Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by vuksadinare on 11/7/2019, 07:38

@pizzon wrote:
@vuksadinare wrote:pokusava ovaj erdo biti lukav pa uvuci hrvatsku u pricu oko bh-a,kosova i srbije ap kasnije kriva hravtska,hrvatska 'agresor' i slicno..hrvatska inzistira an bilateralnim odnosima i tako treba ostati...ako ima hrvatska problema sa bh-a sto uvlacit srbiju u to..nek to rjesavaju zagreb-sarajevo..ako hrvatska surađuje sa kosovom to je stvar između hrvatske i kosova ne i srbije...turcin bi to upakiro sve u jedan celofan pa da on dirigira po sistemu kadija ti sudi i tuzi...

jebalo te kosovo
odnosno siptari
he,he..pa kakve veze erdogan i srbija ima sa politickim i bileteralnim odnosima hrvatske i kosova...umislili oni da je to njihovo dvoriste a ne smiju ni doci tamo bar ovi drugi Basketball
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by vuksadinare on 11/7/2019, 07:40

@Maggie19 wrote:Uvlaci nas lukavi Erdi.
Treba biti oprezan.
..to je ono sto sam ja rekao..ja mu ne vjerujem hoce uvuci hrvatsku u njihove probleme pa da bi ovaj pokusao sapu staviti i na hrvatsku...ali nece to ici...mi mozemo imati sa doticnima samo bileteralne odnose a nikakve regionske i slicne odnose i inicijative..proslo ej to vrijeme...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top