ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by RayMabus Tue 3 Sep - 15:53

Biže bijelci iz Francuske

https://novac.jutarnji.hr/karijere/iz-pariza-sam-pobjegla-zbog-terorizma-a-onda-sam-se-susrela-s-hrvatskom-birokracijom/9312422/
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by RayMabus Tue 3 Sep - 16:11

Nikidan in je u Lyonu a to je treći najveći francuski grad smješten između islamskog Marseila i islamskog Pariza azilant iz Afganistana na stanici nasumično izboja deset ljudi vičući nešto o Allahu i ubija 19--godišnjakinju i još troje teže ozlijedio

https://www.dnevno.hr/vijesti/video-o-ovome-nitko-ne-govori-migrant-jucer-izbo-10-ljudi-nozem-a-sada-smo-otkrili-strasan-motiv-1358024/

Nesmiš pustit dite na ulicu jer ne znaš oče ga tko ubit.

Jučer in je počela školska nastava pa donili zakon kojeg se ni najprimitivnija balkanska plemena ne bi sjetila a to je da svaka učionica mora imat francusku zastavu unutra.

Imaju natalitet od 1,9 al bijelci imaju 1,4 a crnci i muslimani imaju 3,4 do 4 diteta po ženi.

Sad in i bijelci biže.

Oni su gotovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by debotoijusto Tue 3 Sep - 18:36

– Navikla sam u Parizu jesti u raznim restoranima, turskim, libanonskim, vijetnamskim, grčkim... Željela sam zapravo Zadru pružiti nešto novo, drugačije, nešto čega nema. 
kad prodje lito moze i zatvorit
zaklat-oderat-nabit na kolac-ispec-prozdrat-polizat prste sve sto djaku treba
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by RayMabus Tue 3 Sep - 20:24

debotoijusto wrote:
– Navikla sam u Parizu jesti u raznim restoranima, turskim, libanonskim, vijetnamskim, grčkim... Željela sam zapravo Zadru pružiti nešto novo, drugačije, nešto čega nema. 
kad prodje lito moze i zatvorit
zaklat-oderat-nabit na kolac-ispec-prozdrat-polizat prste sve sto djaku treba
Nije jedina koja tako funkcionira ( pola godine otvoreni ). Ima ova love ćin otvara restoran za prezimit a u Pariz se vraća neće a po već viđenom hrpa njih se nakon nekog vrimena počnu bavit nekretninama pa će na kraju ona dovuć po Pariza u Zadar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by veber Tue 3 Sep - 20:31

sutra je epi u izvidnici kod nje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum