ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 23:19

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija
jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru,hasu,ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
realno gledajući, index je jedini, ali baš jedini medij u RH, koji je spreman otkriti korupciju i pljačku i uhljebljivanje. svi ostali mediji su teško žutilo(poput dnevno, narod.hr, priznajem, logično, telegram, ) ili su režimski mediji(televizija, yutarnji, večernji itd).. sve ove ministre lopove je prvi smjenio i otkrio index.hr i nitko drugi. 

sada je drugi problem što onaj bosanski I2b peder duhaček , koji je usput i teški socijalist i boljševik , zagovara trpačinu, ali njihova borba protiv korupcije je bez premca.. vjerojatno ne postoji medij takvog kalibra u cijeloj istočnoj europi. 

i drago mi je radi toga.

AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 23:22

to što su se okomili na ružu i hasu, naravno, ne sviđa im se "ideologija" ovo dvoje.. i bok. ako su Ruža i Haso pametni, to im je besplatna reklama. pa Trump je tako okoristio medije u svoju korist. 
ako Ruža i Haso nisu lopovi kao ostali bosanci/domoljubi/katolici(a iako su oboje iz bosne porijeklom, vjerujem da  nisu lopovi, jer Ruža je odgojena u zapadnom protestantskom svijetu pa nema taj lopovski/domoljubni/katolički/hercegovački odgoj iz susjedne zemlje, a Haso valjda je musliman a ne katolik, pa je također manje bio u poziciji da krade) nemaju se čega bojati. Index im može samo napraviti reklamu, ako ovi imaju mozga.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by melkior 17/7/2019, 23:43

Indeks hr jebe Vladu uzduž i poprijeko, u stvari, ne bih se čudio da Kenwood Kenon preko posrednika dojavljuje afere Indexu koje ministre želi za odstrel.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by RayMabus 18/7/2019, 00:08

Indexu plus za ovo javno razotkrivanje korupcije u HDZu.

Rejting im je poljuljan. Nema vlasti u idućem mandatu.

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 1016561
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 18/7/2019, 05:52

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija
jebote imbex da te jebo..uz ove lopine i te pedere sjebat.nista beljakove i ljevicarske muljavine.okomili su se na skoru,hasu,ruzu a nista im ne mogu pronaci osim desnicarenja i fol nazadnosti..smradovi peta kolona gotovi su kao i plenkisti kad pocnemo cistiti bez milosti
realno gledajući, index je jedini, ali baš jedini medij u RH, koji je spreman otkriti korupciju i pljačku i uhljebljivanje. svi ostali mediji su teško žutilo(poput dnevno, narod.hr, priznajem, logično, telegram, ) ili su režimski mediji(televizija, yutarnji, večernji itd).. sve ove ministre lopove je prvi smjenio i otkrio index.hr i nitko drugi. 

sada je drugi problem što onaj bosanski I2b peder duhaček , koji je usput i teški socijalist i boljševik , zagovara trpačinu, ali njihova borba protiv korupcije je bez premca.. vjerojatno ne postoji medij takvog kalibra u cijeloj istočnoj europi. 

i drago mi je radi toga.
nisu strpali jos nijednog ljevicara a tu 8ma posla ohoho..sam kajin je rekao da samo medju ideesovcima ima desetkt kuscevica kao i sdpovcima..tu ne diraju svoje..ajde yoda i ti ides na streljanu..da deset puta vise otkrivaju lopovluk nema im spasa..to ne rade zbog hrvatske vec ideoloskih stajalista..oni su svoje lice petokolonasko pokazali..lopoba u zatvor mos otjerat ali migranta tesko..ide to sve pred zid
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by AssadNaPodmornici 18/7/2019, 09:15

smjenli su ti Linića, koji je tada bio "najpopularniji ministar u vladi" i govorilo se "Linić uvodi reda".. Šegona.. Josipović je izgubio 200 000 glasova, samo radi indexa, inače da nije indexa i njegovog rata protiv josipovića, imao bi i dalje ljignu na vlasti umjesto Kolinde..(aj barem nas ero nebi gazio sa glupim temama "kraljica i slično")

inače antifašisti su dosta manje na vlasti, pa i nestignu krasti kao katolici, pa je logično da dosta više udaraju po domoljubima i katolicima..

što se tiče Istre, to je svijet za sebe, Istra skoro kao da nije dio RH,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Eroo 18/7/2019, 09:35

AssadNaPodmornici wrote:smjenli su ti Linića, koji je tada bio "najpopularniji ministar u vladi" i govorilo se "Linić uvodi reda".. Šegona.. Josipović je izgubio 200 000 glasova, samo radi indexa, inače da nije indexa i njegovog rata protiv josipovića, imao bi i dalje ljignu na vlasti umjesto Kolinde..(aj barem nas ero nebi gazio sa glupim temama "kraljica i slično")

inače antifašisti su dosta manje na vlasti, pa i nestignu krasti kao katolici, pa je logično da dosta više udaraju po domoljubima i katolicima..

što se tiče Istre, to je svijet za sebe, Istra skoro kao da nije dio RH,
 Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by darth_vader 18/7/2019, 09:38

Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vili40 18/7/2019, 09:44

jasambrend wrote:Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...
da,svađaju se oko preostalog plijena pa to pokušavaju maskirati raznim bojama a sve je zapravo vrlo jednostavno
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by vuksadinare 18/7/2019, 09:48

jasambrend wrote:Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...
ti ne brini...tko ce propast i cije ce se glave brojit to se na kraju vide...nitku usud nije izbjegao pa nijedan mocni el chapo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by darth_vader 18/7/2019, 10:15

vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...
ti ne brini...tko ce propast i cije ce se glave brojit to se na kraju vide...nitku usud nije izbjegao pa nijedan mocni el chapo

Prodimija si...  :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by immortal 18/7/2019, 10:44

AssadNaPodmornici wrote:meni je sranje što recimo ova debela I2bovka, ili onaj bodul sa brača, ili onaj I2b ovac Marić, i I2bovac Tolušić, su očito krali i pljačkali, a dobili samo "ostavku".
index je napravio jebačku kampanju protiv tih I2b domoljuba

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 67255247_2374886929393066_6225620649637838848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmKghTn_dJ1UNBNLbGv_aWq1TPNlZjEJde46a3FLpNBPKp1Bw6PlEDABWM_17Do6OU&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Prekriženi jesu, ali ostavke neće biti dovoljne. PODIJELI i podrži nas u pritisku na institucije.

:x Smijeniti
  Uhititi
  Suditi
  Oduzeti imovinu








Dakle nije dovoljno samo ih smjeniti sa pozicije ministara, treba i hapšenje, i suđenje, i u konačnici oduzimanje imovine, dosta je bilo pljačkanja od strane domoljuba i katolika , dok sa druge strane 10% populacije(i to mladi) radi takvih protjerani u Njemačku i Irsku. .. ja bi još dodao dolje.. deportacija

a komunistička stoka smije???
oni ti ne smetaju????????
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by mutava baštarda 18/7/2019, 11:40

jasambrend wrote:Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...
Sad će se vuk kroz češljanje srpskog tiska ideološki osvjestiti...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by RayMabus 18/7/2019, 11:51

jasambrend wrote:Pusti Vučinu i slične zanesenjake koji briju da se radi o nekakvim ideološkim prijeporima... pa ne znam tko nakon svega uopće još može biti toliko naivan i misliti na taj način...onda stvarno tu ima previše stoke sitnog zuba i hlebinaca... nevjerojatno je da netko ne kuži da se uopće ne radi o ideološkim prijeporima, nego da su većina građana s gaćama na štapu, a gamad je pokrala sve što se pokrasti dalo. Ovo je kraj države, nema joj ni spasa ni pomoći više. Za 50 godina su Hrvati manjina i zbogom. Što se mene tiče, i nije previše za žaliti za ovim pakosnim i glupim narodom, ali postoje pojedinci koji nisu zaslužili dijeliti sudbinu istog...

Upravo tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić - Page 2 Empty Re: Potjerani Tolušić, Žalac i Murganić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum