ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by T. 9/13/2019, 12:13

Profesor s Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu zatvara račun u Erste banci zbog reklamiranja homoseksualne povorke
Hrvatska je kršćanska zemlja u kojoj dominiraju tradicionalne vrijednosti, a netradicionalne uživaju slobode i prava, sve dok poštuju Ustav i zakone. To je Hrvatska kakva se sviđa meni i mojoj obitelji...
Objavio
Braniteljski portal
12. rujna 2019.
Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Erste-banka-boris-havel-810x540
“Hrvatska je kršćanska zemlja u kojoj dominiraju tradicionalne vrijednosti, a netradicionalne uživaju slobode i prava, sve dok poštuju Ustav i zakone. To je Hrvatska kakva se sviđa meni i mojoj obitelji, i ne želimo ni na koji način biti dijelom pokušaja da se promijeni bilo njezin kršćanski i tradicionalni temeljni karakter, bilo načela slobode i poštivanja manjina i alternativnih svjetonazora, uključujući homoseksualnu zajednicu.”, ističe između ostalog doc. dr. sc. Havel, koji je za Narod.hr potvrdio da je pismo poslao danas, a za nekoliko dana račun će biti i formalno zatvoren…
Podsjetimo, Erste banka već nekoliko godina podržava manifestacije poput “Zagreb pridea”, pa su ga tako podržali i ove godine. Banka poručuje kako su “pitanja različitosti i uključivosti bitne komponente korporativne kulture Erste Grupe“. Zbog takvih poruka, na društvenim mrežama brojni klijenti banke poručili su da zatvaraju račune kod njih i premještaju svoje poslovanje u banke koje se ne bave političkim aktivizmom.
Pismo gospodina doc. dr. sc. Havela prenosimo u cijelosti.


Poštovana gospođo Gobec,
obavještavam Vas da smo moja obitelj i ja odlučili otići iz Erste banke zbog promoviranja i financiranja homoseksualnih aktivnosti i aktivista u Hrvatskoj i drugdje.
Ljetos sam preko vaše FB stranice dobio reklamu o homoseksualnoj paradi u Zagrebu, koju su prvo vidjeli članovi moje obitelji i zgrozili se. Potom sam stupio u kontakt sa službenicima Vaše banke, koji su mi, ljubazno, potvrdili da je to politika Erste banke s kojom će banka nastaviti i ubuduće.
Moja obitelj i ja ne želimo biti dio te kampanje i ne želimo financirati ideologije koje se protive našemu kršćanskomu i tradicionalnom svjetonazoru.Općenito smatram da banka, kao ni pekarna, autopraonica ili zubar, ne treba promovirati bilo kakve političke, ideološke i svjetonazorske aktivnosti, nego pružati uslugu koju klijenti žele i plaćaju. Od svoje banke ne očekujem da propagira nikakve, a pogotovo ne kontroverzne i bizarne političke, ideološke i svjetonazorske projekte.
Hrvatska je kršćanska zemlja u kojoj dominiraju tradicionalne vrijednosti, a netradicionalne uživaju slobode i prava, sve dok poštuju Ustav i zakone. To je Hrvatska kakva se sviđa meni i mojoj obitelji, i ne želimo ni na koji način biti dijelom pokušaja da se promijeni bilo njezin kršćanski i tradicionalni temeljni karakter, bilo načela slobode i poštivanja manjina i alternativnih svjetonazora, uključujući homoseksualnu zajednicu.
Usluga Vaše banke i Vas osobno u pitanjima bankarstva bila je izvanredno profesionalna. Bio sam Vaš klijent otkako sam se doselio u Hrvatsku prije više od 15 godina. Pokazali ste ljubaznost, stručnost i angažiranost u pitanjima bankarstva te sam Vam zahvalan na suradnji.
Ovim putem još jednom pozivam Upravu banke da razmisli o poslovnoj mudrosti ideološkog i svjetonazorskog svrstavanja i aktivizma, koji ne spada u domenu financijskih usluga. Nisam jedini koji je taj aktivizam shvatio kao osobnu uvrjedu, te uvrjedu hrvatskoj kulturi, tradiciji, obiteljskim vrijednostima i shvaćanju moralaBudući da se ta politika kreira izvan Hrvatske, shvaćam je i kao oblik kulturološkog i svjetonazorskog kolonijalizma.
Ovo je pismo u cijelosti javno.

Srdačan pozdrav,

Boris Havel
doc. dr. sc. Boris Havel
Sudski tumač za engleski, hebrejski i švedski
-----------------------------------------------------------------------------------------
evo primjera kako se aktivno boriti protiv kulturološkog i svjetonazorskog kolonijalizma, kako to detektira uvaženi doc.dr.sc. havel...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by AssadNaPodmornici 9/13/2019, 12:39

pa tako bi se sve trebalo odlučivati.. tržištem i novčanikom.. a ne država učini ovo država učini ono..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by darth_vader 9/13/2019, 12:46

Svaka čast.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by kic 9/13/2019, 12:57


samo što će teško naći banku koja se ne bavi s propagiranjem neke agende, dugine boje su danas mainstream-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by vuksadinare 9/13/2019, 12:58

kic wrote:
samo što će teško naći banku koja se ne bavi s propagiranjem neke agende, dugine boje su danas mainstream-
kic daj mi prebaci onu temu o padu hrv.kostajnice na pdf povijest... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by kic 9/13/2019, 13:01

vuksadinare wrote:
kic wrote:
samo što će teško naći banku koja se ne bavi s propagiranjem neke agende, dugine boje su danas mainstream-
kic daj mi prebaci onu temu o padu hrv.kostajnice na pdf povijest... Basketball

:tu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by darth_vader 9/13/2019, 13:02

Aj nemoj, na povijest nitko više ne zalazi jer je polumrtav pdf, a ovako možda netko nešto malo i pročita... Jastrebu bi recimo dobro došlo malo edukacije u tom području... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by vuksadinare 9/13/2019, 13:04

kic wrote:
vuksadinare wrote:
kic wrote:
samo što će teško pronaći banku koja se ne bavi propagiranjem nekih agendi, dugine boje danas su mainstream-
kic daj mi prebaci onu temu o padu hrv.kostajnice na pdf povijest ... Basketball

:tu
:tu ...necu da mi je uneredjuju padobranci osim ako nemaju sto pametno napisat u svezi teme i dati kakav koristan podatak i saznanje o tom dogadjaju i obljetnici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by vuksadinare 9/13/2019, 13:06

jasambrend wrote:Aj nemoj, na povijest nitko više ne zalazi jer je polumrtav pdf, a ovako možda netko nešto malo i pročitao ... Jastrebu bi recimo dobro bilo malo obrazovanja u tom području ... B-)
ako ga zanima i ako ima kakav podatak neka ode na pdf povijest..necu da mi po temi seruckaju komsije..i drugi padobranci..koga zanima otici ce na pdf povijest..a i pravila su pravila..kic opet moze blokadu vip-a napraviti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98872
2015-09-08


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by £otk@ 9/13/2019, 14:32

Bravo, i pozivam sve koji iole normalno razmišljaju da povuku sredstva i zatvore račune u Erste banci.

Kao i one koji se možda slažu sa ciljevima kampanje, ali neobično im je da banka zaviruje u krevet i seksualnost.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by catabbath 9/13/2019, 14:37

iIspravno, ma pravo čovik držati pare di on hoće.

_________________
Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by veber 9/13/2019, 14:46

I po zakonu mora imati tekući račun, plaću će primat preko kurca..
U Njemačkoj zemlji kontejnera plaću možeš dobiti u kešu na ruke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by £otk@ 9/13/2019, 14:59

veber wrote:I po zakonu mora imati tekući račun, plaću će primat preko kurca..
U Njemačkoj zemlji kontejnera plaću možeš dobiti u kešu na ruke.

I u SAD-u.

Ali te zemlja nemaju problema sa naplatom dospjelih obveza i fizičkih i pravnih obveza.

U SAD-u ako ne platiš račune, smatra te se nestalom osobom i kreće potraga :) tamo ljudi prije neće jesti nego propustiti jedan račun jer im to utječe na kreditni rejting.

A tamo je to razlika izmedju života i smrti.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by IL Risorto 9/14/2019, 17:56

Sve je to ok.Svatko ima pravo svojom imovinom raspolagati onako kako smatra da je najbolje,ali isto tako svaka korpoacija ima pravo sponzorirati ono što smatra prikladnim,bilo da je riječ o sportskim,humanitarnim ili drugim aktivnostima.
Ali ono što je ovdje komično,davat neki značaj nekom pojedincu i njegovim razlozima.Tisuće korisnika prestaju s korištenjem telekom,bankarskim i drugim uslugama s korporacijama,te svaki od njih ima svoje razloge.
Ne vidim što će ovaj katolibanski profesor postić tako što će promjeniti banku,izuzev ako Kaptol ne misli osnovati neku filijalu vatikanske banke,te promovirati i sponzorirati nekakve,,tradicionalne vrijednosti'' što bi isto tako bilo ok,a ne ovako da se to čini iz državnog  proračuna na teret svih građana,jer Hrvatska nije kršćanska zemlja,već sekularna s relativnom kršćanskom(katoličkom) većinom,od kojih je većina deklarativnih a ne istinskih.

Ovo katolibančenje će se kad tad katolčadi obit o glavu.Prvo,broj katolčadi je u konstantnom padu,drugo vremenom će doć do promjene strukture stanovništva kao i u ostatku Europe.
Porast će broj muslimana,ali i nereligioznih,baš kao i u nekim drugim državama EU.
Kad tad će crkva počet gubit utjecaj,kao što se to danas događa u nekim zemljama koje su nekad bile turbo katoličke,poput Španjolske,Irske a onda sljedi ,,payback''.
U Argentini prije 50 god. nisu ni sanjali da će im horde ,,bezbožnika''orgijat i urinirat po crkvam i katedralama,a to vrijeme je došlo,kad tad će doći i kod nas.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by debotoijusto 9/14/2019, 18:09

nek prebaci lovu/racun u vatikansku banku
tamo nema pedera
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by prckov 9/14/2019, 18:16

סמאל wrote:Sve je to ok.Svatko ima pravo svojom imovinom raspolagati onako kako smatra da je najbolje,ali isto tako svaka korpoacija ima pravo sponzorirati ono što smatra prikladnim,bilo da je riječ o sportskim,humanitarnim ili drugim aktivnostima.
Ali ono što je ovdje komično,davat neki značaj nekom pojedincu i njegovim razlozima.Tisuće korisnika prestaju s korištenjem telekom,bankarskim i drugim uslugama s korporacijama,te svaki od njih ima svoje razloge.
Ne vidim što će ovaj katolibanski profesor postić tako što će promjeniti banku,izuzev ako Kaptol ne misli osnovati neku filijalu vatikanske banke,te promovirati i sponzorirati nekakve,,tradicionalne vrijednosti'' što bi isto tako bilo ok,a ne ovako da se to čini iz državnog  proračuna na teret svih građana,jer Hrvatska nije kršćanska zemlja,već sekularna s relativnom kršćanskom(katoličkom) većinom,od kojih je većina deklarativnih a ne istinskih.

Ovo katolibančenje će se kad tad katolčadi obit o glavu.Prvo,broj katolčadi je u konstantnom padu,drugo vremenom će doć do promjene strukture stanovništva kao i u ostatku Europe.
Porast će broj muslimana,ali i nereligioznih,baš kao i u nekim drugim državama EU.
Kad tad će crkva počet gubit utjecaj,kao što se to danas događa u nekim zemljama koje su nekad bile turbo katoličke,poput Španjolske,Irske a onda sljedi ,,payback''.
U Argentini prije 50 god. nisu ni sanjali da će im horde ,,bezbožnika''orgijat i urinirat po crkvam i katedralama,a to vrijeme je došlo,kad tad će doći i kod nas.
čvarak ne seri
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by prckov 9/14/2019, 18:21

debotoijusto wrote:nek prebaci lovu/racun u vatikansku banku
tamo nema pedera
Ima, ali ne finansiraju pederluk.
Radi tih feminiziranih popova crkva i jest u krizi
Kao sto si i ti feminiziran uostalom, mislim u moralno ideoloskom smislu
;)
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by debotoijusto 9/14/2019, 19:06

prckov wrote:
debotoijusto wrote:nek prebaci lovu/racun u vatikansku banku
tamo nema pedera
Ima, ali ne finansiraju pederluk.
Radi tih feminiziranih popova crkva i jest u krizi
Kao sto si i ti feminiziran uostalom, mislim u moralno ideoloskom smislu
;)

znaci pederi sto se skrivaju iza konzervativne agende
licemjerje na najace
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by prckov 9/14/2019, 19:23

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:nek prebaci lovu/racun u vatikansku banku
tamo nema pedera
Ima, ali ne finansiraju pederluk.
Radi tih feminiziranih popova crkva i jest u krizi
Kao sto si i ti feminiziran uostalom, mislim u moralno ideoloskom smislu
;)

znaci pederi sto se skrivaju iza konzervativne agende
licemjerje na najace
Ti si stvarno tup momak sudeći po zaključcima koje donosiš, 
I nije nužno da je neko peder da bi imo feminiziran svjetonazor

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by Oh_Femder 9/15/2019, 11:15

prckov wrote:
debotoijusto wrote:nek prebaci lovu/racun u vatikansku banku
tamo nema pedera
Ima, ali ne finansiraju pederluk.
...finansiraju? :D
prckov wrote:Radi tih feminiziranih popova crkva i jest u krizi

Po toj logici je katolička crkva u krizi 2000 godina :^0
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti... Empty Re: Profesor s FPZ-a zatvorio račun u erste banci radi promoviranja homoseksualnosti...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum