ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by aben 6/6/2019, 07:50

veber wrote:to bi morao biti teži invalid da plati tvoje proljeve.

to nami ploćaju naši produktivni sugradjani.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 09:54

A jest gadna

Puko Živi Zid - Page 10 Sgsrgtrgbrbhtztnz
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 09:54

Pernar se i jutros oglasio na Facebooku i opet je teško napao Palfi.
"Ne može strankom upravljati osoba koju ne podržava članstvo niti birači, Vladimira Palfi nema legitimitet i oko toga se vrti cijela rasprava.
Takav način vladanja strankom u kojem sve konce vuče osoba koju osim muža i par ljudi koje je zaposlila u stranci ili postavila na neke pozicije, nitko drugi ne podržava, nije normalna, prirodna, razumna, održiva, a samim time niti prihvatljiva", napisao je.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Guest 6/6/2019, 09:55

Hektorović wrote:A jest gadna

Puko Živi Zid - Page 10 Sgsrgtrgbrbhtztnz

Fašisto..mrzitelju ženaaa....buuuuu..!!! :bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Guest 6/6/2019, 09:57

Hektorović wrote:Pernar se i jutros oglasio na Facebooku i opet je teško napao Palfi.
"Ne može strankom upravljati osoba koju ne podržava članstvo niti birači, Vladimira Palfi nema legitimitet i oko toga se vrti cijela rasprava.
Takav način vladanja strankom u kojem sve konce vuče osoba koju osim muža i par ljudi koje je zaposlila u stranci ili postavila na neke pozicije, nitko drugi ne podržava, nije normalna, prirodna, razumna, održiva, a samim time niti prihvatljiva", napisao je.
Jasna stvaer....ocigledno ubacivanje necijeg igraca...isto kao i Plenki...koje picke materine??nitko cuo za njega,odjedared premijer i drma drzavu kako mu se svidi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 6/6/2019, 11:45

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-pernar-napustio-zivi-zid-palfi-prozvao-diktatoricom-ona-laze-i-sincicu/2091031.aspx


vrhunski

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:04

AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-pernar-napustio-zivi-zid-palfi-prozvao-diktatoricom-ona-laze-i-sincicu/2091031.aspx


vrhunski


"Ovo je diktatura. Vladimira Palfi provodi diktaturu. Ona je lagala i Sinčiću. On je danas stao uz nju i time je zapečatio ne samo sudbinu Živog zida, već i svoju sudbinu", kazao je Pernar. "Pokušalo se u četiri oka, pokušalo se molbama, ucjenama... Ali Sinčić ne popušta niti malo. Ne mogu razumjeti tu odluku, ja s ljudske strane na neki način volim Vladimiru, volim njega, ali ovo više nije pitanje ljubavi", dodao je Pernar.
S njim je na presici trebao biti i Branimir Bunjac, ali on nije došao jer ima dogovoren intervju na jednoj televiziji.
"Ona laže i Sinčiću"
"Koristio sam sve moguće strategije komunikacije s Palfi, a te njene priče da ona govori istinu... Na televizijama govori kako ju ne zanima sabor... Što je lagala? Lagala je kada je rekla da želi biti samo kućanica. Lagala je kad je rekla da ne želi u sabor, vidjet ćete da će se dogoditi upravo suprotno. Lagala je nešto što vi svi znate, a ja to ne želim izgovoriti. Ta osoba sustavno laže i svim njenim lažima je došao kraj", kazao je Pernar.
Na upit koja je uloga Lukanića u cijeloj priči kazao je da je on cijelo vrijeme čuvao leđa Palfi. "Mislio sam da će se njegovim odlaskom riješiti problemi. Lukanić je, kad sam ga suočio sa svime što je radio, rekao da je bio samo egzekutor", rekao je Pernar.
"Vladimira Palfi je toliko moćna žena da je ona zapravo predsjednica Živog zida. Ona se s gubitkom moći ne može pomiriti, zato ne želi odstupiti", kaže.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:05

da me ubijes ja malo sto ovom pernaru vjerujem...meni se cini da pernar ne moze preboliti sto je palfi izabrala sincica za muza a ne njega i sto mu je dala nogu...taj sukob nije do danas vec tinja u ŽZ jos tamo od kad je osnovana stranka i od kad su se sincic i palfi spetljali...a pernar popusio..pa sjecate se da nakon toga jedno vrijeme nisi uopce mogao cuti za pernara niti s epojavljivao u stranci..mislim osobno da pernar sad ovo koristi za osobne motive obracun sa palfi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:08

..primjerica bunjca razumijem njegovi motivi su mahom financijske prirode covjek ima deset kredita i placa oko 10000 eura u eu parlamentu bi mu dobrano olaksala financijsku sliku..uostalom sincic je dobio najvise preferencijalnih glasova...a bunjac ej drugi bio...sincic je prvo rekao da nece u eu parlament ali nije rekoa tko ce ga mjenjatui..bunjac je tu vidio priliku kao druga osoba u ŽZ po preferencijalnim glasovima da dobije eu fotelju ali jbg sincic je imao druge planove..i sad se bunjac sa razlogom ljuti ali ne vidim zatso i pernar osim osobnih motiva u svezi palfi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:10

...i sad mi je jasnozasto su ovi iz ŽZ navijali da sve bude u drzavnom valsnistvu..kakav apetit i glad za foteljama...a kod privatnika ne bi mogli to samo tako ostvariti pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:13

vuksadinare wrote:da me ubijes ja malo sto ovom pernaru vjerujem...meni se cini da pernar ne moze preboliti sto je palfi izabrala sincica za muza a ne njega i sto mu je dala nogu...taj sukob nije do danas vec tinja u ŽZ jos tamo od kad je osnovana stranka i od kad su se sincic i palfi spetljali...a pernar popusio..pa sjecate se da nakon toga jedno vrijeme nisi uopce mogao cuti za pernara niti s epojavljivao u stranci..mislim osobno da pernar sad ovo koristi za osobne motive obracun sa palfi..

Ma tko je uopće ta Palfi, osim što se uhvatila Sinčića, koji je tek jedan od lažnih mesijanskih likova, ta niti ima političke sposobnosti, niti organizacijske sposobnosti niti ikakvo znanje... opajdara sa dna kace... Nije išla u Sabor jer sama nije u stanju smisleno pričati.

Pernar kakav god je za nju genije... isto i Bunjac.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 6/6/2019, 12:19

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:da me ubijes ja malo sto ovom pernaru vjerujem...meni se cini da pernar ne moze preboliti sto je palfi izabrala sincica za muza a ne njega i sto mu je dala nogu...taj sukob nije do danas vec tinja u ŽZ jos tamo od kad je osnovana stranka i od kad su se sincic i palfi spetljali...a pernar popusio..pa sjecate se da nakon toga jedno vrijeme nisi uopce mogao cuti za pernara niti s epojavljivao u stranci..mislim osobno da pernar sad ovo koristi za osobne motive obracun sa palfi..

Ma tko je uopće ta Palfi, osim što se uhvatila Sinčića, koji je tek jedan od lažnih mesijanskih likova, ta niti ima političke sposobnosti, niti organizacijske sposobnosti niti ikakvo znanje... opajdara sa dna kace... Nije išla u Sabor jer sama nije u stanju smisleno pričati.

Pernar kakav god je za nju genije... isto i Bunjac.
ali taj nesretni Pernar kakav jest da jest, prvo vidi se da je iskren. drugo vidi se da zna pričati, iako priča dosta humorno i ležerno, ali zašto ne, djeluje meni osobno bolje takav pristup nego neki štreberski pristup od Plenkovića. 

U ostalom za Palfi su već i prije mediji sumnjali da je vladarica iz sjene, tko je god znao nekoga tko je u ŽZu viša funkcija znao je da ona vlada tom strankom, tako i Pernar sam govori, krene Siničić sa uvodnom pričom, sastavim 3 rečenice, ova počne vrištati i preuzme vođenje sastanaka. postavila glavni odbor da ima 5 članova, 1 predsjednik i 4 potporesjednika, a predsjednik sinčić, a ona i lukanić potpresjednici, imaju uvijek 3:2 prednost kod glasovanja. okružila se podobnim ljudima. čista staljinistička čistka. 

najmanje što je mogla učiniti ,jest što je Pernar rekao, da se makne iz stranke, jučer u medijima "plakala" da ju "ne zanima politika" "da joj ništa nije jasno" "da želi doma čuvati djecu", a Pernar joj sinoć došao doma, rekao "slušaj nakon svega najbolje bi bilo da daš otkaz na sve funkcije u stranci i tako spasiš partiju", ova ga psihotična luda istjerala iz stana i počela vrištati.. A ovaj papak Vilibor na njezinoj strani
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:20

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:da me ubijes ja malo sto ovom pernaru vjerujem...meni se cini da pernar ne moze preboliti sto je palfi izabrala sincica za muza a ne njega i sto mu je dala nogu...taj sukob nije do danas vec tinja u ŽZ jos tamo od kad je osnovana stranka i od kad su se sincic i palfi spetljali...a pernar popusio..pa sjecate se da nakon toga jedno vrijeme nisi uopce mogao cuti za pernara niti s epojavljivao u stranci..mislim osobno da pernar sad ovo koristi za osobne motive obracun sa palfi..

Ma tko je uopće ta Palfi, osim što se uhvatila Sinčića, koji je tek jedan od lažnih mesijanskih likova, ta niti ima političke sposobnosti, niti organizacijske sposobnosti niti ikakvo znanje... opajdara sa dna kace... Nije išla u Sabor jer sama nije u stanju smisleno pričati.

Pernar kakav god je za nju genije... isto i Bunjac.
ma svi su oni goli kurac..obicne fukare...bunjac sam o svojim kreditima onda vidis koliko mu ej vazno bilo sjesti u eu fotelju da je spreman bio i sincica zadaviti cija eu fotelja i je u stvari...ali kad te nevolja goni kao bunjca kojemu bi 10 000 eura itekako bilo dobro doslo ne biras onda sredstva da dođes do cilja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:22

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:da me ubijes ja malo sto ovom pernaru vjerujem...meni se cini da pernar ne moze preboliti sto je palfi izabrala sincica za muza a ne njega i sto mu je dala nogu...taj sukob nije do danas vec tinja u ŽZ jos tamo od kad je osnovana stranka i od kad su se sincic i palfi spetljali...a pernar popusio..pa sjecate se da nakon toga jedno vrijeme nisi uopce mogao cuti za pernara niti s epojavljivao u stranci..mislim osobno da pernar sad ovo koristi za osobne motive obracun sa palfi..

Ma tko je uopće ta Palfi, osim što se uhvatila Sinčića, koji je tek jedan od lažnih mesijanskih likova, ta niti ima političke sposobnosti, niti organizacijske sposobnosti niti ikakvo znanje... opajdara sa dna kace... Nije išla u Sabor jer sama nije u stanju smisleno pričati.

Pernar kakav god je za nju genije... isto i Bunjac.
ali taj nesretni Pernar kakav jest da jest, prvo vidi se da je iskren. drugo vidi se da zna pričati, iako priča dosta humorno i ležerno, ali zašto ne, djeluje meni osobno bolje takav pristup nego neki štreberski pristup od Plenkovića. 

U ostalom za Palfi su već i prije mediji sumnjali da je vladarica iz sjene, tko je god znao nekoga tko je u ŽZu viša funkcija znao je da ona vlada tom strankom, tako i Pernar sam govori, krene Siničić sa uvodnom pričom, sastavim 3 rečenice, ova počne vrištati i preuzme vođenje sastanaka. postavila glavni odbor da ima 5 članova, 1 predsjednik i 4 potporesjednika, a predsjednik sinčić, a ona i lukanić potpresjednici, imaju uvijek 3:2 prednost kod glasovanja. okružila se podobnim ljudima. čista staljinistička čistka. 

najmanje što je mogla učiniti ,jest što je Pernar rekao, da se makne iz stranke, jučer u medijima "plakala" da ju "ne zanima politika" "da joj ništa nije jasno" "da želi doma čuvati djecu", a Pernar joj sinoć došao doma, rekao "slušaj nakon svega najbolje bi bilo da daš otkaz na sve funkcije u stranci i tako spasiš partiju", ova ga psihotična luda istjerala iz stana i počela vrištati.. A ovaj papak Vilibor na njezinoj strani
anisi citao jucer sto je runtic rekao...koji ej napustio ŽZ prije dvije godine.'tamo nitko nije nevin sto se tice sukobljenih strana,svatko ima svoje motive a najvise osobne i tu cu da zavrsim'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 6/6/2019, 12:24

samo jedna cinjenica je..dvije fotelje a puno gladnih krokodila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha 6/6/2019, 12:24

sad ćemo imati pravi živi zid i čisti živi zid....za jedno 20 godina umjesto infllacije pravaša imat ćemo inflaciju živih zidaša
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:27

michaellcmacha wrote:sad ćemo imati pravi živi zid i čisti živi zid....za jedno 20 godina umjesto infllacije pravaša imat ćemo inflaciju živih zidaša

Živi zid 2012 :D

A-Živi Zid

Živi Zid Ivan Pernar
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha 6/6/2019, 12:29

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:sad ćemo imati pravi živi zid i čisti živi zid....za jedno 20 godina umjesto infllacije pravaša imat ćemo inflaciju živih zidaša

Živi zid 2012 :D

A-Živi Zid
krećemo sa revizijom  2019... i tako jedno 3 ili 4 stranke sa godinom izdvajanja a onda još 5 ili 6 sa slovnom oznakom ili sa nekim simbolom ili grafom.... ne bi bilo loše da se i jedan ćirilični živi zid onuje... da imamo neku i manjinsku ravnotežu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:32

AssadNaPodmornici wrote:ali taj nesretni Pernar kakav jest da jest, prvo vidi se da je iskren. drugo vidi se da zna pričati, iako priča dosta humorno i ležerno, ali zašto ne, djeluje meni osobno bolje takav pristup nego neki štreberski pristup od Plenkovića. 

U ostalom za Palfi su već i prije mediji sumnjali da je vladarica iz sjene, tko je god znao nekoga tko je u ŽZu viša funkcija znao je da ona vlada tom strankom, tako i Pernar sam govori, krene Siničić sa uvodnom pričom, sastavim 3 rečenice, ova počne vrištati i preuzme vođenje sastanaka. postavila glavni odbor da ima 5 članova, 1 predsjednik i 4 potporesjednika, a predsjednik sinčić, a ona i lukanić potpresjednici, imaju uvijek 3:2 prednost kod glasovanja. okružila se podobnim ljudima. čista staljinistička čistka. 

najmanje što je mogla učiniti ,jest što je Pernar rekao, da se makne iz stranke, jučer u medijima "plakala" da ju "ne zanima politika" "da joj ništa nije jasno" "da želi doma čuvati djecu", a Pernar joj sinoć došao doma, rekao "slušaj nakon svega najbolje bi bilo da daš otkaz na sve funkcije u stranci i tako spasiš partiju", ova ga psihotična luda istjerala iz stana i počela vrištati.. A ovaj papak Vilibor na njezinoj strani

Palfi pokazuje kako u kaosu na vlast znaju doči totalno nekvalificirane osobe koje onda sve razjebu radeči u svoju korist. U ovo slučaju srećom stranku a ne državu. 

A Vilibor meni djeluje kao aspergerovac, ili blaži autizam... Lik ima mamu koju sluša. Popularan je ne zbog svojih dokazanih sposobnosti, nego iz razoga zbog kojih i braco iscjelitelj.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by veber 6/6/2019, 12:34

ŽiviZid_rev01_201906.01


čekamo update

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 12:41

Odlično. Dugo su i trajali

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/607401/pernar-izlazi-iz-zivog-zida-i-ozivljava-neaktivnu-strankunbsppalfi-je-lazljivica-i-diktatorica-a-razmisljam-o-kandidaturi-za-predsjednika-drzave
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 10 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum