ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 2/7/2019, 17:28

michaellcmacha wrote:Ja samo znam kad sretnem gnječa da će dečec šmrklje s lijeve plećke brisati... Bude viko "miha miha de stan malo sam da se malo odmorim" ...

gle prijatelju to se riješava artiljerijom. jel ti stvarno misliš da ćeš ti mene tući a ja ću mirno stajati? pa sve ampule iz pištolja ću ruknut u tebe budaletino arogantna bahata. e i vrati se na temu ako imaš šta samnom izvoli ti i onaj bosanski kurvin sin otvorit temu naslovite ju im memoriam Gnječ. a sad razguli pička ti materina debeloprsti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Guest 2/7/2019, 17:30

dobro, vidim došli trolovi i zatrolali temu admin ne reagira. ajd zdravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 17:33

No dobro zapad i njegova feministička agenda a i uostalom ova je histerična luda.

Pa meni je jedna pritila plinskim pištoljem i onda ona mene na kraju prijavila policiji za uznemiravanje.

Mislim da nisan na svojoj koži to osjetio ne bi ni ja virova.

Žena s videa je histerična manipulatorica i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by prckov 2/7/2019, 17:33

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Ja samo znam kad sretnem gnječa da će dečec šmrklje s lijeve plećke brisati... Bude viko "miha miha de stan malo sam da se malo odmorim" ...

gle prijatelju to se riješava artiljerijom. jel ti stvarno misliš da ćeš ti mene tući a ja ću mirno stajati? pa sve ampule iz pištolja ću ruknut u tebe budaletino arogantna bahata. e i vrati se na temu ako imaš šta samnom izvoli ti i onaj bosanski kurvin sin otvorit temu naslovite ju im memoriam Gnječ. a sad razguli pička ti materina debeloprsti.
bas me zanima kakva ce ti bit prica uzivo gehudine
to ce bit spektakl

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by prckov 2/7/2019, 17:35

Gnječ wrote:dobro, vidim došli trolovi i zatrolali temu admin ne reagira. ajd zdravo.
cekaj majmunce
 di ces
taman smo se razahatejisali
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 17:59

Muško ženski odnosi nikad nisu a niti će bit jednostavni no ajmo ovako : Zašto postoji hodanje ? Pa eto da bolje upoznaš nekoga. Ona počme kvocat prekidaj vezu pajdo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Maggie19 2/7/2019, 18:45

Jos nije naslov promijenjen :-S

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 19:51

Unimatrix_Zero wrote:
mortal wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
A vjerojatno zbog imovine.
Pa podili se imovina. Svak uzme svoje.
mozes je nadmudriti longi,ako se budes ikad zenio,pripemis ugovor na kome pise da u slucaju rastave ne djelite tvoju imovinu nego sve tvoje ostaje tvoje i pitas je da to potpise,nije bas romanticno ali rade to ljudi  pig
koliko od sebe da toliko i primi :-D
da,tako nekako  pirat  ima li kod tebe vrucine i komaraca?  cat
ima svega
posla u neograničenim količinama
nikad kraja i odmora
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 19:56

Maggie19 wrote:
prckov wrote:mada ne znam koji mu kurac treba da je snima
ili mu treba za neki.dokaz protiv nje ili jednostavno morbidna bolest danasnjice, zvana "zelim da svi vide sve u vezi mene, a narocito lose stvari".
drugim riječima želim da svi vide kako sam brisao pod s njom
kako sam moćan pred svijetom dok ponižavam ženu s kojom sam
bolestan um
ali to očito mnogi ne vide ili ne žele vidjeti
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 20:00

prckov wrote:
Maggie19 wrote:
prckov wrote:mada ne znam koji mu kurac treba da je snima
ili mu treba za neki.dokaz protiv nje ili jednostavno morbidna bolest danasnjice, zvana "zelim da svi vide sve u vezi mene, a narocito lose stvari".
nesto tako
moguce da mu ne da da ide pa usla u auto pa snima da ima dokaz da nije bio nasilan
ali opet nije trbo stavljat na yt
nema veze što je moguće po običaju izluđuje samo eto jadan nije trebao stavljati na javno
.. metak u čelo !!
glupa je svaka ona koja si dozvoli vezu bez obaveza
od njih bolje prođu i prostitutke.. one bar odmah naplate
ostale ostanu iskorištene i odbačene
ostane praznina i bol

nije Bog za džabe uveo bračnu obavezu
poznaje ih bolje od nas očito
svaki koji odpusti ženu.. nije mu nazdravlje
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 20:03

RayMabus wrote:Uglavnom rezime : jebač je ostavlja i ona je histerična jer neće imat šta pušit po noći
tvoje frustracije dovode te već do abnormalnih zaključaka
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 20:09

mortal wrote:
RayMabus wrote:Uglavnom rezime : jebač je ostavlja i ona je histerična jer neće imat šta pušit po noći
tvoje frustracije dovode te već do abnormalnih zaključaka
Ha ha ha šalim se
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 20:10

Maggie19 wrote:
prckov wrote:
Maggie19 wrote:Gnjec, nitko te ne moze dovesti do stanja rastrojstva, osim ako te fizicki ne ogranicava/prisiljava.
Zena ima odredjene poremecaje, to je jasno.
Inace se ne bi ovako ponasala.
Zasto on to snima i sto namjerava s tim, drugi je dio price.
u jednom momentu joj tip kaze da izade iz auta da moze ic
poslije ga zove da se vrati
samo ova histericna srpska budaletina gnjec fantazira nesto o nekom nasilju jer je I sam bolesnik
kontrola je kljucna rijec.
Izostanak iste je simptomatican.
nekad mi stvarno izazoveš neugodan osjećaj
ma jesi li ti uvijek programirana bez nekontroliranih, neisplaniranih,  spontanih  reakcija sreće, radosti, ljutnje, iznenađenja, tuge
ako zaista jesi ti si nula od osobe, čovjeka, žene
pa dalje pričaj što želiš
ako imaš osjećaje valjda si svjesna da nisu svi istog inteziteta
ne izazivaju iste pojave istu reakciju
ako ti ovdje primjećuješ veću prisutnost simptomatičnosti kod žene nego kod ovog muškarca nisi ni ti u ni malo boljem stanju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 20:11

mortal wrote:
prckov wrote:
Maggie19 wrote:
prckov wrote:mada ne znam koji mu kurac treba da je snima
ili mu treba za neki.dokaz protiv nje ili jednostavno morbidna bolest danasnjice, zvana "zelim da svi vide sve u vezi mene, a narocito lose stvari".
nesto tako
moguce da mu ne da da ide pa usla u auto pa snima da ima dokaz da nije bio nasilan
ali opet nije trbo stavljat na yt
nema veze što je moguće po običaju izluđuje samo eto jadan nije trebao stavljati na javno
.. metak u čelo !!
glupa je svaka ona koja si dozvoli vezu bez obaveza
od njih bolje prođu i prostitutke.. one bar odmah naplate
ostale ostanu iskorištene i odbačene
ostane praznina i bol

nije Bog za džabe uveo bračnu obavezu
poznaje ih bolje od nas očito
svaki koji odpusti ženu.. nije mu nazdravlje
Zašto bi muškarac mora ostat s nekom ako mu ne paše ?

Ljudsko je pravo da nakon pet godina veze prekineš vezu bez objašnjenja ako to želiš.

Zato i služi hodanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 20:13

RayMabus wrote:
mortal wrote:
prckov wrote:
Maggie19 wrote:
prckov wrote:mada ne znam koji mu kurac treba da je snima
ili mu treba za neki.dokaz protiv nje ili jednostavno morbidna bolest danasnjice, zvana "zelim da svi vide sve u vezi mene, a narocito lose stvari".
nesto tako
moguce da mu ne da da ide pa usla u auto pa snima da ima dokaz da nije bio nasilan
ali opet nije trbo stavljat na yt
nema veze što je moguće po običaju izluđuje samo eto jadan nije trebao stavljati na javno
.. metak u čelo !!
glupa je svaka ona koja si dozvoli vezu bez obaveza
od njih bolje prođu i prostitutke.. one bar odmah naplate
ostale ostanu iskorištene i odbačene
ostane praznina i bol

nije Bog za džabe uveo bračnu obavezu
poznaje ih bolje od nas očito
svaki koji odpusti ženu.. nije mu nazdravlje
Zašto bi muškarac mora ostat s nekom ako mu ne paše ?

Ljudsko je pravo da nakon pet godina veze prekineš vezu bez objašnjenja ako to želiš.

Zato i služi hodanje.
šta sve konzumiraš dok hodaš??
ni metak nije strana stvar
dešava se svakodnevno
ne bez razloga
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 20:16

Nemoš nekoga prisilit na brak zato šta su hodali godinama. Mislin šta to znači uopće. Ja sad odan s nekon , uživamo i nakon pet godina jednostavno joj se prekinem javljat na telefon i gotovo.

Šta ja iman objašnjavat zašto san prekinija. Ne da mi se više gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike 2/7/2019, 20:22

longi i morti sta kazete na ovaj video

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by RayMabus 2/7/2019, 20:23

Ja iman curu i odamo pet godina i ona nađe boljeg , on je napumpa i uda se za njega.

Pa šta ću ja mortal tu , pa ne mogu ja nju prisilit na brak s menom.

Pričaš gluposti. Nemoš prisilit nikoga na brak samo zato jer hodate par godina. Pa zato i služi hodanje jer može nešto bit....a i ne mora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 20:43

Unimatrix_Zero wrote:longi i morti sta kazete na ovaj video
ljudi različito reagiraju, ne prihvaćaju svi isto različite stvari
po mom ovdje je kriv organizator koji ih nije pripremio na detalje događanja
ako pak ovo njeno ponašanje nije dio isplanirane režije lik joj je pokazao da to ne može sa svakim  :kuku
bio je kratak i jasan   :chiefi
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Counter-Strike 2/7/2019, 20:52

amerikanci su npr uglavnom bili na strani zene,a video su isjekli na taj jedan mali komadic,ja sma pogledao video i prije ovoga,i tu je ova zenska gnjavila ne samo ovog tipa nego i druge i muske i zenske,znaci nije on nju mlatnuo zbog ovog nekog trlj brlj sa stiklicom poteza,nego se toga nakupilo oho ho od ranije

_________________
Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by immortal 2/7/2019, 21:00

Unimatrix_Zero wrote:amerikanci su npr uglavnom bili na strani zene,a video su isjekli na taj jedan mali komadic,ja sma pogledao video i prije ovoga,i tu je ova zenska gnjavila ne samo ovog tipa nego i druge i muske i zenske,znaci nije on nju mlatnuo zbog ovog nekog trlj brlj sa stiklicom poteza,nego se toga nakupilo oho ho od ranije
kužim.. meni je bilo dovoljno i ovo
što i tko je ona da se plazi i maše obućom sa svoje smrdljive noge nekom ispred nosa
podredila ga je kao osobu, muškarca
nisu svi spremni na blud niti predati se ponuđenom u sexualnom odnosu
lik je očito domena, drži do sebe 
kako je ona pretjerala svojim postupkom tako i on
Amerika i Rusija su dva različita svijeta po pravilima bračne zajednice , odnosa muškarca i žene
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnja tipična, prosječna, normalna žena... - Page 9 Empty Re: Današnja tipična, prosječna, normalna žena...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum