ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..netko reče..kinesko sranje..

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 13:21

The modern user is now difficult to surprise the technical capabilities, but it seems that Huawei is succeeding without much difficulty. We have thoroughly studied Huawei's new flagship P30 Pro and found 10 major reasons to pay close attention.

Reason 1: Fantastic design



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


We got used to see modern flagships, that is, on the clothes. After all the boring colors are long gone. Now every decent novelty attracts the eye stylish gradients and light reflections on smooth faces.
Huawei P30 Pro this plan is truly mesmerizing whimsical play of colors on the back. According to the developers, in the design of the gadget they were inspired by natural colors. Looking at colors Aurora crystal and Breathing, it seems as if behind a glass panel really shimmers present Northern lights, and the rays of the sun gently touch the clouds in the evening sky.

Reason 2: Podebrady sensor



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Huawei P30 Pro does not lag behind fashion trends. The optical scanner is here placed at the bottom of the screen, and it works much faster than similar sensors from competitors with this technology. The speed sensor is comparable with the physical dactyloscopus.

Reason 3: Acoustic screen



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Huawei P30 Pro offers an alternative option to transfer the sound when talking on the phone. He received a so-called acoustic display. The gadget has an innovative mechanism that sends sound waves through the screen of the device directly to your ear. Thus, the manufacturer was able to remove the upper speaker frame to become even less noticeable.

Reason 4: Protection against water and dust



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Huawei P30 Pro can be safely taken to the beach. The smartphone has a standard of protection of IP68, which means that he is not afraid of dust and moisture. The device will even withstand short-term immersion in water, which can be good if you like to soak in the bath with the smartphone, flipping through the latest news.

Reason 5: edge-to-Edge screen



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Almost the entire front panel Huawei P30 Pro is 6,47-inch OLED display with a resolution of 2340 x 1080 pixels and image density of 400 ppi. Widescreen video, games, e-books, nothing will distract you from what is happening on the screen. After all, the front camera of the smartphone fit in the little keyhole, which after a day of use of gadget completely cease to notice.
And let's not forget the important advantages of OLED-matrix. You get bright, vivid, contrasting colors maximum viewing angles, great details – all with less load on the battery, than in the case of IPS displays similar characteristics.

Reason # 6: Powerful iron



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Love immediately after purchase to load a variety of smartphone apps? Then Huawei P30 Pro – your option. The gadget has got the latest 8-core chipset Kirin 980 with the RAM in 8 GB, assembled for 7-nm process. Processor core is divided into 3 clusters: two 2-core are responsible for the work with the bulky attachments and one 4-core is responsible for the undemanding programs and operations in the background. It provides high-speed functions without excessive load on the battery.
If you are an avid gamer, be sure to keep a separate folder on the desktop and put the most modern three-dimensional games. After all, on Board of the smartphone is an advanced chip with the function of graphics acceleration. PUBG, World of Tanks, Asphalt 9, Mortal Kombat 10 – all these graphically souped-up hits consistently work on Huawei P30 Pro on ultrastrong.

Reason 7: high quality camera



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Ultramodern camera Huawei P30 Pro – probably the main reason to buy this smartphone. It seems that Huawei decided to annually set the highest standards for mobile photography. And they do it!
As with previous top-end models, Huawei P30 Pro installed optics from one of the main manufacturers of photographic equipment – Leica. Rear fotoblog smartphone consists of 4 modules.
Ultrasensitive camera 40 MP with aperture of f/1.6 is responsible for the shooting in the most challenging lighting conditions. Instead of a standard RGB sensor for the first time uses RYB (red, yellow, blue) and setting the ISO sensitivity is incredible 400,000 units.
Not to delve into technical details, suffice it to say that the sensor absorbs more light so even in low light you can make great photos. And special mode takes multiple shots with different exposures and combines them into one image. So forget about blurred and "noisy" images – the streets of the night city will look like in the photo as they see them your eyes.
The secondary camera of the gadget is ultrasonically module with viewing angle of 120 degrees at 20 MP and telephoto lens at 8 MP. The first provides well-designed in color, brightness, contrast and detail panoramic images, the second is responsible for the 5x zoom with optical stabilization.
In this 3 module can combine the data from the sensors and to create a 10-fold increase in compensation of hand-shake. If you decide to shoot interesting architectural detail on a building in 20-30 metres above you, charge this Huawei P30 Pro – the result will surprise you.

Reason 8: the Most advanced capabilities for selfie

Main camera, even the most advanced, can not eat. Therefore, Huawei P30 Pro got an excellent front-end module 32 MP. The sensor distinguishes the contours of the face even in poor lighting conditions, selects the optimal setting of brightness and contrast. In place and a large number of beautification that eliminate the defects of the skin, improve its tone and color.

Reason 9: Smart capabilities



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


Key features of artificial intelligence focused in the field of cameras. Smart system automatically detects the shooting conditions and selects the best settings to create the highest quality images. Moreover, the camera detects what you're shooting and selects the effects to every detail in the photo. Thanks to hot lights for night shots do not turn into a bright point of light, and dull grass in cloudy day plays with vivid and vibrant colors.
In addition, the artificial intelligence responsible for digital stabilization to support optical. It is due to this on maximum zoom, the pictures come out clearer.

Reason 10: Functional battery



..netko reče..kinesko sranje.. Scale_600


With such a solid technical stuffing the gadget you can not do without a powerful battery. And Huawei P30 Pro with the full order. The smartphone is equipped with an impressive battery of 4200 mAh with quick and wireless charging. On charging the battery from 0 to 70 % takes only half an hour, and full charge takes hours. This gadget can turn into a wireless power-bank. Just turn on a special feature and put it on the phone any mobile device with Qi technology.
Impressed by the possibilities of the new flagship? Then, without losing time, move the link to the page pre-order!

https://zen.yandex.ru/media/mts_media/10-prichin-kupit-huawei-p30-pro-5ca842b0b0c88200bf38954f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by AssadNaPodmornici 7/6/2019, 13:21

Kupi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by epikur37 7/6/2019, 13:22

da ali huwei koristi telefone da bi špiunirao pošteni zapadni svijet te podrivao slobode, ljudska prava i demokraciju
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 13:23

AssadNaPodmornici wrote:Kupi
Kupujem sigurno Huawei,ali definitivno ne flagship,..sestra je kupila Mate Pro 20..moras osjetiti u ruci koji je to prejebeno napravljeni komad hardwera..

E sad ja,imam pravil oda za mobitel,ne dajem vise od 150 ojrova,ukljucujuci sim..jebiga,to je ipak samo telefun..sms,pozivi i to je to..

za 1000 ojra sam kupio xbox x i 28colni 4K ASUS monitor.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Counter-Strike 7/6/2019, 13:29

morami ja uskoro kupovati neku telefonjavu,dvoumim se izmedju samsunga i ovoga,necu zuriti

_________________
..netko reče..kinesko sranje.. Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 14:01

The Republic of Dream wrote:morami ja uskoro kupovati neku telefonjavu,dvoumim se izmedju samsunga i ovoga,necu zuriti

Ti ne smiš kupiti Huawei,samo Ajfoun..pokazi svoj jemericki patriotizam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Counter-Strike 7/6/2019, 14:11

pismejker wrote:
The Republic of Dream wrote:morami ja uskoro kupovati neku telefonjavu,dvoumim se izmedju samsunga i ovoga,necu zuriti

Ti ne smiš kupiti Huawei,samo Ajfoun..pokazi svoj jemericki patriotizam..
pa demokratija  pirat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by catabbath 7/6/2019, 14:16

Rekao mi je kolega da je probao slikati s tim mobom i da je isrekreno impresioniran.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by AssadNaPodmornici 7/6/2019, 22:30

https://www.index.hr/vijesti/clanak/facebook-potvrdio-nasih-aplikacija-nece-vise-biti-na-huaweiju/2091470.aspx

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 22:42

Dobar jedino kao nov. Za 6 meseci crkla baterija, uređaj baguje-uostalom kao svaki kinez i android... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:16

Serbia Strong wrote:Dobar jedino kao nov. Za 6 meseci crkla baterija, uređaj baguje-uostalom kao svaki kinez i android... Basketball
Nemas pojma..Uopce nije stvar do uredjaja,nego do OS-a dakle androida..softwareski ti mosh ujebati svaki uredjaj,ako je software nedobro napravljen,..

Primjer..prije nesh godina je NVIDIA napravila drivere za GeeForce seriju grafickih,koji su dizali pretjerano takt GPU-a i zagrijavali karticu graficku,cak do te mjere da su pregarale..sve se ispravilo novim softwareom..

danas baterije radi svatko,litij ionske,i tu nema loseg,jer je vec davno uhodana tehnologija..bas svasta trućkas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by michaellcmacha 7/6/2019, 23:23

ja imam huawei 3 i pol godine prvo p8 lite, pa p8, pa p10plus, kratko sam imao Honor9, i sad imam p20pro i mob je bez greške, baterija dan i pol, 6 gige rama uz 128 gige lufta, ništa ne šteka, ekran najtaman. ingress zaštita visokih 67... dogodine ćemo vidjeti kako taj p30pro šljaka, jer će najmlađi uzurpirati 20-tku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:24

michaellcmacha wrote:ja imam huawei 3 i pol godine prvo p8 lite, pa p8, pa p10plus, kratko sam imao Honor9, i sad imam p20pro i mob je bez greške, baterija dan i pol, 6 gige rama uz 128 gige lufta, ništa ne šteka, ekran najtaman. ingress zaštita visokih 67... dogodine ćemo vidjeti kako taj p30pro šljaka, jer će najmlađi uzurpirati 20-tku...

Rushtevi oko 5 ojra kila..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by michaellcmacha 7/6/2019, 23:36

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:ja imam huawei 3 i pol godine prvo p8 lite, pa p8, pa p10plus, kratko sam imao Honor9, i sad imam p20pro i mob je bez greške, baterija dan i pol, 6 gige rama uz 128 gige lufta, ništa ne šteka, ekran najtaman. ingress zaštita visokih 67... dogodine ćemo vidjeti kako taj p30pro šljaka, jer će najmlađi uzurpirati 20-tku...

Rushtevi oko 5 ojra kila..
je kad si od mene pročito... i koji kurac kontriraš čovjeku koji očito kupuje flagship mobitele i konkretno baš ono najbolje što huawei nudi... ja nisam imao ni sa jednim nikakvih problema izuzev drugog p8lite koji se klincu smotao, ali evo ga i dan danas sav polupan i pomotan je potpuno funkcionalan... međutim od mnogih sam čuo da im je riknula brzo baterija u mnogim boljim modelima, a frend koji se bavi sa tim pizdarijama godinama veli isto da ima dosta kvarova, ali bez obzira na to da su svejedno dobri uređaji, u nekim stvarima u rangu a u mnogima i puno bolji od samsunga i iphonea... ja sam od samsunga imao jedino note4 i bio mi je odličan... uglavnom bzvz ti je tu držati lojtru nečemu što uopće ne koristiš...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by dzango 7/6/2019, 23:38

Ja sam hteo pre neki dan da uzmem ženi P30 Lite ali ovo iz Telenora jedu govna i zajebavaju pa sam odustao.

_________________
..netko reče..kinesko sranje.. Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:39

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:ja imam huawei 3 i pol godine prvo p8 lite, pa p8, pa p10plus, kratko sam imao Honor9, i sad imam p20pro i mob je bez greške, baterija dan i pol, 6 gige rama uz 128 gige lufta, ništa ne šteka, ekran najtaman. ingress zaštita visokih 67... dogodine ćemo vidjeti kako taj p30pro šljaka, jer će najmlađi uzurpirati 20-tku...

Rushtevi oko 5 ojra kila..
je kad si od mene pročito... i koji kurac kontriraš čovjeku koji očito kupuje flagship mobitele i konkretno baš ono najbolje što huawei nudi... ja nisam imao ni sa jednim nikakvih problema izuzev drugog p8lite koji se klincu smotao, ali evo ga i dan danas sav polupan i pomotan je potpuno funkcionalan... međutim od mnogih sam čuo da im je riknula brzo baterija u mnogim boljim modelima, a frend koji se bavi sa tim pizdarijama godinama veli isto da ima dosta kvarova, ali bez obzira na to da su svejedno dobri uređaji, u nekim stvarima u rangu a u mnogima i puno bolji od samsunga i iphonea... ja sam od samsunga imao jedino note4 i bio mi je odličan... uglavnom bzvz ti je tu držati lojtru nečemu što uopće ne koristiš...
jok,bio u shopingu u REWEtu,nemam ja sto OD TEBE prisvajati..

Sve ostalo od primjera do primjera..od slucaja do slucaja,kak ose koristi,kakve aplikacije i ostalo..androidi nacisto zderu bateriju,a mozda hardwer Huaveia ne pase Androidu i obrnuto..imas kombinacija zilijun..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by michaellcmacha 7/6/2019, 23:40

Serbia Strong wrote:Dobar jedino kao nov. Za 6 meseci crkla baterija, uređaj baguje-uostalom kao svaki kinez i android... Basketball
jbga ja  sam sa sve i jednim huawei uređajem imao dobro iskustvo, svi su u funkciji i dan danas, mrsko mi mobitele nudit na prodaju tak da ih je puna kuća po ladicama još od onog SE sa preklopnim poklopcem za tipke, a nokiom sa kliznim poklopcem, pa sve na ovamo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:40

pismejker wrote:
Serbia Strong wrote:Dobar jedino kao nov. Za 6 meseci crkla baterija, uređaj baguje-uostalom kao svaki kinez i android... Basketball
Nemas pojma..Uopce nije stvar do uredjaja,nego do OS-a dakle androida..softwareski ti mosh ujebati svaki uredjaj,ako je software nedobro napravljen,..

Primjer..prije nesh godina je NVIDIA napravila drivere za GeeForce seriju grafickih,koji su dizali pretjerano takt GPU-a i zagrijavali karticu graficku,cak do te mjere da su pregarale..sve se ispravilo novim softwareom..

danas baterije radi svatko,litij ionske,i tu nema loseg,jer je vec davno uhodana tehnologija..bas svasta trućkas..


Devojka moja je kupila huawei p9, kada je bio top model. Danas je to kinesko govno neupotrebljivo, aparat se gasi kada je baterija na 30%. Odbacila to smeće i kupila iPhone8 i rodila se.

Iphone je svima i dalje tata, pa neka izmišljaju 50-jezgrene procesore, milijarde giga rama i 20 kamera, ne mogu apple-u da pljunu pod prozor, a pogotovo ne nogu niti umeju da naprave približno pouzdan proizvod.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:40

dzango wrote:Ja sam hteo pre neki dan da uzmem ženi P30 Lite ali ovo iz Telenora jedu govna i zajebavaju pa sam odustao.
Za ono sto ja koristim,sms,vacap i pozive standardne mi je i previse vec vremesna Lumija 640XL..ima dva sim-a jedan za klasicne pozive i sms,drugi za dataflow,vacap,mail i ostalu podatkovnu mrezu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Guest 7/6/2019, 23:42

michaellcmacha wrote:
Serbia Strong wrote:Dobar jedino kao nov. Za 6 meseci crkla baterija, uređaj baguje-uostalom kao svaki kinez i android... Basketball
jbga ja  sam sa sve i jednim huawei uređajem imao dobro iskustvo, svi su u funkciji i dan danas, mrsko mi mobitele nudit na prodaju tak da ih je puna kuća po ladicama još od onog SE sa preklopnim poklopcem za tipke, a nokiom sa kliznim poklopcem, pa sve na ovamo...


Da nemaš slučajno Nokiu 8210? Hteo bih da kupim neki dobar primerak. Najlepši telefon svih vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..netko reče..kinesko sranje.. Empty Re: ..netko reče..kinesko sranje..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum