ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 16:34

Tražio sam po internetu ali nisam našao.One karikature što su bile popularne prije 10-15 godina.primjerice Srpski orao kako hvata ustaškog i šptarskog pacova ili srpski vuk kako hvata ustaškog zeca ili srpski snagator davi šiptarskog šonju ?

Nešto slično ovom.

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 38297710
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by RayMabus Sun 17 Mar - 16:36

Super Radoje. Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 16:39

RayMabus wrote:Super Radoje. Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 1f602
Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 1110

Prije dosta godina napravio sam ovo,ali mi sad treba nešto za neke druge svrhe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by omni Sun 17 Mar - 16:50

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Super Radoje. Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 1f602
Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 1110

Prije dosta godina napravio sam ovo,ali mi sad treba nešto za neke druge svrhe.
Pazi se, koliko mi je poznato zabranjeno je objavljivati privatne fotke clanova foruma ali cemo pricekati da se neki od prisutnih serba izjasni o tvome djelu i eventualno da dozvolu objave.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 16:56

omni wrote:Pazi se, koliko mi je poznato zabranjeno je objavljivati privatne fotke clanova foruma ali cemo pricekati da se neki od prisutnih serba izjasni o tvome djelu i eventualno da dozvolu objave.
Ne vjerujem da će,jer moje su namjere plemenite.Kroz umjetnički rad pomoć srpskom patriotizmu.
Kroz duhovit način prikazat srbstvo kao jedini spas od islamizma.

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 0110

Ovakvo nešto mi služi za inspiraciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 18:11

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Balkanika

Evo,od ovog bi se dalo napravit modernu verziju s onim harmonikašem za kebab.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 20:10

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 17762310
Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Serbia10


Evo ga,moj prvi srpsko-patriotski meme. :cleanteeth Odlučio sam pomoć Srbima u promoviranju srpstva,kao branika bijele rase,kršćanske Europe i antiimigracije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 20:51

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? 810 

Srbija kao brana kršćanstva od najezde islamističkih zombija.
Dobro je,našao sam dobrovoljaca preko facea i VK-a,koji žele doprinijeti za moj najnoviji ,,Serbian patriotic art''Nisam ni sumnjao da će moj umjetnički rad,bit dobro prihvaćen među srpskom omladinom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ? Empty Re: Jeli tko slučajnoi ima srpske patriotske karikature ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum