ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 04:52

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09- 02
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 04:58

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09-02
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 05:03

PA dobro, nismo baš svi ustaše. Ima nas dvadesetak procenata koji nismo.

Sere ga i on.

A oni su baš svi četalji. Sto posto.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by AssadNaPodmornici 3/9/2019, 05:30

Vi iz Bosne jeste

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20658
2018-06-14


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Guest 3/9/2019, 05:40

Opet Grata otvorio temu..hahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhaha..zashto medju hrvatima ima ovoliko idiota..Ja ne vjerujem da netko postoji ovakav u Srbiji i da iz toliko straha donosi neke vijesti iz Hrvatske sa slichnih portala kao ovi shto su u Srbiji..Bogte jebo..Ali Lazanski je u pravu od A do Z...tak da..jebaji ga..pazi 140 tisuca ustasha zarobljeno kod Blajburga..Pa shto se ti nisu borili hrabro protiv partizana nego put pod noge..gore od traktorijade kako se ovdje vole kurchiti..I zamisli,,Hrvatska je najvishe doprijenijela anti fashizmu pa unuci i sinovi tih pljuju i omalovazavaju svoje pretke,,,rushe spomenike,,,mjenjaju ulice antifashistichkih boraca i daju ustashke nazive...Pa pichka vam materina glupa...odluchite se ...da li ste ustashe ili partizani,,,::::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 06:12

lazanski i lazanskanje...jos sanja kako ce na tenku uc u zagreb :) ...nis od toga stari moj...cug bu ti pobegel :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Serbinho-3 3/9/2019, 06:57

da je činjenica da do pada Italije u septembru 1943. godine, Hrvati nisu bili masovno u NOB.  
izjavi predsednika Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović da je više od pola miliona hrvatskih građana učestvovalo u NOB, Lazanski kaže da se radilo najviše o Srbima. 
 U Blajburgu je zarobljeno oko 140.000 pripadnika oružanih snaga NDH, krajem drugog svetskog rata, nakom četiri godine žestokih borbi. To pokazuje da je ustaški pokret prilično bio utemeljen u narodnim masama, što nas u školama nisu učili u ime bratsva i jedinstva. Onda nije ni čudno šta se desilo u Hrvatskoj 1991. i šta se i danas dešava – objasnio je vojno-politički komentator.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Guest 3/9/2019, 07:00

Shta si se usro..chovjek fino kaze da ce se revanshirati na diplomatski nachin,,Ma nece tebi srbi nishta ne trebash se bojati,,,bolan tebe chuva NATO koji ce ako zagusti svjetski prvo gledati svoje dupe....tako je bilo oduvijek...Pa i antichka Atena je uzimala lovu za zashtitu...mafija...NATO...nishta neobichno..Uvijek se uzima lova od onih koji se nekoga boje,,je l' tak'??

Iz njemachkih podataka koje su dobili neki povjesnichari...pola miliona hrvata je opsluzivalo NDH..kako steizrachunali da ste dali najveci doprinos pobjedi nad fashizmom...Ajde kad ti kenjash na forumu ...ali kad predsjednica jedne drzave izvali ono shto je izvalila,,,medju ljudima koji su odavali pijetet zrtvama rata...ona se kochoperi u bijelom kostimicu..kao da veli...Poljaci boli mene pichka za vashe zrtve,,,ja sam se doshla pokazati,,,vidite kaki fini kostimic imam ...::)))Sa tim je gafom nashtetila Hrvatskoj vishe nego neki koji su je opljachkali..I onda mi netko kaze da su zene u politici pametne...tjeraj to u kuhinju i bacaj perilicu iz kuce neka drla vesh na ruke...da se malo opameti..::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 07:19

vuksadinare wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09-02
Pregledao sam video ...

Nista posebno.

On kaze da je ustastvo i endehazija bilo prilicno utemeljeno medju Hrvatima. To je tesko reci koliko je TADA bilo utemeljeno a koliko prosti oportunizam.

Ali da je danas ustastvo vrlo utemeljeno medju Hrvatima, to je istina. 

To se vidi i na ovome forumu.

I da, kaze da je NDH bila zvanicno priznata od Vatikana. Koliko ja znam da NIJE. Mozda grijesim ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 08:06

frka wrote:Shta si se usro..chovjek fino kaze da ce se revanshirati na diplomatski nachin,,Ma nece tebi srbi nishta ne trebash se bojati,,,bolan tebe chuva NATO koji ce ako zagusti svjetski prvo gledati svoje dupe....tako je bilo oduvijek...Pa i antichka Atena je uzimala lovu za zashtitu...mafija...NATO...nishta neobichno..Uvijek se uzima lova od onih koji se nekoga boje,,je l' tak'??

Iz njemachkih podataka koje su dobili neki povjesnichari...pola miliona hrvata je opsluzivalo NDH..kako steizrachunali da ste dali najveci doprinos pobjedi nad fashizmom...Ajde kad ti kenjash na forumu ...ali kad predsjednica jedne drzave izvali ono shto je izvalila,,,medju ljudima koji su odavali pijetet zrtvama rata...ona se kochoperi u bijelom kostimicu..kao da veli...Poljaci boli mene pichka za vashe zrtve,,,ja sam se doshla pokazati,,,vidite kaki fini kostimic imam ...::)))Sa tim je gafom nashtetila Hrvatskoj vishe nego neki koji su je opljachkali..I onda mi netko kaze da su zene u politici pametne...tjeraj to u kuhinju i bacaj perilicu iz kuce neka drla vesh na ruke...da se malo opameti..::)))
bom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 08:07

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09-02
Pregledao sam video ...

Nista posebno.

On kaze da je ustastvo i endehazija bilo prilicno utemeljeno medju Hrvatima. To je tesko reci koliko je TADA bilo utemeljeno a koliko prosti oportunizam.

Ali da je danas ustastvo vrlo utemeljeno medju Hrvatima, to je istina. 

To se vidi i na ovome forumu.

I da, kaze da je NDH bila zvanicno priznata od Vatikana. Koliko ja znam da NIJE. Mozda grijesim ...
evo sve vrvi do ustasa...samo ljevica dobija gotovo pola sve zajedno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 08:09

To hrvatsko izdrkavanje i prenemaganje o antifašizmu radi vanjskopolitičkih potreba je fakat postalo odurno i skoro nemoguće za gledati, slušati i čitati.

U Hrvatskoj su te tradicije skoro zatrte i zatiru se i danas i onda kad počne to kenjanje ... fakat se normalnom čovjeku povraća.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 08:10

....lazanski covjek koji je bjezao preobucen u zenu..i sad on prijeti nekim osvetama,prstom mase a bjezao preobucen u zenu..svasta Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 08:11

vuksadinare wrote:....lazanski covjek koji je bjezao preobucen u zenu..i sad on prijeti nekim osvetama,prstom mase a bjezao preobucen u zenu..svasta Basketball
MA kakva osveta. Priča o diplomatskom vraćanju milo za drago Poljacima kad bude prilika.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 08:12

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....lazanski covjek koji je bjezao preobucen u zenu..i sad on prijeti nekim osvetama,prstom mase a bjezao preobucen u zenu..svasta Basketball
MA kakva osveta. Priča o diplomatskom vraćanju milo za drago Poljacima kad bude prilika.
pa osveta...samo ne znam kakva..i to ce dirnut poljake..majko moja..ovaj nikako sa oblaka da se skine Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 08:13

zvezda bu pobjedila za osvetu wislu krakow Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by AssadNaPodmornici 3/9/2019, 08:59

Inače budala lazanski prijeti Poljacima zemlji koja ima veći industrijski izvoz od Rusije. Prije toga Ukraincima. Srbe nitko ne voli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20658
2018-06-14


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 09:09

AssadNaPodmornici wrote:Inače budala lazanski prijeti Poljacima zemlji koja ima veći industrijski izvoz od Rusije. Prije toga Ukraincima. Srbe nitko ne voli
lazanski ti je sada veleposlanik srbije u moskvi..valja se uguziti gazdama..pa svaki napad i na poljsku mu se pise kao plus..inace lik je najobicniji šupak ali veliki peroložač...dok je zivio u zagrebu prije nego ej zbrisao u beograd u zimu 1991...porucio je jednom liku da ce ga 'izmarisati' zato sto ga je lik optuzio(ispravno) da je agent KOS-a..lazanski ej njemu porucio neka dođe sam tu i tu da ce ga nabubati...lik ej dosao ali lazanski nije..kasnije se lazanski pravdao da je on to tako jer je ovaj plasirao 'laznu informaciju' ...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by kaya 3/9/2019, 09:17

Umjesto da laprda i loži rulju ustašama mogao  bi u dvije rečenice objasniti pučini zašto nisu pozvani. Iz prosto jednostavnog razloga.
Rusija nije pozvana zbog krima, ukrajine i sankcija.
Srbija, nisu je se ni sjetili, nije dio eu i nata.


Last edited by kaya on 3/9/2019, 09:19; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 09:24

kaya wrote:Umjesto da laprda i loži rulju ustašama mogao  bi u dvije rečenice objasniti pučini zašto nisu pozvani. Iz prosto jednostavnog razloga.
Rusija nije pozvana zbog krima, ukrajine i sankcija.
Srbija, nisu je se ni sjetili, nije dio eu i nata.
lazanski ko lazanski tako vec 30-tak godina...on bi jurisao tenkom ali da se na njemu netko drugi vozi..ko sto je jednom rekao prije pocetka rata u sloveniji...'uci cu u ljubljani na tenku'..a izasao je iz slovenije preobucen u zenu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum