ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 10:33

Toliko o rvatakoj brodogradnji

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/617526/debeljak-39uvozi39-200-indijaca-prva-skupina-zavarivaca-i-cjevar-iz-azije-u-splitski-skver-stize-u-rujnu-znamo-i-kolika-ce-im-biti-placa-iz-39brodosplita39-se-pohvalili-i-39izdasnim39-mjerama-kojima-se-trude-zadrzati-stare-i-privuci-n

Ovo najbolje sve lagano ugasit prije nego mi ovi dovede po Indije ode
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:41

RayMabus wrote:Toliko o rvatakoj brodogradnji

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/617526/debeljak-39uvozi39-200-indijaca-prva-skupina-zavarivaca-i-cjevar-iz-azije-u-splitski-skver-stize-u-rujnu-znamo-i-kolika-ce-im-biti-placa-iz-39brodosplita39-se-pohvalili-i-39izdasnim39-mjerama-kojima-se-trude-zadrzati-stare-i-privuci-n

Ovo najbolje sve lagano ugasit prije nego mi ovi dovede po Indije ode
pojacat ce se populacija roma ovdje pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:42

plus kad to dovede obitelji ovdje a mnoze se indijci ko stakori...za deset godina bar 10 d0 15% stanovnika splita bit ce indijci... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:43

jedino uzdat se u buru da ce ih zauzdati pirat...inace klima im pase...bez bure nije hladno..more,palme ..ko da su doma pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:44

torcida bombay lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 10:45

To triba gasit sve di njima triba radnik iz uvoza. To odma ključ u bravu , zatvorit i bog.

Šta će mi tvoja ekonomija , ja tu radit neću jer su male plaće za taj posal a ti ćeš mi dovodit Indijce da mi se tu vrte oko kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 10:47

vuksadinare wrote:plus kad to dovede obitelji ovdje a mnoze se indijci ko stakori...za deset godina bar 10 d0 15% stanovnika splita bit ce indijci... pirat
Ima ih miljardu i po. To jednom kad in pustiš da ih mogu dovodit gotovo ti je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:52

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:plus kad to dovede obitelji ovdje a mnoze se indijci ko stakori...za deset godina bar 10 d0 15% stanovnika splita bit ce indijci... pirat
Ima ih miljardu i po. To jednom kad in pustiš da ih mogu dovodit gotovo ti je.
sad pogledaj da ih bar pola od tih 200 ozenjeno..pa dovedu svoje obitelji gdje bar ima dvoje,roje djece minimum..to ti ih je vec 500,600..pa kad pocnu dolaziti drugi za njima a ozene se i ona druga polovica evo njih za par godina nekoliko tisuca u splitu a to je vec respektabilna brojka...jer oni se sigurno nece vratiti u indiju s obzirom kakav ce im tu placa biti..e sad triba se nadat da je vecini njih hrvatska samo prolazna stanica za zapad...pa vecina ode a manjina sotane opet to bi bilo zadovoljavajuce...ipak realno mislim da njima split i hrvatska nije krajnje odrediste...i oni znaju za njemacku,svedsku,pogotovo britaniju gdje ej hrpa njihovih pa im se tamo puno lakse uklopiti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 10:54

Triba pustit Arape u Dalmaciju tako da ljudi po Splitu misle da su ovi Indijci Arapi pa ih počmu prijavljivat policiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by vuksadinare 8/8/2019, 10:57

to ce ispeglat torcida...zna se tko je gazda i tko određuje sto i tko ce biti u splitu...debeljak se sjebao u racunici... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:01

Sad pustit Arape u Dalmaciju tako da se ne zna koji je ilegalni islamista a koji je Indijac

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver 600c8bc50caf5cda9421
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:05

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:plus kad to dovede obitelji ovdje a mnoze se indijci ko stakori...za deset godina bar 10 d0 15% stanovnika splita bit ce indijci... pirat
Ima ih miljardu i po. To jednom kad in pustiš da ih mogu dovodit gotovo ti je.
sad pogledaj da ih bar pola od tih 200 ozenjeno..pa dovedu svoje obitelji gdje bar ima dvoje,roje djece minimum..to ti ih je vec 500,600..pa kad pocnu dolaziti drugi za njima a ozene se i ona druga polovica evo njih za par godina nekoliko tisuca u splitu a to je vec respektabilna brojka...jer oni se sigurno nece vratiti u indiju s obzirom kakav ce im tu placa biti..e sad triba se nadat da je vecini njih hrvatska samo prolazna stanica za zapad...pa vecina ode a manjina sotane opet to bi bilo zadovoljavajuce...ipak realno mislim da njima split i hrvatska nije krajnje odrediste...i oni znaju za njemacku,svedsku,pogotovo britaniju gdje ej hrpa njihovih pa im se tamo puno lakse uklopiti..
Njima je osiguran smještaj a ovo nisu baš plaće od pet tisuća kuna nego više tako da se njima ne ispalti ostat ode i plaćat podstanarstvo. Uostalom oni po ugovoru ne mogu radit niti jedan drugi posao osim za oni koji su došli dakle ako je cijevar ne može radit u trgovini , turizmu il kako on oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by Guest 8/8/2019, 11:24

Iebiga Longi..vi puno vilozofirate o malim ploćama,iako u biti primjereno njima i radite,ili vice versa,dok ce Hindusi bez price raditi vrijedno..
Aštote boli kuratz..ti imas svoje Nekretnine,najmi ih švobima i sve 6... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:27

pismejker wrote:Iebiga Longi..vi puno vilozofirate o malim ploćama,iako u biti primjereno njima i radite,ili vice versa,dok ce Hindusi bez price raditi vrijedno..
Aštote boli kuratz..ti imas svoje Nekretnine,najmi ih švobima i sve 6... cheers cheers cheers
Nemam ja ništa dok oko mene caruje truli kapitalizam koji podržava emanicipaciju i trpačinu.

Šta će ti kuće i obitelj ako znaš da će ti djeca živit u trulom kapitalizmu pod vladavinom matrijaharne imperije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by Guest 8/8/2019, 11:35

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Iebiga Longi..vi puno vilozofirate o malim ploćama,iako u biti primjereno njima i radite,ili vice versa,dok ce Hindusi bez price raditi vrijedno..
Aštote boli kuratz..ti imas svoje Nekretnine,najmi ih švobima i sve 6... cheers cheers cheers
Nemam ja ništa dok oko mene caruje truli kapitalizam koji podržava emanicipaciju i trpačinu.

Šta će ti kuće i obitelj ako znaš da će ti djeca živit u trulom kapitalizmu pod vladavinom matrijaharne imperije.
E daaaaa....pa treba se aktivno boriti protiv Ženaaa..vish,ja na svakom koraku im preko usta klepim verbalnu protumjeru..

Kapitalizam ste htjeli,sad se prilagodjavajte njemu..zivot ti ovisi o tvojim sposobnostima sticanja..savjetujem proucavanje Ferengijskih Pravila Sticanja..jako mudro i ucinkovito štivo..imas na netu u pe-de-ef formatu..

Kapitalizam se i bazira na sto jeftinijoj i ucinkovitijoj radnoj snazi,radi sve manjih troskova i sve vece ucinkovitosti...gledeee konkurencije,koja radi isto..
Zakon divljine..nish drugo..nemres ti ER-HA izolirati od horizonta dogadjaja u svijetu..sve se to prelijeva sustavom i svaki prije ili poslije se izbalansira sa ostatkom...zakon spojenih posuda..qaqo si jedared rekoo...

ebi ga..prilagodi se ili umri...nema trece... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:37

Ja sam nacional socijalist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by Guest 8/8/2019, 11:43

predlazem dizanje energetskog zida,oko tvojih nekretnina,i jos pokoji kloaking devajs,ono da te niti ne vide... :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:43

RayMabus wrote:Ja sam nacional socijalist.
I ekonomski pan nacional socijalist koji kaže da se radna snaga ne smije trpati iz zemalja koji imaju puno manji standard nego stanovništvo zemlje u koju se ta radna snaga dovlaći.

Zato su Britanci izašli jer im je EU tila utrpat Rumunje koji imaju pet puta niži standard od Britanaca


Nastavi li ovako EU će se raspast zbog otpora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:46

pismejker wrote:predlazem dizanje energetskog zida,oko tvojih nekretnina,i jos pokoji kloaking devajs,ono da te niti ne vide... :kuku
Ne triba , ja san u Kaštelima a škver je u Splitu. Eto im Debeljak i Indijci. Sad još malo Arapa poslat i bit će više ekstremnih desničara u Dalmaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by RayMabus 8/8/2019, 11:55

Meni je nudilo taj posao pa mi je lik koji radi ka zavarivać u škveru lipo objasnija koji je to posao brodski bravar. To je gore od zavarivaća. Zato im nitko neće da radi.

Mislili su da će im radnici iz Istre pohitat ovamo nakon raspada Uljanika a ovdje podstanarstvo skupo. Sad dovodi ove jadnike koje će držat iza brda i onda dovodit autobusom svaki dan na posal.

Znači mora im platit i smještaj i prijevoz. Eto ti pa trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver Empty Re: Debeljak uvozi 200 Indijaca u splitski škver

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum