ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Page 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by T. Tue 2 Jul - 10:38

RayMabus wrote:Šta će ti te zapadne ženske ? Eto uzmi Njemačku no isto to moš primjenit i na VB , Ameriku , Australiju itd. Pa.šta će ti to ? To je umišljeno. Misle da su nezamjenjive. Uvezeš ženu iz Indije i osnuješ obitelj i to je to.

platiš carinu ili trošarinu i miran si...
ovako plaćaš doživotno...

T.

Posts : 17055
2014-04-14


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kic Tue 2 Jul - 10:38


evo i forum ih počeo nuditi

thai girls

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 For10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 10:41

T. wrote:
RayMabus wrote:Šta će ti te zapadne ženske ? Eto uzmi Njemačku no isto to moš primjenit i na VB , Ameriku , Australiju itd. Pa.šta će ti to ? To je umišljeno. Misle da su nezamjenjive. Uvezeš ženu iz Indije i osnuješ obitelj i to je to.

platiš carinu ili trošarinu i miran si...
ovako plaćaš doživotno...
Pa normalno. Imaš 50% i 50% ženskih u društvu. One su umislile da su nezamljenjive pa dda mogu srat. Da šta ćeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 10:43

Koliko se rodi beba godišnje u Hrvatskoj ? 36 tisuša jel tako. Pola od toga su ženske dakle 18 tisuća.

E pa nije problem godišnje uvest 18 tisuća udavaća iz zemalja trećeg svijeta u Hrvatsku.

I rješen problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 10:50

Čak ti ne triba ni 18 tisuća jer unatoč emanicipaciji 1/3 ženskih je i dalje normalna.

Znači 12 tisuća žena godišnje a populacija planete deset miljardi.


Nije to nikakvi problem svake godine uvozit 12 tisuća udavača a ove 2/3 emanicipiranih nek se same snalaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 11:08

Ja stalno tvrdim da u Hrvatsku triba uvozit udavače iz zemalja trečeg svijeta. Evo i sad kad slušam demografe nitko to ne spominje jer gledaju nacionalno tj nisu se odlipili od toga nego kao šema mora bit Hrvatica. Pa ne mora.

Jel ti fali žena ? Jesu ove u kurcu ? Jesu. Pa eto uvozi pa ćeš imat i brakove i manje razvoda i više dice.

U čemu je problem da je državna strategija uvoz udavača iz zemalja trečeg svijeta ?

A pa za koga će nam se onda kćerke udat ? Pa neće za nikoga , ionako su 2/3 u kurcu kako ste ih i odgojili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 11:23

Meni je sad 40 godina. Žene moja generacija su već sad van reproduktivnog ciklusa.Ako ja oženim mlađu uziman je nekom pajdi dakle žena za rađanje nema.

Ima više muških koji mogu imat djecu nego žena koje mogu imat djecu.


Doć će to na moje kad shvate da će morat uvozit udavače ako žele porast nataliteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Tue 2 Jul - 11:42

RayMabus wrote:Iskreno rečeno uopće ne kužim video.
ja samo vidim da je tip nasilan.. 
što je drugi u pitanju niti znam niti je objašnjeno
očito oni koji žele nešto drugo vidjeti to i vide

jedino opravdanje za njegovo ponašanje bilo bi da je riječ o krađi, da je žena pokušala otuđiti automobil i sve u njemu, ali i onda moraju postojati norme ponašanja
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Tue 2 Jul - 11:44

michaellcmacha wrote:Pa dobro jel ikoja od vas dvije upratila, o čemu se konkretno radi... Što je taj čovjek naumio, čije su stvari u automobilu i što ko kretno dotična želi i na čemu inzistira... Aj za šojku znamo da je pjana od ranog jutra, ali kafd si se ti mortarka počela pucati i s čime...
a da se sabereš malo i pripaziš na riječnik
pokušaj analizirati njegovo ponašanje
očito si napucan krivim stavom prema ženama od rođenja
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Tue 2 Jul - 11:46

RayMabus wrote:Ma u biti sam je kriv. Tko do sad nije shvatio ni neće : žene ne triba ženit jer onda ona postaje zakonski i nasljednik tvojih nekretnina pa umisli da je to sve njeno.
je...i te stanovi više
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 11:48

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ma u biti sam je kriv. Tko do sad nije shvatio ni neće : žene ne triba ženit jer onda ona postaje zakonski i nasljednik tvojih nekretnina pa umisli da je to sve njeno.
je...i te stanovi više
Pa nisan van ja kriv šta je vama to bitno. Same ste krive.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Tue 2 Jul - 11:50

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Ma u biti sam je kriv. Tko do sad nije shvatio ni neće : žene ne triba ženit jer onda ona postaje zakonski i nasljednik tvojih nekretnina pa umisli da je to sve njeno.
je...i te stanovi više
Pa nisan van ja kriv šta je vama to bitno. Same ste krive.
ti si kriv samome sebi
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 11:51

mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Ma u biti sam je kriv. Tko do sad nije shvatio ni neće : žene ne triba ženit jer onda ona postaje zakonski i nasljednik tvojih nekretnina pa umisli da je to sve njeno.
je...i te stanovi više
Pa nisan van ja kriv šta je vama to bitno. Same ste krive.
ti si kriv samome sebi
Ne brini se ti za mene. Ja sam Galaktička federacija. Iman veliku pozadinu iza sebe. Pola svemira.

I pobjeđujem.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 HR_popgraph_2018


Slomio san van sistem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 11:55

I slomit ću van ga još. Još ću van ga slomit. Nemoćni ste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal Tue 2 Jul - 12:41

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Ma u biti sam je kriv. Tko do sad nije shvatio ni neće : žene ne triba ženit jer onda ona postaje zakonski i nasljednik tvojih nekretnina pa umisli da je to sve njeno.
je...i te stanovi više
Pa nisan van ja kriv šta je vama to bitno. Same ste krive.
ti si kriv samome sebi
Ne brini se ti za mene. Ja sam Galaktička federacija. Iman veliku pozadinu iza sebe. Pola svemira.

I pobjeđujem.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 HR_popgraph_2018


Slomio san van sistem.
u pushioni
najveći pushach
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by melkior Tue 2 Jul - 12:46

RayMabus wrote:Zašto se jednostavno ne rastave ? Nju nitko tu ne drži. Uopće ne kužin ni nju ni njega. Podneseš zahtjev za rastavom , traje koliko traje al si kasnije miran i ti i ta druga osoba.
A vjerojatno zbog imovine.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 12:47

Točno.Zato me se ne može pobjediti. Teorija dva ovna na brvnu. Želiš proći a ja skačem po brvnu i svaki moj skok to brvno je sve više tome da padne u provaliju.

Ne možeš me pobijedit.

Fino ćemo svi popušit i to je to.


Last edited by RayMabus on Tue 2 Jul - 12:49; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by kaya Tue 2 Jul - 12:49

michaellcmacha wrote:Pa dobro jel ikoja od vas dvije upratila, o čemu se konkretno radi... Što je taj čovjek naumio, čije su stvari u automobilu i što ko kretno dotična želi i na čemu inzistira... Aj za šojku znamo da je pjana od ranog jutra, ali kafd si se ti mortarka počela pucati i s čime...
Ja sam upratila. Lik je nabildani debil koji ocito odlazi, ova to pokusava zaustaviti tako mu sjedi u autu i histerizira i trazi da se vrati u kucu. Psihopat to snima i uziva u tom ponizavanju. Na kraju ode i ona ga telefonski moli da se vrati a on pusta taj poziv.
Bijedno.
Umjesto da mu je bacila stvari kroz prozor i dovela drugog u kucu. I snimila kako ih kupi. 
Al eto...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 12:50

melkior wrote:
RayMabus wrote:Zašto se jednostavno ne rastave ? Nju nitko tu ne drži. Uopće ne kužin ni nju ni njega. Podneseš zahtjev za rastavom , traje koliko traje al si kasnije miran i ti i ta druga osoba.
A vjerojatno zbog imovine.
Pa podili se imovina. Svak uzme svoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus Tue 2 Jul - 12:53

Meni je to najgluplja stvar ostajat u braku radi imovine ili djece. To je toliko glupo da ja uopće ne vidin smisla u tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by melkior Tue 2 Jul - 12:53

Ovdje ne može biti objektivnog mišljenja, samo navijačkih strasti :K  Unaprijed beskorisna tema za nepotrebno crpljenje energije.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 2 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum