ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:03

Ode kod mene restoran , konobar iz Makedonije a konobarica iz Zemuna

Ljeto gospodnje 2019 , kad je to već tako kad se ovo probije rješen problem sezonaca

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/bih/clanak/id/604104/pogledajte-snimke-nove-autoceste-kroz-bih-kada-bude-dovrsena-iz-sarajeva-ce-se-na-more-stizati-za-dva-sata-a-od-ploca-do-budimpeste-trebat-ce-5-6-sati-voznje
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:06

Ova iz Zemuna to neka od Đanga sumještanka ha ha

Moraš znat jezik ako misliš konobarit tako da Iranci tu otpadaju iako skužili odma da nisu iz Hrvatske pa pitali

Šta će nek rade. Kad nisu znali domaće plaćat više a ni domaći neće da rade samo sezonu a ostatak godine ništa onda in je jedino ovo i ostalo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by Hektorović Fri 17 May - 21:36

Ovo je zaobilaznica Zenice, koju grade već par godina... i neće je završiti do 2022...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:41

A završit će je. Kad već sad dolaze iz Makedonije i Zemuna ode konibarit onda znaš šta je to kad iziđeš iz kuće za par sati si na moru.

Ne može Iranac konobarit a radne snage fali.

Imaju smještaj vjerojatno jer je tu i hotel , more je odma ispod.

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Restaurant-baletna-skola-7

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:44

To je malo jači restoran doli , ima deset konobara , radi cilu godinu , pireve radi , non stop pun cilu godinu i sad u sezoni fali pomočnih konobara a nema ih i onda siši iz Srbije i Makedonije i BiH ,. a peti je misec , znači to je najmanje četiri miseca mu tribaju.

A nabadaju malo s naglaskon pa eto pitali , Makedonija momak a ona je iz Zemuna , znači eks Yu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:53

To će oni napravit do 2022 i onda ti je to to. Ode svi imamo apartmane evo ja iman par stanova i vikendicu na Braču , sestra isto par stanova a sezona je kratka , domaći više traže stalne poslove nego sezonske.

Eto Yoda upadne negdi za dobre pare jer ga ljudi traže pa može tako al neće ni Yoda bit pomoćni konobar za kikiriki a ovima je to tamo naše plaće tri četri puta veće plus sve plaćeno smještaj i hrana i još manča plus može se i okupat tako da njima to odgovara i to ti je to.

Sezonski radnici u turizmu , pomoćni poslovi. Nisu oni tamo glavni konobari nego pomoćni al to je restoran s deset konobara i fali in u sezoni konobara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 21:58

Nije to nama ništa novo ode. Tako ti je bilo u Jugoslaviji. Ja iman rodicu i rođaka u Beogradu. Prije rata kod mene su dolazili stariji ljudi iz Beograda inaće intelektualci i to mi je ostalo u sjećanju. On je bija književnik.Čika Jovan. On volija pecat ribe. Kulturan lik , on i žena. Pa bi došli kod nas pa bi bili ode misec dva ( iman veliku kuću pa iman prostorija doli pa bi tu bili on i žena ).

Meni je otac inače zavešija mašinski fakultet u Beogradu. U Novom Sadu il tamo negdi al mislin diplomski da je u Bg. Iman ja rodbine pun kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 22:09

Čika Jovo. Književnik , intelektualac , kulturan lik skroz , stariji su bili ljudi oko šezdeset godina. To su ti osamdesete.

Mala iz Zemuna došla konobarit ode. Ajde neka si. To ti je opet vračanje na staro i sad još kad cestu probiju to ti je to Dalmacija Bg par sati vožnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 22:31

65 tisuća radnih dozvola , više od pola sezonskih ( po godine ).

Inaće.volin provocirat.

Znan ti ja bit vulgaran i direktan.

Ono bez pardona pitan Jesi li ti četnjikuša ?

No šta ću jadnu žensku maltretirat ,čin ima dozvolu znači MUP je provjerio , nije kriminalac.

To neka Đangova sumještanka. Ajde neka. Nemoj se umorit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 22:34

Neman ti ja dlake na jeziku. Ja ću to pitat i u sri Srbije. To ti mene ne jebe niti nula posto.

Zato je dobro šta MuP nedaje te dozvole debilima nego ljudima bez krim prošlosti.

To znači da su dobri.

Demoni ne napadaju dobre.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 22:39

Zato šta demoni ne napadaju dobre a Mup ne daje radne dozvole osobama s krim prošlosti ja mislin da će to bit dobro.

Dobro došli

RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Fri 17 May - 22:47



Samo nemojte doli o Crvenoj Zvezdi , odma letite u more
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by YekeYeke Sat 18 May - 1:02

Kakav Split...Makarska zakon !
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 587
2019-05-13


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:10

YekeYeke wrote:Kakav Split...Makarska zakon !
Sve ti je to na dva metra vamo tamo.

A država je jedna. I ista policija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:11

Inače moja susida

Stranče ovdje te zakon ne štiti

https://www.tportal.hr/kultura/clanak/divlji-zapad-na-ulicama-splita-20110614

Olga Savičević književnica
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:13

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju 5187
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:16

Stranče ovdje te zakon ne štiti

Olga Savičević grafit iz splitskog pregdgrađa

To predgrađe nije imenovano

Zove se Kaštel Lukšić
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:19

YekeYeke wrote:Kakav Split...Makarska zakon !
Pa ćeš vidit kako ćeš letit u Bosnu napravin li ti ja raciju u Makarskoj

Za pol ure si na granici i udarac nogon u guzicu.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by RayMabus Sat 18 May - 1:20

Pa ćeš naučit di si doša znaš ?

Doša si u Republiku Hrvatsku i ovdje važe zakoni Republike Hrvatske.





Stranče ovdje te zakon








Ne štiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by Guest Sat 18 May - 1:23

RayMabus wrote:znači eks Yu.
novi hrvati :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju Empty Re: Autocesta iz BiH dovodi radnu snagu iz Srbije i Bosne za par sati u Dalmaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum