ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:31

jastreb wrote:
red wolf wrote: 
Ostavio Vam je poruku...
Da je htio ostaviti kakvu poruku napisao bi je na papiru i negdje pohranio ili rasparčao da se ta "istina" dozna.

Vama teoretičarima zavjere bi i crtež prvoškolca koji prikazuje mamu,tatu,brata,djeda i baku,imao nekakve poruke.
Želiš li znati koje je ime drugog djeteta Isusa?

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by jastreb Fri 9 Aug - 21:34

red wolf wrote: 
Ja sam došao iz mjesta koje ih je motiviralo...
Ma prestani biti benast.  U svemu tražite nekakve zavjere i nemoguće rasplete kakve ni Hičkok ne bi izmislio.

Što vama nije sumnjivo?  Škotska garda. Templari. Saladin. Ivan Krstitelj. Magdalena. Kumran. Eseni. Zeloti. Hiram. Salomon. Ludi Leonardo. Saintclaire. Katari. Merlin. Artur. Lazar. Vatikanski arhivi. Jakov Pravedni. Ebioniti. Konstantin. Nestorije.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by danni1 Fri 9 Aug - 21:35

red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
Ostavio Vam je poruku...
Ko ga jebe.

Ostavijo ju je i sam Isus ba mnoge boli patka.
Ti si u kategoriji --> glupan. To je razumljivo.
Ti si pametan što tražiš skrivene poruke u slikama sifilističnih,pijanih umjetnika od prije 500g.
Ti jadnici nisu znali gdje im je dupe gdje glava a ne da bi se bavili skrivenim porukama.

Odrasti jebte i prestani bit budala.
Ja sam došao iz mjesta koje ih je motiviralo...
Pička je motiv za mnoga umjetnička djela ali nekako mislim da nisi ti jedini iz nje ispo.

_________________
''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:36

jastreb wrote:
red wolf wrote: 
Ja sam došao iz mjesta koje ih je motiviralo...
Ma prestani biti benast.  U svemu tražite nekakve zavjere i nemoguće rasplete kakve ni Hičkok ne bi izmislio.

Što vama nije sumnjivo?  Škotska garda. Templari. Saladin. Ivan Krstitelj. Magdalena. Kumran. Eseni. Zeloti. Hiram. Salomon. Ludi Leonardo. Saintclaire. Katari. Merlin. Artur. Lazar. Vatikanski arhivi. Jakov Pravedni. Ebioniti. Konstantin. Nestorije.
Koliko puta sam Vam ovdje rekao da mi se vi ljudi gadite?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:37

danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
Ko ga jebe.

Ostavijo ju je i sam Isus ba mnoge boli patka.
Ti si u kategoriji --> glupan. To je razumljivo.
Ti si pametan što tražiš skrivene poruke u slikama sifilističnih,pijanih umjetnika od prije 500g.
Ti jadnici nisu znali gdje im je dupe gdje glava a ne da bi se bavili skrivenim porukama.

Odrasti jebte i prestani bit budala.
Ja sam došao iz mjesta koje ih je motiviralo...
Pička je motiv za mnoga umjetnička djela ali nekako mislim da nisi ti jedini iz nje ispo.
Iz pičke je ispalo tijelo u koje sam ušao. Nije savršeno, ali neću se žaliti.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?'' - Page 2 Empty Re: ''Sveti gral – kalež iz kojeg je pio Isus ili krv Svete obitelji?''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum