 5 metaka glavom...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by muckodjubre 4/11/2019, 19:40

Bayern se nikako oporaviti od kada ih je poharala ćelava,španjolska gripa!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' 6b8efe2f85c2b63406b2''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

''Službeno: Bayern je smijenio Kovača'' Empty Re: ''Službeno: Bayern je smijenio Kovača''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum