ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by epikur37 13/3/2019, 19:15

debotoijusto wrote:bosanci/hrvati se slizali sa bosanskom/srpskom olosi
sad sam sve vidio , sanitarni koridor hitno  :D
mujage su vam koridor, sa srećom :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by debotoijusto 13/3/2019, 19:18

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:bosanci/hrvati se slizali sa bosanskom/srpskom olosi
sad sam sve vidio , sanitarni koridor hitno  :D
mujage su vam koridor, sa srećom :)

vama-nama...daj se odluci jesmo li svi hrvati ili ste vi hrvati a mi hrvati koji ne zele biti bosanski hrvati
hrvati baa  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by RayMabus 13/3/2019, 19:22

Ja koliko vidim osudio je taj skup

https://www.klix.ba/vijesti/bih/covic-osudio-cetnike-u-visegradu-u-nasoj-domovini-nema-mjesta-za-mrznju/190313122
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by epikur37 13/3/2019, 20:07

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:bosanci/hrvati se slizali sa bosanskom/srpskom olosi
sad sam sve vidio , sanitarni koridor hitno  :D
mujage su vam koridor, sa srećom :)

vama-nama...daj se odluci jesmo li svi hrvati ili ste vi hrvati a mi hrvati koji ne zele biti bosanski hrvati
hrvati baa  :D

kako god, politički nismo u istoj skupini, kaj se mene tiče prije dodo nego tvoja ekipa ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 20:15

Evo poslastica za Epikurca::))


https://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad-dodik-zaposlio-emira-kusturicu-kao-savjetnika-u-predsjednistvu-bih/190313106
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 20:16

Eroo wrote:
catabbath wrote:Domoljubi hdzovci vole četnike.
Ne nasjedaju više na kvazi-finte nepismene talibanske sirotinje.
Sa Srbima su računi poravnani.
nisu poravnati nigi će ikada biti. Ti isti četnici bi podavili u čaši vode sve Hrvate da im se ukaže prilika. Mislim puca mi mauna što četnikuju, uvijek su i četnikovali no ono što je opasno je naslanjati se na njih jer je sigurica da bi nam i oni i mujage zabili nož u leđa bez ijednog trena razmišljanja.
Druga stvar je što isti stalno prozivaju Hrvate za ustašovanje mada nigdje nećeš sresti ni desetinu a kamoli satniju ustaša. Okrenuli su pilu naopako i pokušavaju sve izokrenuti i izopačiti a to nikako ne može na dobro izaći.

_________________
Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by debotoijusto 13/3/2019, 20:20

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:bosanci/hrvati se slizali sa bosanskom/srpskom olosi
sad sam sve vidio , sanitarni koridor hitno  :D
mujage su vam koridor, sa srećom :)

vama-nama...daj se odluci jesmo li svi hrvati ili ste vi hrvati a mi hrvati koji ne zele biti bosanski hrvati
hrvati baa  :D

kako god, politički nismo u istoj skupini, kaj se mene tiče prije dodo nego tvoja ekipa ;)
znam i nije ti neugodno
nemoj da poslije bude kako zasto  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Šandor Winnetou 13/3/2019, 20:22

pizzon wrote:recimo šeselj
on nije cetnik
on je alfa klonirani cetnik
a razlika je u čemu? te vaše unutrašnje borbe i previranja su irelevantna za sve oko vas jer su četnici prema susjedima svi kao jedan, ko nokat i meso.

_________________
Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by epikur37 13/3/2019, 20:26

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:bosanci/hrvati se slizali sa bosanskom/srpskom olosi
sad sam sve vidio , sanitarni koridor hitno  :D
mujage su vam koridor, sa srećom :)

vama-nama...daj se odluci jesmo li svi hrvati ili ste vi hrvati a mi hrvati koji ne zele biti bosanski hrvati
hrvati baa  :D

kako god, politički nismo u istoj skupini, kaj se mene tiče prije dodo nego tvoja ekipa ;)
znam i nije ti neugodno
nemoj da poslije bude kako zasto  B-)

sve u redu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by epikur37 13/3/2019, 20:28

frka wrote:Evo poslastica za Epikurca::))


https://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad-dodik-zaposlio-emira-kusturicu-kao-savjetnika-u-predsjednistvu-bih/190313106

Lipo, Srpska je jamac raspada te besmislene tvorevine kojoj tepaju BiH :) Zabijaj mile i priteži dalje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by vuksadinare 13/3/2019, 20:43

Pa ljudi moji jeste vidjeli na sta te spodobe lice...nije cudo da su neke cetnicke zrtve dozivljavale da od straha dozive srcani udar,totalni sok...ti u visegradu cetnici su mahom dosli iz srbije..ravnogorci za koje su i hrvati i bosnjaci i albanci isti kurac svi pod njihov noz...ja osobno mislim da ih se i dodo grozi ali ne smije pisnuti protiv njih jer bi mogao se zamjeriti ovima u srbiji..vucicu,sekiju..a i dobrom dijelu i bosanskih srba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by vuksadinare 13/3/2019, 20:48

....drugo ove cetnike ne zanimaju entiteti pa ni srpski entitet u bh-a njih zanimo jedino granica virovitica-karlovac-karlobag
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 20:54

Hrvatima treba uzet i Hercegovinu...protirat u Hrvatsku ...na moru su ionako vec vecina pa neka od Dalmacije prave svoju drzavu..ionako gdje god dodju sve uniste...tak da..Samo im se ne smije dozvoliti u Istru..jer ako se uvale u institucije ode i Istra u picku materinu a i Italija (+L+:))))) Gnjec ce se pobriniti da tamo ne puste korijene ..ako trebakaka pomoc javi ::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Eroo 13/3/2019, 21:00

frka wrote:Hrvatima treba uzet i Hercegovinu...protirat u Hrvatsku ...na moru su ionako vec vecina pa neka od Dalmacije prave svoju drzavu..ionako gdje god dodju sve uniste...tak da..Samo im se ne smije dozvoliti u Istru..jer ako se uvale u institucije ode i Istra u picku materinu a i Italija  (+L+:))))) Gnjec ce se pobriniti da tamo ne puste korijene ..ako trebakaka pomoc javi ::))

Nesposobni, neustrajni, ljenčuge i niškorisni mladimudani, niste vi u stanju ni brinut o'sebi, a kamo li o drugim. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by vuksadinare 13/3/2019, 21:08

frka wrote:Hrvatima treba uzet i Hercegovinu...protirat u Hrvatsku ...na moru su ionako vec vecina pa neka od Dalmacije prave svoju drzavu..ionako gdje god dodju sve uniste...tak da..Samo im se ne smije dozvoliti u Istru..jer ako se uvale u institucije ode i Istra u picku materinu a i Italija  (+L+:))))) Gnjec ce se pobriniti da tamo ne puste korijene ..ako trebakaka pomoc javi ::))
Frka ti si trol za neciji racun :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 21:11

vuksadinare wrote:Pa ljudi moji jeste vidjeli na sta te spodobe lice...nije cudo da su neke cetnicke zrtve dozivljavale da od straha dozive srcani udar,totalni sok...ti u visegradu cetnici su mahom dosli iz srbije..ravnogorci za koje su i hrvati i bosnjaci i albanci isti kurac svi pod njihov noz...ja osobno mislim da ih se i dodo grozi ali ne smije pisnuti protiv njih jer bi mogao se zamjeriti ovima u srbiji..vucicu,sekiju..a i dobrom dijelu i bosanskih srba
seselj i sl.
nemaju veze sa ravnogorcima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 21:13

vuksadinare wrote:....drugo ove cetnike ne zanimaju entiteti pa ni srpski entitet u bh-a njih zanimo jedino 
treba ih pitati
nisam siguran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 21:14

tre wrote:
pizzon wrote:recimo šeselj
on nije cetnik
on je alfa klonirani cetnik
a razlika je u čemu? te vaše unutrašnje borbe i previranja su irelevantna za sve oko vas jer su četnici prema susjedima svi kao jedan, ko nokat i meso.

razlike su sustinske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by vuksadinare 13/3/2019, 21:15

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Pa ljudi moji jeste vidjeli na sta te spodobe lice...nije cudo da su neke cetnicke zrtve dozivljavale da od straha dozive srcani udar,totalni sok...ti u visegradu cetnici su mahom dosli iz srbije..ravnogorci za koje su i hrvati i bosnjaci i albanci isti kurac svi pod njihov noz...ja osobno mislim da ih se i dodo grozi ali ne smije pisnuti protiv njih jer bi mogao se zamjeriti ovima u srbiji..vucicu,sekiju..a i dobrom dijelu i bosanskih srba
seselj i sl.
nemaju veze sa ravnogorcima
Sve je to isti kurac isti ciljevi ih vezu i ista sredstva..kokarda,brada,noz,mrtvacka glava... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Guest 13/3/2019, 21:20

Placaju me Hercegovci ...pogodi zasto:::)))????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Eroo 13/3/2019, 22:49

frka wrote:Placaju me Hercegovci ...pogodi zasto:::)))????
Frka, a? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu - Page 3 Empty Re: Covic odbio osuditi cetnicko okupljanje u Visegradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum