ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by RayMabus Thu 16 May - 13:34

prckov wrote:ti epi mislis da je geopolitika bajka di se sukobljuju dobro I zlo 
jok ba, to ti je jako prljav teren, puno mulja I blata
a kad igras na blatnjavom terenu moras se isprljat da pobjedis
u svemu tome moras navijat za concept koji je bolji (humaniji) za tebe I narod,
a ne koji je cistiji dok su na terenu I igra traje
On navija za ministra Pavića. Kreten i jedan i drugi.

Nema od te zle namjere ništa , Iranu sankcije , Iran i UAE se zakače , Francuzi osnivači EU se zakače s Iranom jer su Francuzi zaštitnici UAE.

Miinistar Pavić i njegov mentor iz kabineta Angle Merkel ispušili.

Onda još koji islamistički napad wehabdija pa neće uvozit ni sunite.

Neće uvozit ništa šta na sebi ima oznaku islam.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by RayMabus Thu 16 May - 13:42

Iđen ispeć četri jaja na oko i pojist malo tog kruva kojeg mi je Plenkovic kupio.

Kad san ovo pročita shvatija san koji nas to luđaci vode :

https://www.034portal.hr/nedostatak-radne-snage--u-hrvatske-tvrtke-uskoro-dolaze-radnici-iz-irana--324

To će sad bit spriječeno napadom Francuske , osnivač EU na Iran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by prckov Thu 16 May - 13:50

RayMabus wrote:Iđen ispeć četri jaja na oko i pojist malo tog kruva kojeg mi je Plenkovic kupio.

Kad san ovo pročita shvatija san koji nas to luđaci vode :

https://www.034portal.hr/nedostatak-radne-snage--u-hrvatske-tvrtke-uskoro-dolaze-radnici-iz-irana--324

To će sad bit spriječeno napadom Francuske , osnivač EU na Iran.
fala plenkiju I hdz-u
nemaju alternative  :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by RayMabus Thu 16 May - 14:00

Usput morat ću tvrdo kuhana jaja , stavija neku plitku tavu, nisan je nikad prije koristija , otiša smotat duvan da mi se ulje zagrije i vratija se ono plamen metar u zrak , buktinja , zgrabija i pod tuš vodon gasi a ono voda kako takla tako plamen još dva metra.

A jeben ti ovog mog starog , tu mi tavu pokazuje nikidan kao bacit će on ovu staru a ova još starija ono , ja mislija to nova neka , sad ću mu jebat mater kad se probudi radi toga.

Bog te jeba. Ko u filmovima. Metar plamen znaš koji a kad san ga pot tuš kadu stsvija ono još bacija veći od dva metra do plafona.

A ja držin to za ručicu a buktinja znaš koja. Bacija san je u smeče odma kad se plamen ugasio i toplina ugasila dodatno vodon. A u šta ću mu jebat mater sad. Dobro nije sve izgorilo. Srića pa ja u takvim situacijam djelujem hladnokrvno analitički sve u dva poteza rješija. A Bog te jeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by RayMabus Thu 16 May - 14:14

Evo sad govori da je to kupija novo da nije to stara tava , reka san mu sad nemoj mi te velike plosnate tave kupovat nego manju al tešku.

Znaš koji plamen. Izriba san ga sad , on se ne može načudit. On kupija najeftiniju tavu koju je naša i onda kupi veliku plosnatu s velikom ručicom a to su tave kraj kojih moraš stat i vrtiti to šta se peče na njima.

To je made in China , tako oni kuvaju spizu , na otvorenom plamenu , na buktinji.

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Pozar1_58aec88b03ca7
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom - Page 3 Empty Re: Merkel pohvalila zajedništvo EU u odnosima s Iranom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum