ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by danni1 13/3/2019, 21:28

Gnječ wrote:
danni1 wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
kaya wrote:Ma kakva edukacija, cemu sadiste mozes educirati ? Empatiji da ih naucis? Ne ide to, jesi  ili nisi.
Tolerancija za sadiste 0! 
Prosut mozak i by by..

ne mora znacit da su sadisti , kolega @aben je dobro primjetio , dio odrastanja
danas neprihvatljivo , dakle edukacija a roditelji kazna , novcana naravno jer tu gradjani HR jedino priznaju

evo ponavljam vidim da me svi stavili na ignor valjda pa ne vide moje postove

U Republici Hrvatskoj bjeloprsi jež je zakonom zaštićena vrsta životinje. Zaštita je određena Pravilnikom o zaštiti pojedinih vrsta sisavaca (Mammalia), Državne uprave za zaštitu kulturne i prirodne baštine, temeljem članka 13. stavka 2. Zakona o zaštiti prirode ("Narodne novine" br. 30/94 i 72/94). Prema ovom zakonu pojedina biljna i životinjska vrsta koja ima zaštitu Države je vrsta koja je ugrožena ili rijetka. Strogo je zabranjena svaka radnja kojom je se ometa i uznemiruje u njenom prirodnom životu i slobodnom razvoju (rastjerivanje, proganjanje, hvatanje, držanje, ozljeđivanje i njegovo ubijanje, te oštećivanje njihovih, gnijezda ili legla i obitavališta). Zabranjeno je i prikrivanje, prodaja, kupnja i otuđivanje ili pribavljanje na drugi način zaštićene biljke i životinje, kao i njegovo prepariranje. Za svaku prouzročenu štetu nedopuštenim radnjama u odnosu na ovu zaštićenu životinjsku vrstu, a prema članku 2. Pravilnika o visini naknade štete prouzročene nedopuštenom radnjom na zaštićenom bjeloprsom ježu utvrđena je kazna u visini od 3.000,00 kn.
Jes, zakon je takav kakav je al u praksi puca im kurac za ježom. Nit kog zanima nit tko ima volje gubit vrijeme s tim pizdarijama koje deca rade osim ovih morona " ljubitelja životinja" koji nemaju pametnijeg posla negodangubit sa živinom.

znači RH nije država?
Je , al, se ne bavi pizdarijama ako nije nužno.

Postoje neki pritisci izvana da se svaka glupost mora zakonski regulirati i to odradimo. Fala bogu pa postoji dovoljno pameti da te gluposti ne primjenjujemo u praksi.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Guest 13/3/2019, 21:28

A vidi joj nipple....zaklane kokosi je uzbudjuju...sigurno je mislila dok ih je klala kako suparnice kolje::))))))))))))hahhahahahahhahhahahahha...zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee...neke jebeno uzivaju u boli...ma..::)))

https://img.huffingtonpost.com/asset/585948831c000011070ec993.jpeg?cache=dzhzmnvs09&ops=crop_1653_207_1527_1270,scalefit_720_noupscale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Leviathan2 13/3/2019, 21:29

AssadNaPodmornici wrote:sićam se jednom gleda klanje prasca, ovi ga ogradili u dvoru, i onda vilom ga uboli u vrat.. i prasac trči i vrišti, a krv šiklja iz vrata i prska.. dok nije valjda iskrvario
a kad kokos klepnes sikirom, a ona skace bez glave jos par minuta po dvoristu :)eeeh ti dozivljaji :D

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by aben 13/3/2019, 21:30

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:dječaci u gradovima nemaju prilike ubijati životinje ko dječaci na selu;
ograničeni su na lov ns štakore, gušćerice i evo, tote i namo ježa.

ubijanje životinja je integralni de odrastanja i razvoja  funkcijonalnog muškoga.

to bilo nase djetinjstvo , danas klinci ne idu na ulicu bez pratnje roditelja osim u crkvu  
gdje li samo nauce sve bestijalnosti , pitam se pitam ;)

nemo hrone bez nasilja nad životinjami, nerealno je očekivati da će ljudi izgubiti instinkt za nabavljanje hrone nakon samo jenoga stoljeća kapitalizma i pakirane hrone u supermarketu

sve 5 , hrana opstanak... ovdje se radi o obijesti kolega

djeca, rodi se o vježbi opstanka

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by danni1 13/3/2019, 21:30

pismejker wrote:
danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Gnječ wrote:

evo ponavljam vidim da me svi stavili na ignor valjda pa ne vide moje postove

U Republici Hrvatskoj bjeloprsi jež je zakonom zaštićena vrsta životinje. Zaštita je određena Pravilnikom o zaštiti pojedinih vrsta sisavaca (Mammalia), Državne uprave za zaštitu kulturne i prirodne baštine, temeljem članka 13. stavka 2. Zakona o zaštiti prirode ("Narodne novine" br. 30/94 i 72/94). Prema ovom zakonu pojedina biljna i životinjska vrsta koja ima zaštitu Države je vrsta koja je ugrožena ili rijetka. Strogo je zabranjena svaka radnja kojom je se ometa i uznemiruje u njenom prirodnom životu i slobodnom razvoju (rastjerivanje, proganjanje, hvatanje, držanje, ozljeđivanje i njegovo ubijanje, te oštećivanje njihovih, gnijezda ili legla i obitavališta). Zabranjeno je i prikrivanje, prodaja, kupnja i otuđivanje ili pribavljanje na drugi način zaštićene biljke i životinje, kao i njegovo prepariranje. Za svaku prouzročenu štetu nedopuštenim radnjama u odnosu na ovu zaštićenu životinjsku vrstu, a prema članku 2. Pravilnika o visini naknade štete prouzročene nedopuštenom radnjom na zaštićenom bjeloprsom ježu utvrđena je kazna u visini od 3.000,00 kn.
Jes, zakon je takav kakav je al u praksi puca im kurac za ježom. Nit kog zanima nit tko ima volje gubit vrijeme s tim pizdarijama koje deca rade osim ovih morona " ljubitelja životinja" koji nemaju pametnijeg posla negodangubit sa živinom.
Primjena,ili neprimjena Zakona pocinje od tebi nebitnih stvari...ne se onda cuditi u kojem tije stanju drzava,a u svakom smislu.. :cleanteeth
Dobra je država. nedo bog da postane izregulirana kao švica gdje nesmiješ ni pljunut ni prdnut.

neke stvari jednostavno ne treba zakonom regulirati.
daleko ste vi od drzave,a pogotovo dobre..ono,svakim danom se sve vise dokazujete da niste bolji od Srba..divljaci odrastaju i to je tebi prihvatljivo..kazem tuga.. :cleanteeth
Maaaa...odavde izgleda da odrastaju pičke ne divljaci. Vijest dana mrtvi jež.....ono.....

sačuvaj bože.

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Guest 13/3/2019, 21:30

frka wrote:Ja sam kao mali napuvo macku sa pumpom za bicikl...jebga pojela mi golubove...Boze dragi kad se sjetim koji je to uzas ...djeca su nemilosrdana i jebeno agresivna ...valjda je to ta dob kada smo totalno bezosjecajni::))))) sunce ti jebem ...zato se najezim kad cujem ovu Kayu kako bi kaznjavala  male zlotvore:::))))))

da te netko prijavio platio bi takvu brutalnu kaznu da bi ti prisjelo dirati mačke. mačke su u USA zakonom zaštićene životinje. mačke mogu slobodno lutati svuda i nitko ih ne smije dirati a kamo li šutirati ili ubijati. to da znaš za ubuduće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Guest 13/3/2019, 21:30

a dobro,,to da ste divljaci,nitko ne spori,i da se niste mrdli povise od one poznate..use,nase,i poda se..sve povr toga je pretesko za vas.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Leviathan2 13/3/2019, 21:33

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:

ne mora znacit da su sadisti , kolega @aben je dobro primjetio , dio odrastanja
danas neprihvatljivo , dakle edukacija a roditelji kazna , novcana naravno jer tu gradjani HR jedino priznaju

evo ponavljam vidim da me svi stavili na ignor valjda pa ne vide moje postove

U Republici Hrvatskoj bjeloprsi jež je zakonom zaštićena vrsta životinje. Zaštita je određena Pravilnikom o zaštiti pojedinih vrsta sisavaca (Mammalia), Državne uprave za zaštitu kulturne i prirodne baštine, temeljem članka 13. stavka 2. Zakona o zaštiti prirode ("Narodne novine" br. 30/94 i 72/94). Prema ovom zakonu pojedina biljna i životinjska vrsta koja ima zaštitu Države je vrsta koja je ugrožena ili rijetka. Strogo je zabranjena svaka radnja kojom je se ometa i uznemiruje u njenom prirodnom životu i slobodnom razvoju (rastjerivanje, proganjanje, hvatanje, držanje, ozljeđivanje i njegovo ubijanje, te oštećivanje njihovih, gnijezda ili legla i obitavališta). Zabranjeno je i prikrivanje, prodaja, kupnja i otuđivanje ili pribavljanje na drugi način zaštićene biljke i životinje, kao i njegovo prepariranje. Za svaku prouzročenu štetu nedopuštenim radnjama u odnosu na ovu zaštićenu životinjsku vrstu, a prema članku 2. Pravilnika o visini naknade štete prouzročene nedopuštenom radnjom na zaštićenom bjeloprsom ježu utvrđena je kazna u visini od 3.000,00 kn.
Jes, zakon je takav kakav je al u praksi puca im kurac za ježom. Nit kog zanima nit tko ima volje gubit vrijeme s tim pizdarijama koje deca rade osim ovih morona " ljubitelja životinja" koji nemaju pametnijeg posla negodangubit sa živinom.
Primjena,ili neprimjena Zakona pocinje od tebi nebitnih stvari...ne se onda cuditi u kojem tije stanju drzava,a u svakom smislu.. :cleanteeth
Dobra je država. nedo bog da postane izregulirana kao švica gdje nesmiješ ni pljunut ni prdnut.

neke stvari jednostavno ne treba zakonom regulirati.
jest sto jest, svica je jebeno izregulirana, nemos vise nikom ni srednjak pokazat u prometu da ti policija ne sjedne na vrat, a kad rostiljas doma moras imat protupozarnu zastitu
jebotaku drzavu

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Guest 13/3/2019, 21:34

Sadisti i psihopati su produkt koji nastaje,kad roditelji ne usade u dijete osjecaj empatije za zivinu i druge ljude..
Kad dijete zavoli zivotinje,zavolit ce i druge ljude i nece biti grub prema njima,niti ljudima niti zivotinjama..no ovo je malo previse zahtijevati od ionako genetski sjebanih balkanaca.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Leviathan2 13/3/2019, 21:34

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:dječaci u gradovima nemaju prilike ubijati životinje ko dječaci na selu;
ograničeni su na lov ns štakore, gušćerice i evo, tote i namo ježa.

ubijanje životinja je integralni de odrastanja i razvoja  funkcijonalnog muškoga.

to bilo nase djetinjstvo , danas klinci ne idu na ulicu bez pratnje roditelja osim u crkvu  
gdje li samo nauce sve bestijalnosti , pitam se pitam ;)

nemo hrone bez nasilja nad životinjami, nerealno je očekivati da će ljudi izgubiti instinkt za nabavljanje hrone nakon samo jenoga stoljeća kapitalizma i pakirane hrone u supermarketu

sve 5 , hrana opstanak... ovdje se radi o obijesti kolega

djeca, rodi se o vježbi opstanka
instinkti koje treba usmjeriti, a ne da love bez svrhe

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by danni1 13/3/2019, 21:35

pismejker wrote:a dobro,,to da ste divljaci,nitko ne spori,i da se niste mrdli povise od one poznate..use,nase,i poda se..sve povr toga je pretesko za vas.. :clown
Sram te bilo. Mi se nismo makli od use,nase i podase. MI!?

Da je to netko drugi napisao ajde...al TI.

Cccccccc....kome je važnije use,nase i podase nego tebi, sunce ti žarano. Da nisi otišo u Švabiju na duhovnu obnovu možda?

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by danni1 13/3/2019, 21:36

pismejker wrote:Sadisti i psihopati su produkt koji nastaje,kad roditelji ne usade u dijete osjecaj empatije za zivinu i druge ljude..
Kad dijete zavoli zivotinje,zavolit ce i druge ljude i nece biti grub prema njima,niti ljudima niti zivotinjama..no ovo je malo previse zahtijevati od ionako genetski sjebanih balkanaca.. :cleanteeth
To se ne usađuje. Empatiju ili imaš ili nemaš.

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by aben 13/3/2019, 21:41

Leviathan2 wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

to bilo nase djetinjstvo , danas klinci ne idu na ulicu bez pratnje roditelja osim u crkvu  
gdje li samo nauce sve bestijalnosti , pitam se pitam ;)

nemo hrone bez nasilja nad životinjami, nerealno je očekivati da će ljudi izgubiti instinkt za nabavljanje hrone nakon samo jenoga stoljeća kapitalizma i pakirane hrone u supermarketu

sve 5 , hrana opstanak... ovdje se radi o obijesti kolega

djeca, rodi se o vježbi opstanka
instinkti koje treba usmjeriti, a ne da love bez svrhe

je, ali roditelji su na poslu. gradski život moro trpiti evoluitivne istine, ako želimo biti građani.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Guest 13/3/2019, 21:42

danni1 wrote:
pismejker wrote:a dobro,,to da ste divljaci,nitko ne spori,i da se niste mrdli povise od one poznate..use,nase,i poda se..sve povr toga je pretesko za vas.. :clown
Sram te bilo. Mi se nismo makli od use,nase i podase. MI!?

Da je to netko drugi napisao ajde...al TI.

Cccccccc....kome je važnije use,nase i podase nego tebi, sunce ti žarano. Da nisi otišo u Švabiju na duhovnu obnovu možda?

Otisao sam u svabiji prije 5 i po godina,cak nije bilo u trenu financijske potrebe,ali mi se toliko ogadio taj balkanski mentalitet uhljaba,lopova,oportunista,prevaranata,ucjenjivaca,sebicnjaka,etcetcetc.......
Da sam otisao i prije li je postalo izvjesno da ce Fukojebina u financijskom i ekonomskom smislu ostati..ono sto je i stoljecima bila..Fukojebina...uostalom to i sami kazete..
Sto je meni vazno..?ZDRAVA zivotna sredina,prije svega,u mentalnom,karakternom,osobnom,isvakom drugom smislu..ZATO sam prije svega u svabiji..u takvoj okolini,meni nije problem uspjeti i izdici se na nivo zadovoljnog zivota..
vOLIM vidjeti i da je ljudima oko meni dobro..i da szu sretni i zadovoljni..
volim vidjeti kako ovdje ljudi postivaju i cijene zivotinje..brinu se za njih,kupe ih ako nemaju doma i udomljavaju ih..
strogo je zakonom zabranjeno nasilje i sadizam prema zivotinjama-..tako i treba..sto kad bi svaki bedak radio ono sto mu pase..gdje bi to dovelo cijelo drustvo..?
etoc,uglavnom sam ti odgovorio.... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Maggie19 13/3/2019, 21:45

Leviathan2 wrote:
Maggie19 wrote:
Leviathan2 wrote:hm, drama ni oko cega, a mogli su jeza zdinstati, imali bi odlican gulas
jebes seljake
moja mama kaze da je bas ukusno.
nama u plemenu je to posebni specijalitet
istina, sve rjedje se priprema, al jos uvijek me pradeda zna iznenadit :)
ok, kako nisam znala da je moja majka iz plemena ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 21:56

aben wrote:
tre wrote:
aben wrote:dječaci u gradovima nemaju prilike ubijati životinje ko dječaci na selu;
ograničeni su na lov ns štakore, gušćerice i evo, tote i namo ježa.

ubijanje životinja je integralni de odrastanja i razvoja  funkcijonalnog muškoga.
istina samo što nije isto ubiti štakora i ježa, žabu ili zmiju, miša ili vrapca, goluba ili sovu...

zbog čega?
zato jer su jedni potencijalni nositelji bolesti, zaraza, štetočine, opasni po život a drugi su eliminatori istih

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 22:04

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:cistiti marijan? A ne, ne, ovi decki znaju njihov identitet, objaviti ga i dovesti ih do ludila. I to im je super, zasluzili su ih da ih se nasuta nogom u glavu dok im od mozga ne nastane kajgana i da ne znaju zasto uopce zive dok ih hrane 
https://www.google.hr/amp/s/m.24sata.hr/amp/news/jezurko-nije-prezivio-nakon-dva-dana-lijecenja-uginuo-je-618965
ne možeš komparirati život ježa i život djeteta ma koliko bila ljuta. Ono što sad treba učiniti je par odgojnih i nakon toga malo psihičke torture i dodatna nastava za djecu i roditelje i vjerujem da im više ne bi palo na pamet nekoga zlostavljati.
Gle ja mogu. Napisala sam vec, nista ti to meni ne znaci. Uopce nemam sazaljenja za takve, ne bi ih educirala, vise mi znaci kamen od njih . A njega bi dobili na vrat i u more..
pretjeruješ debelo, djeca najčešće nemaju ni pojma što su napravili ili rade ali i da nije tako djeca ili ljudi su neusporedivo vrijedniji od ježa ili neke druge beštije.

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by kaya 13/3/2019, 22:13

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:dječaci u gradovima nemaju prilike ubijati životinje ko dječaci na selu;
ograničeni su na lov ns štakore, gušćerice i evo, tote i namo ježa.

ubijanje životinja je integralni de odrastanja i razvoja  funkcijonalnog muškoga.

to bilo nase djetinjstvo , danas klinci ne idu na ulicu bez pratnje roditelja osim u crkvu  
gdje li samo nauce sve bestijalnosti , pitam se pitam ;)

nemo hrone bez nasilja nad životinjami, nerealno je očekivati da će ljudi izgubiti instinkt za nabavljanje hrone nakon samo jenoga stoljeća kapitalizma i pakirane hrone u supermarketu

sve 5 , hrana opstanak... ovdje se radi o obijesti kolega

djeca, rodi se o vježbi opstanka
Daj ne kenjaj, opstanak izmedu malog jeza i tri degenerika 
Radi se o tri spodobe bez empatije koji uzivaju sutajuci do smrti stvorenje od 100 grama
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 22:14

Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sićam se jednom gleda klanje prasca, ovi ga ogradili u dvoru, i onda vilom ga uboli u vrat.. i prasac trči i vrišti, a krv šiklja iz vrata i prska.. dok nije valjda iskrvario
a kad kokos klepnes sikirom, a ona skace bez glave jos par minuta po dvoristu :)eeeh ti dozivljaji :D
ne valja to, izlomi se cijela, dam recept besplatno; dakle kokošku uhvatiš za noge i zavrtiš je jače oko pola minute zatim je tako omamljenu spustiš i cap, nit ima muke da je staviš na panj niti skače a krv svakako iz nje izađe zbog kontrakvije mišića ali je u ovom slučaju jednostavno držiš

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 22:16

Leviathan2 wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

to bilo nase djetinjstvo , danas klinci ne idu na ulicu bez pratnje roditelja osim u crkvu  
gdje li samo nauce sve bestijalnosti , pitam se pitam ;)

nemo hrone bez nasilja nad životinjami, nerealno je očekivati da će ljudi izgubiti instinkt za nabavljanje hrone nakon samo jenoga stoljeća kapitalizma i pakirane hrone u supermarketu

sve 5 , hrana opstanak... ovdje se radi o obijesti kolega

djeca, rodi se o vježbi opstanka
instinkti koje treba usmjeriti, a ne da love bez svrhe
:tu

_________________
Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by kaya 13/3/2019, 22:16

tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:cistiti marijan? A ne, ne, ovi decki znaju njihov identitet, objaviti ga i dovesti ih do ludila. I to im je super, zasluzili su ih da ih se nasuta nogom u glavu dok im od mozga ne nastane kajgana i da ne znaju zasto uopce zive dok ih hrane 
https://www.google.hr/amp/s/m.24sata.hr/amp/news/jezurko-nije-prezivio-nakon-dva-dana-lijecenja-uginuo-je-618965
ne možeš komparirati život ježa i život djeteta ma koliko bila ljuta. Ono što sad treba učiniti je par odgojnih i nakon toga malo psihičke torture i dodatna nastava za djecu i roditelje i vjerujem da im više ne bi palo na pamet nekoga zlostavljati.
Gle ja mogu. Napisala sam vec, nista ti to meni ne znaci. Uopce nemam sazaljenja za takve, ne bi ih educirala, vise mi znaci kamen od njih . A njega bi dobili na vrat i u more..
pretjeruješ debelo, djeca najčešće nemaju ni pojma što su napravili ili rade ali i da nije tako djeca ili ljudi su neusporedivo vrijedniji od ježa ili neke druge beštije.
A kako ona dvojica duplo mladih od njih imaju pojma kad su ga sklonila od njih?
Jednostavno prihvatite da ima zle djece koja ce biti zle osobe od kojih nista dobro nece biti.
Imaju oni pojma ali nije ih briga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu - Page 5 Empty Re: Uginuo ježić kojeg su izudarala djeca u Splitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum