ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Regoč 15/4/2019, 09:24

Evo i priloga s hrvatskoga Istoka.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Regoč 15/4/2019, 09:27

Kajo, po opisu bi ova cura trjebala biti slična tebi, ima li istine u tom?
Čisto na ravnanje, nije provokacija, nego ono kako se piše o tebi po forumu, visoka, vitka, liepa plavuša, samo me zanima, ne mislim ti se rugati ili te zajebavati.

_________________
Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by catabbath 15/4/2019, 09:27

kaya wrote:Haha.. a pazi dalmatinskog izroda, mali, trbusasti sa sesirom

Pa tako izgleda prosječan (tradicionalni) muškarac, Men's Health i Cosmo dovode žene u zabludu. :)

_________________
Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Regoč 15/4/2019, 09:30

catabbath wrote:
kaya wrote:Haha.. a pazi dalmatinskog izroda, mali, trbusasti sa sesirom

Pa tako izgleda prosječan (tradicionalni) muškarac, Men's Health i Cosmo dovode žene u zabludu. :)
Kao i Playboy muškarce.

_________________
Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by catabbath 15/4/2019, 09:33

Regoč wrote:Kao i Playboy muškarce.

A nije, vidiš da se Dalmatinke trude :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Regoč 15/4/2019, 09:42

catabbath wrote:
Regoč wrote:Kao i Playboy muškarce.

A nije, vidiš da se Dalmatinke trude :)
Nasjedaju na propagandu.

_________________
Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by kaya 15/4/2019, 10:58

Regoč wrote:
Kajo, po opisu bi ova cura trjebala biti slična tebi, ima li istine u tom?
Čisto na ravnanje, nije provokacija, nego ono kako se piše o tebi po forumu, visoka, vitka, liepa plavuša, samo me zanima, ne mislim ti se rugati ili te zajebavati.
Ima, jedino ova ima 20 a ja... 24 :)
Sto kazes na onog dalmatinskog izroda ? Bolje bi mu pristajao gemist a? 
Nego tamburanje o mami i moru a izgleda ko da je iz kleti izasao pijan..


Last edited by kaya on 15/4/2019, 10:58; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 13:36

kaya wrote:Inace tri strane kukanja tradicionalnog hrvatskog muza jer se spilcanke uljepsavaju. Pa ne uljepsavaju se za vas jer ste i tako srolje :). A sarmu ce skuhati nekom frajeru , ako ju zasluzi.
Sarma nije za mene. Nisan reka Jel znaš meni skuvat sarmu nego Jel znaš skuvat sarmu ?

Ima razlika znaš i to velika jer ženska koja ne zna kuvat nije se potrudila ništa a za to postoji razlog a ti su :

- ne misli se udavat

- misli da će joj muž kuvat po kući za nju i dicu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Yehudim 15/4/2019, 13:41

kaya wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:Glupe žuč glupe ostale..za posao nisu za perusanje jesu...da mi netko nudi zlato ne bi ih nikad zenio jer to znaci bankrot
Valjda ti znaš, ti si njihov.
Nisam splicanin ali poznam im mentos narocito zena..muskarci su jos ok ali zene..ja sam imao curu splicanku hodali smo 8 mjeseci..jebote bankrotiro sam..ja je pitam sto ne ide radit preko student servisa da zadovolji svoje pohlepne potrebe rekla mi je da nije luda..da muskarci moraju je financirat ja je pitam ko ti je to rekao..ona kaze mrtvo ozbiljno..mater :)

A čij zato traže sponzora. A oni drugi pjevaju "kako ću joj reć da varim" :):m
Ma jok, traze nekoga skrbavog da mu nose naramak sijena i 50 litara vode s bunara. I da mu kuhaju. 
I slusaju njegova sranja i misli 16 stoljeca.
lol! :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 13:46

Yehudim wrote:
kaya wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
Valjda ti znaš, ti si njihov.
Nisam splicanin ali poznam im mentos narocito zena..muskarci su jos ok ali zene..ja sam imao curu splicanku hodali smo 8 mjeseci..jebote bankrotiro sam..ja je pitam sto ne ide radit preko student servisa da zadovolji svoje pohlepne potrebe rekla mi je da nije luda..da muskarci moraju je financirat ja je pitam ko ti je to rekao..ona kaze mrtvo ozbiljno..mater :)

A čij zato traže sponzora. A oni drugi pjevaju "kako ću joj reć da varim" :):m
Ma jok, traze nekoga skrbavog da mu nose naramak sijena i 50 litara vode s bunara. I da mu kuhaju. 
I slusaju njegova sranja i misli 16 stoljeca.
lol! :^0
Misliš da je mentos 16 stoljeća ovo moje Jel znaš skuvat sarmu ?

Ovo ti je internet generacija , pa onda lupovanje i fakultet , teće se pola njih nikad nije uvatilo i ti sad dođeš takvoj a ne zna skuvat sarmu.

To ti je ženska koja se ne misli udavat a ako da onda ona misli da će muški njoj kuvat i dici.

To ti je emancipacija.

Meni ne triba sarma , ja i nepitan Jel znaš meni skuvat sarmu ? nego Jel znaš skuvat sarmu ?

Ona koja ne zna skuvat ništa dakle može joj odgovor biti ne znam al znam napravit pastu ili neko drugo jelo je ok a ova koja nema pojma ništa to odjebi.

To ti je problem ženska i makni se od toga

Te ženske osobe su ti veliki problemi kao partneri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 13:55

Ja mogu to i druklije postavit to Jel znaš skuvat sarmu ? jer očito da tako neću upast ženskoj osim ako se ne zajebavan , mogu joj reć ovako fino otvoreno bez da itko bude povrijeđen ; iman loša iskustva sa curama koje ne znaju skuvat ništa ( neću joj reć zašto no razlog je mamine i tatine maze ) i ono zanima me jel znaš kuvat bilo šta npr običnu manistru jer ako ne znaš baš ništa ja bi razgovor prekinija pošto iman loša iskustva sa osobama suprotnog spola koje nikad u životu nisu sebi nikad spremile ručak.

To je to. Hvala , molim lijepo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 14:50

Ma jebeš ženske. Bitna je lova. Sad ću iznajmit drugi veliki dvosobni stan rodici koja se udaje , 1250 kuna , to joj je poklon cijena. Inaće mi je to rodica kuća do. Ćuvat će mi stan , pazit će ga , znan kome ga dajen i rješija san hrpu problema jer ionako sad svaki misec 2500 kuna plaća stari na rate porez za te stanive idućih 16 miseci.

Te ženske to danas pola njih ne zna napravit običnu manistru na suvo a udavali bi se a to ona misli da će joj muž kuvat ko kod mame i tate.

Ma dašta će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 15:01

Sad bi moga napravit neke nove stanove kad sve iznajmin.

Od viška glava ne boli. Sad ću babu skuvat da proda komad zemlje na Braču. Koji će ti to kurac i tebi i nama. Napravit par apartmana u sklopu vikendice ionako ima ogromni vrtal ispri , može zgrada niknit.

Radiš stanove i iznajmljuješ , boli te kurac više za posal i ovi sistem di gleda kako će te šta manje platit a potrošiš na gorivo za doć na posal 1/5 plaće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 15:04

Brak je ekonomija. Saš ti meni doć a ne znaš sama sebi ručak napravit nego ti radi netko drugi pa bi ti ga sad ja triba radit jer ti u životu nisi teću oprala.

Ajde čelom nazad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by RayMabus 15/4/2019, 15:09

Sad neman više slobodnih stanova , sad moran napravit nove.

Sad ću to iskemijat , ionako neman ništa pametnoga radit a iman dvi kuće u sklopu ode di živin samo u ovu drugu triba sasut jedno dvajst tisuća eura za nalit krov gori pošto je ovi stari krov tj ploča malo popustila i onda unutra podove , struju i vodu , letovat zidove , stavit pločice i eto još jedan stan od 60 kvadrara u sklopu kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Regoč 15/4/2019, 16:10

kaya wrote:
Regoč wrote:
Kajo, po opisu bi ova cura trjebala biti slična tebi, ima li istine u tom?
Čisto na ravnanje, nije provokacija, nego ono kako se piše o tebi po forumu, visoka, vitka, liepa plavuša, samo me zanima, ne mislim ti se rugati ili te zajebavati.
Ima, jedino ova ima 20 a ja... 24 :)
Sto kazes na onog dalmatinskog izroda ? Bolje bi mu pristajao gemist a? 
Nego tamburanje o mami i moru a izgleda ko da je iz kleti izasao pijan..
Muška idila, žena te tetoši, hrani i poji, a ti povrjemeno pojebeš i o drugom ne brineš. Koliko sam upućen, takav život mogu očekivati samo lavovi, ostale vrste moraju se puno više truditi. Ne znam što bih ti rekal, meni je to posve nestvarno. Djed je bil obrtnik, baka kućanica. Zajedno su ustajali, on radil u radilnici, ona u kući, svatko svoje da obitelj naprjeduje, zajedno liegali. Majka i otac u poduzeću, zajedno odlazili, zajedno dolazili. Kosjenka i ja isto, svatko radi svoje, kako na poslu, tako i po doma. A nije da ne bih voljel biti lav!

_________________
Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem - Page 4 Empty Re: Splićanke zbog tretmana ljepote jedva krpaju kraj s krajem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum