Operw uhićen,opet!

Go down

Operw uhićen,opet! Empty Operw uhićen,opet!

Post by muckodjubre on 15/10/2019, 23:02

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2124282
Na njegovom Facebook profilu mogu se vidjeti fotografije i statusi u kojima veliča Adolfa Hitlera i Wehrmacht, a osim toga na profilu je naveo i kako radi kao "grobar u koncentracijskom logoru u Auschwitzu".

Operw uhićen,opet! 6b8efe2f85c2b63406b2Operw uhićen,opet! Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Operw uhićen,opet! Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Operw uhićen,opet! Empty Re: Operw uhićen,opet!

Post by PABLO ESCOBAR on 15/10/2019, 23:11

Slava svim sljedbenicima najveceg sina

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 15/10/2019, 23:11

Boze koliko je Vodja velik

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 16/10/2019, 08:57

@muckodjubre wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2124282
Na njegovom Facebook profilu mogu se vidjeti fotografije i statusi u kojima veliča Adolfa Hitlera i Wehrmacht, a osim toga na profilu je naveo i kako radi kao "grobar u koncentracijskom logoru u Auschwitzu".

proširio je krivična dela za koja je gonjen. bio je uhapšen radi prostitucije, pušio je ciganima ispod mosta za 2 kune... Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
Kad' obučeš crno-bele boje ti, kad' sveti Grb ti srce poljubi, seti se legendi što su grb taj nosili, seti se njih-pogledaj nas i jači si! Daj nam krv, daj nam znoj-nek naš san sad bude tvoj, samo hrabro vodi nas do pobede! Mi smo tu i uvek smo kad te lome vetrovi, nek se ovom pesmo sruše zidovi. Zato sada bori se kao nikad pre, neka crno-bele boje vode te. A naše sene svuda će te pratiti-srcem igra za Partizan voljeni!

Operw uhićen,opet! Untitled-1copy
Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 16/10/2019, 09:44

Operw je htio dečku urezat svastiku. Ko Brad Pitt.

2018-11-10

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 16/10/2019, 10:25

Gay nacista, koji kliše bože dragi... Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
Kad' obučeš crno-bele boje ti, kad' sveti Grb ti srce poljubi, seti se legendi što su grb taj nosili, seti se njih-pogledaj nas i jači si! Daj nam krv, daj nam znoj-nek naš san sad bude tvoj, samo hrabro vodi nas do pobede! Mi smo tu i uvek smo kad te lome vetrovi, nek se ovom pesmo sruše zidovi. Zato sada bori se kao nikad pre, neka crno-bele boje vode te. A naše sene svuda će te pratiti-srcem igra za Partizan voljeni!

Operw uhićen,opet! Untitled-1copy
Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top