Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by RayMabus on 9/3/2019, 16:11

Nikidan in je u Lyonu a to je treći najveći francuski grad smješten između islamskog Marseila i islamskog Pariza azilant iz Afganistana na stanici nasumično izboja deset ljudi vičući nešto o Allahu i ubija 19--godišnjakinju i još troje teže ozlijedio

https://www.dnevno.hr/vijesti/video-o-ovome-nitko-ne-govori-migrant-jucer-izbo-10-ljudi-nozem-a-sada-smo-otkrili-strasan-motiv-1358024/

Nesmiš pustit dite na ulicu jer ne znaš oče ga tko ubit.

Jučer in je počela školska nastava pa donili zakon kojeg se ni najprimitivnija balkanska plemena ne bi sjetila a to je da svaka učionica mora imat francusku zastavu unutra.

Imaju natalitet od 1,9 al bijelci imaju 1,4 a crnci i muslimani imaju 3,4 do 4 diteta po ženi.

Sad in i bijelci biže.

Oni su gotovi.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma Empty Re: Iz Pariza sam pobjegla zbog terorizma

Post by debotoijusto on 9/3/2019, 18:36

– Navikla sam u Parizu jesti u raznim restoranima, turskim, libanonskim, vijetnamskim, grčkim... Željela sam zapravo Zadru pružiti nešto novo, drugačije, nešto čega nema. 
kad prodje lito moze i zatvorit
zaklat-oderat-nabit na kolac-ispec-prozdrat-polizat prste sve sto djaku treba
debotoijusto
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by RayMabus on 9/3/2019, 20:24

@debotoijusto wrote:
– Navikla sam u Parizu jesti u raznim restoranima, turskim, libanonskim, vijetnamskim, grčkim... Željela sam zapravo Zadru pružiti nešto novo, drugačije, nešto čega nema. 
kad prodje lito moze i zatvorit
zaklat-oderat-nabit na kolac-ispec-prozdrat-polizat prste sve sto djaku treba
Nije jedina koja tako funkcionira ( pola godine otvoreni ). Ima ova love ćin otvara restoran za prezimit a u Pariz se vraća neće a po već viđenom hrpa njih se nakon nekog vrimena počnu bavit nekretninama pa će na kraju ona dovuć po Pariza u Zadar.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by veber on 9/3/2019, 20:31

sutra je epi u izvidnici kod nje.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top