ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Nov - 12:42

AlfaOmega wrote:Ne bu mogla ispeglati sa zemljom Siriju, jerbo je štite Rusi. 
A Assad jest Sirija jerbo je legitimni predsjednik iste. Kad Sirijci budu izabrali kanibale, e onda ne bum navija za Siriju. Ali to se nikad neće desit.
A krampa, Bush i to kaj si nabraja, sve ista vanago... kradljivci tuđih resursa.
vidim kako ih štite protiv turaka i izraela. ali dobro nije to tema, fala bogu izgubila je izbore.
a vidiš i sam, da je sirija bez assada totalno druga država, kao što je usa bez trumpa. da je pobjedila hillary i njezina globalistička socijalistička struja, USA bi bila totalno druga država kao što bi Sirija bila da je pobjedila islamistička struja Assada u nekom ratu.. u tom slučaju niti ja navijam za USA(želim im tada sve najgore,) niti ti za Siriju

Assad :tu
Trump :tu

AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by Guest Tue 5 Nov - 13:33

marcellus wrote:nek sad pita trumpa da joj vrati naftna polja

Jebeš to. 20-tak milijardi $ temeljne vrijednosti sim-tam. Puno važnije od toga da se lezbače i pederčine mogu 'registrirati'. Za raniti se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by prckov Tue 5 Nov - 13:38

AssadNaPodmornici wrote:
AlfaOmega wrote:
pismejker wrote:
Ovi koji drze stranu jemerima u toj aktivnosti(lopovluku) su "nacije" i pojedinci bez nacionalnog identitetau pravom smislu te rijeci..Podguzne mue,prirepci i poltroni..Tapsu svom gospodaru,stogod radio,nadajuci se da ce biti pomazeni po glavi i nagradjeni nekom koskom...
TO je fak-at.. :cleanteeth
Zato đoda ne navija za Amere neg za Assada. :ming1
gle točnije ja ne navijam za Amere nego navijam za Trumpa. Da buden iskren ,on mi je no1 a onda mi je Assad no2. Dakle ne navijam za Amere nego Trumpa. Ne navijam za Siriju nego Assada.

Sada zamisli da umjesto Trumpa, imaš Hillary Clinton, ova bi već ispeglala sa zemljom Siriju, i u tom slučaju ja navijam za crnog đavla protiv nje i USA.. 

isto tako da umjesto Assada u Siriji na vlasti imaš kanibale, onda i ti sigurno nebi navija za Siriju jel tako .. dakle Trump , Assad, a ne USA i Sirija.. USA sa Trumpom je totalna suprotnost u odnosu na USA gdje su na vlasti Bush,Obama,Biden,Hillary,McCain
Sirija    sa Assadom je druga priča nego Sirija gdje bi na vlasti bio ISIS/FSA
:tu
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum