ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by vuksadinare Thu 22 Aug - 11:59

uglavnom sliak hrvatskog turizma se lagano mijenja u korist kontinentalnog turizma zbog svojih nekih prednosti..samo bojim se da u slucaju velikog rasta opet ne dođe do svojevrsne 'apartmanizacije' kao na obali..recimo plitvicka jezera i okolica su vec poceli poprimati ta obiljezja

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Eroo Thu 22 Aug - 12:02

vuksadinare wrote:uglavnom sliak hrvatskog turizma se lagano mijenja u korist kontinentalnog turizma zbog svojih nekih prednosti..samo bojim se da u slucaju velikog rasta opet ne dođe do svojevrsne 'apartmanizacije' kao na obali..recimo plitvicka jezera i okolica su vec poceli poprimati ta obiljezja

Ne boj se, se bu vredu.Jebote, gori si od moje žene, sami strahovi su te.. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74181
2016-07-22


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by vuksadinare Thu 22 Aug - 12:04

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:uglavnom sliak hrvatskog turizma se lagano mijenja u korist kontinentalnog turizma zbog svojih nekih prednosti..samo bojim se da u slucaju velikog rasta opet ne dođe do svojevrsne 'apartmanizacije' kao na obali..recimo plitvicka jezera i okolica su vec poceli poprimati ta obiljezja

Ne boj se, se bu vredu.Jebote, gori si od moje žene, sami strahovi su te.. :^0
krivo si razmel ti 'bojim se'..poznavajuci mentos nasih ljudi i pohlepu kad nanjuse negdje mogucnost zarade lako se ovi sa obale presele na kontinent Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Aug - 12:32

Eroo wrote:

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Vis-croatia
Ovo mi je fantastično, nestvarno... kao da je naslikao Propadalo. :)
Ovo ti nije Vis nego komiža. Tamo iza je restoran Jastozera. Slika je poprilično umjetna jer sam bio na toj lokaciji par puta (iako mi je komiža možda najljepše mjesto na jadranu)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Eroo Thu 22 Aug - 13:30

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Vis-croatia
Ovo mi je fantastično, nestvarno... kao da je naslikao Propadalo. :)
Ovo ti nije Vis nego komiža. Tamo iza je restoran Jastozera. Slika je poprilično umjetna jer sam bio na toj lokaciji par puta (iako mi je komiža možda najljepše mjesto na jadranu)
Piše Vis!
Na Komiži sam bio, ali ovoga se ne sjećam.
Eroo
Eroo

Posts : 74181
2016-07-22


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Noor Thu 22 Aug - 14:21

piše Vis, jer Komiža i jest na Visu :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by marcellus Thu 22 Aug - 14:28

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Meni osobno bzvz jer je izložena vjetru i jer je gužva tamo
X

bila 2x


fora je ali je parking skup, a realno osim što spektakularno izgleda nije tako dobro za kupanje ko na nekim drugim plažama

_________________
Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Noor Thu 22 Aug - 14:41

marcellus wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Meni osobno bzvz jer je izložena vjetru i jer je gužva tamo
X

bila 2x


fora je ali je parking skup, a realno osim što spektakularno izgleda nije tako dobro za kupanje ko na nekim drugim plažama
da, meni je recimo ostao u sjećanju šljunak kroz koji stopalo dosta propada..i na suhom, a u moru i puno više, što mi se nije svidjelo, a osim toga vjetrovito je jako, kako Yoda kaže, ne smiješ se podići s ležaljke, već ju je nosilo
inače da, fora je...fotke su spektakularne :)
mi smo tada ljetovali u Makarskoj, kod Totena (šalim se :P), pa dalje po Braču do Zlatnog Rata išli vlakićem :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by marcellus Thu 22 Aug - 15:10

Noor wrote:kod Totena

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 1398357538887

_________________
Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Stanojko Thu 22 Aug - 15:26

marcellus wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Meni osobno bzvz jer je izložena vjetru i jer je gužva tamo
X

bila 2x


fora je ali je parking skup, a realno osim što spektakularno izgleda nije tako dobro za kupanje ko na nekim drugim plažama
Bio cica svojevremeno vise puta. Najlepsi deo je u stvari ona "plaza" Borik na putu do tamo (sto su vise stene a manje plaza) i onaj drvored borova. Ne zam da li i dalje postoji...

_________________
Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Eroo Thu 22 Aug - 17:27

Noor wrote:piše Vis, jer Komiža i jest na Visu :)
Mislija san na grod Vis. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74181
2016-07-22


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by veber Thu 22 Aug - 23:14

ekipa ode na brač a ne posjeti unutrašnjost ili najviši vrh na otocima. brač je jedan od najljepših otoka jadrana. i naravno ne za sunčam se+jedem u aldiju


Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Vidova15

pogled s vidove gore

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Brauki13

na drugoj strani. možeš samo brodom s mora ili tovarom kopnom.
za djecu dušu dalo. pješčana plaža. ali nakon 30 m od obale već je za brod usidrit.lijevo se ide za postire a , desno ima još jedna super vala. samo je plitka, uska i relativno dugačka, no na kraju je žalo od oblutka i s čamcem od 5-10m bez pol frke pristaneš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by veber Thu 22 Aug - 23:22

imao sam tu sreću pa sam upoznao jedriličara, davno. kod čovjeka spavao i pokazao mi zakutke otoka. ero trkelja o nekoj plaži koju je oblikovao jugo s jedne strane i bura s druge, a da nije napisao nikaj o jednoj od najstarijih zvjezdarnica, biblioteci, samostanu u stijeni. cijelom tom sustavu. ne on bulazni o šodru kojeg je nanjelo more.

ali od kosovca nikaj drugo ni za očekivat.

inače svakako posjetit koga zanima povjest, gradnja i vizura.

brač i hvar imaju toliko mjesta za vidjet....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Eroo Fri 23 Aug - 8:27

veber wrote:imao sam tu sreću pa sam upoznao jedriličara, davno. kod čovjeka spavao i pokazao mi zakutke otoka. ero trkelja o nekoj plaži koju je oblikovao jugo s jedne strane i bura s druge, a da nije napisao nikaj o jednoj od najstarijih zvjezdarnica, biblioteci, samostanu u stijeni. cijelom tom sustavu. ne on bulazni o šodru kojeg je nanjelo more.

ali od kosovca nikaj drugo ni za očekivat.

inače svakako posjetit koga zanima povjest, gradnja i vizura.

brač i hvar imaju toliko mjesta za vidjet....
Polupismeni, posjetom njihovim grobljima se može više vidjeti i naučiti (u manjim krajevima), nego posjetom njihovim  bibliotekama,
samostanu i slično. A šta bih ja o tome pričao s nepismenim čovjekom.
Eroo
Eroo

Posts : 74181
2016-07-22


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by veber Fri 23 Aug - 20:12

tito je čuvao kravicu i čitao, maznuo glavu.

ti si u vukojebini s ovcama svirao klavir.
nije bilo struje, ali klavir se vukao na svaku pašu.

i prdonjo stari, objavio si sliku plaže koja je zakurac, a nemaš pojma o povjesti brača.

da ti nije bilo jna i udbe ne bi ti ni do slovenije dogurao...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač - Page 2 Empty Re: Big 7 Travel : Best beaches in the world 2019- 1. ZLATNI RAT, Brač

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum