ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveca medjunacionalna suparnistva i antagonizmi u Europi.Evo nekih i slazete li se sa mojim popisom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Najveca medjunacionalna suparnistva i antagonizmi u Europi.Evo nekih i slazete li se sa mojim popisom - Page 2 Empty Re: Najveca medjunacionalna suparnistva i antagonizmi u Europi.Evo nekih i slazete li se sa mojim popisom

Post by IL Risorto 8/10/2019, 10:18

vuksadinare wrote:Albanci vs Srbi

Hrvati vs Srbi 


Hrvati vs Slovenci


Bosnjaci vs Srbi


Rusi vs Ukrajinci


Rusi vs Poljaci


Albanci vs Makedonci


Rusi vs balticki narodi


Grci vs Turci
Sve je ovo kamilica u odnosu na višestoljetnu koljačinu između Engleza,Francuza,Njemaca,Španjolaca koje su prenijeli i na druge kontinente.No gdje su ti narodi danas a gdje ovi iz vukove tabele.
Nema sreće na ovim prostorima sve dok Hrvati i Srbi ne ugledaju se na Njemce i Francuze.

IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Najveca medjunacionalna suparnistva i antagonizmi u Europi.Evo nekih i slazete li se sa mojim popisom - Page 2 Empty Re: Najveca medjunacionalna suparnistva i antagonizmi u Europi.Evo nekih i slazete li se sa mojim popisom

Post by IL Risorto 8/10/2019, 10:20

Kad bolje razmislim,mentalni sklop prosječnog Srba,Hrvata,Šipca i Bosanca,bliži je mentalnom sklopu bliskoistočnih naroda,nego mentalnom sklopu naroda iz zapadnog civilizacijskog kruga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum