ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:36

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pa da?

samo čujem "bio pod utjecajem alkohola" ,  nesićam se kada je bilo "bio pod utjecajem trave "

Guglaj. O utjecaju marihuane na prometne nesreće. Možeš na hrvatskom, a možeš i na engleskom, sasvim svejedno.

Mogao bi guglati i o problemima koje je u Portugalu izazvala legalizacija marihuane, također. Nešto sam već naznačio, ali to nije ništa sa čime će se ne samo Portugal nego i sve takve nacije suočiti u budućnosti zbog legalizacije.
Neki problemi su legalizacijom doduše ublaženi, ali će u međuvremenu nastati hrpa novih, a i neki stari su se pojačali, a još će se pojačati upravo zbog lake dostupnosti nečega što je donedavno bilo izvan zakona.
E sad, da su neka društva bili manje lakomislena i manje podložna utjecaju prije svega zapadne pop trash masovne kulture...

prestani lagat ovaj napaceni narod sotono  :D

https://www.google.hr/search?source=hp&ei=sE39XOWSDcmlmwXW7aSYBA&q=portugal+legalizacija+droga&oq=portugal+legalizacija+droga&gs_l=psy-ab.12...4578.23503..26333...0.0..0.128.2889.12j15......0....1..gws-wiz.....0..0i131j0j0i3j0i10j0i22i30j0i19j0i22i30i19.4WzBwaXWZw4

Liberal, index, netyu... Jebote, sjajnih li izvora...

Poanta je u onome što sam ja prvi spomenuo na temi, a pis je naveo maloprije.
Laka dostupnost podrazumjeva sve ranija iskustva, a kada se to dogodi, onda su posljedice ovisnosti tijekom cijelog života upravo katastrofalne.
Zato je uostalom cijela duhanska industrija imala fokus u svojim reklamama upravo na tu maloljetnu publiku. a bar je njima lako prodati pop trash pomodarstvo pod bubrege i onda imaš ogroman broj odanih potrošača za praktički cijeli njihov život i kulturološki, mentalno i psihološki potpuno sjebane čitave generacije.

Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:37

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:

Mogao bi guglati i o problemima koje je u Portugalu izazvala legalizacija marihuane, također. Nešto sam već naznačio, ali to nije ništa sa čime će se ne samo Portugal nego i sve takve nacije suočiti u budućnosti zbog legalizacije.
Neki problemi su legalizacijom doduše ublaženi, ali će u međuvremenu nastati hrpa novih, a i neki stari su se pojačali, a još će se pojačati upravo zbog lake dostupnosti nečega što je donedavno bilo izvan zakona.
E sad, da su neka društva bili manje lakomislena i manje podložna utjecaju prije svega zapadne pop trash masovne kulture...
Problem jest sto konzumenti postaju sve mladji,a djecji neizgradjeni karakteri i opcenito nedovoljan nivo zrelosti,moze kod klinaca postici sasvim gadne promjene po pitanju identiteta i poimanju drustvenih vrijednosti.. :starac

čudno je to. kada farmaceutska industrija proizvodi i prodaje droge nitko se ne buni. zašto?

Gnječo,Gnječo..ja dOTURIMA ne vjerujemto prvo..drugo,ugradjeni su u zakon kao Gud gajsi,pa se nitko od vecine teladi na planetu ne buni..a sto cu im ja..u najgorem slucaju pijem minerale,sto prirodnije i cedevitu..i to je to..andol maksimum za nevolju..

pričam o narkoticima psihotropnim drogama a ne o cedeviti koje farmaceutska industrija podlo i lukavo zove lijek i koje ljudi piju u enormnim količinama. vi ste se obrušili na jadnu konoplju kao da je kriva za svo zlo svijeta.
stoji..no kako rekoh..ljudima je za raspravo razumljivija Mariška,koja,budimo iskreni pa kazimo da je samo prva stepenica u svemu..kad onda postane nedovoljna ili se trazi jaci "dozivljaj",e onda krece zlo..Nisam bas cuo da je netko krenuo odma sa kokainom ili heroinom..Mariška je uvijek bila uvod..

psihotropne droge..ipak pod kontrolom,e sad,najebo si ako te netko zatvori u Looney haus,i na tebi to primjenjuje..bed luk.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:39

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:

Mogao bi guglati i o problemima koje je u Portugalu izazvala legalizacija marihuane, također. Nešto sam već naznačio, ali to nije ništa sa čime će se ne samo Portugal nego i sve takve nacije suočiti u budućnosti zbog legalizacije.
Neki problemi su legalizacijom doduše ublaženi, ali će u međuvremenu nastati hrpa novih, a i neki stari su se pojačali, a još će se pojačati upravo zbog lake dostupnosti nečega što je donedavno bilo izvan zakona.
E sad, da su neka društva bili manje lakomislena i manje podložna utjecaju prije svega zapadne pop trash masovne kulture...
Problem jest sto konzumenti postaju sve mladji,a djecji neizgradjeni karakteri i opcenito nedovoljan nivo zrelosti,moze kod klinaca postici sasvim gadne promjene po pitanju identiteta i poimanju drustvenih vrijednosti.. :starac

pis, hvala na konstruktivnom doprinosu temi.. a i zato što si se ponio džentlmenski :))
iako smo se nekoliko puta žestoko sukobili (mada baš bezveze) nisi dopustio da ti to umanji razboritost oko samog sadržaja moje kritike.. :))

pohvali i mene što si tako škrta neće ti se tipkovnica raspast...

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Leviathan2 9/6/2019, 20:40

ja bi postreljao sve uzivaoce konoplje, izdajnicke picke
imaju domacu buniku a oni puse uvozno smece :)

_________________
ovo se nije komentiralo  - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:41

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:

Guglaj. O utjecaju marihuane na prometne nesreće. Možeš na hrvatskom, a možeš i na engleskom, sasvim svejedno.

Mogao bi guglati i o problemima koje je u Portugalu izazvala legalizacija marihuane, također. Nešto sam već naznačio, ali to nije ništa sa čime će se ne samo Portugal nego i sve takve nacije suočiti u budućnosti zbog legalizacije.
Neki problemi su legalizacijom doduše ublaženi, ali će u međuvremenu nastati hrpa novih, a i neki stari su se pojačali, a još će se pojačati upravo zbog lake dostupnosti nečega što je donedavno bilo izvan zakona.
E sad, da su neka društva bili manje lakomislena i manje podložna utjecaju prije svega zapadne pop trash masovne kulture...

prestani lagat ovaj napaceni narod sotono  :D

https://www.google.hr/search?source=hp&ei=sE39XOWSDcmlmwXW7aSYBA&q=portugal+legalizacija+droga&oq=portugal+legalizacija+droga&gs_l=psy-ab.12...4578.23503..26333...0.0..0.128.2889.12j15......0....1..gws-wiz.....0..0i131j0j0i3j0i10j0i22i30j0i19j0i22i30i19.4WzBwaXWZw4

Liberal, index, netyu... Jebote, sjajnih li izvora...

Poanta je u onome što sam ja prvi spomenuo na temi, a pis je naveo maloprije.
Laka dostupnost podrazumjeva sve ranija iskustva, a kada se to dogodi, onda su posljedice ovisnosti tijekom cijelog života upravo katastrofalne.
Zato je uostalom cijela duhanska industrija imala fokus u svojim reklamama upravo na tu maloljetnu publiku. a bar je njima lako prodati pop trash pomodarstvo pod bubrege i onda imaš ogroman broj odanih potrošača za praktički cijeli njihov život i kulturološki, mentalno i psihološki potpuno sjebane čitave generacije.
Vrlo zastrasujuce..sve ostalo pravo u zjenicu...dovoljno je vec sad pogledati mjerila "vrijednosti2 u mladezi...brandirana obleka,najskuplji hajteh,pomodni stilovi u svemu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:43

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:
Problem jest sto konzumenti postaju sve mladji,a djecji neizgradjeni karakteri i opcenito nedovoljan nivo zrelosti,moze kod klinaca postici sasvim gadne promjene po pitanju identiteta i poimanju drustvenih vrijednosti.. :starac

pis, hvala na konstruktivnom doprinosu temi.. a i zato što si se ponio džentlmenski :))
iako smo se nekoliko puta žestoko sukobili (mada baš bezveze) nisi dopustio da ti to umanji razboritost oko samog sadržaja moje kritike.. :))

pohvali i mene što si tako škrta neće ti se tipkovnica raspast...

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.
Ne gledaj u kontekstu teme sebe kao subjekta svega,nego klince koji odrastaju i sve ranije potezu za narkoticima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:46

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:
Problem jest sto konzumenti postaju sve mladji,a djecji neizgradjeni karakteri i opcenito nedovoljan nivo zrelosti,moze kod klinaca postici sasvim gadne promjene po pitanju identiteta i poimanju drustvenih vrijednosti.. :starac

pis, hvala na konstruktivnom doprinosu temi.. a i zato što si se ponio džentlmenski :))
iako smo se nekoliko puta žestoko sukobili (mada baš bezveze) nisi dopustio da ti to umanji razboritost oko samog sadržaja moje kritike.. :))

pohvali i mene što si tako škrta neće ti se tipkovnica raspast...

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.

vi podupirete kulturu smrti i nikada na to ne mogu ni šutjeti ni povlađivati da bih upala u neki forumski klan
ja pišem za sebe i iznosim svoje viđenje stvari koje u pravilu ne odgovara mainstreamu
gnječo jesi li glasovao za Miletića..
on ima sve odlike narko kulture
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2019, 20:49

katotalibanstvo je kultura smrti. vaša vlast je dovela RH u kulturu smrti, iselili ste stotine tisuća mladih hrvata, uništili dvije države, i ovo što se zalažeš je ništa nego kultura smrt. vaša kultura slavi smrt, iseljavanje, zamjenu stanovništva, okretanje drugog obraza, sam ritual oko isusa je čisti ritual smrti, pijte moju krv, jedite moje tijelo, plus tako razmišljate u realnom svijetu - kultura smrti ste vi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by debotoijusto 9/6/2019, 20:50

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:

pis, hvala na konstruktivnom doprinosu temi.. a i zato što si se ponio džentlmenski :))
iako smo se nekoliko puta žestoko sukobili (mada baš bezveze) nisi dopustio da ti to umanji razboritost oko samog sadržaja moje kritike.. :))

pohvali i mene što si tako škrta neće ti se tipkovnica raspast...

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.
Ne gledaj u kontekstu teme sebe kao subjekta svega,nego klince koji odrastaju i sve ranije potezu za narkoticima..

odgoj odgoj i odgoj a zatim jos malo odgoja... i razgovarat s klincima... i sport umjetnost ili bilo sto drugo a generira rutinu i obavezu ... i uredjena drzava isto bitan dio odrastanja
dakle sad pazite svoje klince i mislit pri glasovanju a mene pustite na miru  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:50

AssadNaPodmornici wrote:katotalibanstvo je kultura smrti. vaša vlast je dovela RH u kulturu smrti, iselili ste stotine tisuća mladih hrvata, uništili dvije države, i ovo što se zalažeš je ništa nego kultura smrt. vaša kultura slavi smrt, iseljavanje, zamjenu stanovništva, okretanje drugog obraza, sam ritual oko isusa je čisti ritual smrti, pijte moju krv, jedite moje tijelo, plus tako razmišljate u realnom svijetu - kultura smrti ste vi

Koja hrpa gluposti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:51

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:katotalibanstvo je kultura smrti. vaša vlast je dovela RH u kulturu smrti, iselili ste stotine tisuća mladih hrvata, uništili dvije države, i ovo što se zalažeš je ništa nego kultura smrt. vaša kultura slavi smrt, iseljavanje, zamjenu stanovništva, okretanje drugog obraza, sam ritual oko isusa je čisti ritual smrti, pijte moju krv, jedite moje tijelo, plus tako razmišljate u realnom svijetu - kultura smrti ste vi

Koja hrpa gluposti...

Ti si toliko netalentiran da si jednostavno sve pogrešno shvatio.
E sad, druga je priča što je i za to neophodan određeni talent...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2019, 20:52

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:katotalibanstvo je kultura smrti. vaša vlast je dovela RH u kulturu smrti, iselili ste stotine tisuća mladih hrvata, uništili dvije države, i ovo što se zalažeš je ništa nego kultura smrt. vaša kultura slavi smrt, iseljavanje, zamjenu stanovništva, okretanje drugog obraza, sam ritual oko isusa je čisti ritual smrti, pijte moju krv, jedite moje tijelo, plus tako razmišljate u realnom svijetu - kultura smrti ste vi

Koja hrpa gluposti...
šta je negu kultura smrti, vršiti represiju na mladima koje se uhvati sa 0.1grama trave, pa ih se obilježi za ostatak života , pa država troši tisuće kuna samo za 0.1gram trave, za 2-3 grama trave troše desetke tisuća kuna pravosudnih troškova, stanivništvo iseljava, 2/3 hrvatske se prezani zbog katotalibana i njihoe kulture smrti, a to 2/3 RH je pogodno za uzgoj kanabisa i izvoz.. kultura smrti ste vi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:52

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:

pohvali i mene što si tako škrta neće ti se tipkovnica raspast...

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.
Ne gledaj u kontekstu teme sebe kao subjekta svega,nego klince koji odrastaju i sve ranije potezu za narkoticima..

odgoj odgoj i odgoj a zatim jos malo odgoja... i razgovarat s klincima... i sport umjetnost ili bilo sto drugo a generira rutinu i obavezu ... i uredjena drzava isto bitan dio odrastanja
dakle sad pazite svoje klince i mislit pri glasovanju a mene pustite na miru  :D
sve manje u rukama roditelja a sve vise u rukama interneta i ulice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 9/6/2019, 20:54

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

i opet nisi shvatio da je neuspjeh na poslu zbog opijata a time i marihuane koja dokazano stvara deluzije  u kapitalističkom okruženju nenasilan ali ekonomski neprihvatljiv čin.. ekonomsko pravo, poslovno pravo i pravo na privatno vlasništvo zakonom su izregulirani tako da ti primjedba o nemiješanju zakona (držvni akti) opet ne drži vodu..
čini se da se uzalud trudiš dokazati nedokazivo...

a?
ekonomsko pravo? poslovno pravo? pravo na privatno vlasništvo?

ma ti biće dimiš doma na verandi i zajebovoš me.

ma nisam.. progooglaj

nemun ča guglati;

ne postoji pravo na donošenje dobrih odluka u okviru svog vlasništva, sve i ako ću jo zaposliti i srbina. jo tebi verujein da su fašisti donili takov zakon, ali pravo na to ne postoji.


postoji pravna regulativa tržišne ekonomije tj. kapitalističkog poslovanja
kapitalist koji otkrije da mu menadžer donosi pogrešne poslovne odluke pod utjecajem bilo kojeg opijata pa tako i marihuane koja dokazano proizvodi deluzije ima pravo zašttiti svoje vlasništvo dajući mu otkaz.. nema kukanja nad otkazima kao ovdje kod nas
bokte di ti živiš?
vlasnik firme u kojoj radim uredno koristi opijate. njegova želja i njegovo pravo.

moja bivša mora na operaciju pa me potjerao u hrvatsku kada je skužio da smo u ok odnosima. firma sve plaća i sa službenim sam auto što nije baš politika firme.

večina te ekipe se napuši, neki uzmu i koks. za razliku od tebe poštuju moj stav da ne želim uzimat opijate osim piva.
niti mi guraju kulu stražarnicu niti me uvjeravaju da je gej okej niti me kolega čeh ne uvjerava da moram ići na misu nedjeljom u sedam.

ti si isključiva. vjera u boga je tvoja osobna stvar kao i pušenje marice.

_________________

ovo se nije komentiralo  - Page 25 M_50010

ovo se nije komentiralo  - Page 25 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:54

djeca ionako postaju sve bahatija i zahtjevnija,a neodgovornija..jos im dati laki pristup narkoticima,uzas i zamisliti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:55

pismejker wrote:
debotoijusto wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:

nije tipkovnica sapun da se potrosi  B-)

najprije je misionarila po forumu namećući svoju vjeru pa onda je po forumu hodala za život sad pak se obrušila na konoplju a Isus je bio đanki i pušio konoplju ka fabrika cimenta.
Ne gledaj u kontekstu teme sebe kao subjekta svega,nego klince koji odrastaju i sve ranije potezu za narkoticima..

odgoj odgoj i odgoj a zatim jos malo odgoja... i razgovarat s klincima... i sport umjetnost ili bilo sto drugo a generira rutinu i obavezu ... i uredjena drzava isto bitan dio odrastanja
dakle sad pazite svoje klince i mislit pri glasovanju a mene pustite na miru  :D
sve manje u rukama roditelja a sve vise u rukama interneta i ulice...

U rukama roditelja u prosjeku 10%.
Utjecaj genetike prosječnih 40%, a društva u kojem se pojedinac odjeća prihvaćenim čak 50%.
Steven Pinker - Prazna ploča ili moderno poricanje ljudske prirode.
Hard facts science, a Pinker je zapravo samo napravio rezime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:56

AssadNaPodmornici wrote:
kultura smrti ste vi

Ti si za neke teme jednostavno potpuni idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 20:58

veber wrote:
vjera u boga je tvoja osobna stvar

Otkad si ti prešao u marksiste?
Čim imaš religiju imaš i određeni stupanj društvenog aktivizma, dakle, vjera nije samo osobna stvar i nikada to nije niti bila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 21:00

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kultura smrti ste vi

Ti si za neke teme jednostavno potpuni idiot.

U biti si razočaran pa i ogorčen svojim osobnim neuspjehom pa zato i tako gorljivo ponavljaš gluposti koje ni pas s maslom ne bi mogao pojesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 21:02

veber wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

a?
ekonomsko pravo? poslovno pravo? pravo na privatno vlasništvo?

ma ti biće dimiš doma na verandi i zajebovoš me.

ma nisam.. progooglaj

nemun ča guglati;

ne postoji pravo na donošenje dobrih odluka u okviru svog vlasništva, sve i ako ću jo zaposliti i srbina. jo tebi verujein da su fašisti donili takov zakon, ali pravo na to ne postoji.


postoji pravna regulativa tržišne ekonomije tj. kapitalističkog poslovanja
kapitalist koji otkrije da mu menadžer donosi pogrešne poslovne odluke pod utjecajem bilo kojeg opijata pa tako i marihuane koja dokazano proizvodi deluzije ima pravo zašttiti svoje vlasništvo dajući mu otkaz.. nema kukanja nad otkazima kao ovdje kod nas
bokte di ti živiš?
vlasnik firme u kojoj radim uredno koristi opijate. njegova želja i njegovo pravo.

moja bivša mora na operaciju pa me potjerao u hrvatsku kada je skužio da smo u ok odnosima. firma sve plaća i sa službenim sam auto što nije baš politika firme.

večina te ekipe se napuši, neki uzmu i koks. za razliku od tebe poštuju moj stav da ne želim uzimat opijate osim piva.
niti mi guraju kulu stražarnicu niti me uvjeravaju da je gej okej niti me kolega čeh ne uvjerava da moram ići na misu nedjeljom u sedam.

ti si isključiva. vjera u boga je tvoja osobna stvar kao i pušenje marice.
uzeo si komentirati moje i abenovo nadmudrivanje 
.. aben voli rastakati teme do besvijesti a mene je to danas zabavljalo...
ono što se ovdje pokazalo je da ste većina zaglupljeni mainstream medijima i to opravdavate nekim osobnim iskustvima..
ne zanima me situacija oko tvoje žene i tvog poslodavca nego ono što ćemo ostaviti mladima u amanet - kulturu ubijanja djece, dostupnost narkotika na svakom koraku, rodnu ideologiju, komunističke laži, rastrojstvo obrazovnog sustava i da ne nabrajam..
komunizam je naličje hrvatske i on je uništava..
ja nisam isključiva nego iznosim svoj stav što ostalima dopuštaš, bilo da su isključivi u svom stavu ili da me vrijeđaju na osobnom nivou..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 9/6/2019, 21:15

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
vjera u boga je tvoja osobna stvar

Otkad si ti prešao u marksiste?
Čim imaš religiju imaš i određeni stupanj društvenog aktivizma, dakle, vjera nije samo osobna stvar i nikada to nije niti bila.
nisam marksist, u biti sam foteljaški rasist, nacist i ostali ist.
ne petljam se u vjere jer neki put to nije zdravo, kao što si natipkao, vjera je uvijek službena. bila to odanost partiji ili crkvi, nebitno je. sve je to isto. onda da bi napredovao učlaniš se u crkvu, partiju, hdz. ljudi kao ja uvijek stradaju po toj političkoj liniji jer plivaju protiv tih nekih struja.

_________________

ovo se nije komentiralo  - Page 25 M_50010

ovo se nije komentiralo  - Page 25 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 25 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum