ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by melkior 1/11/2019, 21:58

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Isus je zeru dosadan.
Pa da, spava ti se od njega, onda upadneš u kolotečinu pa teološke i filozofske stvari ostaviš klerikalnim lezilebovićima kojima je vrhunac dana džepni biljar  :chiefi
Da , dosadan je. No on vam je i duhovni namjesnik planete trenutno. Meni je dosadan jer sam ja galaktički đeneral šta je ipak puno širi sektor od jedne planete.

Kad budete dio GF onda nema religija. To je uvjet.
Im li u GF ličkog rukovanja? Ako nema, onda nas ne zanima, jer bolje da propadne selo nego običaji B-)   :gtfo

melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 1/11/2019, 22:14

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Isus je zeru dosadan.
Pa da, spava ti se od njega, onda upadneš u kolotečinu pa teološke i filozofske stvari ostaviš klerikalnim lezilebovićima kojima je vrhunac dana džepni biljar  :chiefi
Da , dosadan je. No on vam je i duhovni namjesnik planete trenutno. Meni je dosadan jer sam ja galaktički đeneral šta je ipak puno širi sektor od jedne planete.

Kad budete dio GF onda nema religija. To je uvjet.
Im li u GF ličkog rukovanja? Ako nema, onda nas ne zanima, jer bolje da propadne selo nego običaji B-)   :gtfo
Daleko ste vi od primanja u GF , ko Srbija od EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by melkior 1/11/2019, 22:23

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Isus je zeru dosadan.
Pa da, spava ti se od njega, onda upadneš u kolotečinu pa teološke i filozofske stvari ostaviš klerikalnim lezilebovićima kojima je vrhunac dana džepni biljar  :chiefi
Da , dosadan je. No on vam je i duhovni namjesnik planete trenutno. Meni je dosadan jer sam ja galaktički đeneral šta je ipak puno širi sektor od jedne planete.

Kad budete dio GF onda nema religija. To je uvjet.
Im li u GF ličkog rukovanja? Ako nema, onda nas ne zanima, jer bolje da propadne selo nego običaji B-)   :gtfo
Daleko ste vi od primanja u GF , ko Srbija od EU.
Pa dovoljno je da trpimo Srbe, ne moramo još i vanzemaljce  :mog
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Guest 1/11/2019, 22:45

£otk@ wrote:
pismejker wrote:Isto je poznata cinjenica da je Vatikan po nekretninama u svijetu najveci pojedinacni vlasnik,a isto tako i vlasnik najelitnijih agencija za trgovinu nekretninama u svicarskoj..

Dobro, i što sad?

RKC postoji 2000. god. vladala je državama, zakladama, testamentima bezbrojnih bogataša. 

To ne znači da ne ispunjava svoje poslanje.

No, što je sa Židovima i NZ? Oni ga priznaju i drže ga se? :)
Pa nishta,samo da apsolviramo cinjenice..nemam ja nish u sustini protiv Vatikana,dapace..nego da budemo jasno tko je tko u prici..I da se ne sudi nekom za povrsnu zajebanciju,dok se na stvarne grijehe zatvaraju oci...

Sad,smatram da vjerska institucija ne bi trebala biti dualne prirode,mateijalne i moralne,nego ili-ili...

Pa Novi Zavjet je "nadogradnja" Starog,u biti Biblija je JEDNA KNJIGA..STARI ZAVJET je sam po sebi CJELINA i odnosi se uglavnom na Zidove,ALI se spominju stvari kojie se odnose na SVE ljude,i temelj su sveukupno vjere kao takve..Ne moze Krscanin reci da se na njega ne odnosi 10 Bozjih zapovjedi..temelj starog zavjeta..docim,Novi zavjet,se odnosi kao na Krscanstvo primarno,gdje se pojavljuje novi lik,Jesus...E sad,lik je prilicno upitne prirode,koju ne bih komentirao..

Zidovi se rado drze svega sto im pomaze,i iako nacelno ne priznaju Jesusa,nije sve tako niti lose u NZ-u..

Ja sam protivnik svih institucija,pa tako i religijskih institucija..
Za mene postoji samo Bog,njegove zapovjedi i vrlo drage mi smjernice 3 oka za oko i 3 zuba za zub... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by £otk@ 2/11/2019, 00:09

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Isus je zeru dosadan.
Pa da, spava ti se od njega, onda upadneš u kolotečinu pa teološke i filozofske stvari ostaviš klerikalnim lezilebovićima kojima je vrhunac dana džepni biljar  :chiefi
Da , dosadan je. No on vam je i duhovni namjesnik planete trenutno. Meni je dosadan jer sam ja galaktički đeneral šta je ipak puno širi sektor od jedne planete.

Kad budete dio GF onda nema religija. To je uvjet.

Moramo požuriti tamo da blokiramo Sloveniju. Nema ulaska dok ne prihvati crtu sredine kao razgraničenje u Savudrijskoj vali!

Koliko ta GF ima poglavlja za pregovaranje?
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 01:00

Samo sam ja u Hrvatskoj ( da ima neki čin ). Kad im dođe Musolini na vlast u Italiji vratit će odma sve i još se izvinjavat jer im tribaju saveznici jer im Musolini šiba s druge strane.

Pusti Kepece uzmu cilu valu po nekom svom zamišljenom scenariju po sistemu šta se babi tilo to se babi snilo a natalitet im krahira , postali mala Bosna
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Ringo10 2/11/2019, 03:53

KAd je o sotonizmu riječ, onda je problem ovaj globalistički sotonizam koji prijeti da uvede ljudski rod u košmar prema kojem bi Orwell-ova 1984 bila mačji kašalj. 

A ne nekakvi klinci koji stavljaju svijeće u izdubljene tikve i budalasaju okolo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by vuksadinare 2/11/2019, 06:04

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Nebitno, helloween nije nikakav praznik, nego pomodna glupost...prilicno degutantna, relativizirajuca i pada u dane krscanske komemoracije.

Gledam na društvenim mrežama, uglavnom tradicijska ekipa je snažno protiv, dok su za ovi mekušci, urbani niškoristi iz blokova, bezveznjaci i bezveznakinje kojima je životni maksimum izaći vani na pivu...

Znaci lrosjecna mularija i nas debo.

Pa ona niškorisna mularija ... ima i dosta tradicionalističke mularije.
a ti na pivu ne izlazis kao ni epi?..ono 24 sata molite krunicu doma za stolom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 10:36

Ringo10 wrote:KAd je o sotonizmu riječ, onda je problem ovaj globalistički sotonizam koji prijeti da uvede ljudski rod u košmar prema kojem bi Orwell-ova 1984 bila mačji kašalj. 

A ne nekakvi klinci koji stavljaju svijeće u izdubljene tikve i budalasaju okolo.
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 11:08

Pravi sotonizam je negdje drugdje a dat ću i konkretan primjer :

Jel Plenkovic pustio da cila Afrika može doć radit u Hrvatsku a istodobno ja ne mogu tamo ? Je. Jel to diskriminacija hrvatskih građana ? Da šta je.

Jel se crkva oglasila povodom toga da to nije pravedno ? Nije .

Zato fino masovno napuštanje kršćanstva i pad CDU i CSU u Njemačkoj po čijim zakonima mason Plenkovic kopira te zakone.

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Nostradamus-in-germany-a-new-sect-shall-be-quote-on-storemypic-a3121
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 11:26

Ne postoji samo Lucifer i demoni , ima tu i drugih likova.

Anđeli su glasnici Bogova.

Šta sam ja napravio kad sam vidio Plenkovicev zakon ?

Otišao vidit odakle mu ideja.

Njemački parlamemt.

Pa proučio pa shvatio da su ovi to pustili i bez ovog uvjeta zbog kojeg nisam napa Plenkovica koliko njih tamo a to je da ipak moraju pogledat ima li u Hrvatskoj takvog kadra.

U Njemačkoj čak ni to.

I koju sam odluku donio ?

Da se smiju ubijati pripadnici navedenih političkih stranaka u Njemačkoj osim AfD jer je jedino on imao primjedbe na taj zakon.

Dakle smiju se ubijati a ubojice neće u Pakao.

Zašto je to tako ?

Zato šta onaj koji ubije onoga tko radi puno veći zločin prema drugima spriječava veće zlo i motiv zbog kojeg se odlučio na taj čin ga oslobađa Pakla tj neće odgovarati za ubojstvo.

Božja pravda.


RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Guest 2/11/2019, 11:41

Longi a sto bi ti u africi...??..Isto kao i vodje,lezao kao zmija po cijeli dan,jio pijo,ne jebao i hruškao o svojim nekretninama,povremeno pljucnuvsi na zene kao nepočudne i emanićipirane...isti ti kuratz...
tu te bar nitko nece greskom zakucati za tlo kopljem,misleci da si dobro uhranjeni piton :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 11:49

pismejker wrote:Longi a sto bi ti u africi...??..Isto kao i vodje,lezao kao zmija po cijeli dan,jio pijo,ne jebao i hruškao o svojim nekretninama,povremeno pljucnuvsi na zene kao nepočudne i emanićipirane...isti ti kuratz...
tu te bar nitko nece greskom zakucati za tlo kopljem,misleci da si dobro uhranjeni piton :cleanteeth
Šta to tebe brige šta ću ja u Africi ?

Smiju se ubijati pripadnici sljedećih političkih partija u Njemačkoj a ubojice neće u Pakao :

CDU

CSU

SPD

Liberali

Ljevica 

Zeleni



Presuda je donesena , donio je ja osobno jučer il prekjučer.

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 1_358909



Ima sud pred vratima Pakla , on odlučuje tko će u zatvor a tko ne.

Slobodni ste.

Nije vam mjesto u Paklu.

Smiju se ubijati pripadnici političkih stranaka dole navedenih a ubojice neće u Pakao :

CDU

CSU

SPD

Liberali

Ljevica

Zeleni
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Guest 2/11/2019, 11:52

Nemam nish protiv,slobodno idi... :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 11:54

pismejker wrote:Nemam nish protiv,slobodno idi... :D :D :D
Neću ja al znam tko oće.

Ovako ih oslobađam na površinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 12:00

Ne postoji samo Lucifer , demoni itd. Ima i drugih anđela npr anđeo znanja.

Imam ovlasti da donesem ovakvu odluku.

I donio sam je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by RayMabus 2/11/2019, 12:04

Imam pravo uložit veto kad neka duša stoji pred vratima Pakla jer je učinila nešto loše.

Đavolji odvjetnik.

Nitko od ovih šta ubiju navedene pripadnike političkih stranaka koje sam naveo neće u Pakao.

Niti jedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Guest 2/11/2019, 12:06

aj dobro..odoh ja kakiti,brijati se i baciti tush..poslije i u grad malo..u nabavku..cekam da se razidju budale koje pohrle u shoping u jutarnjim satima..ajd zdravo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Serbinho-3 2/11/2019, 12:41

Jel trose sta Nemci?

Poznati su ko dzimlije...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Guest 2/11/2019, 16:31

Serbinho-3 wrote:Jel trose sta Nemci?

Poznati su ko dzimlije...
svabi pametno rade..dvaput mjesecno odu u dućan,i nabave sve sto im treba za cjeli mjesec..
Ja glupo radim..svako malo u trgovinu,pa onda pokupujem triput vise nego sto mi treba ili sam planirao..
Eto,susreo jednog Svabu,pravog..1/1..i malo pricali..ima nekoliko kuca koje izdaje,tocnije 4,na svakoj naplati stanarima po etazi oko 1000 ojrova,a svaka kuca ima tri etaze....dakle 12000 ojrova mjeecno,iskreno ne znam koliko stojer placa..ma nek mu ostane i polovica,jebate,ima da mu je dosta...prodo Njisan zx-nesh i kupuje nesh novo,pitam sto,a on Golfa..jbt Golf,mislim nema losijeg auta..pitam zasto..pa eto ima neki angebot i povoljno financiranje... No
dobro,predosjecaju svabi katastrofu ekonomsku,pa su stisli "kese"..stede.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili - Page 5 Empty Re: Euroliga tražila od Crvene zvezde da obilježi Noć vještica, evo kako su im odgovorili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum