ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Hektorović 5/6/2019, 09:50

https://100posto.hr/zivot/nije-prirodno-imati-jednog-seksualnog-partnera-spavala-sam-s-3000-njih-a-suprug-je-uvijek-blizu-dok-se-prepustam-drugima?utm_source=jutarnji.hr&utm_medium=widget&utm_campaign=linkerhanza

Nije prirodno imati jednog seksualnog partnera, spavala sam s 3000 njih, a suprug je uvijek blizu dok se prepuštam drugima

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.  
"Seks je moja strast. To je najzabavniji i najugodniji način provođenja vremena. Neke žene vole jogu, neke badminton, a ja volim tjelesne užitke", iskrena je Marie.
Udana je već dugo. Suprug Barry i ona upoznali su se u ranoj mladosti, imali su tek 15 godina, a oženili su se sa 19.
Seks sam jednostavno odvojila od ljubavi. I on je sličnog mišljenja.
"Nije prirodno imati jednog seksualnog partnera 60 godina. Život je eksperimentiranje i uživanje, i to je ono što mi radimo. Barry ide s drugim ženama, ja s muškarcima. Nisam ljubomorna jer znam da me voli. Do 28. godine sam bila samo s njim, imali smo fantastičan seks. Jednog dana on je došao kući sa swingerskim časopisom koji je pokupio od kolege. Našalio se da bi i mi to trebali probati, a ja sam mu rekla da ne bude lud. Više nismo razgovarali o tome", prisjetila se.
Uskoro je počela zamišljati koliko je to zabavno i uzbudljivo.
Odlučila je da bi to ipak trebali probati. Prvi par su upoznali upravo preko časopisa, bili su to sveučilišni profesori u četrdesetim godinama. 
"Bio je to petak i sjećam se kako smo se vozili prema njihovoj kući. Barry je zaustavio automobil i pitao me: 'Jesmo li sigurni?' Bili smo tako nervozni, ali i ludo uzbuđeni. Rekla sam mu da ćemo pokušati jednom pa vidjeti", rekla je. 
Čim su ušli u njihovu kuću, ona je, kaže, odmah počela zavoditi profesora. Zvao se John. Bio je to sofisticiran, zgodan muškarac s kojim je odmah osjetila kemiju. Poljubili su se u dnevnoj sobi i tada je počela akcija, s obje strane. 
"Barry je otišao s njegovom ženom i pogledao me. Nasmijao se. Znala sam da će sve biti u redu, ali i da nam se tog trenutka život skroz promijenio. Postali smo swingeri. Provodili smo vikende sastajući se s raznim parovima. Postalo je uzbudljivo. Na poslu sam razmišljala o tome, o onome što sam radila večer prij i osjetila bih kako drhtim. Neki parovi, poput Johna i njegove supruge su nam postali dobri prijatelji, čak i kada smo prestali sa seksom. Druge smo pak vidjeli samo jednom", ispričala je pa se prisjetila "14-orice veličanstvenih".
Bilo je to na jednoj swingerskoj zabavi, nekontrolirana požuda. Sutradan sam osjećala laganu bol, ali na neki lijep način, kao da sam bila u teretani.
Bračni par je 1997. godine otvorio svoj swingerski klub. "Željeli smo raditi nešto oko čega smo strastveni. Klub i dan danas dobro radi. Tijekom radnog vremena se nikada ne pohvatamo, to je naš posao, a mi smo profesionalci. Ali, kada se klub zatvori..." 
Kaže kako nisu svi dobri ljubavnici, ali bilo bi čudno da je drugačije.
"Pazimo na sigurnost i nikada nisam osjetila da sam u opasnosti. Barry je obično u istoj sobi ili nedaleko. Prošle godine sam imala samo tri ljubavnika jer sam operirala koljeno, ali i dalje imam isti seksualni nagon, samo što sam sada opuštenija", ispričala je baka dvoje unuka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 10:12

u sjevernoj europi je svingeravanje normalno.

znam ljude koji su bili u švedskoj, ono ima obitelj 2-3 djece (šveđanke rađaju u prosjeku dosta više nego hrvatice  -čisto informativno) ali naprave 2-3 djece, i muž i žena budu u skladnom braku, a usput jebavaju sa strane uz dozvolu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by mutava baštarda 5/6/2019, 10:32

Zato oni nikada neće moći prihvatiti turske sapunice, jer mentalitet koji ih gleda takve bi kamenovao...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Hektorović 5/6/2019, 10:35

mutava baštarda wrote:Zato oni nikada neće moći prihvatiti turske sapunice, jer mentalitet koji ih gleda takve bi kamenovao...

Pa Turci nam i jesu mentalno bliži.

Mediteranski međugeneracijski patrijarhat svakako ispred anglo saksonskog individualizma.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by prckov 5/6/2019, 11:59

AssadNaPodmornici wrote:u sjevernoj europi je svingeravanje normalno.

znam ljude koji su bili u švedskoj, ono ima obitelj 2-3 djece (šveđanke rađaju u prosjeku dosta više nego hrvatice  -čisto informativno) ali naprave 2-3 djece, i muž i žena budu u skladnom braku, a usput jebavaju sa strane uz dozvolu.
to je prica sa zidica 
svuda imas jedan zanemariv broj koji se fura na to
cak I u bih
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by prckov 5/6/2019, 12:01

Hektorović wrote:
mutava baštarda wrote:Zato oni nikada neće moći prihvatiti turske sapunice, jer mentalitet koji ih gleda takve bi kamenovao...

Pa Turci nam i jesu mentalno bliži.

Mediteranski međugeneracijski patrijarhat svakako ispred anglo saksonskog individualizma.
nema to veze sa individualizmom
a bome niti sa patrijarhatom
nego sa nagonom
 onim sta je kome napeto
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by marcellus 5/6/2019, 12:03

reklama za bolešćurinu

treba ljude odvojit od svih koji su im bliski, od obitelji, od roditelja, od ljubavi, da budu ko iz vrlog novog svijeta, da nemaju nikog svog i da im odnosi s drugima budu krajnje površni pa radiš s njima šta te volja

_________________
Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by prckov 5/6/2019, 12:07

marcellus wrote:reklama za bolešćurinu

treba ljude odvojit od svih koji su im bliski, od obitelji, od roditelja, od ljubavi, da budu ko iz vrlog novog svijeta, da nemaju nikog svog i da im odnosi s drugima budu krajnje površni pa radiš s njima šta te volja
to se vec odavno promovira
I to na naslovnim stranicama
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by catabbath 5/6/2019, 13:39

Hektorović wrote:
Pa Turci nam i jesu mentalno bliži.

Ovisi s koje strane granice Virovitica-Karlovac-Karlobag dolaziš.

Btw. ovo iz teme je više fetiš poznat kao cuckolding nego swinganje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by prckov 5/6/2019, 13:50

catabbath wrote:
Hektorović wrote:
Pa Turci nam i jesu mentalno bliži.

Ovisi s koje strane granice Virovitica-Karlovac-Karlobag dolaziš.

Btw. ovo iz teme je više fetiš poznat kao cuckolding nego swinganje.
pa ti si pravi balkanjero 
samo ti to nije jos stiglo iz guzice
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Guest 5/6/2019, 14:12

ajd,ajd..nisu niti balkanke puno drugacije,jebu se jos ui vise,no to se taji,jerbo sto ce svijet reci??!!!
Sto vi mislite da ste jedini jebaci vasih ženaaa..??Kako da ne.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by immortal 5/6/2019, 18:24

neke žene ali i muškrci ostanu uništenog duha nakon spoznaje da su prevareni, na samu pomisao partnera da bi se podao drugoj osobi spremni su ubiti
dosta puta avanture tako završe
ne znam zašto netko svoje iskustvo i potrebe koje bi mnogi nazvali poremećajem  nametao drugom kao ispravnu stvar

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Sora 5/6/2019, 18:29

Ova sto je spavala s mnogima stvarno NIKOME NISTA NE NAMECE 
NEGO OVO KOJO BI SAMO S JEDNOM OSOBOM 
to ti je Mortalka zdrav razum.
Ako ga imas 
:mazo
Nemas ? Jos bolje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by immortal 5/6/2019, 21:14

Sora wrote:Ova sto je spavala s mnogima stvarno NIKOME NISTA NE NAMECE 
NEGO OVO KOJO BI SAMO S JEDNOM OSOBOM 
to ti je Mortalka zdrav razum.
Ako ga imas 
:mazo
Nemas ? Jos bolje
ne, ti ga imaš  :K
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by aben 5/6/2019, 21:52

voli tjelesne užitke? pa seks je prema heroinu razvodnjena kamilica

ako uživoš, uživoj jebote

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Guest 5/6/2019, 22:27

ja san jeba okoli milijun hrvatica sigurno i više manje ne. puno hrvatica san jeba više tisuća puta a mnoge još i danas jebem...i sutra ću...i prekosutra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Guest 6/6/2019, 05:27

Ja znam jednu sa foruma koju je jebo cijeli forum...a nekima je samo dudlala::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Guest 6/6/2019, 05:44

Kaya u elementu..

https://www.youtube.com/channel/UC1JSgU0cyyJNEnHSRDT-qgw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Guest 6/6/2019, 09:27

cist nije prirodno imati samo jednog partnera kroz zivot..
Moškije,naravno to bas pretjerano niti ne kriju,nego delaju..raznovrsnost picija svakako jos vise motivira musku stranu...

Zene nisu drugacije nimalo..jedino sto njima je u interesu naci budalu,koja ce uglavnom otplacivati kredit za auto,stan i opcenito placati troskove..jebaca se nadje nuzput,svakako seks u braku nije nesh sto traje vise od nesh godina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by catabbath 6/6/2019, 09:38

Pod hitno na duhovnu obnovu kod don  Stojića :D

_________________
Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.   Empty Re: Britanka Marie Calvert (67) priznaje da je spavala s preko 3000 ljudi, piše The Guardian.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum