ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by epikur37 11/7/2019, 17:34

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna ali i HDZ BiH. No svejedno boljih nema a jedini podržavaju treći i drže principijelni savez sa Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.
covke vise nigdje ne ide...ubila ga pohlepa
Čoviću je odzvonilo.

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 190711126.7_xl


https://www.klix.ba/vijesti/bih/ponovo-letjele-flase-ka-automobilu-dragana-covica-ima-povrijedjenih-i-privedenih/190711126


muslimanski mediji

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by epikur37 11/7/2019, 17:35

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna ali i HDZ BiH. No svejedno boljih nema a jedini podržavaju treći i drže principijelni savez sa Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.

Točno to

Iako je ovo sa aluminijem katastrofalno odrađeno, i Čović se ponio kao šupak

Da je sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo,... nebi bilo ovog bijesa na njega...


Meni je isto malo nejasno, ali doznat ću iz prve ruke.

Jasno ovo koriste bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereci kao i po običaju kurca ne kuže.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 17:37

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:uostalom covketa hoce lincovati njegove ere niko drugi..to je tako..prvo uvijek stradas od vlastite ruke
Nitko njega neće linčovati i opet će biti izabran s 80%.
Vaši i muslimanski mediji ne dopiru do naših ušiju.
Nego, navedi šta je to Čović pokrao i di ima taj nakradeni kapital?
Ili se ugasi.
ne..od place je zaradio vilu na kojem bi mu i seici pozavidjeli...ima nekoliko stanova u mostaru,zg,becu...vilu u makarskoj i to sve od jedne place pa bila ona sad i 10 000 eura..koji naivac ovaj ero :D
Na istim tim lokacijama imam i ja vile , stanove itd. Ne vjeruješ?
Inače, radi se o našem novcu, ne znam zašto vi brinete o tome?
A-ha, zbog partnerstva sa bh Srbima? Šta bi trebao još ratovati s njima?
Mi smo to međusobno riješili. Ne možemo mi vratiti Srbe iz Srbije i RS-a u
Hrvatsku, pa slijedom toga ni bh Hrvate iz RS-a u RS.
To vi sredite sa Srbijom, a nas ostavite na miru.
Čović je car!
I Dodik, naravno. :)
dakle sistem je...ako pljackam pljackam svoje i oni ce to oprostit...vidi se kako oprastaju..loj i kanapce :) ..tvoj IQ cak nije ni 1...vec 0
Sve što ima mi smo mu dali, ništa od toga nije ni muslimansko ni vaše.
15% nas je i držimo 40% gospodarstva. Valjda je za to zaslužan i Čović.
Pljačka je ono kad se ne zna di je nestalo 10-20 milijardi dolara donacija.
No, nas to ne zanima, to je njihova stvar.
Želi se ukinit partnerstvo Čović-Dodik? Ne možete, ne trudite se.
Dodiku se može vjerovati jer je uvijek držao do riječi. Nikad nas nije iznevjerio.
Šta bi trebali vjerovati Mesiću, Kosorovi i Pusićki? Često smo bili naivni
kad ste vi u pitanju, ali glupi nismo. Može sve, ali to stvarno nismo.
Smeta? Pa neka smeta...mi idemo svojim putem. Čovićevim, ustvari.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by RayMabus 11/7/2019, 17:37

Čović je gotov. Nema šta radit više u politici. Plenkovic ima svojih problema , redovni parlamentarni izbori su za nešto više od godine dana , nema vrimena ni energije inzistirat i lobirat o promjeni glasanja za predsjedništvo u BiH a nakon ovoga još manje Hrvata će dat glas Čoviću dakle opet Komšić pobjeđuje.

Čović nema više šta radit u politici nakon ovoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by vuksadinare 11/7/2019, 17:37

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna i HDZ BiH. Nema svejedno boljih nema jedan jedini podržavaju treći i drže principijelni savez u Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.

Točno u Kako

je ovo aluminijam katastrofalno odrađeno, a Čović se ponio kao šupak

Da sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo, ... nebi bilo ovog bijesa na njega ...


Meni je isto malo nejasno, ali još jednom ću iz prve ruke.

Jasno ovo koristi bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereći kao i po običaju kurca ne kuže.
covketa je ubila jebena pohlepa a imao je potencijala..ali tako je to kod hrvata ako ima negdje prednost ujebe je na drugoj szrani glupostima..sredine nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 17:42

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna ali i HDZ BiH. No svejedno boljih nema a jedini podržavaju treći i drže principijelni savez sa Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.

Točno to

Iako je ovo sa aluminijem katastrofalno odrađeno, i Čović se ponio kao šupak

Da je sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo,... nebi bilo ovog bijesa na njega...


Meni je isto malo nejasno, ali doznat ću iz prve ruke.

Jasno ovo koriste bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereci kao i po običaju kurca ne kuže.
Hrvatska ima 12% dionica i skupa s muslimanima su imali 56%. Šta su oni učinili?
Aluminij su uništili sebi, a mi ćemo se snaći i bez Aluminija.
Treba biti samo strpljiv i vidjeti što ovo točno znači.
Jebote, Čović kriv za propadanje Aluminija, a oni s njim upravljali.
Rušenje Aluminija traje odkad je počeo raditi nakon rata...
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 17:44

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna i HDZ BiH. Nema svejedno boljih nema jedan jedini podržavaju treći i drže principijelni savez u Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.

Točno u Kako

je ovo aluminijam katastrofalno odrađeno, a Čović se ponio kao šupak

Da sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo, ... nebi bilo ovog bijesa na njega ...


Meni je isto malo nejasno, ali još jednom ću iz prve ruke.

Jasno ovo koristi bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereći kao i po običaju kurca ne kuže.
covketa je ubila jebena pohlepa a imao je potencijala..ali tako je to kod hrvata ako ima negdje prednost ujebe je na drugoj szrani glupostima..sredine nema
Ma odjebi s tim muslimanskim forama...
Čovke je tu i bit će i dalje. Našom voljom i u prkos vama.
Kad god se kandidira imat će 80%.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by max123 11/7/2019, 17:47

trziste regulira.snaci ce se ercegovci.tu nema dileme...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 17:48

RayMabus wrote:Čović nema više šta radit u politici nakon ovoga.
Čović u Aluminiju nije imao nit 1 dionicu, niti je s njim upravljao.
Upravljala je Federacija, skupa s Hrvatskom (većinski vlasnici).
Ne čitaj plaćeničke hr medije i muslimansku propagandu.
Srbi u BiH su naši partneri, ma šta netko u ZG i SA mislio o tome.
Mi i Srbi nemamo namjeru živjeti u džamahiriji.
Razlaz i to je to...
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 17:50

max123 wrote:trziste regulira.snaci ce se ercegovci.tu nema dileme...
Izgubili su samo 900 radnih mjesta, a Aluminij će ih na kraju ukiniti puno više onima koji su ga cijelo vrijeme rušili.
Samo strpljivo...
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Hektorović 11/7/2019, 17:51

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Točno to

Iako je ovo sa aluminijem katastrofalno odrađeno, i Čović se ponio kao šupak

Da je sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo,... nebi bilo ovog bijesa na njega...


Meni je isto malo nejasno, ali doznat ću iz prve ruke.

Jasno ovo koriste bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereci kao i po običaju kurca ne kuže.

Znam neke stvari, ali ne mogu vjerovati da se neke stvari i reakcije nisu predvidjele...

Za puno manja pitanja dizao se glas, a na ovo totalni muk... Osim Ljubića, koji je van tokova...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by vuksadinare 11/7/2019, 17:52

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Vlada FBiH je odgovorna i HDZ BiH. Nema svejedno boljih nema jedan jedini podržavaju treći i drže principijelni savez u Srbima.

Jedino zajedno s njima možemo rasturiti BiH.

Čovke, idemo dalje.

Točno u Kako

je ovo aluminijam katastrofalno odrađeno, a Čović se ponio kao šupak

Da sam malo više pričao o tome, žalio se, napadao Sarajevo, ... nebi bilo ovog bijesa na njega ...


Meni je isto malo nejasno, ali još jednom ću iz prve ruke.

Jasno ovo koristi bošnjački mediji ne bi li diskreditirali jedinu legitimnu hrvatsku opciju.

Pereći kao i po običaju kurca ne kuže.
covketa je ubila jebena pohlepa a imao je potencijala..ali tako je to kod hrvata ako ima negdje prednost ujebe je na drugoj szrani glupostima..sredine nema
Ma odjebi s tim muslimanskim forama...
Čovke je tu i bit će i dalje. Našom voljom i u prkos vama.
Kad god se kandidira imat će 80%.
tvojom?..sto ti imas sa hercegovinom i bh-a?..nit glasas dodjes jedan put godisnje...nemas nista osim sto si porijeklom od tamo...tvoj dom je slovenija i tu odlucuj :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Hektorović 11/7/2019, 17:52

vuksadinare wrote:covketa je ubila jebena pohlepa a imao je potencijala..ali tako je to kod hrvata ako ima negdje prednost ujebe je na drugoj szrani glupostima..sredine nema

Čović ostaje, ne ovisi mu pozicija o ovih 5000 koji su direktno ili indirektno povezani sa aluminijem...

Od toga će se 2/3 snaći i zaboraviti
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Hektorović 11/7/2019, 17:53

RayMabus wrote:Čović je gotov. Nema šta radit više u politici. Plenkovic ima svojih problema , redovni parlamentarni izbori su za nešto više od godine dana , nema vrimena ni energije inzistirat i lobirat o promjeni glasanja za predsjedništvo u BiH a nakon ovoga još manje Hrvata će dat glas Čoviću dakle opet Komšić pobjeđuje.

Čović nema više šta radit u politici nakon ovoga.

Izbori su za 3 godine

Lokalni su sljedeće godine

no ovo je baš tempirano, u ljeto, pred same godišnje, u godini bez izbora...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by RayMabus 11/7/2019, 17:59

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Čović je gotov. Nema šta radit više u politici. Plenkovic ima svojih problema , redovni parlamentarni izbori su za nešto više od godine dana , nema vrimena ni energije inzistirat i lobirat o promjeni glasanja za predsjedništvo u BiH a nakon ovoga još manje Hrvata će dat glas Čoviću dakle opet Komšić pobjeđuje.

Čović nema više šta radit u politici nakon ovoga.

Izbori su za 3 godine

Lokalni su sljedeće godine

no ovo je baš tempirano, u ljeto, pred same godišnje, u godini bez izbora...
E pa te izbore za tri godine neće dobit nego će ga Komšić prešišat. On nema političku budućnost više kao čelnik HDZ BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 18:05

Ne razumijete vi ovo šta se događa u BiH.
BiH kao država više ne postoji. Čak ni kao protektorat.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by RayMabus 11/7/2019, 18:08

Eroo wrote:Ne razumijete vi ovo šta se događa u BiH.
BiH kao država više ne postoji. Čak ni kao protektorat.
Kao da koga brige. Uteć će svi živi u Njemačku dogodine.

http://m.pogled.ba/clanak/njemacka-od-2019-otvara-trziste-rada-za-drzavljane-bih-ocekuje-se-novi-egzodus-radne-snage/151171

Kad ti godišnje utekne 40 tisuća mladih vanka to se osjeti na tržištu rada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Hektorović 11/7/2019, 18:11

Jako loš "optics" što bi rekli Ameri... Specijalicima se brani od svog naroda... loše loše...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Hektorović 11/7/2019, 18:12

RayMabus wrote:E pa te izbore za tri godine neće dobit nego će ga Komšić prešišat. On nema političku budućnost više kao čelnik HDZ BiH.

Komšić će ga ovako ili onako prešišati na sljedećim općim izborima 2022... a HDZ ima neprobojnu glasačku mašineriju na nižim razinama i po općinama... ovo nezadovoljnstvo je jedino u Mostaru


A sljedeće godine lokalnih izbora u Mostaru ionako nema ... haha


Last edited by Hektorović on 11/7/2019, 18:16; edited 3 times in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by max123 11/7/2019, 18:13

u biti idealna situacija za ercegovinu.kroz mostar ce napokon produvat cist zrak.neretva ce biti jos cistija i zelenija.a njemacka ce dobiti dodatnih 900 i kusur cijenjenih radnika vise.svi u plusu...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 11/7/2019, 18:16

max123 wrote:u biti idealna situacija za ercegovinu.kroz mostar ce napokon produvat cist zrak.neretva ce biti jos cistija i zelenija.a njemacka ce dobiti dodatnih 900 i kusur cijenjenih radnika vise.svi u plusu...
Kako bi dobro došli u Uljaniku i 3. Maju. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 3 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum