ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 08:39

Postrojavanje četnika 2019. na Ravnoj Gori uz pjesmu ‘Sprem’te sprem’te četnici




Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by omni 31/8/2019, 09:11

Nista od toga ako nije ZAGRMELA, kad neki srpski politicar ZAGRMI na npr Amerikance oni odmah podviju rep. Mora se ZAGRMETI.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 09:55

Serbinho-3 wrote:Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 1961479_stefan-jok_ls



[size=42]VULIN: Iz hrvatske predsednice progovorili strah i kompleks![/size]



[size=39]Hrvatska politika prema Srbima i Srbiji je mešavina prljave savesti i kompleksa, ocenio je večeras ministar odbrane Aleksandar Vulin komentarišući intervju hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović.[/size]
 
[size=39]"Zato Kolinda Grabar Kitarović Paveliću zamera što je predao Dalmaciju Italiji, ali mu ne zamera što je poklao 20.000 srpske dece. Kao Pavelićev poštovalac Kolinda Grabar Kitarović govori o velikosrpskoj agresiji ne objašnjavajući kako to da su proterali ili pobili 250.000 državljana Hrvatske srpske nacionalnosti", izjavio je Vulin.[/size]
 
Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&source=politika&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fpolitika%2F3312697%2Fvulin-iz-hrvatske-predsednice-progovorili-strah-i-kompleks&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
[size=39]On je istakao da se Kolinda Grabar Kitarović izvinjava kada vidi srpsku čokoladicu, ali se ne izvinjava za pobijenu srpsku decu.[/size]
 
[size=39]"Kolinda Grabar Kitarović od Vučića nije dobila ono što je želela, poslušnog i uplašenog Srbina. Istina koju je Adem Vuchiqi izgovorio učinila je da iz nje progovore i strah i kompleks. Ona nije ozbiljan političar i sa njom i ne treba ozbiljno razgovarati. Bolje joj stoji kada peva pijana nego kada prepričava razgovore", rekao je Vulin, saopštilo je resorno ministarstvo.[/size]
Rece on i ostane ziv...covjek koji je persona grata gotovo od triglava do vardara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Ringo10 31/8/2019, 10:10

Zanimljiva je jedna stvar

Cim krene nekakva suradnja izmedju srpskih i hrvatskih faktora u BiH radi neutraliziranja velikomuslimanskih pretenzija i tendencija ka hegemoniji i dominaciji, odmah i momentalno krene stvaranje pizdarija, tenzija, sukoba i verbalnih uvreda izmedju BG i ZG.

Sve praceno pojacavanjem zestoke retorike iz Sarajeva. 

I to je uvijek tako. I sad ce mi neko reci da je to slucajno i spontano.

Oni koji ovu strategiju kreiraju odlicno i nepogresivo znaju da ta strategija ne moze da omane.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Serbinho-3 31/8/2019, 10:45

Mozda Baba posenilila, pa mislila na Banja Luku, dešava se po starim danima
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Hektorović 31/8/2019, 13:33

vuksadinare wrote:napokon je shvatila da sa politicarima na ovim prostorima ne mozes razgovarat jezikom brisela...diplomatski...vec jezikom koji jedino razumiju...poslat ih u picku materinu u zargonu i lupiti sakom o stol to je jedini jezik koji razumija a i cijene...bojim se da plenki to nikad nece razumjeti pa ce sa komsicem,dacicem pricati tj slati poruke kao da prica sa van der brockom :)

Rekoh ja glasat ćeš ti na kraju za kraljicu

Kampanja će odraditi svoje :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Noor 31/8/2019, 16:01

tko o cemu, vule musavi o necistoj savjesti i kompeksima

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio - Page 2 Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum