ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo teme: definicija silovanja

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Wed 11 Sep - 23:23

veber wrote:
Iman para ko blata ,

ne svojih. jer ti drkajući to nisi stvorio



 niks kredita

ni minus po računu?


  da dragi weberu biseksam šta značimda sam peder i da me žene nemogu smotat jer in to kod mene ne funkcionira. wrote:
 niks kredita i da dragi weberu biseksam šta značimda sam peder i da me žene nemogu smotat jer in to kod mene ne funkcionira.

pa očito si derpe, a majka te ubijala jer u dalmaciji sin nemre biti peder. samo echte mann
Nikad u životu nisan ima minus na računu. To je kod mene misaona činjenica. 

Ni kredit ni minus.

Ne nego je shvatila moju taktiku oko nekretnina pa je počela ucjenjivat nečakom kako će on to nasljedit pa san je pribija i izbacija iz kuće.

Tako pa smo raspravili tko će određivat jel moje moje ili nije.

RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Wed 11 Sep - 23:33

Weberu mene je stara zajebala za 25 tisuća eura upravo po šemi dobro je ono šta ja mislim a ne ti i na prevaru izvukla moj potpis.

O tome se radi.

A tko me zajebe taj kod mene prođu više nema jer kad su pare u pitanju ja ne prihvatam kršenje dogovora i prevare po sistemu ja znam bolje šta ti očeš tj šta tebi triba.

Ne znaš. Ja znam.

Nije shvatila da nema šta više radit u kući kad je to napravila.

Novac je povjerenje.

Povjerenje jednom izigrano teško se vraća ( a ona je još pritila kako će šta je moje dat nečaku ko da je ona gazda )

Brak je ekonomija.

Zajednica bez povjerenja ( kršenje dogovora ) nije zajednica nego vlast jedne osobe.

Kap koja je prelila čašu nisu pare nego okretanje nečaka protiv mene.

Znači da je skroz luda da če zavadit članove obitelji samo da bude kako ona oče.

Nije normalna osoba.

Bolesna je osoba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by veber Wed 11 Sep - 23:36

RayMabus wrote:
veber wrote:
Iman para ko blata ,

ne svojih. jer ti drkajući to nisi stvorio



 niks kredita

ni minus po računu?


  da dragi weberu biseksam šta značimda sam peder i da me žene nemogu smotat jer in to kod mene ne funkcionira. wrote:
 niks kredita i da dragi weberu biseksam šta značimda sam peder i da me žene nemogu smotat jer in to kod mene ne funkcionira.

pa očito si derpe, a majka te ubijala jer u dalmaciji sin nemre biti peder. samo echte mann
Nikad u životu nisan ima minus na računu. To je kod mene misaona činjenica. 

Ni kredit ni minus.

Ne nego je shvatila moju taktiku oko nekretnina pa je počela ucjenjivat nečakom kako će on to nasljedit pa san je pribija i izbacija iz kuće.

Tako pa smo raspravili tko će određivat jel moje moje ili nije.
nisi ti to stvorio. razumiješ li razliku.

moja kuća je moja kuća


moj stan je moj stan

nisam ih naslijedio, kupio sam ih.

kužiš razliku?

_________________

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 M_50010

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Wed 11 Sep - 23:42

Pa naslijedit će ih nečak. Evo teme: definicija silovanja - Page 3 1f602 

Ko da mene brige za te stvari. Ne patin ti ja od nekretnina. To žene pate pa misle da je to najbitnija stvar na svijetu i da se oko toga vrti suživot sa muškima.

Nisan ti ja zainteresiran za te nekretnine nego da ona ne može vladat. Nije ti meni do nekretnina nego da nekome objasnim da se bez mene ne može ništa planirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Wed 11 Sep - 23:49

To ti je feministička filozofija : mi ćemo vladat nad muškima. Moja mater je feministkinja. 

Mene uopće te nekretnine ne zanimaju. Meni je samo bitno da ih ona ne dobije. Ja ću ih prije zapalit nego dat njoj. Neće nitko dobit.

O tome se radi.

Neš ti bit gazda nego ja.

Il ću ih prepisat ženi i dici. Ona ih neće dobit i upravljat njima

Kad nađem ženu kojoj nije do para ( nije materijalistica ).

Feminizam i materijalizam su ti usko povezani. Isto ko i muž koji kontrolira ženu da nema primanja tako i feministice žele sve kontrolirat u vezi da ti nemaš ništa a one sve drže u rukama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by kaya Wed 11 Sep - 23:55

dobro i ..šta su oni sada tu napravili?!
ukinuli kd spolnog odnosa sa nemoćnom osobom kao posebno kazneno djelo koje postoji oduvijek sa nešto nižom kaznom i utopili ga u kazneno djelo silovanja a cijelom bukurišu zajedno povisili minimalnu kaznu. i sada sudac neće moći razdvojiti što se tu zapravo desilo. 
ej, hrvatska bolje da ne postoji, zaista...
silno žele nešto promjeniti, glupi su i nesposobni ko kurac, i onda izbacuju dijelove, utapaju ih u postojeće i kada vide da ne valja vraćaju na staro, da stvore dojam da nešto rade, a rade zbrku uglavnom....
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by marcellus Wed 11 Sep - 23:59

Maggie19 wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvi-uspjeh-akcije-spasi-me-svaka-modrica-kazneno-djelo-i-seks-bez-pristanka-tretirat-ce-se-kao-silovanje-minimalna-kazna-dize-se-na-3-godine/9345899/

Da vas cujem.


to je kao da krađu novčanika koji je neka pijana budala koja se onesvijestila od alkohola ostavila na šanku izjednačiš pravno s provalom gdje provalnik veže vlasnika kuće za stolac i tuče ga dok mu ne prizna gdje drži lovu.

naravno, jedno i drugo je nezakonito, i kažnjivo, ali nije isto djelo i ne treba biti jednako kvalificirano.

ne, ne mislim da je pojebati pijanu kravu na tulumu koja će se sutra predomislit i reć da nije pristala ali je bila prepijana da bi rekla ne baš isto što i iskočit iz grma, klepit nekog po glavi, odvuć u pećinu i tri dana silovat.

nije zakonito ali ne smije bit ista kazna.

_________________
Evo teme: definicija silovanja - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Thu 12 Sep - 0:01

kaya wrote:dobro i ..šta su oni sada tu napravili?!
ukinuli kd spolnog odnosa sa nemoćnom osobom kao posebno kazneno djelo koje postoji oduvijek sa nešto nižom kaznom i utopili ga u kazneno djelo silovanja a cijelom bukurišu zajedno povisili minimalnu kaznu. i sada sudac neće moći razdvojiti što se tu zapravo desilo. 
ej, hrvatska bolje da ne postoji, zaista...
silno žele nešto promjeniti, glupi su i nesposobni ko kurac, i onda izbacuju dijelove, utapaju ih u postojeće i kada vide da ne valja vraćaju na staro, da stvore dojam da nešto rade, a rade zbrku uglavnom....
Pa ništa , ako te pribije jača ženska to je prekršaj a jači muškarac to je kazneno djelo.

U prevodu ako imaš pišu gulit ćeš tri godine.

Feminizam. To je ženski šovinizam.

Feminizam = šovinizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by kaya Thu 12 Sep - 0:03

al čekaj, ima li netko tamo mozak...zar nije bilo jednostavnije povisiti minimalnu kaznu za jedno i drugo kazneno djelo. ali i da su ostale iste kazne nije problem u zakonu nego u sucima koji ga ne primjenjuju...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by kaya Thu 12 Sep - 0:04

RayMabus wrote:
kaya wrote:dobro i ..šta su oni sada tu napravili?!
ukinuli kd spolnog odnosa sa nemoćnom osobom kao posebno kazneno djelo koje postoji oduvijek sa nešto nižom kaznom i utopili ga u kazneno djelo silovanja a cijelom bukurišu zajedno povisili minimalnu kaznu. i sada sudac neće moći razdvojiti što se tu zapravo desilo. 
ej, hrvatska bolje da ne postoji, zaista...
silno žele nešto promjeniti, glupi su i nesposobni ko kurac, i onda izbacuju dijelove, utapaju ih u postojeće i kada vide da ne valja vraćaju na staro, da stvore dojam da nešto rade, a rade zbrku uglavnom....
Pa ništa , ako te pribije jača ženska to je prekršaj a jači muškarac to je kazneno djelo.

U prevodu ako imaš pišu gulit ćeš tri godine.

Feminizam. To je ženski šovinizam.

Feminizam = šovinizam.
dobro, u prevodu žensko te ne može prebiti kao muško osim iznimno pa je to i logično...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Thu 12 Sep - 0:07

kaya wrote:al čekaj, ima li netko tamo mozak...zar nije bilo jednostavnije povisiti minimalnu kaznu za jedno i drugo kazneno djelo. ali i da su ostale iste kazne nije problem u zakonu nego u sucima koji ga ne primjenjuju...
Zašto ? Pa ovako je bolje. Ja i onako sa ženama nemam posla tako da će najebat samo heteroseksualci koji ih vataju.

Pa nek dobiju tri godine za modricu. Isto ko i ovi prometni zakoni pa kazne par desetaka tisuća kuna.

Ja uopće ne vozim auto. Eno ga na parkingu iza kuće , uredno registiran. Prodat ću ga sad. Ima bus. Baš me briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:09

Pa nevjerojatno, ja sigurno ne bi mogao pobrojati novele KZ i ZKP od 1997 do danas (a Ana Garačić me svojedobno to pitala usput na pravosudnom).

A zakoni i u originalu bili rusvaj.

Ništa, laptop, Word, zrnce zdravog razuma i ispočetka...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Thu 12 Sep - 0:10

Ja se svaki put smijem kad čitan kako je neka šuša priveslala glupana pa ga oderala za alimentaciju , naguzila debila , uzela mu zadnju kunu jer je zakon na njenoj strani.

Pa eto pa tko ti je kriv šta si hetero.

Tvoj problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by veber Thu 12 Sep - 0:13

RayMabus wrote:
kaya wrote:al čekaj, ima li netko tamo mozak...zar nije bilo jednostavnije povisiti minimalnu kaznu za jedno i drugo kazneno djelo. ali i da su ostale iste kazne nije problem u zakonu nego u sucima koji ga ne primjenjuju...
Zašto ? Pa ovako je bolje. Ja i onako sa ženama nemam posla tako da će najebat samo heteroseksualci koji ih vataju.

Pa nek dobiju tri godine za modricu. Isto ko i ovi prometni zakoni pa kazne par desetaka tisuća kuna.

Ja uopće ne vozim auto. Eno ga na parkingu iza kuće , uredno registiran. Prodat ću ga sad. Ima bus. Baš me briga.
a bokte.

_________________

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 M_50010

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by RayMabus Thu 12 Sep - 0:14

RayMabus wrote:Ja se svaki put smijem kad čitan kako je neka šuša priveslala glupana pa ga oderala za alimentaciju , naguzila debila , uzela mu zadnju kunu jer je zakon na njenoj strani.

Pa eto pa tko ti je kriv šta si hetero.

Tvoj problem.
Ja svog držim u gaćama podalje od žena. Ima razlog.

Opasne su. Moš najebat ni kriv ni dužan. Zakon jje na njihovoj strani.


Nek pada natalitet. Plenkovicu vadi pare za porodiljne naknade. Ima da van svaku kunu izvučem iiz tog proračuna za natalitet pašpaš vidit kako ćeš minjat zakone jer nemoš to finacirat a u protivnom nestat će cijeli narodi.

Pa bude ko i u islamu da djeca ostaju s ocem a žena može di god oče. Pa onda ja vladam jer je zakon na mojoj strani a ti ima da čutiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:19

marcellus wrote:
Maggie19 wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvi-uspjeh-akcije-spasi-me-svaka-modrica-kazneno-djelo-i-seks-bez-pristanka-tretirat-ce-se-kao-silovanje-minimalna-kazna-dize-se-na-3-godine/9345899/

Da vas cujem.


to je kao da krađu novčanika koji je neka pijana budala koja se onesvijestila od alkohola ostavila na šanku izjednačiš pravno s provalom gdje provalnik veže vlasnika kuće za stolac i tuče ga dok mu ne prizna gdje drži lovu.

naravno, jedno i drugo je nezakonito, i kažnjivo, ali nije isto djelo i ne treba biti jednako kvalificirano.

ne, ne mislim da je pojebati pijanu kravu na tulumu koja će se sutra predomislit i reć da nije pristala ali je bila prepijana da bi rekla ne baš isto što i iskočit iz grma, klepit nekog po glavi, odvuć u pećinu i tri dana silovat.

nije zakonito ali ne smije bit ista kazna.

Okej, ali pazi: nemoj brkati biće kaznenog djela (što je predmet ove rasprave) od činjenica u dva primjera koja si dao.

Jedno je stvar prava i kvalifikacije ponašanja kao odredjenog kaznenog djela a drugo okolnosti koje mogu, ali ne moraju biti otegotne ili olakotne prilikom donošenja presude.

Jednostavno, kad te optuže za odredjeno kazneno djelo to u startu dominira postupkom, a olakotne i otegotne okolnosti sa dve strane spektra će imati ulogu ne u odredjivanju jesi li kriv i za što (postoji, barem još sada i tzv. kvalificirano silovanje što je kaya spomenula, ali ide se na ukidanje toga), već samo hoće li ti kazna biti 5 ili 7 godina.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:22

veber wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:al čekaj, ima li netko tamo mozak...zar nije bilo jednostavnije povisiti minimalnu kaznu za jedno i drugo kazneno djelo. ali i da su ostale iste kazne nije problem u zakonu nego u sucima koji ga ne primjenjuju...
Zašto ? Pa ovako je bolje. Ja i onako sa ženama nemam posla tako da će najebat samo heteroseksualci koji ih vataju.

Pa nek dobiju tri godine za modricu. Isto ko i ovi prometni zakoni pa kazne par desetaka tisuća kuna.

Ja uopće ne vozim auto. Eno ga na parkingu iza kuće , uredno registiran. Prodat ću ga sad. Ima bus. Baš me briga.
a bokte.

Eh da, a tebi samo da dovršim: da te ja ne bih tužio. Nemam za što i ne bih dobio da nam moja nona sudi.

Ali lijepo te molim da prestaneš, a ti budi pametan pa razmisli.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:25

kaya wrote:al čekaj, ima li netko tamo mozak...zar nije bilo jednostavnije povisiti minimalnu kaznu za jedno i drugo kazneno djelo. ali i da su ostale iste kazne nije problem u zakonu nego u sucima koji ga ne primjenjuju...

Jest, ali sudska praksa je preblaga prema počiniteljima.

Ovako se osiguravaju da će osudjujuća presuda imati težinu i u onim najblažim kaznama.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Maggie19 Thu 12 Sep - 0:26

Veber i lotka, rastegli ste tu pricu na vise topica. Nepotrebno, jer svi sve znamo.
Mir, mir do neba, prstic na prstic.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:27

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja se svaki put smijem kad čitan kako je neka šuša priveslala glupana pa ga oderala za alimentaciju , naguzila debila , uzela mu zadnju kunu jer je zakon na njenoj strani.

Pa eto pa tko ti je kriv šta si hetero.

Tvoj problem.
Ja svog držim u gaćama podalje od žena. Ima razlog

Pa ima, da.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by £otk@ Thu 12 Sep - 0:28

Maggie19 wrote:Veber i lotka, rastegli ste tu pricu na vise topica. Nepotrebno, jer svi sve znamo.
Mir, mir do neba, prstic na prstic.

Molim milady...

Rekao sam sve ovdje što sam imao.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 3 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum