ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Page 14 of 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 0:00

Umoran san i to odavno od tih ženskih igrica i razmišljanja. One su tribale bit nadahnuće a u biti postale isisivaći muške energije. Zato san se i maka od njih a nadahnuće tražin u drugin stvarima. Nećemu šta me puni energijom.

RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Thu 4 Jul - 1:42

RayMabus wrote:Umoran san i to odavno od tih ženskih igrica i razmišljanja. One su tribale bit nadahnuće a u biti postale isisivaći muške energije. Zato san se i maka od njih a nadahnuće tražin u drugin stvarima. Nećemu šta me puni energijom.
kad tako budeš gledao na njih možda i nađeš neku
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 1:59

mortal wrote:
RayMabus wrote:Umoran san i to odavno od tih ženskih igrica i razmišljanja. One su tribale bit nadahnuće a u biti postale isisivaći muške energije. Zato san se i maka od njih a nadahnuće tražin u drugin stvarima. Nećemu šta me puni energijom.
kad tako budeš gledao na njih možda i nađeš neku
Tako sam prije gledao na njih a sad više ne mogu. 

Neman ništa protiv žena , živi i pusti druge da žive al ne mogu ih više gledati ko prije. Previše sad znam o njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Thu 4 Jul - 7:42

Vidis tako i mnoge zene kada bolje upoznaju muskarce gledaju drugacije iskoristiti vrijeme provedeno s njima ili ih obilaze u sirokom luku...mada nikad nisu svi ljudi isti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 8:28

mortal wrote:Vidis tako i mnoge zene kada bolje upoznaju muskarce gledaju drugacije iskoristiti vrijeme provedeno s njima ili ih obilaze u sirokom luku...mada nikad nisu svi ljudi isti
Opametile se. lol!

Da to ti je tako , razočaraju se u ljubavi pa onda posli sve gledaju oprezno i više nikom neviruju ništa i blokiraju osjećaje prema drugom spolu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike Thu 4 Jul - 13:18

kuku  :clown

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Thu 4 Jul - 14:56

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 1f60e
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike Thu 4 Jul - 15:07

au koja komplikacija ovaj longi a morti  pirat pirat

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya Thu 4 Jul - 15:21

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Ako u roku mjesec dana najviše dva od mog prvog uleta ne da pičke ja san taj koji prekida igru.

Razlog ?

Za igru je potrebno je dvoje. I ja odlučujem.
Šta mjesec, šta najviše dva mjeseca.. A kru te neće pa ti si Longi malo žešći junfer... :))))
:D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 15:45

Pa misec do dva je najviše šta dajen nekoj ženskoj da me zavlači. Nakon toga da ona i oće ja neću. Prošo voz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest Thu 4 Jul - 16:08

y mortal Yesterday at 17:15

ma gdje bi ti bio pristran
niti se dozvoliš zapaliti.... radi teme.. tj rasprave
ako su ti žene kuje kako si napisao znači i ti si bolesnik
----------------------------------------------------------------------------
A chuj..kad zivish u sredini u kojoj prioriteti nisu nacionalizam vec ...ej bok sused ako vam treba bilo kakva pomoc slobodno se obratite..i nemojte se hesitejt..:))
Citajuci te shvatio sam da imash problem sa razumijevanjem napisanoga...uz josh veci problem da unosish nepotrebno svoje emocije tamo gdje uopce nisu potrebne a izostavljash hladno promishljanje o problemu bilo koje vrste.Mozda ja nisam dovoljno jasan ...mozda upotrebljavam stil koji te a i mnoge druge ovdje izbaci iz takta pa ti emocije dodju na prvo mjesto..Mada i dalje tvrdim da su one najbolje u krevetu.
Kada pishem protiv Hrvatske drzave ...pishem iz razloga shto ona ne valja za taj narod ...ona ga unishtava..pa kada napishem da jebem mater takoj drzavi ne jebem mater poshtenom hrvatskom narodu nego lopovima i kriminalcima ...znachi mislim dobro tome narodu i promishljam kako mu moze biti bolje..Ti si zadojena i ne samo ti Hrvatskom (bilo je do sada vishe hrvatskih kroz povijest i ja znam koja je najbolja bila do sada za rvatski narod) po svaku cijenu ..Koji ce ti kurac neshto shto te sputava i ne daje perspektivu ..ajde ne tebi ...ali tvome djetetu..Pa logika je opstanka ...neka se zove kako hoce jer od imena se ne zivi nego od poshtenog ustrojstva drushtva u kojemu ce nepravde biti na najmogucijem minimalnom nivou..Dobro..ide mi na zivce da objashnjavam najjednostavniju logiku nekome tko ionako nece i ne zeli iz nekih svojih razloga da shvati logichno korijen problema drushtva u kojem zivi,,Dakle..u svakom drushtvu pa i u obitelji postoje crne vrane ...crne ovce..to je otpad toga drushtva.Otpad se izbacuje iz kuce da kuca ne smrdi..pa necesh ga drzati u kuci samo zato shto je tvoj..Postoji kanta za smece..a onda i kuca izgleda uredjenija i mirishe svjezinom...Da li shvacash metaforu sa drzavom.?Znam da ne shvacash..Stvari s emoraju nazivati onakvima kakve jesu jer skrivanjem problema pod tepih samo dovodi u pitanje mentalno zdravlje odredjenih naroda...a hrvata posebno.Dakle ..postoji...peder...pijanac...kurva...kuja (umjetnichki izrichaj za zenu koja je prepredena ..a o tome bi se dalo dskutirati zashto je takva kao i zashto su svi drugi takvi..loshi ili dobri)..ima i kujetina...kravetina..konjina..pijandura...nasilnik..sve te pogrdne rijechi su izmishljene da bi discplinirale i vratile na pravi put one koji ne poshtuju vrijednosnu ljestvicu odredjenog drushtva...Poshto Hrvatska drzava nema nikakvu vrijednosnu ljestvicu (moral ...etika..obiteljske vrijednosti..poshtovanje slabijih i nemocnih...pravednost i jednakost pred zakonima..empatichnost i da ne nabrajam ) osim imaginarnih nacionalnih "vrijednosti"kako bi se takvima kao shto si ti lakshe manipuliralo iako nisi losh chovjek ..ne shvacash da si za hrvatsku drzavu korisna budala..Isprichavam se ako sam te povrijedio jakim rijechima ali to je znak da u tebi josh ima ponosa i univerzalnih ljudskih vrijednosti jer ne zelish da budesh ta korisna budala kao neki drugi koji imaju materijalnih koristi od toga...uljebi ..i ostala smeca..Kada ljudi pochnu nazivati stvari i dogadjaje onakvim kakvim jes to je znak da se krece sa dna prema gore,,,,do tada,,josh cete tonuti u beznadje i mrak...a na kraju toga hrvatskog tunela svjetlo nece vidjeti ni tvoji praunuci ako ostanu zivjeti u toj vukojebini za sada..nekada to nije bila..ali sada je vukojebina kakve nema na svijetu,,,posebno mentalna..Ako sam ti pomogao da shvatish procese koji se odvijaju u tvome blizem i daljem okruzenju bit ce mi drago...ako sam te povriedio...to je tvoj problem sa shvacanjem jer ja sigurno nisam imao takvu namjeru..Ne bih obracao paznju na tvoj komentar da nisam uochio u tvojim upisima (dodushe dosta kontradiktorni) stav u kojem osudjujesh isto ono shto ja osudjujem ...kriminal ...lopovluk ..i ostale negativnosti u Cro...jer one ne vode boljitku drushtva nego njegovom samounishtenju.Kuzish??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 16:10

frka wrote:y mortal Yesterday at 17:15

ma gdje bi ti bio pristran
niti se dozvoliš zapaliti....  radi teme.. tj rasprave
ako su ti žene kuje kako si napisao znači i ti si bolesnik
----------------------------------------------------------------------------
A chuj..kad zivish u sredini u kojoj prioriteti nisu nacionalizam vec ...ej bok sused ako vam treba bilo kakva pomoc slobodno se obratite..i nemojte se hesitejt..:))
Citajuci te shvatio sam da imash problem sa razumijevanjem napisanoga...uz josh veci problem da unosish nepotrebno svoje emocije tamo gdje uopce nisu potrebne a izostavljash hladno promishljanje o problemu bilo koje vrste.Mozda ja nisam dovoljno jasan ...mozda upotrebljavam stil koji te a i mnoge druge ovdje izbaci iz takta pa ti emocije dodju na prvo mjesto..Mada i dalje tvrdim da su one najbolje u krevetu.
Kada pishem protiv Hrvatske drzave ...pishem iz razloga shto ona ne valja za taj narod ...ona ga unishtava..pa kada napishem da jebem mater takoj drzavi ne jebem mater poshtenom hrvatskom narodu nego lopovima i kriminalcima ...znachi mislim dobro tome narodu i promishljam kako mu moze biti bolje..Ti si zadojena i ne samo ti Hrvatskom (bilo je do sada vishe  hrvatskih kroz povijest i ja znam koja je najbolja bila do sada za rvatski narod) po svaku cijenu ..Koji ce ti kurac neshto shto te sputava i ne daje perspektivu ..ajde ne tebi ...ali tvome djetetu..Pa logika je opstanka ...neka se zove kako hoce jer od imena se ne zivi nego od poshtenog ustrojstva drushtva u kojemu ce nepravde biti na najmogucijem minimalnom nivou..Dobro..ide mi na zivce da objashnjavam najjednostavniju logiku nekome tko ionako nece i ne zeli iz nekih svojih razloga da shvati logichno korijen problema drushtva u kojem zivi,,Dakle..u svakom drushtvu pa i u obitelji postoje crne vrane ...crne ovce..to je otpad toga drushtva.Otpad se izbacuje iz kuce da kuca ne smrdi..pa necesh ga drzati u kuci samo zato shto je tvoj..Postoji kanta za smece..a onda i kuca izgleda uredjenija i mirishe svjezinom...Da li shvacash metaforu sa drzavom.?Znam da ne shvacash..Stvari s emoraju nazivati onakvima kakve jesu jer skrivanjem problema pod tepih samo dovodi u pitanje mentalno zdravlje odredjenih naroda...a hrvata posebno.Dakle ..postoji...peder...pijanac...kurva...kuja (umjetnichki izrichaj za zenu koja je prepredena ..a o tome bi se dalo dskutirati zashto je takva kao i zashto su svi drugi takvi..loshi ili dobri)..ima i kujetina...kravetina..konjina..pijandura...nasilnik..sve te pogrdne rijechi su izmishljene da bi discplinirale i vratile na pravi put one koji ne poshtuju vrijednosnu ljestvicu odredjenog drushtva...Poshto Hrvatska drzava nema nikakvu vrijednosnu ljestvicu (moral ...etika..obiteljske vrijednosti..poshtovanje slabijih i nemocnih...pravednost i jednakost pred zakonima..empatichnost i da ne nabrajam ) osim imaginarnih nacionalnih "vrijednosti"kako bi se takvima kao shto si ti lakshe manipuliralo iako nisi losh chovjek ..ne shvacash da si za hrvatsku drzavu korisna budala..Isprichavam se ako sam te povrijedio jakim rijechima ali to je znak da u tebi josh ima ponosa i  univerzalnih ljudskih vrijednosti jer ne zelish da budesh ta korisna budala kao neki drugi koji imaju materijalnih koristi od toga...uljebi ..i ostala smeca..Kada ljudi pochnu nazivati stvari i dogadjaje onakvim kakvim jes to je znak da se krece sa dna prema gore,,,,do tada,,josh cete tonuti u beznadje i mrak...a na kraju toga hrvatskog tunela svjetlo nece vidjeti ni tvoji praunuci ako ostanu zivjeti u toj vukojebini za sada..nekada to nije bila..ali sada je vukojebina kakve nema na svijetu,,,posebno mentalna..Ako sam ti pomogao da shvatish procese koji se odvijaju u tvome  blizem i daljem okruzenju bit ce mi drago...ako sam te povriedio...to je tvoj problem sa shvacanjem jer ja sigurno nisam imao takvu namjeru..Ne bih obracao paznju na tvoj komentar da nisam uochio u tvojim upisima (dodushe dosta kontradiktorni) stav u kojem osudjujesh isto ono shto ja osudjujem ...kriminal ...lopovluk ..i ostale negativnosti u Cro...jer one ne vode boljitku drushtva nego njegovom samounishtenju.Kuzish??
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya Thu 4 Jul - 16:38

RayMabus wrote:Pa misec do dva je najviše šta dajen nekoj ženskoj da me zavlači. Nakon toga da ona i oće ja neću. Prošo voz.
:) Nedavno sam procitala  nesto  vezi toga, ako te nakon vecere  " napadne" netko zgodan ili tko te zasarmirao -  dobiti ce , ako nije zgodan ili ti se ne svida - dobiti ce, suzavcem.
Drugim rijecima , prvi moze sve a drugi..on ce uvijek biti manijak..i da proba za 6 mjeseci 😄
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 16:40

kaya wrote:
RayMabus wrote:Pa misec do dva je najviše šta dajen nekoj ženskoj da me zavlači. Nakon toga da ona i oće ja neću. Prošo voz.
:) Nedavno sam procitala  nesto  vezi toga, ako te nakon vecere  " napadne" netko zgodan ili tko te zasarmirao -  dobiti ce , ako nije zgodan ili ti se ne svida - dobiti ce, suzavcem.
Drugim rijecima , prvi moze sve a drugi..on ce uvijek biti manijak..i da proba za 6 mjeseci 😄
Ne napadan žene nakon izlaska , čekan da one mene napadnu. lol!

Ta usporedba s napadom nakon večere nije za usporedbu , nismo svi nasrtljivi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya Thu 4 Jul - 16:42

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Pa misec do dva je najviše šta dajen nekoj ženskoj da me zavlači. Nakon toga da ona i oće ja neću. Prošo voz.
:) Nedavno sam procitala  nesto  vezi toga, ako te nakon vecere  " napadne" netko zgodan ili tko te zasarmirao -  dobiti ce , ako nije zgodan ili ti se ne svida - dobiti ce, suzavcem.
Drugim rijecima , prvi moze sve a drugi..on ce uvijek biti manijak..i da proba za 6 mjeseci 😄
Ne napadan žene nakon izlaska , čekan da one mene napadnu. lol!

Ta usporedba s napadom nakon večere nije za usporedbu , nismo svi nasrtljivi.
Pa dobro, uvjetno receno napad, ne znam tocno rijec sada, staviti cu ako se sjetim gdje sam to vidjela..ima jos...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 16:49

Shvatija san poantu samo nismo svi nasrtljivi. Nekad i mi njih zovemo na piće il jelo da ih pobliže upoznamo pa i ta ženska di kad zn nešto reč šta nam ne legne baš najbolje pa se zamislimo pa onda možda ipak bolje ništa pokušavat i ić na neku dublju vezu tako da ono....
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest Thu 4 Jul - 17:05

Pazi ovo razmishljanje dobit ce.Kao ona neshto daje a on uzima.Ona je zbog toga u nekom boljem polozaju jer daje shto je najgore iz nekog interesa,,Zar to ne bi davanje i uzimanje trebalo biti obostranoo????Ako je odvede na vecheru u neki poznati restoran i tamo je vide neke njene frendice porast ce joj vrijednost medju kurvama..Pa jebo te,,koliko morash imati godina da takav staromodan nachin razmishljanja .Dok sam zivio u Zagrebu..bio mlad imao love ko blata dobar auto..ako ne jedan od najljepshih u gradu..shto je opet stvar ukusa..Takve pichke su se palile ko muve na govno..i nisam ih jebo pe posto..Zashto?Pa jednostavno zato shto su bile po meni jedna vrsta modernih prostitutki...pazi..jebala bi se zbog auta i da bude vidjena u njemu a ne zbog tebe.Zato sam birao mjesta gdje me ljudi ne poznaju..pa svojim sharmom osvajao one skromne i normalne koje sam prvo vodio na cevape na neki kiosk i to cipelcugom...a kasnije kad se vidi da je normalna zena iz poshtovanja u najbolje restorane...mada vecinu to nije interesiralo...jer im nije bilo vazno da budu vidjene nego da budu na samo sa onim koji im se dopada i kojega vole..E to je razlika izmedju pravih zena i kuja.Svaki normalan mushkarac ce takvu cijeniti i poshtivati milion puta vishe od one koja je spremna dici noge odmah na sam pomisao...BMW...Mercedes..Porsche...itd.Takve uvijek zavrshe u nekim brakovima koji puknu za godinu ili dvije..
Mabus ...imash pravo da se tako ponashash...ne dozvoli svakoj spermushi da ti se priblizi...ali kada naidjesh na zenu koja je vrijedna tvoje paznje i poshtovanja,,,nikad je u zivotu nemoj povrijediti ,Nisu sve zene iste..ima predivnih zena zbog kojih je zivot ljepshi .Svatko zasluzuje onakvu zenu kakvu ima isto kao i narod koji zasluzuje politichare onakve kakve ima...isto kao shto i roditelji zasuzju djecu onakvu kakvu imaju..Sve ima svoje zashto ...zato..Kada vidish neku baru punu zabokrechine (Hrvatska) punu zaba kako krekecu i idu ti na ivce ipak ako budesh pazljiviji primijetit cesh i bijeli lopoch kako u njoj raste..E ..trazi taj svoj bijeli lopoch..a zabe ostavi neka krekecu i dalje::)))
Zapamti ...nema neosvojive tvrdjave ...imaju samo loshi napadach...to ako ocesh za jednu noc nabiti neku na kurac...mada ti preporuchujem dane gurash svoj organ svugdje ...bolje je i drkati nego svashta jebati..pa ja::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 17:10

Ne znam jel nema neosvojivih tvrđava samo znan da se meni i ne osvaja svašta..Zato taj rok od mjesec do najviše dva a nakon toga i da ona oće ja neću.

Nije stvar u neosvojim tvrđavama nego neda ti se svašta ni osvajat i to s dobrim razlogom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest Thu 4 Jul - 17:13

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 64478893_2253495381413723_2301989959692713984_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkDp4R1kFST7XdSLowa_F6DoKDwaagrsXY8HmYu4Fpvf1hnuI5Ea79TClvQIyqhH78&_nc_ht=scontent.fzag2-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest Thu 4 Jul - 17:15

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 64408318_2252821194814475_8315334599504822272_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQluxiPXxS-bBvaLAjHt1jgx8VcyctzGs606-NfU1mEYqFj6ITgDnZGbotFGfn544yE&_nc_ht=scontent.fzag2-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest Thu 4 Jul - 17:16

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 62549599_2250569945039600_5366008715147214848_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQn69fXfYAfVpPoodO-swE9kHZhRl1jmjRAuOBNPY6r_mwyQG7jKQil9lkyLHbH5T8c&_nc_ht=scontent.fzag2-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 14 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum