ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 29/10/2019, 17:07

Dececi su lagano glupi ka kurac...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 29/10/2019, 19:31

Glup poput tebe nemoguće je biti. Jedino te šije smrdljiva dalmatinska forumska  jocolor.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 29/10/2019, 19:31

evo, i idiot niche se trudi kako ne bi zaostao za idiotom amperom.

težak je život tim idiotima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/10/2019, 00:26

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Najsmješnije mi je kad tovari slave kao 69. rođendan torcide. Kojih 69? Jel se tu računa i onih 30 i kusur duboke ilegale kad nitko nije imao pojma da uopće postoji? Par klošara sa studija u Zagrebu otišlo na utakmicu i to je kao osnivanje navijačke skupine. lol! :rofl :rofl
Bas si bedak...
:D
I to ti, ka navijač najfalsificiranijeg kluba na svitu, pišeš ovakve gluposti...
Užas...
:D

Onda, koliko Dinamo ima godina?
74?
178?
Ili se gleda otkad je ugašen klub s dugovima i osnivan novi prije cca. desetak godina?
Basketball
Pa oni su 2005 godine slavili 60 rođendan, na službenim stranicama im je stajalo da je NK Dinamo osnovan 45-e.
Onda su majstori 21 stoljeću odlučili (točnije odlučio osuđeni bjegunac iz Međugorja) da je klub osnovan 1911 i da su prije bili Građanski, pa su ubacili taj naziv u ime, pa promijenili i rođendan :rofl :rofl :rofl 

I onda se navijač te sramote ide javljati po pitanju Torcide kojoj svi ozbiljni akteri (od onih u zemlji do inozemstva) priznaju godinu osnutka i godine postojanja.

Premda od mamićeve kujice, svejedno previše je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 30/10/2019, 00:33

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Najsmješnije mi je kad tovari slave kao 69. rođendan torcide. Kojih 69? Jel se tu računa i onih 30 i kusur duboke ilegale kad nitko nije imao pojma da uopće postoji? Par klošara sa studija u Zagrebu otišlo na utakmicu i to je kao osnivanje navijačke skupine. lol! :rofl :rofl
Bas si bedak...
:D
I to ti, ka navijač najfalsificiranijeg kluba na svitu, pišeš ovakve gluposti...
Užas...
:D

Onda, koliko Dinamo ima godina?
74?
178?
Ili se gleda otkad je ugašen klub s dugovima i osnivan novi prije cca. desetak godina?
Basketball
Pa oni su 2005 godine slavili 60 rođendan, na službenim stranicama im je stajalo da je NK Dinamo osnovan 45-e.
Onda su majstori 21 stoljeću odlučili (točnije odlučio osuđeni bjegunac iz Međugorja) da je klub osnovan 1911 i da su prije bili Građanski, pa su ubacili taj naziv u ime, pa promijenili i rođendan :rofl :rofl :rofl 

I onda se navijač te sramote ide javljati po pitanju Torcide kojoj svi ozbiljni akteri (od onih u zemlji do inozemstva) priznaju godinu osnutka i godine postojanja.

Premda od mamićeve kujice, svejedno previše je...


Nisu se još dogovorili jesu li sljednici HAŠK-a, Građanskog, Concordie, Dinama iz 1945., Hašk-Građanskog ili Croatije... doduše prisvojili su si sve trofeje, ali obveze prema vjerovnicima i ne baš... predlažem ime Donji Mamići Dinamo 1999...i sve su pokorili time...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/10/2019, 15:49

Opa, i kandidat za treću dalmatinsku forumsku  jocolor se javio. I to veoma ozbiljan kandidat. Svakome tko ima imalo mozga valjda je jasno da nije u travnju '45. zabranjen rad Građanskom, dva mjeseca kasnije Dinama ne bi ni bilo. I to je najveća poveznica između ta dva imena, osim što su svi igrači Građanskog nastavili igrati u Dinamu. Pazite, a nije bio prelazni rok da bi prešli iz kluba u klub, već su samo nastavili igrati k'o da se ništa nije dogodilo. To nije jasno jedino onima koji nemaju u glavi ništa, a to su smrdljiva dalmatinska forumska  jocolor, dalmatinska forumska  jocolor i veoma ozbiljan kandidat za dalmatinsku forumsku  jocolor iliti forumska  jocolor početnik.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 30/10/2019, 17:41

Bivši direktor Hajduka: Bilo je preopasno. Imali su pištolje i nudili mito!

"Razne mreže u Hrvatskoj su povezane s nogometnim klubovima. Nije prošlo dugo vremena do mog prvog susreta s jednim takvim klanom. Nudili su mi novac ispod stola da sklopimo dogovor, odbio sam. Kako je vrijeme prolazilo, odbijao sam i druge klanove i počeo sam razmišljati o tom za koga zapravo radim. To nije dobra situacija. Nisu mi prijetili, ali završio sam jednom prilikom u restoranu na pregovorima, a ljudi s kojima sam pregovarao bili su naoružani. To je bio dovoljan znak, normalno je da se čovjek zapita treba li osjećati strah i razmisli o budućnosti."

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 30/10/2019, 17:44

Dok su neki oko njega išli oružjem, neki su ga pokušali obasipati cvijećem, zapravo, novcem pa su mu tako menadžerske agencije nudile mito kako bi s njima pobliže surađivao nakon što je preuzeo funkciju u Hajduku.


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 30/10/2019, 17:55

Treba biti realan i priznati.
Dinamo nema nikakve veze sa gradjanskim. Sam cin preuzimanja imena dinamo veze se uz boljsevizam.
Ja sam.navijac dinama ali dinamo nije priznavao ni tudjman nit itko.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 30/10/2019, 17:58

PABLO ESCOBAR wrote:Treba biti realan i priznati.
Dinamo nema nikakve veze sa gradjanskim. Sam cin preuzimanja imena dinamo veze se uz boljsevizam.
Ja sam.navijac dinama ali dinamo nije priznavao ni tudjman nit itko.


:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 30/10/2019, 19:10

I sam cin preuzimanja imena dinamo je veleizdaja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/10/2019, 20:10

I ti stvarno misliš da se preuzimanje imena Dinamo moglo odbiti? I to 1945-e? Početkom '70-ih da, ali 1945-e!!! Pa mrak bi progutao onog koji bi to odbio. Mislim, možemo mi raspravljati, ali treba biti realan i stvar postaviti u okvire vremena kad se to događalo. A cijela poanta i jest u tome da se zatrlo ime Građanski i umjesto njega nametnulo ime Dinamo. Tak' da poveznica između Građanskog i Dinama itekako postoji. Ponavljam, da nije zabranjen rad Građanskom, Dinama ne bi ni bilo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/10/2019, 20:25

Izgleda da hajdučić šrd sve karte baca na osvajanje prvenstva. Ispali su iz Europe, sad su ispali i iz kupa i ostalo im je samo prvenstvo. Ajd' dobro, tu bar ne mogu ispasti jer ima i par lošijih od njih.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 30/10/2019, 22:14

Gorica rutinski u 4-finale, hajdučić se dobro držao prvo poluvrijeme.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 31/10/2019, 00:38

Tominjo disi ti u zadnje vrime. Dobivam izvjestake sa terena od momaka da se nejavljas redovito u vojarnu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 31/10/2019, 09:02

Ti tvoji momci mi previše vuku na neku gay stranu, pa ih izbjegavam. Javim im se mailom svaki dan, ne volim dolazit kod njih.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 31/10/2019, 09:11

Slipci, vratite Mišu Krstičevića. Kad on lupi šakom po stolu bokun odskoči dvaest cenata u zrak.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 31/10/2019, 09:28

meni sve mirise na kladionicu..neobjasnjivo mi je da hajduk igra tri put bolje doma nego na gostovanjima...zato kazem ne bi bio iznenađen da neki igraci ili dobar njih se klade protiv sebe kad treba igrati u gostima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 31/10/2019, 14:52

jasambrend wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Treba biti realan i priznati.
Dinamo nema nikakve veze sa gradjanskim. Sam cin preuzimanja imena dinamo veze se uz boljsevizam.
Ja sam.navijac dinama ali dinamo nije priznavao ni tudjman nit itko.


:cru
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 1/11/2019, 00:54

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Treba biti realan i priznati.
Dinamo nema nikakve veze sa gradjanskim. Sam cin preuzimanja imena dinamo veze se uz boljsevizam.
Ja sam.navijac dinama ali dinamo nije priznavao ni tudjman nit itko.


:cru:
:cru:
2019. godine "stručnjaci" procjenjuju u kojim je uvjetima 1945. godine ukinut klub s imenom građanski i svi njegovi igrači registrirani za klub s novim imenom - dinamo.
osim što su svi grači građanskog registrirani za dinamo i što se i dalje igralo na igralištu građanskog nije zamijećen neki drugi kontinuitet.
kod hajduka je kontinuitet prisutan u činjenici da su do 1941. igrali u ligi kraljevine jugoslavije, onda nisu nastupali dok je dalmacija bila pod jurisdikcijom italije, a onda se kao hajduk novj 1945. pojavili opet u natjecanjima demokratske federativne jugoslavije.
jebeni kontinuitet.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 1/11/2019, 09:24

Ante se popiša po mamićevim kujicama...
  :cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum