ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by kaya 16/7/2019, 13:37

pismejker wrote:Tja,ne znam i boli me kiki...zato,gdje vlada takav menthalitet gdje se napadaju ljudi KOJI RADE,svakako nece dobiti moju preporuku,a niti cu ja tamo ostavljati lovu..trebal da turisti u takvom primitivnom napadu stradaju?? jebote,sigurniji si kao katolik na filipinima,nego turist u RH..
daj pročitaj, ljubomorni su na vlasnika lokala jer je iz Splita a oni su niškoristi koji sami u stanju nisu u stanju otvoriti lokal.
sezonci i gosti su kolateralna žrtva, po gostima su urinirali.sad ih treba dobro ubit od batina u murji da uriniraju u patkicu..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by kaya 16/7/2019, 13:38

RayMabus wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Longie ne moze konobarisati od Cetnika

:cleanteeth
:D  on se lema s tatom a ovi lovicu pa u dzep...
oj hrvatska mati...nemoj tugovati... afro
Pa nek zarađuju ljudi ako mogu. Mene sezonski poslovi i to posebno ovi liti ne zanimaju. Može sezonski van lita ili cijelogodišnji znači ja ću ti prije otić cilu zimu u Alpe radit sezonski nego ode kod nas liti radit .
zima će ti biti...ledeno, ledeno..


Last edited by kaya on 16/7/2019, 13:38; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by RayMabus 16/7/2019, 13:39

kaya wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Longie ne moze konobarisati od Cetnika

:cleanteeth
:D  on se lema s tatom a ovi lovicu pa u dzep...
oj hrvatska mati...nemoj tugovati... afro
Pa nek zarađuju ljudi ako mogu. Mene sezonski poslovi i to posebno ovi liti ne zanimaju. Može sezonski van lita ili cijelogodišnji znači ja ću ti prije otić cilu zimu u Alpe radit sezonski nego ode kod nas liti radit .
zima će ti biti...ledeno, ledeno..
Neće , prodat ću auto i nastavit ležat a stari nek zove Hitnu ako ga šta zaboli.

Iman ja plan. Mogu mi ga svi popušit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by Yehudim 16/7/2019, 14:10

catabbath wrote:A da nije bio neki reket u pitanju?

  Moguće.

 I ja sam pomislio.

Nebi bilo prvi puta.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by RayMabus 16/7/2019, 14:14

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Jović-zagreb-560x416
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije - Page 3 Empty Re: Zadar : Porazbijali kafić jer u njemu rade sezonci iz Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum