ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by Maggie19 20/3/2019, 00:40

marcellus wrote:
Maggie19 wrote:Vama, deckima, bi trebalo biti u interesu da se nekvalitetni i negativni primjerci medju vama izopce i privedu pravdi, pa biste ostali samo vi vrijedni i kvalitetni i ne bi bilo problema.
Osim ako se potajice ne poistovjecujete sa zlostavljacima i ne uzivate u zenskoj patnji.
Nemojte nam sad o strasnim zenama u obliku ss muciteljica i mozgorasturacica.
Sami ste sebi odgovorili u longijevom postu koji tako ponosno potpisujete.
;-P



ima malo previše djece koju maltretiraju i očevi i majke, pa ako hoćeš muške djece, koju tuku u školi, ali njih niko ne jebe

jelena veljača koja u životu šamar nije popila sebe gura u prvi plan, žene su kao po defaultu žrtve a muškarci zlostavljači.

aha.

zlostavljanje u obitelji i mimo nje je posve individualna stvar i nevezana za spol. Crna lezbijka muslimanske vjere isto tako može biti zlostavljač kao i svaki hetero muškarac, samo se metode možda malo razlikuju - one emocionalnog zlostavljanja su svakako malo okrutnije.
nisam.se osvrtala na Veljacu, ni meni nikad nije bila posebno simpaticna.
Nisam ni.na temu ozbiljno, vise zezala longija.
No,kad vec spominjes, mislim da nepotrebno siris temu. Ima raznih oblika zlostavljanja, to je nepobitna cinjenica, isto kao sto je i da je previse unakazenih i ubijenih zena od strane bliske muske osobe u RH.
I to jest tema za dizanje glasa i uvodjenje promjena.
Jelena, Ana ili Ruzica,nebitno.
Ta inicijativa ne negira postojanje drugih oblika i vrsta nasilja, ali to nije tema i ne umanjuje ovaj uzasan trend u RH.
Isprike na greskama, zelim vam.lnoc.
:-)

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by marcellus 20/3/2019, 00:45

longi ima problema, rekao bih da je i njega neko zlostavljao, vjerojatno majka obzirom na strah od žena

_________________
Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:01

Pa vam je riješenje : Zovi policiju.

A da zovete psihologa ?

Policajac će napisat prijavu , neće rješit problem , može samo bit još gore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:03

Niie van palo : obavezno psihološko lječenje nego policija ( represija ) i udri jače gaženje represivnim sredstvima.

Netko ti kaže da si glupa i ti zoveš Pendrek.

Bravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:07

marcellus wrote:longi ima problema, rekao bih da je i njega neko zlostavljao, vjerojatno majka obzirom na strah od žena
Tako nešto , psihičko maltretiranje , podbadanje , ponižavanje ako nije po njenom. Dobila batine na kraju i izletila iz kuće. I stari je potira na kraju jer vidija da to šiba samo svoj film a kad nije po njenome onda psihičko malteretiranje. Oštećen san psihički zbog toga

Nebojim se žena nego psihičkog maltretiranja jer neman živac više za nikoju a tanki živci tu , odma šake lete kao sredstvo samoobrane , odma udaran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:20

Isturpijala živce narodski rečeno , to su lockovi , sitne traume ,i onda se toga nakupi i na kraju nemaš živaca više za ništa tako i onda ti dođe neka pametovat i to se restimulira a obrana je napad znači ide garantirano šaketanje ako na vrime nezačepiš usta jer nevidiš da iden u reaktivni um.

Neman živaca , doslovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:25

No ovo ja znam jer iman psihologiju u malon prstu no nemogu se sam izličit ( to ću kad umren , iden na servis u Asthar komandu di su moji i znaju ove traume izbaciti ) no to netko nezna pa puca i sebi dozvoljava da uđe u takve situacije.

Zato ja već više od deset godina neman posla sa ženama. Izbjegavan da uđen u situaciju di ona sere i nezna začepit usta i misli ovo ono a vamo ide u reaktivu a onda ide mehanizam samoobrane mentalnog zdravlja mene a to je udaljavanje izvora restimulacije.....dakle ide prva šaka u glavu ( začepit govor ) a onda noga u prsi i onda leti kroz vrata i više se nevraća.

Pa zovi koga god oćeš kad neznaš osnove psihologije da se nepraviš pametna sa reaktivnim umom.

On nerazmišlja , djeluje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by RayMabus 20/3/2019, 01:40

A šta se tiće drugih stvari neman problema sa ženama , jedino šta je evidento je da klasični brak izumire al onda ono budi emanicipirana do kraja , imaj svoj stan nemoj dolazit meni , troškovi svega pa i odgoja djece pola pola , čist račun duga ljubav dakle to ti je ono jedino neklasična veza jer ovaj klasični brak to je turpija i maltretiranje jedni drugih a to mi se neprolazi.

Sad je 35% razvoda u Hrvatskoj , doči će to i na 50% i tako sve dok se neshvati da to izumire a onda kraj sistema jer nema djece a djeca se rađaju u klasičnim brakovima a ne njihjovin sranjima i šta će one srat nama po glavi a mi pucat po šavovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično. - Page 3 Empty Re: Jelena Veljača o ženama na Balkanu : Ovdje je žena sluga i žrtva a biti samohrana majka je stravično.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum