ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 18:23

catabbath wrote:Jednog mog frenda je žena nogirala nakon šta je kupio stan, sredio da, napisao joj diplomski i samo jedan dan došao doma a brava promjenjena. I još ga je tužila na sudu da je on napustio nju i dite.
Blažene neženje i drkađije.

Prokužija san ja njih prije 12 godina i od tada s njima niks posla. Mogu ih vidit samo na televiziji pa ako mi se ne sviđa samo prominin kanal.

Ha ha ha ha ha ha ha jocolor lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Neka natalitet pada i mladi iseljavaju. Kad može država pisat zakone koji su napisani za ženu i dite a protiv mene e onda moš i hranit tu dicu i te žene.

Aj diži porodiljne naknade inaće cici krep natalitet.

RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 18:32

catabbath wrote:Jednog mog frenda je žena nogirala nakon šta je kupio stan, sredio da, napisao joj diplomski i samo jedan dan došao doma a brava promjenjena. I još ga je tužila na sudu da je on napustio nju i dite.
Ima i pravo šta ga je pojebala u zdrav mozak. To je planirala od početka. Stan kupljen u braku je bračna stečevina.

Kupi sam stan , prepiši ga na sebe i to sve prije braka i to onda nije njeno ka ni šta naslijeđevina nije njena nego tvoja jer nije bračna stečevina nego naslijedstvo.

Kad ti kažeš da ćete kupit ormar reci ne može , kupi ga sa svojin lovon. 

Zaposli se i kupi ormar sama sebi.


Ne kuže muški s čime imaju posla. Nisu dovoljno inteligentni. Idu na neko povjerenje. Kakvo povjerenje. Sve proučit do najsitnijih detalja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by T. Mon 8 Jul - 19:19

RayMabus wrote:Ha digla sidro ha ha ha

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/612534/bunjac-otvorio-dusu-na-facebooku-ovih-dana-je-moja-supruga-napustila-nas-dom-bez-ikakve-najave-obozavao-sam-je-malo-je-reci-da-sam-dozivio-sok

Sagradili kuću , dvoje dice i ova mu jedan dan rekla da je gotovo

Aha ha ha ha ha aha ha ha ha ha
Koje govno jbt. ...
Kukat tako javno po društvenim mrežama...
Koga boli ku*ac za nju i njega?
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by Guest Mon 8 Jul - 19:22

RayMabus wrote:
catabbath wrote:Jednog mog frenda je žena nogirala nakon šta je kupio stan, sredio da, napisao joj diplomski i samo jedan dan došao doma a brava promjenjena. I još ga je tužila na sudu da je on napustio nju i dite.
Ima i pravo šta ga je pojebala u zdrav mozak. To je planirala od početka. Stan kupljen u braku je bračna stečevina.

Kupi sam stan , prepiši ga na sebe i to sve prije braka i to onda nije njeno ka ni šta naslijeđevina nije njena nego tvoja jer nije bračna stečevina nego naslijedstvo.

Kad ti kažeš da ćete kupit ormar reci ne može , kupi ga sa svojin lovon. 

Zaposli se i kupi ormar sama sebi.


Ne kuže muški s čime imaju posla. Nisu dovoljno inteligentni. Idu na neko povjerenje. Kakvo povjerenje. Sve proučit do najsitnijih detalja.
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by Guest Mon 8 Jul - 20:07

Ja bi zakonom rijeshio da se nakon shto djeca postanu punoljetna brachni parovi imaju obavezu da se rastanu pa ako hoce mogu se opet ozeniti..Zashto???Pa zato shto nakon toliko godina ne mozesh vidjeti samog sebe ujutro a kamo li neku debelu zenu.Skoro vecina zena kada se uda opusti se i odvali stomachinu uzivajuci u hrani a o mushkima i da ne govorim..Ali inteligentne zene znaju za te zamke prirode pa drze do sebe baveci se nekim sportom ili chak shto vishe spajaju ugodno sa korisnim radom oko vrta ..ili u kuci...krecu se i tako djeluju na svoje zdravlje a ujedno ostaju pozeljne svojim muzevima..To se odnosri i na mushkarce..tko zna kad ju je zadnji puta mrkno..jer vjerojatno kao politichar ima pun kurac ljubavnica a ne moze toliko popiti da jebe rodjenu zenu vishe.Laze i mulja da mu je stalo jer glumi pred svojim birachima andjelchica..Boli njega kurac za zenu dok ima osjecaj moci ..Dodushe ja svoju spolnu moc ne bi mijenjao ni za kakvu lovu ili partiju.Nema nishta ljepshe nego vidjeti sexualno zadovoljenu zenu..mirna ko bubica...nema rondanja i kvocanja,,odma je sve kako treba biti..Dobar kurac ..mir u kuci..eto zene ...razuvjerite me da nije tako::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 21:18

Moj je u funkciji samo pet minuta svakih 12 sati.

Neće se baš puno usrićit od tih deset minuta dnevno ha ha ha ha ha

A šta ću in ja , to je tako , ne mere više od toga  lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 21:38

A i tih deset minuti je puno jer ja znan kako muški spolni organ funkcionira jer svi razmišljaju kurac a u biti su muda bitnija i kad se napuni spermom onda ti udaraju hormoni u mozak i nešto ti govori da se moraš olakšat pa ako nešto zaglumi ja u pet minuti prošetan kožicu pa ti čekaj idućih 12 sati dok meni opet ne dođe.

Bude li puno glumila bit će to nula minuta seksa dnevno a meni opet dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 22:10

Slabo se one kurca nauživaju osim u tri slučaja 

1. Kurva

2. Drolja koja se jebe okolo istodobno s više muških

3. Živi s muškin a zna kako muški organ funkcionira pa je svako 12 sati sama spremna


Ove druge , to vikned jebačice koja opet mora čekat 12 sati dok mu se digne ili traže nekog princa na bijelom konju ili je u vezi a glumata nešto pa dobije svako prestupne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by catabbath Mon 8 Jul - 22:20

RayMabus wrote:Ima i pravo šta ga je pojebala u zdrav mozak. To je planirala od početka. Stan kupljen u braku je bračna stečevina.

Jbg. očito nije očekivao kao ni ovaj Bunjac.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 22:44

catabbath wrote:
RayMabus wrote:Ima i pravo šta ga je pojebala u zdrav mozak. To je planirala od početka. Stan kupljen u braku je bračna stečevina.

Jbg. očito nije očekivao kao ni ovaj Bunjac.
Pa tako mu i triba kad je debil pa viruje nešto njima ko fol dragi mužu mi ćemo zajedno kupiti.....aha.....nećemo.

Kupi si sama stan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 22:49

Ja iman puno svojih nekretnina pa ti se ja ne zamaran s time na taj način al ja ti nikad ženskim to ne govorin pa ti tako jedna meni počela pričat kako će ona a u biti priča meni znači ja i ona kupit stan u predgrađu Splita....a ja je gledan blido i mučin da iman par stanova.


Ona ti je već smislia cili plan , stambeni kredit ona i momak tj muž i onda ona sebe tako osigurala jel dođe li do rastave ona ostaje u stanu s diteton a ti se vrati ćaći i materi.

Ajde moja vozi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 22:55

One su ti gologuze na stanove. Posebno kad nema svoj a više manje nemaju baš nego živi s roditeljima i onda ti one to gledaju sve , izračunavaju , proračune rade.

To su ti ženske. Njoj je njen vlastit stan san samo šta ako te uvuče u to na ovu šemu pola a pola ti a u braku ste to ti je sutra rastava i ona s diteton ostaje tu a ti se vrati materi jer neće nju sud izbacit nego tebe.

Lukave su i prefrigane one. Zato ja nikad ne govorin da iman par stanova nego gledan kako se ona ponaša prema meni ovako kao nekom nebitnom liku koji nema ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by T. Mon 8 Jul - 22:57

RayMabus wrote:Lukave su i prefrigane one. Zato ja nikad ne govorin da iman par stanova nego gledan kako se ona ponaša prema meni ovako kao nekom nebitnom liku koji nema ništa.
I, kako se ponaša?
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 23:05

T. wrote:
RayMabus wrote:Lukave su i prefrigane one. Zato ja nikad ne govorin da iman par stanova nego gledan kako se ona ponaša prema meni ovako kao nekom nebitnom liku koji nema ništa.
I, kako se ponaša?
Kako koja. Uglavnom sve oće i ovako samo ne prođu testove.

Triba puno toga da se namisti da bi ja neku ženija , nije dovoljno samo raširit noge jer je to jebačina a nije dovoljno ni samo pričat šta ona oče tj radit račun bez krčmara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Mon 8 Jul - 23:16

Da bi mene ženska zainteresirala mora imat neke veze s nekim stvarima koje ja oču. To san jedan put naletija al nisan zna da je oteta pa mi sama rekla no sprijateljila se s greys otmičarima pa je to ispa rat između mene i nje jer san ja Galaktička federacija.

Ja ti ne gledam svoj život i svoje nekretnine kao moje nego kao vlasništvo GF pa onda u obzir ulazi samo nešto šta ima iste ciljeve kao GF.

Sad bi mi najviše.odgovarala neka new agerica pa da stavlja one kristale i kamenčiče po meni dok ja ležin.

Može mi jednoga i na kurac stavit , možda se i digne. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Tue 9 Jul - 0:07

Šalim se za new age. Naravno da svi volimo friustriranu i nadrkanu kučku koja nas nervira 24 sata dnevno i pita Di su pare ?

Ha ha ha ha ha

Sarkastičan san. Oću van reč da su današnje ženske ukočene jer previše razmišljaju o sutra a to znači da ne žive u sadašnjosti.

Ima sve svoje zašto i zašto neke žene imaju uspješnu i ispunjenu vezu a neke nikako ne mogu nać i zadržat momka il muža.

Nije Bog budala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by mutava baštarda Tue 9 Jul - 0:49

marcellus wrote:jebiga da je ošo u brisel na 8k eura mjesečne plaće, al ovako... lik je u dugovima prema bankama do čela...

Garancija dugog brakabraka je da supružnik bude jamac za kredit.
Rambo Amadeus

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Tue 9 Jul - 1:02

Ovi me Bunjac baš.nasmija danas s ovin iskrenim upison. Ne mogu se prestat smijat. Sve sam joj dao , uzela kuću , djecu , 18 godina veze , ostavila me u kreditima , potonile sve lađe......suzama sam lijepio tapete.

On se sad vozi s dicon u krug oko hiphipodroma , ne zna ni sam di će.

Ko u Simpsonovima.

A vrhunski mu je upis. Ja bi mu da nagradu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by Yehudim Tue 9 Jul - 2:58

Donijela je takvu odluku odjednom, bez ikakve najave, nije mi bilo na kraj pameti da bi to ikada pokušala, a kamoli učinila. Praktički sve do zadnjega dana beskrajno smo se voljeli i podržavali. Bili smo u vezi punih 18 godina, sagradili kuću, dobili dva prekrasna sina, proputovali zajedno barem 30-ak država."


:rasta lol! :^0



  Volina glupa, vidim mu rogove. 


Muž uvik zadnji sazna. Pa ta ga vara već godinama.


Bolje neka provjeri -dnk - testom dali su dica njegova uopće.


  A možda se štraca i vrti kad je jebač potira......


njoj opet dobro, ovaj će je peder primiti nazad


 Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 1f60b  Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 1f60e 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by RayMabus Tue 9 Jul - 8:41

Vratit će se kad joj nestane para. Ova ga cili život vrti oko malog prsta i muze.

Zato i je u tim kreditima. Sad će ona njemu kuću. Jebe se nju kad ima budalu koju može vrtit oko malog prsta a koji ne kuži kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by prckov Tue 9 Jul - 13:06

dzaba bila kuca fina
dzaba bilo i dva sina
dzaba bila putovanja silna
kad ona nije s onim koga vole 

salu na stranu, dobro je proso
mogla ga je ostavit iznenada

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka - Page 2 Empty Re: Bunjca napustila supruga nakon 18 godina braka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum