ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 17:28

סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Ne znam zašto muslimani misle kako bi za njih bio raj na Zemlji kad bi oni pokorili cijeli svijet,te da  muslimanska religija bude jedina na planetu.
Unedostatku nevjernika,klali bi se međusobno a društvo bi nalikovalo na niskobudžetni horor triler.
tja....zanimljiva pretpostavka..kokad pirane pojedu sve zivo oko sebe,pa onda pocnu se medjusobno prozdirati..
u prosjeku treba pogledati cisto islamske drzave,kako se zivi..primitivno i zaguljeno.. :cleanteeth
Čekaj dok nafta ne bude značajna kao što je danas,a kad bi cijeli planet postao islamski,vrlo brzo bi se pretvorio u ono što je Pakistan.Nije da nema tolerantnih muslimanskih država,nisu sve teokratske diktature,ali to je više zbog geopolitičkog pragmatizma.
Kad bi svjetska populacija muslimana iznosila barem 70%,to bi bio pakao na Zemlji i to doslovno.
..i krenuo bi otvoreni lov na Nevjernike bez pardona.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 17:30

tko je gledao film VENOM,odmah na startu um filma i glavni moćnik jest..Pakistanac..sa brdom love i svega..

U haj teh industriji u Jusa ,polako vodece i kreativne polozaje pocinju preuzimati Pakistanci..opako odlicni u IT-u
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by kaya 15/3/2019, 17:37

סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Ne znam zašto muslimani misle kako bi za njih bio raj na Zemlji kad bi oni pokorili cijeli svijet,te da  muslimanska religija bude jedina na planetu.
Unedostatku nevjernika,klali bi se međusobno a društvo bi nalikovalo na niskobudžetni horor triler.
tja....zanimljiva pretpostavka..kokad pirane pojedu sve zivo oko sebe,pa onda pocnu se medjusobno prozdirati..
u prosjeku treba pogledati cisto islamske drzave,kako se zivi..primitivno i zaguljeno.. :cleanteeth
Čekaj dok nafta ne bude značajna kao što je danas,a kad bi cijeli planet postao islamski,vrlo brzo bi se pretvorio u ono što je Pakistan.Nije da nema tolerantnih muslimanskih država,nisu sve teokratske diktature,ali to je više zbog geopolitičkog pragmatizma.
Kad bi svjetska populacija muslimana iznosila barem 70%,to bi bio pakao na Zemlji i to doslovno.
Nafta je za koju godinu gotova, izbacuju se automobili na struju masovno 202 i neke.
Znaju da to znaci veliki povratak ovcama i pustinji .


Last edited by kaya on 15/3/2019, 17:38; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Eroo 15/3/2019, 17:38

SLOVENIJA PROTJERUJE TROJICU ISLAMISTA U BIH Više neće ugrožavati sigurnost slovenske države
Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 0-1552632195
Ilustracija (foto: Pixabay.com)

Prema odredbi, u Sloveniju se neće smjeti vratiti pet godina.


Autor: Hina/CroExpress

Slovensko ministarstvo unutarnjih poslova objavilo je u četvrtak da je odredilo izgon iz države trojici državljana BiH koje zbog veza s islamističkim krugovima smatra prijetnjom sigurnosti.

‘U ovom trenutku možemo reći da je na prijedlog ljubljanske policije upravna jedinica Ljubljana otkazala pravo boravka trojici državljana BiH sa stalnim prebivalištem u Sloveniji zbog ugrožavanja sigurnosti države, javne sigurnosti i javnoga reda’, navelo je ministarstvo unutarnjih poslova.

Kako je navela televizijska postaja POP-TV, pozivajući se na neslužbene izvore, riječ je o trojici muškaraca koji su u kontaktu s džihadistom Bilalom Bosnićem koji je novačio džihadističke borce za rat u Siriji.

Dokumenti policije i obavještajne agencije SOVA koje je pridobila televizija POP pokazuju da će spomenuta trojka biti izgnana iz države jer je ustanovljeno da aktivno podržavaju vjerski inspiriran nasilni ekstremizam i terorizam, te da podržavaju uporabu nasilja za postizanje političkih, vjerskih i ideoloških ciljeva, javila je POP-TV.

Sva trojica su se na odredbu navodno žalila, a za odlazak iz Slovenije nije im određen rok jer se ne računa da će otići dobrovoljno nego će ih morati deportirati policija, navode slovenski mediji u četvrtak.

Prema odredbi, u Sloveniju se neće smjeti vratiti pet godina.

15.03.2019.

Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Ringo10 15/3/2019, 18:12

Sora wrote:Jesu li muslimani ljudi ? 
Jesu li muslimanska djeca ljudska djeca 
Jel imaju pravo na zivot ?
Muslimanska religija je u osnovi sasvim normalna religija ali je zloupotrijebljena.

A problem je i mentalitet Arapa i ostalih bliskoistocnjaka koji su skloni krajnostima i fanatizmu. Imao sam mnogo kontakata sa njima oni su bukvalno opsjednuti religijom. Opsjednuti i to ludjacki.

Mnogo manje sam to sretao kod Turaka, veliki procenat Turaka je vrlo sekularan, a nasi muslimani nisu nikad bili radikalni. Ali rat i stradanja su ucinili svoje ali opet ih ne mogu nazvati vjerskim radikalima osim malog procenta. Oni su vise ko neki verbalni muslimani, imaju simpatije za svoju muslimansku bracu ali nikad ne bi zivjeli po tim islamistickim pravilima. 
A Shiptari jos manje. 

DObro, izuzetaka ima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Ringo10 15/3/2019, 18:14

kaya wrote:
סמאל wrote:
pismejker wrote:
סמאל wrote:Ne znam zašto muslimani misle kako bi za njih bio raj na Zemlji kad bi oni pokorili cijeli svijet,te da  muslimanska religija bude jedina na planetu.
Unedostatku nevjernika,klali bi se međusobno a društvo bi nalikovalo na niskobudžetni horor triler.
tja....zanimljiva pretpostavka..kokad pirane pojedu sve zivo oko sebe,pa onda pocnu se medjusobno prozdirati..
u prosjeku treba pogledati cisto islamske drzave,kako se zivi..primitivno i zaguljeno.. :cleanteeth
Čekaj dok nafta ne bude značajna kao što je danas,a kad bi cijeli planet postao islamski,vrlo brzo bi se pretvorio u ono što je Pakistan.Nije da nema tolerantnih muslimanskih država,nisu sve teokratske diktature,ali to je više zbog geopolitičkog pragmatizma.
Kad bi svjetska populacija muslimana iznosila barem 70%,to bi bio pakao na Zemlji i to doslovno.
Nafta je za koju godinu gotova, izbacuju se automobili na struju masovno 202 i neke.
Znaju da to znaci veliki povratak ovcama i pustinji .
OOO, nacekat ces se ti ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by dijagram 15/3/2019, 18:20

Muje su ok, senator je u krivu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by crvenkasti 15/3/2019, 18:25

Jasu li svi islamisti muslimani?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by immortal 15/3/2019, 18:26

die antwoord wrote:"Pravi razlog za krvoproliće na ulicama Novog Zelanda danas je imigracijski program koji je muslimanskim fanaticima dopustio da se dosele na Novi Zeland", rekao je 69-godišnji senator Anning u svom priopćenju.

"Neka nam bude jasno, dok su muslimani možda bili žrtve danas, obično su oni počinitelji. Širom svijeta muslimani ubijaju ljude u ime svoje vjere u industrijskim razmjerima", dodao je Anning.
Usporedio je islam s fašizmom i smatra da iako "sljedbenici te divljačke religije nisu ubojice u ovom slučaju, to ih ne čini bezgrešnima".

https://www.index.hr/vijesti/clanak/australski-senator-o-pokolju-na-novom-zelandu-za-sve-su-krivi-muslimani/2071197.aspx
svaka čast čovjeku
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Ringo10 15/3/2019, 18:43

mortal wrote:
die antwoord wrote:"Pravi razlog za krvoproliće na ulicama Novog Zelanda danas je imigracijski program koji je muslimanskim fanaticima dopustio da se dosele na Novi Zeland", rekao je 69-godišnji senator Anning u svom priopćenju.

"Neka nam bude jasno, dok su muslimani možda bili žrtve danas, obično su oni počinitelji. Širom svijeta muslimani ubijaju ljude u ime svoje vjere u industrijskim razmjerima", dodao je Anning.
Usporedio je islam s fašizmom i smatra da iako "sljedbenici te divljačke religije nisu ubojice u ovom slučaju, to ih ne čini bezgrešnima".

https://www.index.hr/vijesti/clanak/australski-senator-o-pokolju-na-novom-zelandu-za-sve-su-krivi-muslimani/2071197.aspx
svaka čast čovjeku
MA da. Zapadom su zavladali nekakvi ludjaci sa tom bolesnom liberalnom ideologijom koja je posvadjana sa stvarnoscu.

Umjesto bratstvojedinstvene utopije multikulturalizma dobili smo eksplozivnu masu medjusobno nekompatibilnih rasnih, vjeerskih i etnickih  entiteta koji ne mogu zajedno a tvrdoglavo guranje tih Kalergijanskih budalastina sve nas vodi u permanentno krvoprolice i sukobe. 

Nasilno uvodjenje te utopije je slicno kao i nasilno guranje besklasnog drustva. Nemoguca misija, a fanaticno inzistiranje samo vodi u provaliju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by immortal 15/3/2019, 18:46

Ringo10 wrote:
mortal wrote:
die antwoord wrote:"Pravi razlog za krvoproliće na ulicama Novog Zelanda danas je imigracijski program koji je muslimanskim fanaticima dopustio da se dosele na Novi Zeland", rekao je 69-godišnji senator Anning u svom priopćenju.

"Neka nam bude jasno, dok su muslimani možda bili žrtve danas, obično su oni počinitelji. Širom svijeta muslimani ubijaju ljude u ime svoje vjere u industrijskim razmjerima", dodao je Anning.
Usporedio je islam s fašizmom i smatra da iako "sljedbenici te divljačke religije nisu ubojice u ovom slučaju, to ih ne čini bezgrešnima".

https://www.index.hr/vijesti/clanak/australski-senator-o-pokolju-na-novom-zelandu-za-sve-su-krivi-muslimani/2071197.aspx
svaka čast čovjeku
MA da. Zapadom su zavladali nekakvi ludjaci sa tom bolesnom liberalnom ideologijom koja je posvadjana sa stvarnoscu.

Umjesto bratstvojedinstvene utopije multikulturalizma dobili smo eksplozivnu masu medjusobno nekompatibilnih rasnih, vjeerskih i etnickih  entiteta koji ne mogu zajedno a tvrdoglavo guranje tih Kalergijanskih budalastina sve nas vodi u permanentno krvoprolice i sukobe. 

Nasilno uvodjenje te utopije je slicno kao i nasilno guranje besklasnog drustva. Nemoguca misija, a fanaticno inzistiranje samo vodi u provaliju.
zato treba stati s programom koji su nam naturili a političari ispunjavaju
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Ringo10 15/3/2019, 18:57

Ali ovaj senator je mnogo toga u pravu ali jedno nije.

Nisu muslimani najkrivlji. Najkrivlje su politicke elite Zapada i njihova politika. Najprije naprave kaos i opce unistenje na Bliskom Istoku a onda organiziraju migrantski stampedo. Iz nekakvih njihovih razloga. 

Sta ocekujete kad stvorite onakvo sranje kakvo je napravljeno u posljednjih 20 godina. Naravno da ce se pokrenuti mase u nastojanju da pobjegnu iz pakla i osiguraju sebi opstanak.

A gdje ce drugo nego tamo gdje su i krenuli.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by IL Risorto 15/3/2019, 19:05

Isto tako pedofilska katolička crkva potiče migracije latinoameričkih katolika prema SAD-u.
Obrazac je isti,kako god muslimani emigracijama pokoravaju Europu,tako južnoamerička katolčad misli nadjačati protestante u SAD-u.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 19:14

A da malo prestanete generalizirati za promjenu svi odreda..Ja fakat ne kuzim kako ljudi dopuste svojim emotivnim instiktima da im ovladaju mozdanim vijugama.Moguce zato sto je tako jednostavnije razmisljati ali onda vas takav nacin vodi u sto pizda materinih pa kritikujuci neko zlo i sami upadate u tu zamku.E to je cilj onih koji u pozadini vuku konce.Koja je razlika izmedju krscanskog i muslimanskog fanatika...nikakva..braneci "svoje" postanjem uzasnih slika postajete besplatni spineri mrznje,koja se primiti na nekog bolesnika a onda eto opet tragedije u kojoj pogibaju nevini ljudi.Pitate li se ...da nisam ja malo doprinio tome ? Gdje vam je razum... (koji sam ja kreten na ovakvom mjestu to ocekivati)...kokosi vam pipile mozak???Eto da kayici kazes da je neko dijete iz 8c razdreda ubilo jezica ona bi otisla i bacila bombu u taj razdred..Ludilo vlada ovom planetom..valjda zato sto nas je previse pa arhitekti Novog svjetskog razmisljaju kako treba napraviti sranje i na N.Zelandu....Nes ti meni se sakrit na sigurno ..svi moraju u igru da bi picvajz bio masovniji...III svjetski je valjda na pragu..a onda ce tko koga stigne...ako sta ostane tuce se motikama...Pas mater i ljudima...drugo i nismo zasluzili..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by IL Risorto 15/3/2019, 19:21

frka wrote:A da malo prestanete generalizirati za promjenu svi odreda..Ja fakat ne kuzim kako ljudi dopuste svojim emotivnim instiktima da im ovladaju mozdanim vijugama.Moguce zato sto je tako jednostavnije razmisljati ali onda vas takav nacin vodi u sto pizda materinih pa kritikujuci neko zlo i sami upadate u tu zamku.E to je cilj onih koji u pozadini vuku konce.Koja je razlika izmedju krscanskog i muslimanskog fanatika...nikakva..braneci "svoje" postanjem uzasnih slika postajete besplatni spineri mrznje,koja se primiti na nekog bolesnika a onda eto opet tragedije u kojoj pogibaju nevini ljudi.Pitate li se ...da nisam ja malo doprinio tome ? Gdje vam je razum... (koji sam ja kreten na ovakvom mjestu to ocekivati)...kokosi vam pipile mozak???Eto da kayici kazes da je neko dijete iz 8c razdreda ubilo jezica ona bi otisla i bacila bombu u taj razdred..Ludilo  vlada ovom planetom..valjda zato sto nas je previse pa arhitekti Novog svjetskog razmisljaju  kako treba napraviti sranje i na N.Zelandu....Nes ti meni se sakrit na sigurno ..svi moraju u igru da bi picvajz bio masovniji...III svjetski je valjda na pragu..a onda ce tko koga stigne...ako sta ostane tuce se motikama...Pas mater i ljudima...drugo i nismo zasluzili..
Pa ljudi se i jest previše nakotilo,to treba svest na neki optimalan i održiv broj.No nisam za rat,radije pustit neki kvalitetan virus.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 19:25

Sora wrote:Ovako kršćani pokopavaju  mrtve muslimane 
U smetlištu
Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 PhpThumb_generated_thumbnailjpg

Tomislav Salopek....

Islamisti dolaze po porciju bijesa kad tad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 19:31

by סמאל Today at 15:21

@frka wrote:
A da malo prestanete generalizirati za promjenu svi odreda..Ja fakat ne kuzim kako ljudi dopuste svojim emotivnim instiktima da im ovladaju mozdanim vijugama.Moguce zato sto je tako jednostavnije razmisljati ali onda vas takav nacin vodi u sto pizda materinih pa kritikujuci neko zlo i sami upadate u tu zamku.E to je cilj onih koji u pozadini vuku konce.Koja je razlika izmedju krscanskog i muslimanskog fanatika...nikakva..braneci "svoje" postanjem uzasnih slika postajete besplatni spineri mrznje,koja se primiti na nekog bolesnika a onda eto opet tragedije u kojoj pogibaju nevini ljudi.Pitate li se ...da nisam ja malo doprinio tome ? Gdje vam je razum... (koji sam ja kreten na ovakvom mjestu to ocekivati)...kokosi vam pipile mozak???Eto da kayici kazes da je neko dijete iz 8c razdreda ubilo jezica ona bi otisla i bacila bombu u taj razdred..Ludilo vlada ovom planetom..valjda zato sto nas je previse pa arhitekti Novog svjetskog razmisljaju kako treba napraviti sranje i na N.Zelandu....Nes ti meni se sakrit na sigurno ..svi moraju u igru da bi picvajz bio masovniji...III svjetski je valjda na pragu..a onda ce tko koga stigne...ako sta ostane tuce se motikama...Pas mater i ljudima...drugo i nismo zasluzili..
Pa ljudi se i jest previše nakotilo,to treba svest na neki optimalan i održiv broj.No nisam za rat,radije pustit neki kvalitetan virus.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaja znam ...nisam neki strucnjak za tako nesto procjenjivati mada ima i onih koji vele da nas je os par puta toliko ima mjesta..Sjetim se one narodne..Gdje djeca nisu bijesna ni kuca nije tijesna..Ali ako si bas uvjeren u to daj primjer na sebi,,,napisi proglas na FB mzda te koji idiot shvati ozbiljno pa i on krene tvojim putem i zrtvuje se za dobrobit covjecanstva..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by IL Risorto 15/3/2019, 19:41

frka wrote: by סמאל Today at 15:21

@frka wrote:
A da malo prestanete generalizirati za promjenu svi odreda..Ja fakat ne kuzim kako ljudi dopuste svojim emotivnim instiktima da im ovladaju mozdanim vijugama.Moguce zato sto je tako jednostavnije razmisljati ali onda vas takav nacin vodi u sto pizda materinih pa kritikujuci neko zlo i sami upadate u tu zamku.E to je cilj onih koji u pozadini vuku konce.Koja je razlika izmedju krscanskog i muslimanskog fanatika...nikakva..braneci "svoje" postanjem uzasnih slika postajete besplatni spineri mrznje,koja se primiti na nekog bolesnika a onda eto opet tragedije u kojoj pogibaju nevini ljudi.Pitate li se ...da nisam ja malo doprinio tome ? Gdje vam je razum... (koji sam ja kreten na ovakvom mjestu to ocekivati)...kokosi vam pipile mozak???Eto da kayici kazes da je neko dijete iz 8c razdreda ubilo jezica ona bi otisla i bacila bombu u taj razdred..Ludilo  vlada ovom planetom..valjda zato sto nas je previse pa arhitekti Novog svjetskog razmisljaju  kako treba napraviti sranje i na N.Zelandu....Nes ti meni se sakrit na sigurno ..svi moraju u igru da bi picvajz bio masovniji...III svjetski je valjda na pragu..a onda ce tko koga stigne...ako sta ostane tuce se motikama...Pas mater i ljudima...drugo i nismo zasluzili..
Pa ljudi se i jest previše nakotilo,to treba svest na neki optimalan i održiv broj.No nisam za rat,radije pustit neki kvalitetan virus.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaja znam ...nisam neki strucnjak za tako nesto procjenjivati mada ima i onih koji vele da nas je os par puta toliko ima mjesta..Sjetim se one narodne..Gdje djeca nisu bijesna ni kuca nije tijesna..Ali ako si bas uvjeren u to daj primjer na sebi,,,napisi proglas  na FB mzda te koji idiot shvati ozbiljno pa i on krene tvojim putem i zrtvuje se za dobrobit covjecanstva..
Zašto bih ? Dovoljno je čekat da se islamsko-kršćanske budale poubijaju,tak da će onda bit dovoljno mjesta za sve one koji će prihvatit Novi Svjetski Poredak.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Guest 15/3/2019, 20:00

kofein wrote:
Sora wrote:Ovako kršćani pokopavaju  mrtve muslimane 
U smetlištu
Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 PhpThumb_generated_thumbnailjpg

Tomislav Salopek....

Islamisti dolaze po porciju bijesa kad tad.

Hrvati ispadose u ovom slucaju mlakonje i usranci..Salopeka je trebalo osvetiti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by RayMabus 15/3/2019, 22:29

die antwoord wrote:"Pravi razlog za krvoproliće na ulicama Novog Zelanda danas je imigracijski program koji je muslimanskim fanaticima dopustio da se dosele na Novi Zeland", rekao je 69-godišnji senator Anning u svom priopćenju.

"Neka nam bude jasno, dok su muslimani možda bili žrtve danas, obično su oni počinitelji. Širom svijeta muslimani ubijaju ljude u ime svoje vjere u industrijskim razmjerima", dodao je Anning.
Usporedio je islam s fašizmom i smatra da iako "sljedbenici te divljačke religije nisu ubojice u ovom slučaju, to ih ne čini bezgrešnima".

https://www.index.hr/vijesti/clanak/australski-senator-o-pokolju-na-novom-zelandu-za-sve-su-krivi-muslimani/2071197.aspx
Njemu za kaznu treba utrpati još kozojeba u tu Australiju.

Nek se malo igraju sa njima. Ringe ringe jaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by IL Risorto 15/3/2019, 22:32

Ne znam,ali čini mi se kako sam se danas overdozao s energetskim vampirizmom. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Australski senator: Za sve su krivi muslimani - Page 4 Empty Re: Australski senator: Za sve su krivi muslimani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum