Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by Joker on Tue 5 Nov - 13:33

@marcellus wrote:nek sad pita trumpa da joj vrati naftna polja

Jebeš to. 20-tak milijardi $ temeljne vrijednosti sim-tam. Puno važnije od toga da se lezbače i pederčine mogu 'registrirati'. Za raniti se.
Joker
Joker

Male
2019-10-14

Back to top Go down

Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja - Page 3 Empty Re: Sirija: Amerikanci zauzeli naftna polja

Post by prckov on Tue 5 Nov - 13:38

@AssadNaPodmornici wrote:
@AlfaOmega wrote:
@pismejker wrote:
Ovi koji drze stranu jemerima u toj aktivnosti(lopovluku) su "nacije" i pojedinci bez nacionalnog identitetau pravom smislu te rijeci..Podguzne mue,prirepci i poltroni..Tapsu svom gospodaru,stogod radio,nadajuci se da ce biti pomazeni po glavi i nagradjeni nekom koskom...
TO je fak-at.. :cleanteeth
Zato đoda ne navija za Amere neg za Assada. :ming1
gle točnije ja ne navijam za Amere nego navijam za Trumpa. Da buden iskren ,on mi je no1 a onda mi je Assad no2. Dakle ne navijam za Amere nego Trumpa. Ne navijam za Siriju nego Assada.

Sada zamisli da umjesto Trumpa, imaš Hillary Clinton, ova bi već ispeglala sa zemljom Siriju, i u tom slučaju ja navijam za crnog đavla protiv nje i USA.. 

isto tako da umjesto Assada u Siriji na vlasti imaš kanibale, onda i ti sigurno nebi navija za Siriju jel tako .. dakle Trump , Assad, a ne USA i Sirija.. USA sa Trumpom je totalna suprotnost u odnosu na USA gdje su na vlasti Bush,Obama,Biden,Hillary,McCain
Sirija    sa Assadom je druga priča nego Sirija gdje bi na vlasti bio ISIS/FSA
:tu
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top