ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by vuksadinare 12/6/2019, 15:05

ja bi sulju ugostio bas 13.5...i to na jugu maximira...

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by vuksadinare 12/6/2019, 15:19

Ovom mikiju srbinu svaka cast zbog ove pjesme..suljo riva u prvom planu


https://youtu.be/CymMp7ybf1k
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Eroo 12/6/2019, 15:30

"Hr mediji" rano počeli birati predsjednika.Trude se, ali džaba kreče. :)
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by vuksadinare 12/6/2019, 15:53

Jedna navijacka sa kraja osamdesetih


https://youtu.be/9D-pIezyhd8



Suljo cigane pusi kurac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by kaya 12/6/2019, 16:07

vuksadinare wrote:ja bi sulju ugostio bas 13.5...i to na jugu maximira...
Ma torcida je vise za sulju napravila nego brat rodeni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by marcellus 12/6/2019, 17:32

kaya wrote:
pizzon wrote:ne treba da ga zove dok se
hrvatska ne civilizuje
jeste, on i dačić vrh civilizacije
ne može ga zvati jer je čovjek patološki lažov i degenerik i s njim se nitko nema o čemu razgovarati.
ako joj se baš zove nekoga može pozvati oporbu ili ovoga ali sebi doma.
nas sramotiti neće sigurno.

ja sam tada podržao da ga je zvala i podržavam i sad i podržao bih opet.


Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. Naime poziv je došao u trenutku zategnutosti odnosa i jasno je da ga kolinda nije zvala jer joj se pička ovlaži kad ga vidi krembila nego zato jer je dobila direktivu iz washingtona, bruxellesa, odakle već.

Sve je ispalo kako treba, vučića novinari nisu smjeli pitati ništa neugodno, on je ispao krkan i svinja po običaju, dakle kolinda je postupila po onoj da Srbinu samo treba dati dovoljno vremena i prostora i nikad te neće razočarat.

Dakle mi smo ispali dobri domaćini a Adem Vuchiqi je ispao žešći kreten i to je to, i to se tako u diplomaciji radi. Sve pet kolinda.

_________________
Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by dzango 12/6/2019, 17:40

Isti se istom raduje.

_________________
Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Guest 12/6/2019, 18:14

Sta je meni gadljivo u svemu ovome...Nakon posjete Merkelice ona odma ode i trazi istragu oko Borova sela..kako je ubijen Kirin..sada lufta svoju pichku smrdljivu kako eto ...ona ne bi ali mora,,,Pa jebem vam mater podrepashku....ima te li imalo ponosa??Odjednom je ona kao netko tko brine za nestale u njihovom pljachkashkom ratu?? Hrvati kao i srbi imaju katku moc pamcenja pa im politichari mogu jebavat mamicu svakodnevno,,A srbima poruchujem chim su ovi forumski hrvati protiv nekoga znajte da je taj dobar za Srbiju..OnI chim vide da netko napreduje u ekonomskom smislu odmah popizde..pa onda kelje po forumu kako se eto i kod njih svakodnevno otvaraju tvornice i kako bujaju investicije,,Dakle dok god Vuchka kritiziraju ovdje ...glasajte za njega,,,Banda ljubomorna i primitivna sve moze oprostiti i svojima i tudjima ali uspjeh u bilo chemu ne moze...Ne mogu kontrolirati ljubomoru...zavist ...ochi im odmah zakrvave pa polude na druge jer su nesposobni da chuvaju dvije zavezane kokoshi a kamo li da neshto unaprijede...jedini njihov talent je da znaju unishtavati...otimati ..pljachkati ..meshetariti..ma smece od naroda..Ne svi naravno ali vecina..Cuj joj prezimena Kita_rovic::)))
Fali joj srpskog kurca pa shalje poruke ...ne bi ja...ali ako se mora,,,a u sebi misli,,,Vule...uceraj mi ga do grkljana:::)))Fuj jebem vam mater..Kakva predcednica takav narod...zasluzujete vlast onakvu kakvu imate..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by kaya 12/6/2019, 18:27

marcellus wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:ne treba da ga zove dok se
hrvatska ne civilizuje
jeste, on i dačić vrh civilizacije
ne može ga zvati jer je čovjek patološki lažov i degenerik i s njim se nitko nema o čemu razgovarati.
ako joj se baš zove nekoga može pozvati oporbu ili ovoga ali sebi doma.
nas sramotiti neće sigurno.

ja sam tada podržao da ga je zvala i podržavam i sad i podržao bih opet.


Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. Naime poziv je došao u trenutku zategnutosti odnosa i jasno je da ga kolinda nije zvala jer joj se pička ovlaži kad ga vidi krembila nego zato jer je dobila direktivu iz washingtona, bruxellesa, odakle već.

Sve je ispalo kako treba, vučića novinari nisu smjeli pitati ništa neugodno, on je ispao krkan i svinja po običaju, dakle kolinda je postupila po onoj da Srbinu samo treba dati dovoljno vremena i prostora i nikad te neće razočarat.

Dakle mi smo ispali dobri domaćini a Adem Vuchiqi je ispao žešći kreten i to je to, i to se tako u diplomaciji radi. Sve pet kolinda.
Aha, mislis da ga navabimo i pustimo da se iskaze u svojoj punini umjetnickog dozivljaja, nesto poput toga da organiziramo neku finu humanitarnu diplomatsku veceru sa svjetskim celnicima i pozovemo dacica kojem konobar toci duplo a ovlas ostavimo mikrofon kraj stola i u blizini neku tamburu, harmoniku?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by jastreb 12/6/2019, 18:42

Hektorović wrote:  jer otvorena pitanja, poput nestalih branitelja, 
Mislim da Srbija sa time nema niš.

To treba pitati domaće Srbe. Oni to znaju.

90% nestalih ,a koji su kasnije pronađeni ,pronađeni su po dojavama domaćih Srba.

Baš Adem Vuchiqi zna gdje je tijelo nekog Vukovarca,kojeg su domaći teritorijalci odveli u Negoslavce,i ondje mu se gubi trag,a još manje za nestale vojnike i civile sa područja Petrinje,Korenice,ili Gračaca.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Guest 12/6/2019, 18:45

by dzango Today at 11:40

Isti se istom raduje.
------------------------------------------------
Ne pratim vashu politichku scenu,,,ne chitam ona vasha smeca osim shto sam chitao B92 dok nisam shvatio neke stvari...ne chitam ona bosanska sranja..a na ovom forumu su 99.99% bosancerosi koji donose svoju mrznju i odredjene predrasude na hratske forume..Davno je IVO ANDRIC napisao svome kolegi u Shpaniju PISMO ...i opisao tu mrznju iz koje se ne mogu neki izvuci pa onda uvlache i one normalne u tu septichku jamu ..To su u drugom svjetskom preselili u Cro..pa je izijeda iz nutra i iz vana..To je jedina emocija koju imaju...bez nje ne bi znali zivjeti...Ta bagra ne voli svoju djecu a kamo li nechij..u stanju je napraviti takve gadosti koje na ostatku planete ne postoje ...hrvatska endemska mrznja,,,patentirana u BiH..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Eroo 12/6/2019, 20:09

frka wrote:by dzango Today at 11:40

Isti se istom raduje.
------------------------------------------------
Ne pratim vashu politichku scenu,,,ne chitam ona vasha smeca osim shto sam chitao B92 dok nisam shvatio neke stvari...ne chitam ona bosanska sranja..a na ovom forumu su 99.99% bosancerosi koji donose svoju mrznju i odredjene predrasude na hratske forume..Davno je IVO ANDRIC napisao svome kolegi u Shpaniju PISMO ...i opisao tu mrznju iz koje se ne mogu neki izvuci pa onda uvlache i one normalne u tu septichku jamu ..To su u drugom svjetskom preselili u Cro..pa je izijeda iz nutra i iz vana..To je jedina emocija koju imaju...bez nje ne bi znali zivjeti...Ta bagra ne voli svoju djecu a kamo li nechij..u stanju je napraviti takve gadosti koje na ostatku planete ne postoje ...hrvatska endemska mrznja,,,patentirana u BiH..
Skinite se im s kurac i bude dobro. I njima i vama. geek
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Guest 12/6/2019, 20:16

Tebi mjesino zlovenskih govana je uzalud bilo shto reci,,,,mada te shvacam zashto,,,jednom si se izletio ..mozda bi i ja mrzio cijeli svijet da sam na tvome mjestu,,Isprichavam se ali tvoj mzak nema ni malo nechega shto bi meni bilo interesantno...Na hercegovachkom...odjebi...mjeshino govana::::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Guest 12/6/2019, 20:23

Ero..Kita_rovicka (kita rovari po njenoj pichki ) je jednom srbinu u Zagrebu nakon jebachine rekla,,,Srpska kara sve obara....od tada nemre zivit bez srpskog kurca,,,,a kako je poznato hrvatice znaju da srbe rajca svadja sa njima pa to rade nadajuci se njihovom kurcu,,,Pa evo ti i na ovome forumu ti ja takva psihologija..Samo prati::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Eroo 12/6/2019, 20:23

frka wrote:Tebi mjesino zlovenskih govana  je uzalud bilo shto reci,,,,mada te shvacam zashto,,,jednom si se izletio ..mozda bi i ja mrzio cijeli svijet da sam na tvome mjestu,,Isprichavam se ali tvoj mzak nema ni malo nechega shto bi meni bilo interesantno...Na hercegovachkom...odjebi...mjeshino govana::::))
Samo se ti ispucaj, razumijem ja tebe... :)
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by melkior 12/6/2019, 20:29

Dobro da me podsjetila zašto više neću glasati za nju  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by melkior 12/6/2019, 20:31

marcellus wrote:
Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. 
Ovako kao nismo ispali ustaše i hejteri, a Zapad ionako bili kurac što je Adem Vuchiqi krkan i svinja  No
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by melkior 12/6/2019, 20:33

kaya wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:ne treba da ga zove dok se
hrvatska ne civilizuje
jeste, on i dačić vrh civilizacije
ne može ga zvati jer je čovjek patološki lažov i degenerik i s njim se nitko nema o čemu razgovarati.
ako joj se baš zove nekoga može pozvati oporbu ili ovoga ali sebi doma.
nas sramotiti neće sigurno.

ja sam tada podržao da ga je zvala i podržavam i sad i podržao bih opet.


Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. Naime poziv je došao u trenutku zategnutosti odnosa i jasno je da ga kolinda nije zvala jer joj se pička ovlaži kad ga vidi krembila nego zato jer je dobila direktivu iz washingtona, bruxellesa, odakle već.

Sve je ispalo kako treba, vučića novinari nisu smjeli pitati ništa neugodno, on je ispao krkan i svinja po običaju, dakle kolinda je postupila po onoj da Srbinu samo treba dati dovoljno vremena i prostora i nikad te neće razočarat.

Dakle mi smo ispali dobri domaćini a Adem Vuchiqi je ispao žešći kreten i to je to, i to se tako u diplomaciji radi. Sve pet kolinda.
Aha, mislis da ga navabimo i pustimo da se iskaze u svojoj punini umjetnickog dozivljaja, nesto poput toga da organiziramo neku finu humanitarnu diplomatsku veceru sa svjetskim celnicima i pozovemo dacica kojem konobar toci duplo a ovlas ostavimo mikrofon kraj stola i u blizini neku tamburu, harmoniku?
Da, samo što to nije bila fina diplomatska večer, niti je RH dala priliku Dačiću da štipa za dupe Angelu Merkel, ali je zato Adem Vuchiqi štipao Kolindu  :clown
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by marcellus 12/6/2019, 20:33

kaya wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:ne treba da ga zove dok se
hrvatska ne civilizuje
jeste, on i dačić vrh civilizacije
ne može ga zvati jer je čovjek patološki lažov i degenerik i s njim se nitko nema o čemu razgovarati.
ako joj se baš zove nekoga može pozvati oporbu ili ovoga ali sebi doma.
nas sramotiti neće sigurno.

ja sam tada podržao da ga je zvala i podržavam i sad i podržao bih opet.


Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. Naime poziv je došao u trenutku zategnutosti odnosa i jasno je da ga kolinda nije zvala jer joj se pička ovlaži kad ga vidi krembila nego zato jer je dobila direktivu iz washingtona, bruxellesa, odakle već.

Sve je ispalo kako treba, vučića novinari nisu smjeli pitati ništa neugodno, on je ispao krkan i svinja po običaju, dakle kolinda je postupila po onoj da Srbinu samo treba dati dovoljno vremena i prostora i nikad te neće razočarat.

Dakle mi smo ispali dobri domaćini a Adem Vuchiqi je ispao žešći kreten i to je to, i to se tako u diplomaciji radi. Sve pet kolinda.
Aha, mislis da ga navabimo i pustimo da se iskaze u svojoj punini umjetnickog dozivljaja, nesto poput toga da organiziramo neku finu humanitarnu diplomatsku veceru sa svjetskim celnicima i pozovemo dacica kojem konobar toci duplo a ovlas ostavimo mikrofon kraj stola i u blizini neku tamburu, harmoniku?

da tako nešto

pa kolinda nije bez razloga vodila javni dio diplomacije NATO pakta a to je funkcija odmah do genseka, znači zna kako se to radi

pa kad je bila frka s denormalizacijom odnosa sa srbijom pa jasno da su svi urpli prstom u hrvastku, jer kao protjerali smo vulina i to, onda je vućić bio u hrvatskoj, zajebao je tijekom i nakon posjeta sve što se moglo zajebati i sad su oni kao krivi za sve a mi smo eto pokušali, mi smo za normalne odnose ali eto ne ide pa ne ide


_________________
Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by marcellus 12/6/2019, 20:35

melkior wrote:
marcellus wrote:
Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. 
Ovako kao nismo ispali ustaše i hejteri, a Zapad ionako bili kurac što je Adem Vuchiqi krkan i svinja  No

pa ne nismo

sad ne mogu nas okrivit za loše odnose sa srbijom mi smo baš ono sve probali ali jebiga kad Adem Vuchiqi kad dačić kad vulin.

moraš dat uvijek srbima mogućnost da zasjaju u punom svom sjaju, kolinda im je dala.

_________________
Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by melkior 12/6/2019, 20:38

marcellus wrote:
melkior wrote:
marcellus wrote:
Jer da nije, mi bi ispali krivi za kvarenje odnosa na relaciji srbija hrvatska i ispali bi ustaše i hejteri. 
Ovako kao nismo ispali ustaše i hejteri, a Zapad ionako bili kurac što je Adem Vuchiqi krkan i svinja  No

pa ne nismo

sad ne mogu nas okrivit za loše odnose sa srbijom mi smo baš ono sve probali ali jebiga kad Adem Vuchiqi kad dačić kad vulin.

moraš dat uvijek srbima mogućnost da zasjaju u punom svom sjaju, kolinda im je dala.
Srbija regionalni nasilnik, mi za utjehu čekamo tapšanje po ramenu od Velikog brata, a u korist njemačkih ekonomskih interesa  No
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Koli: Opet bih zvala Vučića u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum