ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/23/2019, 14:35

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
nije ni oppo los, mislim kineski mobitel, kontam ako ti budu slali taj nemoj ga odbit
a stvarno ne vidim ko bi im mogo uradit bolju promociju za taj njihov mob nego mi iz svemira
trazi I za mene jedan ako ti ponude radi promocije, kazu da je ovaj novi, kako se zove, cekaj, Huawei dobar
ma ti crvi sto seru se I moraju krit, mislim ne moraju se oni krit, nego oni kriju sta misle I rade
to oni kriju, a poslije ce se valjda skroz krit
zato kad ih upastetimo nece nista mislit, samo ja bi te pastete pravio za macke I pse, ipak nisu ljudi zasluzili da jedu to smece  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1971401230 
nego u pravu si, ova nasa spikica je bas fina  :D 
uglavnom ti sve pripremi, ko parvo zensko  :D  a ja cu doc samo sa rukama u dzepovima I idemo
nemoj zaboravit mobitel
trebace nam I hrane nekakve
 I papir  :D 
dobro, ja cu ponjet teleskop, u stvari poslacu ga postom da sad ne nosam po rukama bezveze, a ti jos ako imas kakve boje da se isaramo kao ratnici, znas ono da izgledamo opasno, ko u onim holivudskim filmovima
a sto se tice pjesme mozemo zajedno napravit jednu evo meni bas pade jedna na pamet
sarma
putuje u usta
ona putuje 
ja kasiku nosim, molim
teska je al posto sarmu grabi
ja I tu kasku volim
ma dobra ti je pjesma, samo nije ton koji ima moja zbirka. To ti je onako, vise u stilu, kao ova prorocanstva, samo uzmem ove neke dogadjaje, vizije, ekipu tu sa foruma, i tu kao neku mitologiju kao inspiraciju i pricam nekakvu pricu koja opisuje te neke koncepte koji su zapravo pokretac svega. Recimo npr sudbina, i ta neka prorocanstva. Kuzis, neki padobranac dobije neku viziju (pitaj me kako znam... lol! ), i sad to ti ko pokvareni telefon, padobranac prenese kroz prizmu tih nekakvih svojih strahova i uvjerenja, jer zapravo nemas pojma o cemu se radi dok ne mozes vidjeti o cemu je rijec. Do tada zivis u iluziji kojom vlada tvoj strah. Pa recimo ovakav neki ton kroz pricu da bude:

Mozes li stati pred Cara Mraka
i u njemu Svjetlo vidjet.
Mozes li stati pred Cara Straha,
iluziju razbit,
i u uzasnu njegovog uragana
Ljubav vidjet.

U principu sve krene sa nekom iluzijum, strahom, koji zapravo ne postoji, nije stvaran, to je iluzija samo. I pokrene se kotac koji onda zapravo na kraju zavrsi onako kako prorocanstvo kaze. Ne zato sto je doslo neko veliko zlo i tebe strefilo, nego si sam, zbog svoje iluzije, poplocao sebi put u ponor. Tako da u principu, ako nesto zvuci i izgleda pre strasno da bi to Bog dopustio ili bio tako okrutan da se poigra s tobom na takav nacin, onda znas da to nije istina, nego gledas u iluziju.

Oni zapravo uopce nisu strasni. Oni su isto djeca, i to velika. Velika Djeca. Iknar & Tamni, oni se poznaju odavno. Naravno da se slusaju i pricaju, poznato je to odavno. Njih cak i crtaju zajedno u jednom entitetu. To je poznati pojam, danas se to zove brandjelina. Doduse, ta brandjelina se raspala, ali nije bitno ko pojam je poznat i modernom covjeku, a prije ljudi to nisu tako nego su kroz crteze. Evo pa gle ove brandjeline:

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Blogger-image-791587982

ne znam kako ovo nazvat, Ikibaoth?  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f602 

Iako ova mi se svidja vise:
Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Yaldib10

Eto, Velika Djeca vole Malu Djecu, uopce nisu strasni i imaju smisla za humor. Evo neki dan u mom inboxu tocno 676 neprocitanih poruka. I sad si ja mislim, a sto bi moglo biti, da vidimo  malo te neke brojeve. Pa ajde prvo podjelim ja to sa 2 i dobijem 338. Pa vidim, mogu opet sa 2 pa dobijem 169. I sad sta sa 169? Mislim se, pa ajde da isprobam ove neke kakti takve neke brojeve. I ajde, probam ja prvo to podjeliti sa 6, nije djeljivo sa 6. Pa ajde, mozda je sa 7, pa probam podjeliti sa 7 pa opet ne ide. I sad sta cu ja, kontam li ga kontam, koji bi mogao biti broj, pa rekoh sebi ajde da probam sa 13. I gle to jest djeljivo sa 13, cak stovise, to je kvadrat broja 13. 13 * 13 = 169. I eto, tako ja u inboxu dobim 4 13 13, ma vidis tih njih... lol!

I ne samo to, nego pazi sad, odo ja danas u ducan i pogle sto mi naletilo, moradoh to kupit:
Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Marx110

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Marx210

eto, pa sad ti meni reci da nemaju smisla za humor. Jedino problem ovima nekima crvima, ali to samo izbacuje govna na sve strane ionako, nicega drugog nema tamo, neugodno, ali neko to mora pocistit. I zato su Velika Djeca tu, bolje da to oni rade, mi ionako ne mozemo, a to  njihov posao. Mi fino kupanje suncanje i to, a sto sad, takav je zivot... lol!

Evo sad je to onako posteno istrolana tema. Ja dobih inspiraciju za napisati barem 4-5 pjesama u moju zbirku
Iduci put ako opet uletim u stvaralacku krizu, zatrolat cu sa tobom neku temu, a do tada cemo zapaliti svemir i pustiti muziku da nas svi cuju, cak i oni koji su gluhi i ne mogu cuti. Nek nebo zaplamti, to smo mi u nasem svemirskom brodu, crvima porucujemo da im je odzvonilo. Tako da eto pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f619 

nije mi pjesma u tvom maniru bas radi kontrasta
onda dodu do izrazaja I jedna I druga
i rodi se harmonija, ljubav, nesto
sta ja znam
fini ti ovi stihovi, mada se njihov smisao vec odavno provlaci u nekakvim dijalozima, ali nije bilo ovako fino formulirano

Mozes li stati pred Cara Mraka
i u njemu Svjetlo vidjet.
Mozes li stati pred Cara Straha,
iluziju razbit,
i u uzasnu njegovog uragana
Ljubav vidjet.
 evo mene to ispiriralo da ja napisem svoju:  
ponekad mogu,
a ponekad ne mogu
ponekad hocu,
a ponekad necu
a moze li car straha
moze li car mraka to skontat
tu drskost 
I tu slobodu..
:D 
fino ti je ono o iluziji ali kontam ako je sve iluzija onda je i to o iluziji isto iluzija, a ako nije, onda znaci da nije sve iluzija pa se stvari kompliciraju :D 
nego fino je sto si srela druga marksa koji podrzava kapitalizam glavom I bradom, samo pazi da nije negdje utisnut broj 13
jesi ti to dobro provjerila. Doduse moras mi objasnit znacenje tog broja jer ja sam ipak izbosne, a jos sam I kao nekakvo mufko pa mi je interes prilicno suzen, tj vecinu zivota osim zena me zanimo samo provod I..nista vise  :D 
fala na floydovima a sad odo na suncanje i kupanje, pardon na izlezavanje na trosjedu
nek drugi misle a ako ti inspiracije zafali za tebe sam uvjek tu, bas ko marks za kapitalizam
nego trebas mi nesto pokazat ako budes znala al o tome poslije nekad, jel mere  :D

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/23/2019, 17:27

prckov wrote:nije mi pjesma u tvom maniru bas radi kontrasta
onda dodu do izrazaja I jedna I druga
i rodi se harmonija, ljubav, nesto
sta ja znam
fini ti ovi stihovi, mada se njihov smisao vec odavno provlaci u nekakvim dijalozima, ali nije bilo ovako fino formulirano

Mozes li stati pred Cara Mraka
i u njemu Svjetlo vidjet.
Mozes li stati pred Cara Straha,
iluziju razbit,
i u uzasnu njegovog uragana
Ljubav vidjet.
 evo mene to ispiriralo da ja napisem svoju:  
ponekad mogu,
a ponekad ne mogu
ponekad hocu,
a ponekad necu
a moze li car straha
moze li car mraka to skontat
tu drskost 
I tu slobodu..
:D 
fino ti je ono o iluziji ali kontam ako je sve iluzija onda je i to o iluziji isto iluzija, a ako nije, onda znaci da nije sve iluzija pa se stvari kompliciraju :D 
nego fino je sto si srela druga marksa koji podrzava kapitalizam glavom I bradom, samo pazi da nije negdje utisnut broj 13
jesi ti to dobro provjerila. Doduse moras mi objasnit znacenje tog broja jer ja sam ipak izbosne, a jos sam I kao nekakvo mufko pa mi je interes prilicno suzen, tj vecinu zivota osim zena me zanimo samo provod I..nista vise  :D 
fala na floydovima a sad odo na suncanje i kupanje, pardon na izlezavanje na trosjedu
nek drugi misle a ako ti inspiracije zafali za tebe sam uvjek tu, bas ko marks za kapitalizam
nego trebas mi nesto pokazat ako budes znala al o tome poslije nekad, jel mere  :D
ponekad mogu,
a ponekad ne mogu
ponekad hocu,
a ponekad necu
a moze li car straha
moze li car mraka to skontat
tu drskost 
I tu slobodu..


A sto bi tek reko,
da ti neko kaze,
Sloboda je Ljubav,
i da nema Cara Tame,
i to je isto iluzija samo.
On je tvoj Brat,
koji vidi ono sto ne mozes vidjet,
al izgleda kao Car Strahote
zato sto to oni od njega traze.
On je cuvar od prozdiruce tame,
i ne da ti da u nju padnes
i sam tama postanes.

 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f609
I da nije sve iluzija, naravno da nije, ne bi se nama posrecilo pa da se stvari ne zakompliciraju. lol!  Malo je nezgodno ispalo to receno, odnosilo se samo da su krugovi, okovi koje na sebe stavljamo, iluzija i svi oni zapocinju tako. Dakle ne sve, nego samo okovi. I tesko je to prepoznati, zato imamo Veliku Djecu, koji su puni ociju izunutra i iz vana. Imaju oci koje sve vide uperene prema van, pa vide svjet kakav je iz vana, imaju oci koje sve vide uperene prema unutra pa vide svijet kakav je unutra. I oni mogu vidjeti iluziju u kojoj se mi vrtimo, i oni ti to razbijaju, i tako nam daju slobodu. Jer ne mozes biti slobodan, ako nosis okov, i zivis u krugu. A to kad ces se ti toga osloboditi je tvoja odluka, jer ti moras reci da ne zelis vise tako, ima li smisla, ima li icega drugoga, jesam li nesto krivo shvatio. Velika Djeca kontaju to ponekad necu, i to postuju, ali svjet ima principe koji vode kamo vode i tu su kad Mala Djeca to shvate da ih izvuku ocaja.

A sad sa ovima nekima brojevima, pa nisam ti ni ja to kao nesto strucnjak znas, samo su se moje pjesme, a sto da ti kazem potrefile se nekako zgodno pod tima nekima brojevima. Nisam ja to namjerno tako, ali eto, i onda sam pocela tek obracat pozornost na to. Znas ono trenutak kad i najveci padobranac shvati: "hm hm...ma gle ti ovo, ne mogu vjerovati sto ispade..." lol! Dakle u mojoj zbirci pod rednim brojem 13 je opisan moj susret sa tim Nešto što je Ljubav i koji mi daje upozorenje na sliku, iluziju koja stvara okov i koja te vodi u Nista. 13 je broj Velike Djece i Ljubavi kojom su oni povezani. 

Evo ti i poruka pod brojem 13: "Ne jedi smoki!"

Ha, nije lagano to napraviti, pitaj me kako znam... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f60e 

a za ovo pokazivanje neko, a pitaj kad bude trenutak, ako budem znala rado podjelim... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f619 

A sto se tice vecine zivota,
zena i provoda,
i nicega vise,
ponekad uletis i u neke druge vode, 
i eto shvatis da ni to nije tako lose.
Ponekad mozes,
ponekad ne mozes,
ponekad neces,
ponekad hoces,
Niko ti ne brani
da biras sto hoces,
Al ljepo je barem znati,
da ima visega,
od nicega vise!

 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f609
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/24/2019, 12:59

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:nije mi pjesma u tvom maniru bas radi kontrasta
onda dodu do izrazaja I jedna I druga
i rodi se harmonija, ljubav, nesto
sta ja znam
fini ti ovi stihovi, mada se njihov smisao vec odavno provlaci u nekakvim dijalozima, ali nije bilo ovako fino formulirano

Mozes li stati pred Cara Mraka
i u njemu Svjetlo vidjet.
Mozes li stati pred Cara Straha,
iluziju razbit,
i u uzasnu njegovog uragana
Ljubav vidjet.
 evo mene to ispiriralo da ja napisem svoju:  
ponekad mogu,
a ponekad ne mogu
ponekad hocu,
a ponekad necu
a moze li car straha
moze li car mraka to skontat
tu drskost 
I tu slobodu..
:D 
fino ti je ono o iluziji ali kontam ako je sve iluzija onda je i to o iluziji isto iluzija, a ako nije, onda znaci da nije sve iluzija pa se stvari kompliciraju :D 
nego fino je sto si srela druga marksa koji podrzava kapitalizam glavom I bradom, samo pazi da nije negdje utisnut broj 13
jesi ti to dobro provjerila. Doduse moras mi objasnit znacenje tog broja jer ja sam ipak izbosne, a jos sam I kao nekakvo mufko pa mi je interes prilicno suzen, tj vecinu zivota osim zena me zanimo samo provod I..nista vise  :D 
fala na floydovima a sad odo na suncanje i kupanje, pardon na izlezavanje na trosjedu
nek drugi misle a ako ti inspiracije zafali za tebe sam uvjek tu, bas ko marks za kapitalizam
nego trebas mi nesto pokazat ako budes znala al o tome poslije nekad, jel mere  :D
ponekad mogu,
a ponekad ne mogu
ponekad hocu,
a ponekad necu
a moze li car straha
moze li car mraka to skontat
tu drskost 
I tu slobodu..


A sto bi tek reko,
da ti neko kaze,
Sloboda je Ljubav,
i da nema Cara Tame,
i to je isto iluzija samo.
On je tvoj Brat,
koji vidi ono sto ne mozes vidjet,
al izgleda kao Car Strahote
zato sto to oni od njega traze.
On je cuvar od prozdiruce tame,
i ne da ti da u nju padnes
i sam tama postanes.

 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f609
I da nije sve iluzija, naravno da nije, ne bi se nama posrecilo pa da se stvari ne zakompliciraju. lol!  Malo je nezgodno ispalo to receno, odnosilo se samo da su krugovi, okovi koje na sebe stavljamo, iluzija i svi oni zapocinju tako. Dakle ne sve, nego samo okovi. I tesko je to prepoznati, zato imamo Veliku Djecu, koji su puni ociju izunutra i iz vana. Imaju oci koje sve vide uperene prema van, pa vide svjet kakav je iz vana, imaju oci koje sve vide uperene prema unutra pa vide svijet kakav je unutra. I oni mogu vidjeti iluziju u kojoj se mi vrtimo, i oni ti to razbijaju, i tako nam daju slobodu. Jer ne mozes biti slobodan, ako nosis okov, i zivis u krugu. A to kad ces se ti toga osloboditi je tvoja odluka, jer ti moras reci da ne zelis vise tako, ima li smisla, ima li icega drugoga, jesam li nesto krivo shvatio. Velika Djeca kontaju to ponekad necu, i to postuju, ali svjet ima principe koji vode kamo vode i tu su kad Mala Djeca to shvate da ih izvuku ocaja.

A sad sa ovima nekima brojevima, pa nisam ti ni ja to kao nesto strucnjak znas, samo su se moje pjesme, a sto da ti kazem potrefile se nekako zgodno pod tima nekima brojevima. Nisam ja to namjerno tako, ali eto, i onda sam pocela tek obracat pozornost na to. Znas ono trenutak kad i najveci padobranac shvati: "hm hm...ma gle ti ovo, ne mogu vjerovati sto ispade..." lol! Dakle u mojoj zbirci pod rednim brojem 13 je opisan moj susret sa tim Nešto što je Ljubav i koji mi daje upozorenje na sliku, iluziju koja stvara okov i koja te vodi u Nista. 13 je broj Velike Djece i Ljubavi kojom su oni povezani. 

Evo ti i poruka pod brojem 13: "Ne jedi smoki!"

Ha, nije lagano to napraviti, pitaj me kako znam... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f60e 

a za ovo pokazivanje neko, a pitaj kad bude trenutak, ako budem znala rado podjelim... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f619 

A sto se tice vecine zivota,
zena i provoda,
i nicega vise,
ponekad uletis i u neke druge vode, 
i eto shvatis da ni to nije tako lose.
Ponekad mozes,
ponekad ne mozes,
ponekad neces,
ponekad hoces,
Niko ti ne brani
da biras sto hoces,
Al ljepo je barem znati,
da ima visega,
od nicega vise!

 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f609
hahaha  :D 

A sto bi tek reko,
da ti neko kaze,
Sloboda je Ljubav,
i da nema Cara Tame,
i to je isto iluzija samo.
On je tvoj Brat,
koji vidi ono sto ne mozes vidjet,
al izgleda kao Car Strahote
zato sto to oni od njega traze.
On je cuvar od prozdiruce tame,
i ne da ti da u nju padnes
i sam tama postanes.

pa reko bi
nije sloboda ljubav
ljubav je okov isto
nekad lak
a ponekad opak
I sladak
al drzi nas iznad tame 

a sto se tice velikog djeteta on je racionalno dijete
ako se ne varam 
kojeg se ti manje bojis, ti se bojis malog djeteta
da ne ode u iluzije I okove il da ne odluta na nepoznato I izgubi se  :D
a ja, pa ja kao sto sam reko, ponekad malo ponekad veliko, ponekad jedno ponekad drugo, a ponekad se boji i jedno i drugo, pa oba bjeze u iluziju jer u njoj vide slobodu
nekad se vrate posrani I jedan I drugi  :D 
nego zanimljiv taj broj 13
nezgodan, mislim, to u slucaju da sam skuzio sta je to nesto sto je tvoja ljubav, a nisam siguran da jesam.
Hocu rec mozda jesam mozda nisam (moje srce tajnu krije  :D )
a ta poruka 13 je posebno zanimljiva, ovdje nema smokija al ima ista stvar samo se ne zove smoki, u stvari ima oprosti, ima kupit u grckim prodavnicama sad sam se sjetio, kupovo sam I tu ali su stari pa sam preso na australski
i da to sam znao cesto jest, skoro svaki dan, i uz njega pit kolu, ali sam presto jer su me djeca proganjala, oni furaju zdravu hranu i to
medutim ponovo sam par puta uzeo bas smoki u starigradu u tomyju prosle godine
da me nisi slucajno vidila lopove hakerski ili nekog znas ovdje u australiji ko zna mene, ili je to bio wild guess 
 eto pitam te kako znas

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/24/2019, 21:46

prckov wrote:
hahaha  :D 

A sto bi tek reko,
da ti neko kaze,
Sloboda je Ljubav,
i da nema Cara Tame,
i to je isto iluzija samo.
On je tvoj Brat,
koji vidi ono sto ne mozes vidjet,
al izgleda kao Car Strahote
zato sto to oni od njega traze.
On je cuvar od prozdiruce tame,
i ne da ti da u nju padnes
i sam tama postanes.

pa reko bi
nije sloboda ljubav
ljubav je okov isto
nekad lak
a ponekad opak
I sladak
al drzi nas iznad tame 

a sto se tice velikog djeteta on je racionalno dijete
ako se ne varam 
kojeg se ti manje bojis, ti se bojis malog djeteta
da ne ode u iluzije I okove il da ne odluta na nepoznato I izgubi se  :D
a ja, pa ja kao sto sam reko, ponekad malo ponekad veliko, ponekad jedno ponekad drugo, a ponekad se boji i jedno i drugo, pa oba bjeze u iluziju jer u njoj vide slobodu
nekad se vrate posrani I jedan I drugi  :D 
nego zanimljiv taj broj 13
nezgodan, mislim, to u slucaju da sam skuzio sta je to nesto sto je tvoja ljubav, a nisam siguran da jesam.
Hocu rec mozda jesam mozda nisam (moje srce tajnu krije  :D )
a ta poruka 13 je posebno zanimljiva, ovdje nema smokija al ima ista stvar samo se ne zove smoki, u stvari ima oprosti, ima kupit u grckim prodavnicama sad sam se sjetio, kupovo sam I tu ali su stari pa sam preso na australski
i da to sam znao cesto jest, skoro svaki dan, i uz njega pit kolu, ali sam presto jer su me djeca proganjala, oni furaju zdravu hranu i to
medutim ponovo sam par puta uzeo bas smoki u starigradu u tomyju prosle godine
da me nisi slucajno vidila lopove hakerski ili nekog znas ovdje u australiji ko zna mene, ili je to bio wild guess 
 eto pitam te kako znas
ma nije ti Ljubav okov, sto ne znaci da ti tu ne mozes donjeti svoj okov ali to od tebe potjece ne od Velikog Lj, kuzis.
Al nije sad to tako ni bitno, kako tebi pase. A sto se tice nasega velikoga djeteta, nije da se ja njega manje bojim, nego ja ti se njega uopce ne bojim. I ne samo to nego mi jako tesko shvatit zasto ga se drugi boje... scratch
Neznam, mozda mi fali koja daska u glavi, pa mi je percepcija malo pomaknuta, ipak ono pisem na ovom forumu... lol!

Al nije ti sad to, ak bas zelis bit posran i imati okov bar neko vrijeme i sto li vec, a sta sad to je tako, nece ti Tamni to branit, nije taj tip, samo ce ti napraviti prostor gdje mozes u miru se izasrat kako spada i zabavljati se sa tima nekima okovima a da ne postanes crv, koji nije sposoban za ista vise od toga da sere govna jer mu je um totalno pojeden od nistavila, pa nije sposoban za ista vise ikad vise kuzis. 

Sad, na stranu jesu li Velika Djeca strasna ili nisu, evo ja bas gledam ova neka prorocanstva ono, kuzis, moram jerbo eto kad vec dobivam te nekeakve vizije onda bar eto da se potrudim da to na nesto lici, jel. I sad, naravno, gledam te kao vec postojece primjere, nije da ih nema. Evo npr. tamo negdje pise o nekima bicima koja su ispred toga jelte prjestolja.  
I sad  jedno  je kao slicno lavu - to valjda ne moram objasnjavat ko je, 
jedno ima lice kao u covjeka - to bi morali znati ko je bar ovdje na forumu ako imaju jednu mozdanu stanicu negdje funkcionalnu pa onda necu reci ko je, 
jedno slici orlu - to ja znam tko je, ali nema smisla da kazem posto ga ne pozna ekipa sa foruma ionako
i sad, jedno slicno juncu. E pa sad, to definitivno nije junac.  lol!

I sad se ja mislim, mozda taj netko nije htio napisat da je to zmaj, mozda mu bilo pre strasno ili nesto, pa od zmaja nastao junac ono nesto. Ili mozda pokvareni telefon bio negdje u nekom prjevodu sta ja znam, puno tu ima toga nekog pokvarenog telefona. Svakako mogu razumjet, ja onaj dio sa dvorcima ono nesto bila izbacila iz pjesme jer me to toliko pogodilo, da ce ona neka kuca bit razrusena da nisam htjela to napisat. Eto vidis da sam znala da se radi o ovima usranima crvima opisala bi bila u detalje i to sa gustom. I sad, tamo di pise o tim bicima, kaze ono kao imaju nekakvih 6 krila pa onda neka 24 necega i tako. I sad, ja nemam pojma koliko je bilo dvoraca tamo, nisam borojala kuzis  lol!
Ja zapravo nisam ni znala da to tako nesto treba brojat ono, nisam ti ja zavrsila ono skolu kako se ponasat kad te to kakti potrefi, i na sto obracat pozornost, pa onda, ali ono stvarno, ko bi pobrojao ovo do 24? Pa to bi trebala zamolit da puste slow motion ili nesto ili mozda ono par puta, ali kuzis ne snadjes se bas nesto ono. Tako da tih nekih dvoraca znam sigurno da ima vise od 2 a manje od 1000, eto i kako da ja sad to napisem u toj nekoj kakti pjesmi ? A snacu se nekako jelte valjda... lol!

dakle znam da ti mozda ono nisi neki strucnjak u tome, ali nemam koga druga pitati, ali kako ono nauciti ne bit bas toliki padobranac i obracat paznju na bitne detalje? Jel ima kakav tecaj koji se moze upisat, knjiga procitat ili bar neki pamflet negdje ili eto neka ideja, eto probam bilo sto u ovom trenutku. lol!
Inace ono, bas mene strefilo to sa tima nekima vizijama. Znas na starome poslu jednom ostala sama u labosu i sad zvoni tamo telefon, i naravno moram se javit, i neko ostavlja neku poruku za moju kolegicu Snjezu. I sad, ja poklopim slusalicu a isti tren mi ispari i ime i poruka. I sad sto cu ja sad, dodje Snjeza nakon pola sata:

Pegla: Snjezo, znas, neko te zvao i ostavio ti poruku, ali ja zaboravih ime i sto ti je porucio
Snjeza: E pa Peglo, onda mi nisi trebala to ni rec.
Pegla: Al znas Snjezo, to ime ti imalo neko t i k negdje u sredini.
Snjeza: Jel to bio NekoTamoIme1
Pegla: Ne, probaj dalje
Snjeza: NekoTamoIme2
Pegla: dalje
Snjeza: NekoTamoIme3
Pegla: e to je to, trazio te taj.
Snjeza: I sta je htio?
Pegla: E pa to je dobro pitanje, ajd probaj ti nazvat pa pitat da ponovi... cheers

Ubuduce sam takve situacije otklonila da bi odma poruka uletila na papir, ali ono kuzis problema sa tima nekima vizijama. Da bar mogu zamolit nekoga da mi opali cvrgu ili nesto na djelove di se treba koncentrirat ili nesto, ali cak ni to nemas vremena se skockat. Tek ono poslje kad je prosla baba sa kolacima. A mislim ljepo je to Tamni smislio, ono kad vec on mora biti ozbiljan i po jusu i ne smije napraviti cirkus, onda je bar naso padobranca koji nije po jusu i onako ima malo problema shvatit sto je to ozbiljno kao i sto je to strasno, kuzis, pa onda opet ispadne cirkus na kraju. A sto da ti kazem, mozda mi je nick trebao biti pokvareni telefon umjesto leteca pegla. Uvijek ostaje nada da cu se ono, popraviti sa praksom, ali stvarno, pa ko je vidio ici brojati to, dok ja to prebrojim prodje druga baba sa kolacima i ne vidim onda nest drugo, to ti jako velika muka mislim ono.... lol!

a sto se smokija tice, a slusaj, to ne moras hakirat da bi znao, to je jako fin smoki, tesko je to ne maznut. I ja isto ono, to kao ne jedem, zdrava hrana ovo ono, ali desi mi se ponekad. Tako da ono, nema ljudi koji ne jedu smoki, tesko je to prestat jest. Mozda jedino oni sentinelci na onom otoku, ne jedu smoki jer ga nema. Zato valjda su to i najnormalniji ljudi na planeti, ko bi ga znao.... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/24/2019, 22:15

Kukuuuu..Čika-Prckoff se zaljubio..!!! cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/25/2019, 11:20

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
hahaha  :D 

A sto bi tek reko,
da ti neko kaze,
Sloboda je Ljubav,
i da nema Cara Tame,
i to je isto iluzija samo.
On je tvoj Brat,
koji vidi ono sto ne mozes vidjet,
al izgleda kao Car Strahote
zato sto to oni od njega traze.
On je cuvar od prozdiruce tame,
i ne da ti da u nju padnes
i sam tama postanes.

pa reko bi
nije sloboda ljubav
ljubav je okov isto
nekad lak
a ponekad opak
I sladak
al drzi nas iznad tame 

a sto se tice velikog djeteta on je racionalno dijete
ma nije ti Ljubav okov, sto ne znaci da ti tu ne mozes donjeti svoj okov ali to od tebe potjece ne od Velikog Lj, kuzis.
Al nije sad to tako ni bitno, kako tebi pase. A sto se tice nasega velikoga djeteta, nije da se ja njega manje bojim, nego ja ti se njega uopce ne bojim. I ne samo to nego mi jako tesko shvatit zasto ga se drugi boje... scratch
Neznam, mozda mi fali koja daska u glavi, pa mi je percepcija malo pomaknuta, ipak ono pisem na ovom forumu... lol!

Al nije ti sad to, ak bas zelis bit posran i imati okov bar neko vrijeme i sto li vec, a sta sad to je tako, nece ti Tamni to branit, nije taj tip, samo ce ti napraviti prostor gdje mozes u miru se izasrat kako spada i zabavljati se sa tima nekima okovima a da ne postanes crv, koji nije sposoban za ista vise od toga da sere govna jer mu je um totalno pojeden od nistavila, pa nije sposoban za ista vise ikad vise kuzis. 

Sad, na stranu jesu li Velika Djeca strasna ili nisu, evo ja bas gledam ova neka prorocanstva ono, kuzis, moram jerbo eto kad vec dobivam te nekeakve vizije onda bar eto da se potrudim da to na nesto lici, jel. I sad, naravno, gledam te kao vec postojece primjere, nije da ih nema. Evo npr. tamo negdje pise o nekima bicima koja su ispred toga jelte prjestolja.  
I sad  jedno  je kao slicno lavu - to valjda ne moram objasnjavat ko je, 
jedno ima lice kao u covjeka - to bi morali znati ko je bar ovdje na forumu ako imaju jednu mozdanu stanicu negdje funkcionalnu pa onda necu reci ko je, 
jedno slici orlu - to ja znam tko je, ali nema smisla da kazem posto ga ne pozna ekipa sa foruma ionako
i sad, jedno slicno juncu. E pa sad, to definitivno nije junac.  lol!

I sad se ja mislim, mozda taj netko nije htio napisat da je to zmaj, mozda mu bilo pre strasno ili nesto, pa od zmaja nastao junac ono nesto. Ili mozda pokvareni telefon bio negdje u nekom prjevodu sta ja znam, puno tu ima toga nekog pokvarenog telefona. Svakako mogu razumjet, ja onaj dio sa dvorcima ono nesto bila izbacila iz pjesme jer me to toliko pogodilo, da ce ona neka kuca bit razrusena da nisam htjela to napisat. Eto vidis da sam znala da se radi o ovima usranima crvima opisala bi bila u detalje i to sa gustom. I sad, tamo di pise o tim bicima, kaze ono kao imaju nekakvih 6 krila pa onda neka 24 necega i tako. I sad, ja nemam pojma koliko je bilo dvoraca tamo, nisam borojala kuzis  lol!
Ja zapravo nisam ni znala da to tako nesto treba brojat ono, nisam ti ja zavrsila ono skolu kako se ponasat kad te to kakti potrefi, i na sto obracat pozornost, pa onda, ali ono stvarno, ko bi pobrojao ovo do 24? Pa to bi trebala zamolit da puste slow motion ili nesto ili mozda ono par puta, ali kuzis ne snadjes se bas nesto ono. Tako da tih nekih dvoraca znam sigurno da ima vise od 2 a manje od 1000, eto i kako da ja sad to napisem u toj nekoj kakti pjesmi ? A snacu se nekako jelte valjda... lol!

dakle znam da ti mozda ono nisi neki strucnjak u tome, ali nemam koga druga pitati, ali kako ono nauciti ne bit bas toliki padobranac i obracat paznju na bitne detalje? Jel ima kakav tecaj koji se moze upisat, knjiga procitat ili bar neki pamflet negdje ili eto neka ideja, eto probam bilo sto u ovom trenutku. lol!
Inace ono, bas mene strefilo to sa tima nekima vizijama. Znas na starome poslu jednom ostala sama u labosu i sad zvoni tamo telefon, i naravno moram se javit, i neko ostavlja neku poruku za moju kolegicu Snjezu. I sad, ja poklopim slusalicu a isti tren mi ispari i ime i poruka. I sad sto cu ja sad, dodje Snjeza nakon pola sata:

Pegla: Snjezo, znas, neko te zvao i ostavio ti poruku, ali ja zaboravih ime i sto ti je porucio
Snjeza: E pa Peglo, onda mi nisi trebala to ni rec.
Pegla: Al znas Snjezo, to ime ti imalo neko t i k negdje u sredini.
Snjeza: Jel to bio NekoTamoIme1
Pegla: Ne, probaj dalje
Snjeza: NekoTamoIme2
Pegla: dalje
Snjeza: NekoTamoIme3
Pegla: e to je to, trazio te taj.
Snjeza: I sta je htio?
Pegla: E pa to je dobro pitanje, ajd probaj ti nazvat pa pitat da ponovi... cheers

Ubuduce sam takve situacije otklonila da bi odma poruka uletila na papir, ali ono kuzis problema sa tima nekima vizijama. Da bar mogu zamolit nekoga da mi opali cvrgu ili nesto na djelove di se treba koncentrirat ili nesto, ali cak ni to nemas vremena se skockat. Tek ono poslje kad je prosla baba sa kolacima. A mislim ljepo je to Tamni smislio, ono kad vec on mora biti ozbiljan i po jusu i ne smije napraviti cirkus, onda je bar naso padobranca koji nije po jusu i onako ima malo problema shvatit sto je to ozbiljno kao i sto je to strasno, kuzis, pa onda opet ispadne cirkus na kraju. A sto da ti kazem, mozda mi je nick trebao biti pokvareni telefon umjesto leteca pegla. Uvijek ostaje nada da cu se ono, popraviti sa praksom, ali stvarno, pa ko je vidio ici brojati to, dok ja to prebrojim prodje druga baba sa kolacima i ne vidim onda nest drugo, to ti jako velika muka mislim ono.... lol!

a sto se smokija tice, a slusaj, to ne moras hakirat da bi znao, to je jako fin smoki, tesko je to ne maznut. I ja isto ono, to kao ne jedem, zdrava hrana ovo ono, ali desi mi se ponekad. Tako da ono, nema ljudi koji ne jedu smoki, tesko je to prestat jest. Mozda jedino oni sentinelci na onom otoku, ne jedu smoki jer ga nema. Zato valjda su to i najnormalniji ljudi na planeti, ko bi ga znao.... lol!
ili jest ili nije, nemas ti tu sta donosit, mislio sam na onu sa malim lj 
ja sam ti vise vako zemaljski tip, znas, i moje veliko i malo dijete su takvog - zemaljskog karaktera, i na njih sam se referiro, a ako pricamo o velikom i malom djetetu koji nisu u tim zemaljskim sferama onda namigni ovako -  ;) pa da znam :D . Inace se necemo razumjet i tako postat pokvareni telefoni dok si reko hajmo u planine jer tamo nema zime. Takode ljubav sa veliko LJ -  ;) 

Samo problem je sto mene ta tematika nikad nije zanimala puno da bih se udubio tu nesto i nalazio nekakav smisao, pa tako i nemam neko znanje o tome. To ne znaci da nemam interesa cut tuda misljenja, to jest onih koje to interesira i o tome znaju ili misle da znaju nesto. Naprotiv, bas me zanima  pogotovo ako su zanimljiva, a ti si me nesto zaintrigirala pa i to. Imam neku manu sto volim desifrirat ljude koje dozivljavam kao specificne a kao da se kriju u magli. Znas kao ono -  sta se bijeli u gori zelenoj - e to :D  
Takode dovodis u vezu zemaljsko i nezemaljsko pa posto sam ja projektil zemlja zrak onda otud i moj interes za tvoje vizije. Samo velim, nemoj pretpostavit da ja nesto znam o tom nezemaljskom, ma kaki-truba. Elem, od sad pa nadalje i ubuduce, ako se referiras na nezemaljsko namigni ;) I btw ima u mom bicu utkane nade al nije bas slijepa.

-"ali kako ono nauciti ne bit bas toliki padobranac i obracat paznju na bitne detalje"?
ako su ti detalji bitni - nikako, a opet ako nisu onda ne obracas paznju - spontano, 
imam neki osjecaj da ti sa ovim nisam bas pomogo haha
nego ja kontam vako, vizije nisu toliko bitne koliko ono sto se od njih napravi, a da bi ih napravili treba imat potrebu da ih pravimo, 
e a sad se tu meni ukaze jedno pitanje - otkud ta potreba, jel se tu radi o smislu ili strahu, ili oboje ili tek dokonost 
Puno je tu pitanja a malo odgovora  :D
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Yehudim 4/25/2019, 15:43

Uzmite sobu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 4/25/2019, 16:11

Jeftinije im ovdi. Ipak je ovo Venecuela gdi sad mogu hodati i goli bez straha da bu ih iko pita zakaj su goli.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/25/2019, 16:15

ne kuzite vi
mi I raspravljamo o venecueli
samo ne na vas nacin
ajd sad odnesite svoje tupave glave odavde  :^0
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 4/25/2019, 16:32

Triba sam od početka počet čitat, sad je već kasno.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/25/2019, 21:51

prckov wrote:
ili jest ili nije, nemas ti tu sta donosit, mislio sam na onu sa malim lj 
ja sam ti vise vako zemaljski tip, znas, i moje veliko i malo dijete su takvog - zemaljskog karaktera, i na njih sam se referiro, a ako pricamo o velikom i malom djetetu koji nisu u tim zemaljskim sferama onda namigni ovako -  ;) pa da znam :D . Inace se necemo razumjet i tako postat pokvareni telefoni dok si reko hajmo u planine jer tamo nema zime. Takode ljubav sa veliko LJ -  ;) 

Samo problem je sto mene ta tematika nikad nije zanimala puno da bih se udubio tu nesto i nalazio nekakav smisao, pa tako i nemam neko znanje o tome. To ne znaci da nemam interesa cut tuda misljenja, to jest onih koje to interesira i o tome znaju ili misle da znaju nesto. Naprotiv, bas me zanima  pogotovo ako su zanimljiva, a ti si me nesto zaintrigirala pa i to. Imam neku manu sto volim desifrirat ljude koje dozivljavam kao specificne a kao da se kriju u magli. Znas kao ono -  sta se bijeli u gori zelenoj - e to :D  
Takode dovodis u vezu zemaljsko i nezemaljsko pa posto sam ja projektil zemlja zrak onda otud i moj interes za tvoje vizije. Samo velim, nemoj pretpostavit da ja nesto znam o tom nezemaljskom, ma kaki-truba. Elem, od sad pa nadalje i ubuduce, ako se referiras na nezemaljsko namigni ;) I btw ima u mom bicu utkane nade al nije bas slijepa.

-"ali kako ono nauciti ne bit bas toliki padobranac i obracat paznju na bitne detalje"?
ako su ti detalji bitni - nikako, a opet ako nisu onda ne obracas paznju - spontano, 
imam neki osjecaj da ti sa ovim nisam bas pomogo haha
nego ja kontam vako, vizije nisu toliko bitne koliko ono sto se od njih napravi, a da bi ih napravili treba imat potrebu da ih pravimo, 
e a sad se tu meni ukaze jedno pitanje - otkud ta potreba, jel se tu radi o smislu ili strahu, ili oboje ili tek dokonost 
Puno je tu pitanja a malo odgovora  :D
a to sa malim lj, to ti cuspajz zna biti svega, od onoga sto potjece od velikog Lj, do raznoraznih nekakvih svojih uvjerenja, zabluda i jos prirodnih nekakvih nagona pa da, to onda zna biti zgodno nezgodno... lol!

Ma ja to zemlja zrak probam razlikovat sa malim/velikim slovom, ali mogu i smajlic stavit za svaki slucaj. Tako da kad sam rekla da se uopce ne bojim toga nekoga nasega velikoga djeteta, nisam mislila na iti jednog VDovca (al ni njih se ne bojim isto, eto ako nije bilo to ocito do sada... lol! ). Dakle rijec je bila o tom nekom velikom zemljanom djetetu. ,Znas, nisam ti ni ja neki strucnjak za ta podrucja, zapravo sam poprilican nestrucnjak, ali uletim u nebrano grozdje pa se snalazim kako znam i umijem. Tako da ja znam pogrijesiti isto, pogotovo sto se zemljana tice. Znas meni ti to sve bilo isto u pocetku, nisam ni znala da ima bitne nekakve razlike, i da su zapravo problem ti usmrdjeni crvi i mozda jos poneko. Ja ti imam problema sa tim usmrdjenim crvima, i jos tima nekima ponekima, jos tamo od 1995te. Tako da ti je bjezanije od zemljanih vec postao uvjetni refleks. Uglavnom je to bilo, cim nesto i malo od toga prismrdi bjezi od toga ko od kuge & kolere, skrivaj se i tako. Tako da sam tek kasnije naucila da nisu svi taki, i uglavnom mogu prepoznati sad kad mi se pojave ti neki koji su kakti normalni, ali to uglavnom ne znaci da ne mogu pogrijesiti, i misliti da je jedan od normalnih a ono naletim na crva. Pa onda jos uvijek mi prva reakcija bjezi preko 7 mora i 7 gora pa tek onda pogledaj ko je bio. Da ne govorim da nemam pojma kako se treba ponasati i to, a i ti zemljani isto imaju problema sa tim crvima jos duze nego ja pa moraju i oni valjda vidjeti s kim imaju posla kad neki padobranac doleti od nekud. Tako da mi se cini da stalno pritiscem neke nezgodne gumbe, zato bolje da ja ne diram pucaljke na mom svemirskom brodu nego da to ti radis... lol!

al da ti znas koji su ogavni crvi, pa to ko u nekom losem b horor filmu, ja neznam kako opisat tu bljakariju stvarno. A to i glupo, pa to je za ne povjerovat. Dodje ti bljakarija i ono hahaha "ides u pakao", a ono jok ipak ne, jerbo je tamo bio princ tamnih iz juzne amerike. I bljakarija pita "a sto ti tu radis?", a ovaj "pa pozvan sam", ko da ja nisam jasno rekla preko mreze tamnog imperija da cu predati svemirski brod princu tamnih juzne amerike. Tako da princ tamnih iz juzne amerike je napucao bljakariju od crva, a cak nije bilo ni Zmajceka nigdje, a kamoli Zmaja. Pa to je jedna toliko nesposobna odvratna zgadija to je za ne povjerovat... :blj
a mislim kukavelji, ajde da ne mogu nesto od Zmaja, ali Zmajceka? Pa i Zmajcek im je nepremostiva prepreka, a oni misle da su sta ja znam, a nista ne misle valjda. Nek napuca to ova ekipa iz juzne amerike, s gustom im predam svemirski brod jednom kad se mi posteno izgustamo i deratiziramo malo crve tu po solarnom sustavu.  

A sto se tice vizija, ja mislim da to Velika Djeca malo sah igraju i tako. Al kontam, ono, ak neko od njih nije zadovoljan kako mi je ispala pjesma, neka posalje reprizu po mogucnosti sa titlovima na sta da obratim pozornost, eto inace dobiju letecu peglu. lol!

dakle samo da kazem, postoje i ajmo reci nebeska velika djeca kao sto postoje i zemljana. Dakle sa malim vd. E sad, ja ti neznam puno o tome, mislim da su uglavnom oni ok, ali ima bolesnika i gore medju njima. I aj pogodi ko je imao nevjerojatnu srecu naletiti na jednog od njih? lol! Tako da sa njima uglavnom ne moras paziti i mozes biti opusten, ali treba voditi racuna o tome da je to isto uglavnom... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/26/2019, 18:20

je bude zgodno nezgodno, a stas sad, sta je tu je  :D 
nego da ti ispricam nesto, kad sam bio 7-8 razred osnovne bila neka furka medu zenskim sa nekakvom sveskom u kojoj su popisani svi ucenici u razredu I koji trebaju da ispune svako pod svojim imenom I stranicom razna vec postavljena pitanja
ono kao koju grupu volis, ko ti se svida I slicne stvari
to ti je nesto ko preteca fejsbuka. Uglavnom meni dosla jedna I navalila da se I ja upisem, I da skratim, na pitanje sta mislis o jednoj djevojcici iz razreda ja radi nekog razloga napisem crv, valjda sam ko balavi krele mislio da je smijesno
a nisam trebo jer curica je bila parvo fine, I posto mi je poslije bilo jako krivo sto sam napiso tu  glupost ostalo mi je I u sjecanju to -crv
nako to pisem reko kad smo vec kod crva, a eto I ovo me podsjeti na to pa mi palo na pamet. A curica je bila jako bistra ne samo fina, jebiga
a ovih sad crva o kojima ti govoris ima puuuuuno I trebace nam puno metaka za tu pucaljku sto imamo na brodu, a nije ih problem upucavat, naime ja sam dobio 20 dana nagradnog radi toga sto sam dobro upucavo metu u vojsci tako za to ne brini  :D
doduse ja ne znam te crve na koje ti mislis ali znam neke na koje ja mislim I oni jesu stvarno puni govana  :D 
"I aj pogodi ko je imao nevjerojatnu srecu naletiti na jednog od njih"? 
..mm..miso kovac ili severina ?  :^0 
kako si naletila, sta je bilo?

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/28/2019, 18:40

prckov wrote:je bude zgodno nezgodno, a stas sad, sta je tu je  :D 
nego da ti ispricam nesto, kad sam bio 7-8 razred osnovne bila neka furka medu zenskim sa nekakvom sveskom u kojoj su popisani svi ucenici u razredu I koji trebaju da ispune svako pod svojim imenom I stranicom razna vec postavljena pitanja
ono kao koju grupu volis, ko ti se svida I slicne stvari
to ti je nesto ko preteca fejsbuka. Uglavnom meni dosla jedna I navalila da se I ja upisem, I da skratim, na pitanje sta mislis o jednoj djevojcici iz razreda ja radi nekog razloga napisem crv, valjda sam ko balavi krele mislio da je smijesno
a nisam trebo jer curica je bila parvo fine, I posto mi je poslije bilo jako krivo sto sam napiso tu  glupost ostalo mi je I u sjecanju to -crv
nako to pisem reko kad smo vec kod crva, a eto I ovo me podsjeti na to pa mi palo na pamet. A curica je bila jako bistra ne samo fina, jebiga
a ovih sad crva o kojima ti govoris ima puuuuuno I trebace nam puno metaka za tu pucaljku sto imamo na brodu, a nije ih problem upucavat, naime ja sam dobio 20 dana nagradnog radi toga sto sam dobro upucavo metu u vojsci tako za to ne brini  :D
doduse ja ne znam te crve na koje ti mislis ali znam neke na koje ja mislim I oni jesu stvarno puni govana  :D 
"I aj pogodi ko je imao nevjerojatnu srecu naletiti na jednog od njih"? 
..mm..miso kovac ili severina ?  :^0 
kako si naletila, sta je bilo?
ma nema crva koji nije pun govana, nakotilo ih se puno. Iskacu iz svake pastete stono bi se reklo... lol!

Nije bitno koji su, treba sve to deratizirati, slapom, raid insekticidom ili pucaljkama sasvim svejedno. A dobro da znas dobro ciljat trebat ce nam.

Doduse to jako glupi crvi, padaju na najgluplje moguce fore, ne trebas cak biti i neki posebni supermen ili nesto, moze ih preveslat i izveslat svaka susa sa 2 funkcionalne mozdane stanice, zbilja ne treba puno, glupi su to je za ne povjerovat. Ko da imaju govno u glavi, sto zapravo i imaju, a sta ces, ko im kriv, ja ne sigurno... lol!

a na ovu budaletinu, I was minding my own buisness kak se kaze, znas. Nis posebno ne napravih, zapravo nist, i ovaj bolesnik doleti iz vedra neba. Neznam mozda su i njemu nekakvi crvi napunili glavu govnima, kako god, sam im je to dopustio, tako da ne kuzim. Znas ono, setas se ljepo po danu, uzivas i to, sve lijepo i tako, i odjednom neka budala iz cista mira dodje, hoce te napast ovo ono. A ja gledam ono, ne kuzim nista, sta mene, i zasto mene sta je ovo, kakv napad, sta je to uopce napad? scratch A zavrsilo je tako kako je, sta cu mu ja, sam pao sam se razbio, sam je izdao Velikoga Bijeloga Orla, nisam mu ja nista kriva za to, ko i ovima glupima crvima. ...  confused (to se dakle odnosilo na govna u glavi i to, ne na maznjavanje svemirskog broda, iako sami su si krivi i za to zapravo, a sta ces tako je to... lol! )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/29/2019, 15:10

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:ma nema crva koji nije pun govana, nakotilo ih se puno. Iskacu iz svake pastete stono bi se reklo…

Nije bitno koji su, treba sve to deratizirati, slapom, raid insekticidom ili pucaljkama sasvim svejedno. A dobro da znas dobro ciljat trebat ce nam.

Doduse to jako glupi crvi, padaju na najgluplje moguce fore, ne trebas cak biti i neki posebni supermen ili nesto, moze ih preveslat i izveslat svaka susa sa 2 funkcionalne mozdane stanice, zbilja ne treba puno, glupi su to je za ne povjerovat. Ko da imaju govno u glavi, sto zapravo i imaju, a sta ces, ko im kriv, ja ne sigurno... lol!

a na ovu budaletinu, I was minding my own buisness kak se kaze, znas. Nis posebno ne napravih, zapravo nist, i ovaj bolesnik doleti iz vedra neba. Neznam mozda su i njemu nekakvi crvi napunili glavu govnima, kako god, sam im je to dopustio, tako da ne kuzim. Znas ono, setas se ljepo po danu, uzivas i to, sve lijepo i tako, i odjednom neka budala iz cista mira dodje, hoce te napast ovo ono. A ja gledam ono, ne kuzim nista, sta mene, i zasto mene sta je ovo, kakv napad, sta je to uopce napad? scratch A zavrsilo je tako kako je, sta cu mu ja, sam pao sam se razbio, sam je izdao Velikoga Bijeloga Orla, nisam mu ja nista kriva za to, ko i ovima glupima crvima. ...  confused (to se dakle odnosilo na govna u glavi i to, ne na maznjavanje svemirskog broda, iako sami su si krivi i za to zapravo, a sta ces tako je to... lol! )
budaletine inace odjednom dolete I to bas kad budaletinu najmanje ocekujes, jer kontam sta budala trazi sa mnom ko da nema drugih budaletina di bi se on osjeco domacinskije, ono ko na svom terenu 
a sta ces tako je to :D  
nego jesi se prepala budale ili sta je bilo, je li to kod tebe na poslu ili
a u biti tesko je razlikovat ove crve I budale, mislim u smislu koliko su odvratni, trebalo bi tu jedna jako  precizna vaga da odvaga ko je odvratniji, dobro ti crvi su stetniji ali I budale nisu daleko 
a sta ces tako je to  :D
nego ovo sto mi treba nije komplicirano mada ne znam koliko je jednostavno ili kolmplicirano za izvest a pretpostavljam da se to radi na excelu
recimo u prvom redu poredam neke brojeve npr:
27 209 34 33 58 05 111 009 itd,...…. a onda ispod njih u jednom ili vise redova poredam druge brojeve npr:
02 304 121 32 88 109 79 21 itd...… I u jos nekoliko redova druge brojeve, sta ja znam
67  03 64...…..
22 74 58...…...
169 39 534...….
itd itd
 e sad mi treba objasnit, posto ja nikad nisam radio sa tim programom, kako kad promjenim jedan ili vise brojeva u prvom redu da se automatski promijene svi brojevi koji imaju u sebi taj broj koji je promjenjen u svim redovima ispod
recimo od broja 34 u gornjem redu broj 4 promijenim u broj 5 (sad je taj broj 35) I sad se automatski svi brojevi u redovima ispod (bez obzira koliko redova ispod ima)koji imaju u sebi broj 4 promjene u broj 5, s tim da se mijenjaju samo brojevi koji su drugi po redu npr 64 I 74 ali ne 304 jer je treci po redu a ne drugi da je recimo broj bio 340 onda se I tu mijenja ta 4 koja je druga po redu 
takode ako recimo mijenjam iz gornjeg reda broj 9  od cifre 209 u broj 8 tako da bude 208 onda da se svi brojevi ispod koji imaju tri znamenke kao sto ima 109 zamjene samo taj treci po redu broj, tj 9 u osmicu I ostali takode ako imaju u sebi tri cifre a one koji imaju dvije kao sto je 39 (u onjem redu) ostane isti, to jest ne mijenja se jer je dvocifren 
ako zahtjeva puno posla nemoj se zamarat, nije mi bas nesto puno znacajno
eto ja sam to malo zbrda sdola objasnio pa ako nesto nije jasno pitaj 
:D
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 4/30/2019, 13:20

ESKALACIJA U VENEZUELI - "TRENUTAK JE DOŠAO": Guaido objavio video okružen vojnicima te pozvao vojsku Venezuele da ustane protiv Madura, s njim se pojavio i Leopoldo Lopez koji bi trebao biti u pritvoru


Samoproglašeni predsjednik Venezuele, Juan Guaido, objavio je danas video snimku koja nagovještava eskalaciju krize u Venezueli - okružen s vojnicima koji su prešli na njegovu stranu pozvao je na ustanak vojske protiv socijalističkih vlasti na čijem se čelu nalazi predsjednik Nicolas Maduro.



Video je snimljen ispred zračne vojne baze u Caracasu. Zanimljivo je istaknuti i to kako se na snimci s njim nalazi i opozicijski lider Leopoldo Lopez - koji bi trebao biti u kućnom pritvoru, no očito nije.
Video snimka traje tri minute, a u njoj Guaido poručuje da su vojnici izašli na ulice kako bi zaštitili Ustav Venezuele. Ova objava dolazi pred sutrašnji najavljeni veliki opozicijski skup za koji Guaido ističe da će biti najveći u povijesti Venezuele.
"Trenutak je došao", poručio je Guaido uz svog političkog mentora Lopeza pokraj sebe dok uokolo stoje naoružani vojnici kao i jedno vojno vozilo.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 4/30/2019, 13:21

Ajd neće li više mačke odahnuti i ta đodina demokracija konačno doći, dok ni počea navijati za Madura. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/30/2019, 18:45

prckov wrote:
budaletine inace odjednom dolete I to bas kad budaletinu najmanje ocekujes, jer kontam sta budala trazi sa mnom ko da nema drugih budaletina di bi se on osjeco domacinskije, ono ko na svom terenu 
a sta ces tako je to :D  
nego jesi se prepala budale ili sta je bilo, je li to kod tebe na poslu ili
a u biti tesko je razlikovat ove crve I budale, mislim u smislu koliko su odvratni, trebalo bi tu jedna jako  precizna vaga da odvaga ko je odvratniji, dobro ti crvi su stetniji ali I budale nisu daleko 
a sta ces tako je to  :D
nego ovo sto mi treba nije komplicirano mada ne znam koliko je jednostavno ili kolmplicirano za izvest a pretpostavljam da se to radi na excelu
recimo u prvom redu poredam neke brojeve npr:
27 209 34 33 58 05 111 009 itd,...…. a onda ispod njih u jednom ili vise redova poredam druge brojeve npr:
02 304 121 32 88 109 79 21 itd...… I u jos nekoliko redova druge brojeve, sta ja znam
67  03 64...…..
22 74 58...…...
169 39 534...….
itd itd
 e sad mi treba objasnit, posto ja nikad nisam radio sa tim programom, kako kad promjenim jedan ili vise brojeva u prvom redu da se automatski promijene svi brojevi koji imaju u sebi taj broj koji je promjenjen u svim redovima ispod
recimo od broja 34 u gornjem redu broj 4 promijenim u broj 5 (sad je taj broj 35) I sad se automatski svi brojevi u redovima ispod (bez obzira koliko redova ispod ima)koji imaju u sebi broj 4 promjene u broj 5, s tim da se mijenjaju samo brojevi koji su drugi po redu npr 64 I 74 ali ne 304 jer je treci po redu a ne drugi da je recimo broj bio 340 onda se I tu mijenja ta 4 koja je druga po redu 
takode ako recimo mijenjam iz gornjeg reda broj 9  od cifre 209 u broj 8 tako da bude 208 onda da se svi brojevi ispod koji imaju tri znamenke kao sto ima 109 zamjene samo taj treci po redu broj, tj 9 u osmicu I ostali takode ako imaju u sebi tri cifre a one koji imaju dvije kao sto je 39 (u onjem redu) ostane isti, to jest ne mijenja se jer je dvocifren 
ako zahtjeva puno posla nemoj se zamarat, nije mi bas nesto puno znacajno
eto ja sam to malo zbrda sdola objasnio pa ako nesto nije jasno pitaj 
:D
ma bas, sta se ti svi bolesnici zaljepili za mene. Ma nisam se prepala tog bolesnika jerbo nisam znala znacenje toga sto je htio uciniti, zapravo jos uvijek neznam, ali s obzirom sta mu se dogodilo bilo je ocito nesto podosta gadno. scratch Zapravo kad malo bolje promislim, mislim da to nije prvi put da me taj bolesnik iso maltretirat, samo sto taj prvi put nije dobio trisku kakvu je zasluzio. Da je dobio tada sto je zasluzio za to sto je napravio, mozda ne bi zavrsio ovako kako je. Ako nista drugo, taj neslavni primjer bar dobra ilustracija zasto je potrebna triska ako si uber bolesnik i pocinjes se pretvarati u crva sa govnom u glavi - ak nema triske na kraju zavrsis uber gadno  confused

a sto se razlikovanja crva i budala tice, a nije ti to zapravo tako tesko, samo moras znati gdje gledati. Bolesnici su jos uvijek nesto, a crvi su ti nista, nema povratka vise. Crvi su ti nesto kao oni pacijenti kojima je mozak mrtav i na tom nekakvom zivotu su samo umjetnim putem, prikaceni su na aparate. Samo se ne radi o tjelesnoj sferi nego duhovnoj. Njima fali ono sto ih cini njima, njih nema tamo zapravo vise, ovisi o stupnju koliko su pojedeni, u njima je velika praznina. I oni ti to moraju nadomjestiti nekako, jerbo se to siri, i ako ih pojede cijelih zavrse u nistavilu. Nistavilo ih zapravo isisava u sebe polako. To je jako gadno,  i onda ti to oni pokusavaju sprijeciti tako da jedu druge. Oni pokusavaju izbjeci nistavilo tako da popunjavaju tu prizninu time sto jedu djelove koji im fale od drugih. Jako gadno. Znas, svemirski brod nije jedina stvar koju sam ja maznula onoj budali od generala crva burzuma iz pentagona. Znas crv burzum ti zivi u nekakvom velebnom zdanju od kuce. Nesto kao bijela kuca ona neka, ali nije ta bijela kuca nego takav stil. I jednom, ne tako davno, dok je crv bio negdje i valjda izbacivao govna nekome (ne)sretniku, ja ti provalila u tu njegovu kucu, i nasla u njegovom frizideru te nekakve tube sa tom esencijom valjda, sta ja znam sto je to. Bio frizider pun tog sranja, ja to sve maznula, tako da osim svemirskog broda, umene su i esencije! lol!

Znas na kraju to sve ispala pisurija. Ja ono mislila, sad ja imam nasuprot nekakve generale podzemljara i majstore u spletkama ovo ono, a to sve ispala hrpa budala. Ja ih uspjela preveslat i izveslat, pa to je cudo nevidjeno, mislim ono Ana 4 pistolja...  lol!  . A i ove zmije nekakve, neznam sto se pjene. Ono trebali bi biti strucnjaci u spletkarenju i to, a na kraju i to isto sve ispala samo hrpa polu ucrvanih neambicioznih imbecila. Pa to je za ne povjerovati, na razani su cak ne ni meksicke, nego neke mjesavine turske sapunice i srednjoskolske melodrame. Tako je to, ja na kraju ispadnem lovac koji lovi crve po suncevom sustavu u svemirskom brodu, a oni samo lovaju lovacke price. Pa ono sramote, usred cijelog cirkusa, i mnogobrojnih prilika koje se nude oni skrgucu okolo sa zubah i izbacuju govnah. Nesto su poceli liciti na crve, a sta cu im ja, nisam im ja za to kriva ko ni svima ostalima crvljivima sto su se ucrvali...  confused

Ovo im zapravo svima bila zadnja prilika da nesto pokazu, i pokupe nekakvo vrhnje ili zbrisu ili nesto. Jednom kad ja predam ovaj svemirski brod princu tamnih iz juzne amerike, gotovaje prica. Tamni vise nece dopustiti nikakve bjezanije i ostalo. Sto si pokazao si pokazao, i onda, eto, crvi ce dobiti zabranu jesti ista drugo doli druge crve ili crvljive. Pad kud koji, mili moji. Nekome janjci, nekome opanci, jelte, prema djelima, jelte, prema onom sto je pokazano izvana i iznutra pred ocicama svevideceg Tamnog, jelte jelte. I ako, jelte, netko, jelte misli da se moze ko crv uvuc u neki otvor, jelte, nekome i dalje biti crv, jelte, nakon svega pokazanoga, a jelte, to sto ce se desiti, jelte opet, jelte nece biti moja krivnja cheers A za one, jelte, koji misle da postoji nekakva drugacija inkarnacija, jelte, e pa jelte, znate tko je Tamni, znate sto je Tamni, i jelte, to mozete i dalje nastaviti misliti, ali na, jelte, svoju odgovornost... cheers

Prcku i velikom zemljanom djetetu, eto pusa ! Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f619 
Crvima eto govno! Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Poop-Emoji-Wall-Graphic-Decal


A sto se tice onoga numerickoga zadatka, neznam jel mos to u excelu napravit, nisam ja strucnjak za to, ali mogu napisati program u c++ koji to radi ako ti je to potrebno. cheers Zapravo me i podsjeca ko na zadatke koje smo dobivali na FERu na ispitima, tako nesto samo jos zamisli pola kile teksta i jos zavrzlama, tako da me podsjetilo na ta lijepa studentska vremena. Inace pogledah jel sto ugravirano u onu bistu Karla Marxa, i nije nista na samoj bisti, ali na kutiji od biste stoji jedan broj. Dakle to nije broj 676, nego neki jako slican njemu. Onako samo se nesto malo razluje, jednu malu mrvicu, u jednoj oth nekih znamenki.  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 263a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 4/30/2019, 21:44



eto jedan prikladni dzuboks!
flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 5/1/2019, 19:00

Leteca Pegla wrote:
ma bas, sta se ti svi bolesnici zaljepili za mene. Ma nisam se prepala tog bolesnika jerbo nisam znala znacenje toga sto je htio uciniti, zapravo jos uvijek neznam, ali s obzirom sta mu se dogodilo bilo je ocito nesto podosta gadno. scratch Zapravo kad malo bolje promislim, mislim da to nije prvi put da me taj bolesnik iso maltretirat, samo sto taj prvi put nije dobio trisku kakvu je zasluzio. Da je dobio tada sto je zasluzio za to sto je napravio, mozda ne bi zavrsio ovako kako je. Ako nista drugo, taj neslavni primjer bar dobra ilustracija zasto je potrebna triska ako si uber bolesnik i pocinjes se pretvarati u crva sa govnom u glavi - ak nema triske na kraju zavrsis uber gadno  confused

a sto se razlikovanja crva i budala tice, a nije ti to zapravo tako tesko, samo moras znati gdje gledati. Bolesnici su jos uvijek nesto, a crvi su ti nista, nema povratka vise. Crvi su ti nesto kao oni pacijenti kojima je mozak mrtav i na tom nekakvom zivotu su samo umjetnim putem, prikaceni su na aparate. Samo se ne radi o tjelesnoj sferi nego duhovnoj. Njima fali ono sto ih cini njima, njih nema tamo zapravo vise, ovisi o stupnju koliko su pojedeni, u njima je velika praznina. I oni ti to moraju nadomjestiti nekako, jerbo se to siri, i ako ih pojede cijelih zavrse u nistavilu. Nistavilo ih zapravo isisava u sebe polako. To je jako gadno,  i onda ti to oni pokusavaju sprijeciti tako da jedu druge. Oni pokusavaju izbjeci nistavilo tako da popunjavaju tu prizninu time sto jedu djelove koji im fale od drugih. Jako gadno. Znas, svemirski brod nije jedina stvar koju sam ja maznula onoj budali od generala crva burzuma iz pentagona. Znas crv burzum ti zivi u nekakvom velebnom zdanju od kuce. Nesto kao bijela kuca ona neka, ali nije ta bijela kuca nego takav stil. I jednom, ne tako davno, dok je crv bio negdje i valjda izbacivao govna nekome (ne)sretniku, ja ti provalila u tu njegovu kucu, i nasla u njegovom frizideru te nekakve tube sa tom esencijom valjda, sta ja znam sto je to. Bio frizider pun tog sranja, ja to sve maznula, tako da osim svemirskog broda, umene su i esencije! lol!

Znas na kraju to sve ispala pisurija. Ja ono mislila, sad ja imam nasuprot nekakve generale podzemljara i majstore u spletkama ovo ono, a to sve ispala hrpa budala. Ja ih uspjela preveslat i izveslat, pa to je cudo nevidjeno, mislim ono Ana 4 pistolja...  lol!  . A i ove zmije nekakve, neznam sto se pjene. Ono trebali bi biti strucnjaci u spletkarenju i to, a na kraju i to isto sve ispala samo hrpa polu ucrvanih neambicioznih imbecila. Pa to je za ne povjerovati, na razani su cak ne ni meksicke, nego neke mjesavine turske sapunice i srednjoskolske melodrame. Tako je to, ja na kraju ispadnem lovac koji lovi crve po suncevom sustavu u svemirskom brodu, a oni samo lovaju lovacke price. Pa ono sramote, usred cijelog cirkusa, i mnogobrojnih prilika koje se nude oni skrgucu okolo sa zubah i izbacuju govnah. Nesto su poceli liciti na crve, a sta cu im ja, nisam im ja za to kriva ko ni svima ostalima crvljivima sto su se ucrvali...  confused

Ovo im zapravo svima bila zadnja prilika da nesto pokazu, i pokupe nekakvo vrhnje ili zbrisu ili nesto. Jednom kad ja predam ovaj svemirski brod princu tamnih iz juzne amerike, gotovaje prica. Tamni vise nece dopustiti nikakve bjezanije i ostalo. Sto si pokazao si pokazao, i onda, eto, crvi ce dobiti zabranu jesti ista drugo doli druge crve ili crvljive. Pad kud koji, mili moji. Nekome janjci, nekome opanci, jelte, prema djelima, jelte, prema onom sto je pokazano izvana i iznutra pred ocicama svevideceg Tamnog, jelte jelte. I ako, jelte, netko, jelte misli da se moze ko crv uvuc u neki otvor, jelte, nekome i dalje biti crv, jelte, nakon svega pokazanoga, a jelte, to sto ce se desiti, jelte opet, jelte nece biti moja krivnja cheers A za one, jelte, koji misle da postoji nekakva drugacija inkarnacija, jelte, e pa jelte, znate tko je Tamni, znate sto je Tamni, i jelte, to mozete i dalje nastaviti misliti, ali na, jelte, svoju odgovornost... cheers

Prcku i velikom zemljanom djetetu, eto pusa ! Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 1f619 
Crvima eto govno! 

A sto se tice onoga numerickoga zadatka, neznam jel mos to u excelu napravit, nisam ja strucnjak za to, ali mogu napisati program u c++ koji to radi ako ti je to potrebno. cheers Zapravo me i podsjeca ko na zadatke koje smo dobivali na FERu na ispitima, tako nesto samo jos zamisli pola kile teksta i jos zavrzlama, tako da me podsjetilo na ta lijepa studentska vremena. Inace pogledah jel sto ugravirano u onu bistu Karla Marxa, i nije nista na samoj bisti, ali na kutiji od biste stoji jedan broj. Dakle to nije broj 676, nego neki jako slican njemu. Onako samo se nesto malo razluje, jednu malu mrvicu, u jednoj oth nekih znamenki.  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 263a
tako je peglo
kazu da je triska iz raja izasla
tako kazu , ja ne znam, nisam vidio  :D 
a isto tako ne kaze se dzabe ono - a jest mi sjela ova piva ko budali triska, sigurno je to mudrost sto je sa koljena na koljeno dosla i do nas, hocu rec eksperimentalno dokazana kroz niz pokusa, stono kazu verifiable   :D 
a dobro si crva nacrtala mogu ti rec, slikovito
samo me zanima kako se esencije iz frizidera maznu hakiranjem, osim ako pod esencijom ne podrazumijevas esenciju necega, jer to se more maznit  
a nesto sumnjam da si isla tamo negdje di taj crv ima skoro pa bijelu kucu, ali sad to nije toliko ni bitno, vazno je da smo se obrodili I oesencijili na tudi racun, doduse sav poso si ti napravila ali cu ja zato uzet tu pucaljku iz broda I tvoja ta 4 pistolja pa raspalit po tim crvima ko da je ww2
I naravno da nisi ti jelte nikom jelte kriva jelte nizasto  :D 
Puno mi zagonetki bacas I nekakvih specificnih padeza a ja ti spadam u one lijene- "evo sacu" tipove, samo kontam nemoj se ti sekirat nesto puno oko toga, sve cu ja to ispucat   :D 
a za zadatak nemoj se zamarat, ja sam mislio da se to moze bez programiranja, a ako ipak budem trebo to isprogramirat onda cu ti to platit kolko vec kosta
moze  :) 
eto, I fala na pjesmi

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 5/6/2019, 12:26

peglo
di si nestala, ja se taman ponado voznji brodom kad ti izgleda otisla sama
cak sam I skafander kupio :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 5/6/2019, 16:52

prckov wrote:peglo
di si nestala, ja se taman ponado voznji brodom kad ti izgleda otisla sama
cak sam I skafander kupio :D
ma tu sam ja, cekam da se ovi neki princevi tamnih, ili sto li su vec, dogovore sami sa sobom sta hoce od sebe a potom od svega drugoga. Pa koje su to primadone, to je za ne povjerovat. lol!
U medjuvremnu, kontam malo sva mjesta gdje bi mi kao mogli skoknit sa ovim mojim svemirskim brodom. I znas, to ti je jako zgodno ako si navigator, kao sto ja izgleda jesam, ako imas sliku u glavi mjesta gdje zelis ici, ili ako si ikada bio tamo, mozes naci put do tamo u prostoru izmedju prostora. I zapravo, znas, kad odvrtim film malo od svega sto dozivjeh u zadnjih eto godinu, dvije, mislim da znam di je Sirius. Bila tamo cak dvaput, cini mi se, pa nakon sto napucamo malo crve po suncevom sustavu mogli bi malo skoknit i do toga nekoga Siriusa. Cujem sve neke spike o tom nekom Siriusu, pa cisto ono kontam da odemo  malo provjerit ima li il nemal crva tamo isto. Pa ono, kad vec lovamo crve koji gnjave tu nas na Zemlji, a dolaze sa tamo nekog Siriusa, onda mozemo deratizirat leglo i od tamo. A i bit ce zabavno malo otic i u neki drugi sustav, pa kad vec imamo svemirski brod, ne trebamo biti lokalci, jel tako....  cheers
 

Ali stvarno, koje su luciferijani uber budale pa to je za ne povjerovat. Prvo naprave totalno sranje i onda se svojim dojucerasnjim zrtvama pokusavaju uguzit tako da izdaju & prodaju svoje dojucerasnje saveznike, i jos misle da imaju nekakav materijal koji je ikome potreban da bi im to proslo. Pa mislim ono, ko bi sroljavim, ucrvanim, kukavnim izdajicama od luciferijana sa govnom u glavi otkrio ista istinski vaznoga, taj bi morao biti istinski idiot. Pa znas vec unaprijed da ce to izasrat govna cim se ukaze prilika, pa to ne moze ni jezik za zubima drzat koliko je to tupo & glupo pa sami izlaju vec sve sto znaju, a drugo lagano doznas drugim kanalima...   lol!

A budala, s kime ja imam posla to je za ne povjerovat, bilo bi smijesno da nije toliko...jadno... :facepalm

Eto pricekat cemo jos malo primadone, nebrini nista za skafander, sve ce se to iskoristiti vec nekako! Prvi skafander na Siriusu! Zvuci ne lose!

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 11 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum