ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by vuksadinare 11/3/2019, 13:16

RayMabus wrote:
pismejker wrote:nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u koporu, vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nozekarom..svabe ih vise ne primaju ... sto je uslo, uslo je, cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli ..
Pa ja ih neću ni dirat ako oni mene ne diraju. Živi i pusti druge da žive.
jesi pizdek

vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 15:21

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u koporu, vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nozekarom..svabe ih vise ne primaju ... sto je uslo, uslo je, cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli ..
Pa ja ih neću ni dirat ako oni mene ne diraju. Živi i pusti druge da žive.
jesi pizdek
hehehehehe..vish Fuk, ti ove mlade generacije,to nije ni za kuratz ...Misli Longi da ga nece dirati..jbt,ima da ga istarapanaju,cim Kozojebi osjete sigurnost u sebe,a to ce biti,kad dosegnu kriticnu masu..to znaci,ako u svabiji ima miljun kozojeba,ugrubo..i rade sto zele,to znaci u tom omjeru za RH,76ti dio gradjana RH,u broju kozojeba,dakle nekih malo vise od 52 tisce..i mosh smatrati da ste saptom pali.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by dijagram 11/3/2019, 15:26

Prije koju godinu jedan stariji vrgorcanin jugokomunjarskog odgoja rece:
Ti samo na Hrvate mislis, nacionalisticki, a tko ce brinuti o Sirijcima, crncima, tko ce to:)
Nadam se da ce samo takvima pokrasti autice i naciniti stetu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 15:28

treba ih poslati Longiju,da im pravi sendviče i da svoj citrojen na uporabu do slovenske granice.. :clown

yodi isto...ionako su oba besposlicari.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 17:07

Pobjegose oba... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 11/3/2019, 17:10

Mene nije brige za Arape i ostale izbjeglice. Ima država pa nek se brine o njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 17:13

nek si ti meni tod,i nek si ti meni živ.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 17:14

opet kisha..ajd vrijeme za kofi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by melkior 11/3/2019, 19:56

Hrvatska zadovoljava tehničke uvjete za Schengen  lol!
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/3/2019, 22:14

jok,dok nema Yode i Longija na granici da cuvaju je,nish od Šengena..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by darth_vader 11/3/2019, 22:32

dijagram wrote:Prije koju godinu jedan stariji vrgorcanin jugokomunjarskog odgoja rece:
Ti samo na Hrvate mislis, nacionalisticki, a tko ce brinuti o Sirijcima, crncima, tko ce to:)
Nadam se da ce samo takvima pokrasti autice i naciniti stetu.

Da nije Krstičevićev ćale... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 11/6/2019, 13:14

Stigla stoka

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/631605/u-blizini-vrgorca-uhiceno-16-migranata-mjestanima-nije-svejedno-39krenuo-sam-prema-plasteniku-da-vidim-je-li-vjetar-napravio-neku-stetu-kad-tamo-nepoznati-ljudi-odmah-sam-nazvao-policiju39
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by dijagram 11/6/2019, 13:17

jasambrend wrote:
dijagram wrote:Prije koju godinu jedan stariji vrgorcanin jugokomunjarskog odgoja rece:
Ti samo na Hrvate mislis, nacionalisticki, a tko ce brinuti o Sirijcima, crncima, tko ce to:)
Nadam se da ce samo takvima pokrasti autice i naciniti stetu.

Da nije Krstičevićev ćale... B-)
haha, a nije, al jebena je ta komi indoktrinacija
sve je ulovila osime abena i mene:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/6/2019, 13:18

kazem ja.,,gradjani,susjedi se moraju samoorganizirati DSZ i ONO.....eeeeeee Tito je bio vidovit.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Eroo 11/6/2019, 14:37

Profesionalnu vojsku, plus rezervisti, na granice. Ne znam što se čeka. 
Naguravanje migranata na hr granicu treba razumjeti samo kao neprijateljski
čin Sarajeva i na to treba adekvatno odgovoriti. Jebo vas Schengen, granicu čuvajte.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by omni 11/6/2019, 17:36

Sramota, imati ovakav proizvod da ti gradjani vape za policijom i vojskom. Tako je to u liberalnom fasizmu.

omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 11/6/2019, 19:05

Eroo wrote:Profesionalnu vojsku, plus rezervisti, na granice. Ne znam što se čeka. 
Naguravanje migranata na hr granicu treba razumjeti samo kao neprijateljski
čin Sarajeva i na to treba adekvatno odgovoriti. Jebo vas Schengen, granicu čuvajte.

Pa..ceka se da Longi i Yoda osokole mladje generacije i povedu ih prema casnoj duznosti... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 4 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum