ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Page 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 5/7/2019, 18:46

frka wrote:by kaya Yesterday at 11:47

@frka wrote:
Dok sam zivio u Zagrebu..bio mlad imao love ko blata dobar auto..ako ne jedan od najljepshih u gradu..shto je opet stvar ukusa..Takve pichke su se palile ko muve na govno..i nisam ih jebo pe posto..Zashto?
Zato jer zapravo nisi imao love a golf  trojka i nije  nesto ludo dobar  auto, osim toga si i cigan a ne neki frajer.
Eto zato.
Sad nastavi s ivicom i maricom ...
===================================================
Ima neshto u genima ,,iako su mi tvoji hrvati takozvani komunisti koji su pred kraj rata promijenili ustashku uniformu za partizansku opljachkali djeda uspjeshnog trgovca do kostiju ..Njegov unuk je sa 12 godina zaradio prvu lovu ..a nikad oteo zajebo ili ukrao tudje.To je razlika izmedj mene cigana i vas  hrvata..Sa 25 vozio Mercedes osmaka.350 SEL..w116 Imao ga ja i Centralni komitet partije ..pa su idioti mislili da sam ja neki kurac u partiji..Uvijek su mushki lovili razne fufice (sada ih zovu starlete a ja oduvijek zvao ih spermushe) na tu foru jer su milile ako daju pichke i ako dobro popushe da ce se udati za bogatog ..A nikada nisu razmishljale da onaj koji zna zaraditi lovu (ne ukrasti i oteti kao vecina hrvata) sigurno nije glup da ce mu neka spermusha to pozobati..Pa eto zivi primjer je Mabus da se od onda nishta nije promijenilo..A ti mi parish da si jedna od tih pa ti zato rajcam mashtu..zamisli na Sljemeu prohladno pa te neki cigo stavi na haubu i izjebe ko zadnju prasicu..a ti poslije sama kao iz onog vica skachesh u kolica..Ima jedna ona,,,tko ikada vozi MB taj vishe nikada ne mijenja drugu marku auta..Kada bi ti napisao shto sada vozim,,,pukla bi od ljubomore.Jebo te..kako netko moze biti ljubomoran na tudje..ajde josh razumijem da je poljubomoran na ukradeno..ali ako je chovjek zaradio i platio porez,,voala majstore.Otuda valjda ona ..uf da zarati pa da mu otmemo to..hrvatski mentalni sklop...fol ishli u rat da oslobadjaju zemlju ...moj kurac ishli da se napljachkaju kao i sve horde shto su radile prije tisucu godina..Zbog vasheg jala ste osudjeni na propast jer ono malo shto je bilo mashtovito i kreativno je otishlo...a od onih koji su ostali slab je genetski materijal  koji bi neshto stvarao osim lopovluka i kriminala svih vrsta..Ako te interesira kako sam lovu zaradio..na  hrvatskim pichkama spermushitze....hahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahah..Oni koji me znaju a ovo chitaju znaju shto sam zelio reci,,,a ti tumachi i dalje kako zelish,,krmachice::::))))
smrdo prdo
ma.. ti je.. glupane glupi nehrvatski
ti bi je..
možda svoju neku glupaču

bit će da si potomak židica ili glumataš uspješnog srbina iz Hrvatske
nažalost ovo je čisti dokaz kako su sva ostala doseljenička nametnička bića organizirano podređivački gazila Hrvate u Hrvatskoj
ti si bio sposoban ??  :blj
ti si ku.. ovce ja..
čim nisi bio čistokrvni Hrvat katolik liku neosvješćeni... LJUBOMORNI, JUTARNJI HRAČKU OKORJELOG PIJANCA,  šupku neoprani, put u napredak bio ti je zagarantiran
naše su ubijali u pojam, pljačkali ih, podređivali, krivo optuživali, onemogućavali bilo kakav napredak
zato su naši Hrvati od davnina iseljenici iz Hrvatske


ja tebi parim,
a mozak ti ispario davnih dana
primjećujem kako je ovaj tekst podigao interes i maštu
svi ste malo jače oglupi ako mislite da imate posla s nesituiranom osobom željom nekoga ili nečega
da željna ipak da... skidanja krivnje s Hrvatske skupine naroda koju ne prestajete gaziti od 45

moje dugogodišnje uvažavanje uglavnom prerasta u gađenje prema većini

a i glup si toliko da ne kužiš pravo uvaljivanje od zafrkancije ili to ne želiš
da je riječ o točnosti tvojih navoda davno bi to svi skupa a i šire znali
ne znam čemu takav ispad prljavštine prema meni s tvoje strane
na koncu ispada da si zaista malo jače ljubomoran
___________________________________________________________________________

uuuuh ja zaribala
ti si to kaYi
 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f636  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f636  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f636  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f636 
ja mislila meni


sad znaš sve što mislim  :( :( :( :(


Last edited by mortal on 5/7/2019, 18:52; edited 2 times in total

immortal

Posts : 23004
2014-04-16


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 18:50

mortal wrote:
frka wrote:by kaya Yesterday at 11:47

@frka wrote:
Dok sam zivio u Zagrebu..bio mlad imao love ko blata dobar auto..ako ne jedan od najljepshih u gradu..shto je opet stvar ukusa..Takve pichke su se palile ko muve na govno..i nisam ih jebo pe posto..Zashto?
Zato jer zapravo nisi imao love a golf  trojka i nije  nesto ludo dobar  auto, osim toga si i cigan a ne neki frajer.
Eto zato.
Sad nastavi s ivicom i maricom ...
===================================================
Ima neshto u genima ,,iako su mi tvoji hrvati takozvani komunisti koji su pred kraj rata promijenili ustashku uniformu za partizansku opljachkali djeda uspjeshnog trgovca do kostiju ..Njegov unuk je sa 12 godina zaradio prvu lovu ..a nikad oteo zajebo ili ukrao tudje.To je razlika izmedj mene cigana i vas  hrvata..Sa 25 vozio Mercedes osmaka.350 SEL..w116 Imao ga ja i Centralni komitet partije ..pa su idioti mislili da sam ja neki kurac u partiji..Uvijek su mushki lovili razne fufice (sada ih zovu starlete a ja oduvijek zvao ih spermushe) na tu foru jer su milile ako daju pichke i ako dobro popushe da ce se udati za bogatog ..A nikada nisu razmishljale da onaj koji zna zaraditi lovu (ne ukrasti i oteti kao vecina hrvata) sigurno nije glup da ce mu neka spermusha to pozobati..Pa eto zivi primjer je Mabus da se od onda nishta nije promijenilo..A ti mi parish da si jedna od tih pa ti zato rajcam mashtu..zamisli na Sljemeu prohladno pa te neki cigo stavi na haubu i izjebe ko zadnju prasicu..a ti poslije sama kao iz onog vica skachesh u kolica..Ima jedna ona,,,tko ikada vozi MB taj vishe nikada ne mijenja drugu marku auta..Kada bi ti napisao shto sada vozim,,,pukla bi od ljubomore.Jebo te..kako netko moze biti ljubomoran na tudje..ajde josh razumijem da je poljubomoran na ukradeno..ali ako je chovjek zaradio i platio porez,,voala majstore.Otuda valjda ona ..uf da zarati pa da mu otmemo to..hrvatski mentalni sklop...fol ishli u rat da oslobadjaju zemlju ...moj kurac ishli da se napljachkaju kao i sve horde shto su radile prije tisucu godina..Zbog vasheg jala ste osudjeni na propast jer ono malo shto je bilo mashtovito i kreativno je otishlo...a od onih koji su ostali slab je genetski materijal  koji bi neshto stvarao osim lopovluka i kriminala svih vrsta..Ako te interesira kako sam lovu zaradio..na  hrvatskim pichkama spermushitze....hahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahah..Oni koji me znaju a ovo chitaju znaju shto sam zelio reci,,,a ti tumachi i dalje kako zelish,,krmachice::::))))
smrdo prdo
ma.. ti je.. glupane glupi nehrvatski
ti bi je..
možda svoju neku glupaču

bit će da si potomak židica ili glumataš uspješnog srbina iz Hrvatske
nažalost ovo je čisti dokaz kako su sva ostala doseljenička nametnička bića organizirano podređivački gazila Hrvate u Hrvatskoj
ti si bio sposoban ??  :blj
ti si ku.. ovce ja..
čim nisi bio čistokrvni Hrvat katolik liku neosvješćeni... LJUBOMORNI, JUTARNJI HRAČKU OKORJELOG PIJANCA,  šupku neoprani, put u napredak bio ti je zagarantiran
naše su ubijali u pojam, pljačkali ih, podređivali, krivo optuživali, onemogućavali bilo kakav napredak
zato su naši Hrvati od davnina iseljenici iz Hrvatske


ja tebi parim,
a mozak ti ispario davnih dana
primjećujem kako je ovaj tekst podigao interes i maštu
svi ste malo jače oglupi ako mislite da imate posla s nesituiranom osobom željom nekoga ili nečega
da željna ipak da... skidanja krivnje s Hrvatske skupine naroda koju ne prestajete gaziti od 45

moje dugogodišnje uvažavanje uglavnom prerasta u gađenje prema većini

a i glup si toliko da ne kužiš pravo uvaljivanje od zafrkancije ili to ne želiš
da je riječ o točnosti tvojih navoda davno bi to svi skupa a i šire znali
ne znam čemu takav ispad prljavštine prema meni s tvoje strane
na koncu ispada da si zaista malo jače ljubomoran

ja sam pročitala samo frkin prvi post na forumu i shvatila da nije vrijedan gubljenja vremena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 5/7/2019, 18:57

on kayi.,. ja mislila meni..
takav je život  :skriva se


 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f8  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f4  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f7  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f7  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1fe
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 19:10

uuuuh ja zaribala
ti si to kaYi
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 15 1f636 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 15 1f636 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 15 1f636 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 15 1f636

sad znaš sve što mislim :( :( :( :(
===================================================================
Pa sta ima veze..ja se ne ljutim,,kazem sve shto mislim i ne lazem nishta osim kada moram :))) (zajebavam se lazem non stop ,,,,joj kako ste vi meni interesantni i zabavni)....chak shto vishe vishe cijenim ljude koji kazu shto misle nego one koji cute i misle u sebi..Onaj koji kaze svoje mishljenje javno nikako ne moze biti pokvaren..Vazno je da to svoje mishljenje nije ili ne sprovodi,,ako se radi o tome kako bi nekoga ubio,,,zaklo,,ili jebo mu mater,,shto je mene navelo da napravim eksperiment kod nekih necu reci prijatelja jer je to jako velika rijech...ali recimo kod poznanika ...znao sam im ozbiljnog liza ali u sebi sam znao da je zajebancija,,,jebati mater na engleskom,,,njemachkom,,ljudi me gledaju u chudu i vele shta sam zelio time reci,,,ne razumiju,,Onda im ja objasnim kako kos nas za takve rijechi se vadi noz i bode dok taj lajavac ne rikne,,Kazu mi,,,boze koji divljaci,,,,,zbog rijechi bi ubili nekoga..vele ...i shto to znachi jebati mater..vele pa moja mati bi bila sretna da je netko mlad izjebe,,jer je vishe ni moj caca nece...a tko bi je u 70 ...Rijechi su samo gushchije perce koje golica mozak kod inteligentnih a kod budala mosh gurat schraftzieger u mozak nishta nece osjetiti..
Eto to smo rijeshili..Je l' tak??
Zashto si kontradiktorna..pa ne mozesh biti vjernica i misliti bilo kome neko zlo pa taman da je glavom i bradom Draza Mihajlovic..Postoji sud (dodushe kod vas sudovi razlikuju hrvate od hrvata ..a kamo li ce suditi nekom srbinu poshteno za zlochin)koji bi nepristrasno i po pozitivnim zakonima odredjene drzave trebao suditi svim pochiniteljima razih zlochina,,,od ubojstava do pljachke..Ali kako to napraviti kad u cijelom hrvatskom sudstvu postoji mozda dva tri poshtena sudca??Shvacash li ti korijene problema..Kada bi se ovog trenutka pochelo najiskrenije raditi na tome (mislim na cijelu Hrvatsku) trebale bi najmanje tri chetiri generacije da prodju da bi se doshlo na nivo 1997. gdje je sudstvo bilo 70% normalno i poshten..Zato pametni svoju djecu salju shto dalje od te vukojebine kao nekada kada su dalmoshi slali svoju djecu u Zg ili Slavoniju jer se teshko zivjelo od girica:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 19:13

ispravak 1997 treba biti 1987
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 19:18

Ja žene jedino na televiziji mogu smislit

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 61551111-seksi-cure-tajice-guze
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya 5/7/2019, 19:37

mortal wrote:on kayi.,. ja mislila meni..
takav je život  :skriva se


 Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f8  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f4  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f7  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1f7  Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f1fe
Jok,  uvijek meni...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 19:42

Baciš drkicu i brige te za sex.

Imaju ljudi i drugih svojih životnih problema a najmanje šta nekome triba je tu da ga netko drugi opterećuje i to vridi za oba spola.

Kad nešto postane zamorno i štetno onda to više nije to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya 5/7/2019, 19:46

Frka vecinu svojih postova posvecuje meni da ne bi bilo zabune, molim lijepo....ja sam ta koja se krije iz drolja, onih, ovih, ovakvih, kucki, droca, onakvih..
Zasto?
Pa zato sto je beskorisni iskompleksirani mali cigo na koga cak ni dok je bio naljepsi u zagrebu  .al u kurcu...i dok je vozio kockicu od frenda da se pokaze na pivusi na okretistu,  ne bi ni biciklo naslonila i ni kunu mu ostavila. I ja znam da je to teski bjednik iz svakog njegovog upisa i  ne libim se to reci jasno i glasno :)
I zato sam ja njegova inspiracija
Thank you frka...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 19:46

by metilda Today at 12:50
ja sam pročitala samo frkin prvi post na forumu i shvatila da nije vrijedan gubljenja vremena
===============================================================
Pa mogla si to zadrzati za sebe jer ja ne pishem da bi me ti chitala...mada takvi kao ti chitaju svako smece a da nece ovako visokoumne postove :))))))))))) koje smislimi ne korigiram za minutu..Vjrojatno si se nashla u opisu vjernice koji sam napisao Mortalki..Da upravo ti si mi bila predlozak kakav vjernik ne treba da bude jer sam imao priliku da vidim i chujem moje susjede koji su bili pravi katolichki vjernici ...koji su zivjeli vjeru a ne oponashali je kao ti i mnogi dugi koji lizu parokove skute iz nekih samo njima poznatih razloga .Ja ne idem u crkvu jer mi odvjetnik sa bogom ne treba ,,,drzim se onih deset zapovijedi pa ako ga ima nije corav da ne vidi..Posebno kad vidim tko sve ide u crkvu i zagadjuje jako pozitivnu ideju vjere ne pada mi napamet da budem u takvom "duhovnom okruzenju"
Bolje ti je da ne chitash shto pishem ..(samo mi nije jasno odakle znash sve o meni) mogla bi nedaj boze prosvijetliti se i postati manje licemjerna kao i vecina ovdje takozvanih velikih 'rvata.Frka podize ruku i kriza Matildu govoreci,,,mir boziji u tebi kceri...vishe se jebi pa necesh biti tako sjebanog mozga:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 19:47

Frka drka. Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya 5/7/2019, 19:49

RayMabus wrote:Frka drka. Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f602
Oduvijek.i zauvijek.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya 5/7/2019, 19:57

Sad vam on meni pise rise guli tipkovnicu razbija mozdane kopira crtice crta juuuhh :)
Ali ja moram ici pa necu to stici procitati ☹
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 20:00

by kaya Today at 13:46

Frka vecinu svojih postova posvecuje meni da ne bi bilo zabune, molim lijepo....ja sam ta koja se krije iz drolja, onih, ovih, ovakvih, kucki, droca, onakvih..
Zasto?
Pa zato sto je beskorisni iskompleksirani mali cigo na koga cak ni dok je bio naljepsi u zagrebu .al u kurcu...i dok je vozio kockicu od frenda da se pokaze na pivusi na okretistu, ne bi ni biciklo naslonila i ni kunu mu ostavila. I ja znam da je to teski bjednik iz svakog njegovog upisa i ne libim se to reci jasno i glasno :)
I zato sam ja njegova inspiracija
Thank you frka...
===============================================
Nitkom ja nishta ne posvecujem jer nisam ovdje dosha da trazim pichke ili da se nekom udvaram,Neke kao ti misle ako te ponizavam rijechima da mi se dopadash..U Hrvatskoj je sve izvrnuto pa i to "visokoumno zakljuchivanje".Tebi sam posvetio par rijechi iz samilosti poshto ne mogu vjerovati da netko tko zna tipkati moze biti toliko glup..Nemam nishta protiv tebe jer te i ne poznaje u stvarnom zivotu...ali imam protiv tvojih prosera pa bez obzira na moje rijechi koje uglavnom koristim sa primitivnim osobama nishta do tvoga mozga ne dopire jer ga i nemash pa mi ostaje samo da te zalim..Ako nemash lovu za ljekice usudio bih se ponuditi ti..Da ti si moja inspiracija kako da te izvedem na pravi put..i nachinim od tebe zenu koja nece biti puna gnojavih misli pa ce konachno naci nekoga mushkarca a ne sa i zivjeti sretno ostatak zivta a ne da joj je forum smisao zivota..Jesam dobro napisao..?Naravno da jesam ali tvoj mali kokoshiji mozak to ionako nece razumiti..Odjebi kujice i ne kevci i uzivaj u Irskoj ipak si napredovala sa trafike na proizvodnu traku ::::)))))).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 20:02

by kaya Today at 13:49

@RayMabus wrote:
Frka drka. Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f602
Oduvijek.i zauvijek.
=============================
Pa bolje drkat nego svashta jebat ili se jebavat sa cuckima..ili ..mislish tim kokoshijim mozgicem da nije tako>>>
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 20:20

frka wrote:by kaya Today at 13:49

@RayMabus wrote:
Frka drka. Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 1f602
Oduvijek.i zauvijek.
=============================
Pa bolje drkat nego svashta jebat ili se jebavat sa cuckima..ili ..mislish tim kokoshijim mozgicem da nije tako>>>
A tko to ima više volje jebavat kad skužiš da smo u matrijahadnoj imperiji ? Neman ti ja s njima veze već više od deset godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 5/7/2019, 20:25

by RayMabus Today at 13:47

Frka drka.
==============
Vjeruj mi da je to bolje nego jebavat oakve spermushice koje dok dizu noge razmishljaju o novom namjeshtaju ili kuhinji...
Kad vidi shto imash odma joj se pichka pretvori u Savu..i zine kao zmija kako bi to ona sve po svome ispeglala a posebno Bankovni rachun...o gotovini da ne pricham..Sindrom koji sam opisao vec...bolesne Hrvatske gdje svi gledaju kako ce tko koga zajebati...gdje s svi ljubomorni i jalni na tudje uspjehe jer oni ne mogu nositi poznate marke i voziti skupe aute..Priznajem dok sam bio mlad da sam svoj ego hranio sa takvim stvarima...ali shvatish da u materijalnom nema nishta posebno,,,to shvacaju oni koji imaju pa ti onda postane glupo to isticati..ali kada vidish da se pojavi jedan zenski idiot (mada sumnjam da je zensko bit ce neki peder kojemu sam ovakav sirov i arogantan uzbudljiv)::))) koji nema pojma o zivotu a ima 60 godina pa je shvatila da se zajebala u zivotu i onda raznim metodama lovi po forumima potencijalne zenike,,Ochito je jedno,,da joj je neka mushka budala (tip kao ja u mladosti) srushila snove pa se sada lijepi ko muva zunzara trazeci paznju jer je takvi privlache,,voli kad je netko ponizava ...vjerojatno joj je to caca radio i govorio da je glupa i da cuti...sjedi tamo i ne prichaj...pa se dokopala foruma i vidi u meni svoga oca cigana pa joj je to jedinstvena prilika da se s njim ispricha ..a mozda ju je jadnu i diro za cice ili nedaj boze josh joj neshto gore radio..pa otuda sva ta zuch iz nje curi po forumu..Ja je fino ignoriram ali budala se ne da,,oche josh..Morat cu se ipak kiknuti jer ovo mjesto nije zdravo..ni kako precutati ni kako se spustiti na taj primitivni nivo..Pitanje sad,,,be or not to be annotated..Pitanje kako se druziti sa krmachama a ostati chist..Jako jebeno i teshko,,krmacha ce uvijek roktat dok je ne zakoljesh ili joj ne nadjesh dobrog krmka koji ce joj zachepiti sve otvore na tijelu.::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 20:48

Ne da mi se o lovi jer je to odlika siromašnih cura da gledaju koliko i šta lik ima. To nije vrijedno spomena a kamo li priče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike 5/7/2019, 21:44

u sta se pretvori ovaj razgovor...razmisljam da urgiram kod kica da zakljuca ovu temu  No

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 5/7/2019, 22:01

A o čemu će bit razgovor kad svi koji imamo iskustva s današnjim ženama znamo da su opterečene materijom ? 

Da neće možda bit razgovor o ljubavi a njih zanimaju samo pare.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike 5/7/2019, 22:07

imas domacu zadacu za ovaj tjedan,googlaj malo o toj "ljubavi" i nabavi jos nekog materijala,mozda neki film o romeu i juliji,ima negdje tamo neka ljubav  pirat pitaj mater i ćaću,babu i đeda

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 16 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum