ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by prckov Sat 12 Oct - 21:41

abraham wrote:
prckov wrote:
abraham wrote:Najzanimljivije je sto govore kada su "sami". Iz nekog razloga mene smatraju "svojim". Ja im jebem majku sto su uradili od drzave a oni samo kimaju glavom i slazu se. Poslije se raspistolje. Kada treba glasati ili kada je neki lojavi tu, manji od makovog zrna. Bilo kako bilo vjerojatno i meni jebu majku iza ledja ali se nitko ne ususdi nesta mi reci.Muhahahahahahahha Koja pojebana nacija Kila mozga???????
ma ovdje su najgori ovi domaci leftardi 
to kurca ne kuzi,
u skole djeci ubacili lijeve idiote da im prodaju ideologiju, a zavrsavaju skoli skoro pa nepismeni
Kolega jeste li vi sigurni da i vi ne zivite u Svedskoj. Pak smo susjedi???? To sta opisujete je preslik ovog sranja ovdje. Plus Greta. Muhahhahahaa
imamo I mi "greta" ko govana
nicu ko gljive
da im cujes govor kad drze  :facepalm

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by abraham Sat 12 Oct - 21:41

prckov wrote:
abraham wrote:Da Svedska lova je propala cca 20% u zadnje dvije godine. Dakle ako si zaradjivao 1000 sada zaradjujes 800. Super.....
I ovdje je isto, lova ne vrijedi koliko je vrijedila
prije omladini koja tek pode radit nije bio nikakav problem dignit kredit za kucu
sad nema sanse
kupovna moc I kvalitet zivota je opo za jedno 40-50% u zadnjih 20 godina
Tako nekako. Sta me tjesi da ce vlada uraditi nesta jer "izbjeglice" iz Somalije vise ne mogu slati koliko su slali. Dakle ili ce sve iz Somalije preseliti amo ili ce stabilizirati valutu jer ce inace "izbjeglice protestirati radi pada standarda u Somaliji, i ostalim nedodjijama.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by RayMabus Sat 12 Oct - 21:41

abraham wrote:
RayMabus wrote:
abraham wrote:Da Svedska lova je propala cca 20% u zadnje dvije godine. Dakle ako si zaradjivao 1000 sada zaradjujes 800. Super.....
To sad zajebavaš ili ?!?!?!
Guglajte kolega. 2000 hrvatskih kuna prosli tjedan na bankomatu platio 3120 svedski kruna. DNRH je sada skupa svedima.
A vidi stvarno :

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/svedska-kruna-oslabjela-30-posto-u-7-godina-guvernera-to-ne-brine/8848565/

Nisan ovo uopče zna. Pa koji in je kurac ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by prckov Sat 12 Oct - 21:45

aben wrote:
abraham wrote:
prckov wrote:
abraham wrote:Najzanimljivije je sto govore kada su "sami". Iz nekog razloga mene smatraju "svojim". Ja im jebem majku sto su uradili od drzave a oni samo kimaju glavom i slazu se. Poslije se raspistolje. Kada treba glasati ili kada je neki lojavi tu, manji od makovog zrna. Bilo kako bilo vjerojatno i meni jebu majku iza ledja ali se nitko ne ususdi nesta mi reci.Muhahahahahahahha Koja pojebana nacija Kila mozga???????
ma ovdje su najgori ovi domaci leftardi 
to kurca ne kuzi,
u skole djeci ubacili lijeve idiote da im prodaju ideologiju, a zavrsavaju skoli skoro pa nepismeni
Kolega jeste li vi sigurni da i vi ne zivite u Svedskoj. Pak smo susjedi???? To sta opisujete je preslik ovog sranja ovdje. Plus Greta. Muhahhahahaa
Slučajna država
ne znam jesu slucajne te drzave ali su jebeno istrule
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by prckov Sat 12 Oct - 21:47

abraham wrote:
prckov wrote:
abraham wrote:Da Svedska lova je propala cca 20% u zadnje dvije godine. Dakle ako si zaradjivao 1000 sada zaradjujes 800. Super.....
I ovdje je isto, lova ne vrijedi koliko je vrijedila
prije omladini koja tek pode radit nije bio nikakav problem dignit kredit za kucu
sad nema sanse
kupovna moc I kvalitet zivota je opo za jedno 40-50% u zadnjih 20 godina
Tako nekako. Sta me tjesi da ce vlada uraditi nesta jer "izbjeglice" iz Somalije vise ne mogu slati koliko su slali. Dakle ili ce sve iz Somalije preseliti amo ili ce stabilizirati valutu jer ce inace "izbjeglice protestirati radi pada standarda u Somaliji, i ostalim nedodjijama.
evo jednog sirijca u kanadi redovan na protestima sa antifom 
obogacuje kanadsku kulturu 


prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by aben Sat 12 Oct - 21:50

prckov wrote:
aben wrote:
abraham wrote:
prckov wrote:
abraham wrote:Najzanimljivije je sto govore kada su "sami". Iz nekog razloga mene smatraju "svojim". Ja im jebem majku sto su uradili od drzave a oni samo kimaju glavom i slazu se. Poslije se raspistolje. Kada treba glasati ili kada je neki lojavi tu, manji od makovog zrna. Bilo kako bilo vjerojatno i meni jebu majku iza ledja ali se nitko ne ususdi nesta mi reci.Muhahahahahahahha Koja pojebana nacija Kila mozga???????
ma ovdje su najgori ovi domaci leftardi 
to kurca ne kuzi,
u skole djeci ubacili lijeve idiote da im prodaju ideologiju, a zavrsavaju skoli skoro pa nepismeni
Kolega jeste li vi sigurni da i vi ne zivite u Svedskoj. Pak smo susjedi???? To sta opisujete je preslik ovog sranja ovdje. Plus Greta. Muhahhahahaa
Slučajna država
ne znam jesu slucajne te drzave ali su jebeno istrule
To su prcko cikličke stvori;
Sto godin brutalnog kapitalizma brutalno obogati zemlju, unda njihova dica od dosade sto godin boru protiv kapitalizma

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by prckov Sat 12 Oct - 21:58

aben wrote:
prckov wrote:
aben wrote:
abraham wrote:
prckov wrote:
ma ovdje su najgori ovi domaci leftardi 
to kurca ne kuzi,
u skole djeci ubacili lijeve idiote da im prodaju ideologiju, a zavrsavaju skoli skoro pa nepismeni
Kolega jeste li vi sigurni da i vi ne zivite u Svedskoj. Pak smo susjedi???? To sta opisujete je preslik ovog sranja ovdje. Plus Greta. Muhahhahahaa
Slučajna država
ne znam jesu slucajne te drzave ali su jebeno istrule
To su prcko cikličke stvori;
Sto godin brutalnog kapitalizma brutalno obogati zemlju, unda njihova dica od dosade sto godin boru protiv kapitalizma
nisu osjetili sta je rat jad i bjeda
treba im to dat da uzivaju
ali ovdje su I I veliki capital mijesa, nije samo pobjesnjela dokona djeca odlemljenog mozga traze nesto
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata - Page 2 Empty Re: Nezaposlenost u Švedskoj raste zbog imigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum