ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 02:07

40 tisuća Čečena im radi nerede ,....šta će bit kad ih bude 400 tisuća !!!

https://m.dw.com/hr/čečenske-bande-sve-jače-u-njemačkoj/a-48682984
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 02:22

Jebo Njemačku.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 02:26

Njemačka je uzrok svih zala. Stalno razmišljam o tome kako ova država misli dat neograničen uvoz strane radne snage i savjetuje da se istu traži u Iranu.

Krupni kapital. Da.

Izgleda da je ovo rat do istrijebljenja između krupnog kapitala i nacionalnih država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 02:38

Teže Irancima jerbo žele da se arijevski "pročiste". Ali kasno Marko na Kosovo stiže, previše su se zaprljali drugima da bu se sad čistili. 
Osim toga, kaj je tu zlo? Njihova stvar. Jel demokracija? Jest. Jel Švabe biraju političare koji uvoze? Biraju. Njihovo pravo i njihova stvar. Neke evropske zemlje ih slike ka uzor, neke ne. 
Budućnost je ionak na istoku.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 02:40

AlfaOmega wrote:Teže Irancima jerbo žele da se arijevski "pročiste". Ali kasno Marko na Kosovo stiže, previše su se zaprljali drugima da bu se sad čistili. 
Osim toga, kaj je tu zlo? Njihova stvar. Jel demokracija? Jest. Jel Švabe biraju političare koji uvoze? Biraju. Njihovo pravo i njihova stvar. Neke evropske zemlje ih slike ka uzor, neke ne. 
Budućnost je ionak na istoku.
Nije više njihova stvar.

Sad je službeno postala i moja :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t33781p40-stizu-radnici-iz-irana-izdaju-im-se-vize-po-ubrzanom-postupku#1418010

Sad je to moja stvar. U ovom ratu krupnog kapitala i nacionaonih država samo je jedan pobjednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 02:52

2017 godine 7000 radnih dozvola , dvije godine kasnije 65 tisuća i sad pričaju o neogrqničenom uvozu i zovu Irance , Indijce itd.

Gospodo draga to se zove rat.

Prihvaćan ga.

Samo je jedan pobjednik u borbi krupnog kapitala i nacionalnih država.

Idemo u klanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 03:01

Ti ionak ne želiš da praviš dicu. Zadnji si koji se ima pravo buniti na uvoz Iranaca. Osim toga, Iranci su inteligencija. Ovi ostali koji stižu iz Afrike, Bangladeša, isl. su horda. 
Pa jbt. kud ćeš više kad je pri par godina usred Minhena Iranac uzea pištolj i počea pucat po ovim drugim pridošlicama. Neće lik da mu prljaju i zagađuju okoliš hordaši.
Zato je i nova strategija njemačkog političkog vrha da se Iranci što više uvoze. Da bu očistili Švabiju. Samo, ka što rekoh, kasno Marko na Kosovo stiže. Tribali su to ranije.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 03:06

Ne znam odakle ti ideja da ja ne želim imat djecu ? Tija san ih imat troje no naletio na emancipaciju. Nju san sjeba.

Sad vidim da je netko okupirao ministarstva i u samo dvije godine od 7000 stranih radnika doša do neograničenog uvoza iz Irana.

Nisan slijep

To je objava rats očito.

Prihvačam.

Krupni kapital je apstraktni pojam. Definiraj neprijatelja. Tko je rad , rad i samo rad i trčanje za lovom u EU ? Nijemci. Tko je trpačina model ? Nijemci.

Ok sad znam tko mi je ugazio u Hrvatsku.

Sad slijedi moj odgovor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by Guest 11/5/2019, 05:48

Madjari su nakon sto je Madjarska izisla iz Warsavskog ugovora i posto je postala demokracka,prihvatil puno Čečena,koji su se pretvorili u ekstremne kriminalce i mafiju,koja je domacu mafiju potpuno iskorijenila..i onda se dogodio Orban :} ...Bog ga blagoslovio.. cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by mutava baštarda 11/5/2019, 07:18

Koliko sam ja čuo albancima nitko ne može donjet vode u Njemačkoj....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by Ringo10 11/5/2019, 09:17

Nijemci i ostali zapadnjaci su primali cecenske teroriste i tetosili ih davali im azile i sve sto im je trebalo ...sve kontra rusije

A sad kad ih cecenski kriminalci jebu u mozak onda kukaju ... ko ih jebe sta su trazili to su i dobili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 11:30

16 saveznih njemačkih država

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Germany_Laender_Map
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 11:46

Svake godine su neki izbori , ove godine u tri pokrajine , iduće u dvije , 2021 u pet pokrajina , 2022 u četiri i 2023 u dvije.

Sad su za dva tjedna izbori za eu parlament.

Ljudi glasaju protiv navale kozojeba no neprijatelj nije na vanjskim granicama Evrope nego je u Njemačkoj i ime mu je velika koalicija ( demokršćani i socijalisti ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 13:47

Ni neprijatelj partija ili skup partija. Ak ih narod (ponovo) izabere, onda je narod neprijatelj sam sebi. Bar po tvojoj percepciji. Ak pak biraju pro-imigrantsku opciju, onda je njima to nekaj kaj je dobro i potribno. Ili u najgorem slučaju, nužno zlo. 
Jbg. i prosični švaba koji je završija fakultet i radi u npr. bankarskom sektoru i zarađuje finu plaću, razumi da mu mora neko odvozit smeće ispred kuće ili ga dočekat u McDonalsu da mu napravi cheeseburger kad bude gladan. On pak ka visokoobrazovan lik sigurno ne bu htija sam sebi praviti cheeseburger u McDonalsu. Tj. možda i bi, ali za duplo veću plaću. Ali onda McDonalds fino ode u Berlin i političkim krugovima kaže kak im triba neko ko će raditi po njihovim uvitima, a ne po uvitima švabe sa fakultetom.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 13:52

Zato bu recimo bilo ok da je švabija socijalistička. McDonalds tu ne bu htija ni doći, pa bu švaba ima vlastiti fast food lanac koji bu bija nacionalno (a i šire) popularan, jel. 
Ljudovi bu radili za "prihvatljivu" dnevnicu, jerbo ni ne znaju da postoji neka uber veća dnevnica (jerbo je to socijalizam). Rezultat bu bija da država ne bu morala uvoziti hordraše sa Bliskog istoka. Čak štoviše, socijalna država bu značila manje feminizma, manje samodopadnih žena kojima je prioritet karijera, ljudi bi bili bliskiji i više obiteljski nastrojeni. Rezultat, više beba.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 13:55

AlfaOmega wrote:Zato bu recimo bilo ok da je švabija socijalistička. McDonalds tu ne bu htija ni doći, pa bu švaba ima vlastiti fast food lanac koji bu bija nacionalno (a i šire) popularan, jel. 
Ljudovi bu radili za "prihvatljivu" dnevnicu, jerbo ni ne znaju da postoji neka uber veća dnevnica (jerbo je to socijalizam). Rezultat bu bija da država ne bu morala uvoziti hordraše sa Bliskog istoka. Čak štoviše, socijalna država bu značila manje feminizma, manje samodopadnih žena kojima je prioritet karijera, ljudi bi bili bliskiji i više obiteljski nastrojeni. Rezultat, više beba.
Upravo o tome razmišljam od sinoć.

Plenkovicevi ministri : neograničen uvoz stranaca iz Irana....dakle demokrščani.

AfD im pokupi gladove i idući mandat CDU nesudjeluje u vlasti tj desnica podijeljena na dvije struje a ljevica i zeleni formiraju vlast.

Pobjeda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by danni1 11/5/2019, 13:57

RayMabus wrote:2017 godine 7000 radnih dozvola , dvije godine kasnije 65 tisuća i sad pričaju o neogrqničenom uvozu i zovu Irance , Indijce itd.

Gospodo draga to se zove rat.

Prihvaćan ga.

Samo je jedan pobjednik u borbi krupnog kapitala i nacionalnih država.

Idemo u klanje.
Ideš ti i tebi slični filozofi u kurac ne u rat. Da vam rad ne smrdi ne bi do ovog došlo. Svi koji hoće raditi svakako su korisniji od vas neradnika.

Podržavam dolazak iranaca ako dolaze raditi, vi filozofi slobodno odjebite nikome nećete nedostajati.

_________________
Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 14:00

danni1 wrote:
RayMabus wrote:2017 godine 7000 radnih dozvola , dvije godine kasnije 65 tisuća i sad pričaju o neogrqničenom uvozu i zovu Irance , Indijce itd.

Gospodo draga to se zove rat.

Prihvaćan ga.

Samo je jedan pobjednik u borbi krupnog kapitala i nacionalnih država.

Idemo u klanje.
Ideš ti i tebi slični filozofi u kurac ne u rat. Da vam rad ne smrdi ne bi do ovog došlo. Svi koji hoće raditi svakako su korisniji od vas neradnika.

Podržavam dolazak iranaca ako dolaze raditi, vi filozofi slobodno odjebite nikome nećete nedostajati.
Samo me gledaj šta radim. Ugazio je i Macron preko svog ambasadora u Hrvatskoj finacirat gey slikovnice šta je napad na Hrvatsku od strane druge države....pa je dobio Žute prsluke ispod prozora.

Ovo je sad novi napad na Hrvatsku napravljen iza zatvorenih vrata gdje su njemački demokršćani okupirali ministarstvo rada i mirovinskog sustava.

Ok.

Sad ja iden u protunapad a cilj mi je skidanje demokršćana s vlasti u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 14:04

Ja san ti neka vrsta nagazne mine koju je Bog posadija ode. Ne diran se u nikoga a kad netko to napravi ....nagazi i odleti u zrak.

Njemački demokršćani su to upravo jučer napravili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 11/5/2019, 14:11

U 2017 godini 7000 radnih dozvola , dvije godine kasnije 65 tisuća i već priča o bezgraničnom uvozu i ministar rada šalje poslodavce u Iran da traže radnu snagu.

Pa nisan ja baš toliko glup da neću skužit. Njemačka je izvor svih zala. Ovo je čista okupacija Hrvatske i udarac na mene od strane njemačke demokršćanske stranke.

Sad ću van priredit pokolj.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum