ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Guest 18/2/2019, 20:57

[size=39]Missouri Teacher Chelsie Leroy Sleeping With A Student [/size]

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Chelsie-leroy

Chelsie Leroy, a 23-year-old former teacher at Washburn High School in Wasburn, Missouri, has been arrested and charged for allegedly engaging in a sexual relationship with an underage student.
According to reports, Leroy — who is from Washburn — has been charged with two counts of second-degree statutory rape and two counts of sexual contact with a student by a teacher after she allegedly had sex with a student while serving as a substitute teacher at Southwest High School.
In a statement, the Barry County Sheriff’s Office said that Leory sex with a teenager on the Southwest High School grounds on two separate occasions.
According to the Springfield News-Leader, Detective Angela Cole with the Barry County Sheriff’s Office said that the unidentified victim told investigating authorities that he had sex with Leroy on two separate occasions.

Due to the charges against her, a warrant has been issued for Leroy’s arrest and her bond has been set at $40,000.
As for why there has been an increase in teacher’s being charged with sex-related crimes over recent years, studies suggest that smartphones are the primary reason for the spike in illicit relationships, as it allows teachers to communicate with the minors without supervision.

https://coed.com/2019/02/15/missouri-teacher-chelsie-leroy-charged-with-sleeping-with-a-student/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com  

to treba na Lomaču spaliti..!!! Gdje je ta bila 84e..???!!!... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Leviathan2 18/2/2019, 21:54

pismejker wrote:
[size=39]Missouri Teacher Chelsie Leroy Sleeping With A Student [/size]

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Chelsie-leroy

Chelsie Leroy, a 23-year-old former teacher at Washburn High School in Wasburn, Missouri, has been arrested and charged for allegedly engaging in a sexual relationship with an underage student.
According to reports, Leroy — who is from Washburn — has been charged with two counts of second-degree statutory rape and two counts of sexual contact with a student by a teacher after she allegedly had sex with a student while serving as a substitute teacher at Southwest High School.
In a statement, the Barry County Sheriff’s Office said that Leory sex with a teenager on the Southwest High School grounds on two separate occasions.
According to the Springfield News-Leader, Detective Angela Cole with the Barry County Sheriff’s Office said that the unidentified victim told investigating authorities that he had sex with Leroy on two separate occasions.

Due to the charges against her, a warrant has been issued for Leroy’s arrest and her bond has been set at $40,000.
As for why there has been an increase in teacher’s being charged with sex-related crimes over recent years, studies suggest that smartphones are the primary reason for the spike in illicit relationships, as it allows teachers to communicate with the minors without supervision.

https://coed.com/2019/02/15/missouri-teacher-chelsie-leroy-charged-with-sleeping-with-a-student/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com  

to treba na Lomaču spaliti..!!! Gdje je ta bila 84e..???!!!... Suspect Suspect Suspect
ah, vidis kako si bio zakinut
prokleti komunisi :D

_________________
..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Guest 19/2/2019, 11:26

Pa ja..naravno komjunistima sve po spisku...u moje vrijeme su uglavnom profesurice bile dobro uhranjene koke,desetljece od mirovine..ugruvane od zderanja,prevelikih guzica od puno sjedenja i potkoljenica koje su prkosile silama gravitacije,nekako iskosene,misicave i pune dlaka...

ne do Bog da te takvo sto spopadne i pohara... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Regoč 19/2/2019, 18:54

Imal sam ja i u osnovnoj i u srednjoj mlađahne, ali ni jedna da me seksualno zlostavi. A nije da nisam snival o tom.

_________________
..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Leviathan2 19/2/2019, 19:16

hebate, a kak se tek ja osjecam zakinuto, ja uopce nisam isao u skolu :( Suspect

_________________
..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by omni 19/2/2019, 19:20

Regoč wrote:Imal sam ja i u osnovnoj i u srednjoj mlađahne, ali ni jedna da me seksualno zlostavi. A nije da nisam snival o tom.
Ja sam uspio samo malo malo popipati na ekskurziji kroz salu, popilo se malo jbg, a sad vidim mogli smo lijepo u novinama osvanuti, zvijezde, da nas na sjednici komiteta spominju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by immortal 20/2/2019, 09:20

da... kad se već spominje 
uvijek je bilo sličnih situacija ali se šutjelo o tome (znalo a šutjelo)
kod nas je bilo profesorica koje su furale visoke rasporke naprijed, sa strane, sjedale na stol pokazujući noge, niz prsa duboko u dekolteu raskopčane bluze, snen izgled i dečki koji su sjedali u prve klupe pod njihovim satima i imali dobre ocjene, inače ne 
isto se za nastavnike pričalo tko je s kim završio na višednevnim putovanjima
znalo se i za neke dugotrajnije veze
očito samo nesretnici završe pred sudom
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by immortal 20/2/2019, 09:22

svetac čudim se da si toliko čeznuo, a ostao zakinut

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Guest 20/2/2019, 13:04

aaaaeeeehhh...sto reci..bio sam valjda onako zracio romanticarski-emotivno kao lik,ne kao zgrabi-i-pojebi-se-s-njim,odnosno sa mnom..Tudej sasma druga prica..ali kasno.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by immortal 20/2/2019, 17:20

pismejker wrote:aaaaeeeehhh...sto reci..bio sam valjda onako zracio romanticarski-emotivno kao lik,ne kao zgrabi-i-pojebi-se-s-njim,odnosno sa mnom..Tudej sasma druga prica..ali kasno.. No
zašto kasno
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Guest 20/2/2019, 17:52

mortal wrote:
pismejker wrote:aaaaeeeehhh...sto reci..bio sam valjda onako zracio romanticarski-emotivno kao lik,ne kao zgrabi-i-pojebi-se-s-njim,odnosno sa mnom..Tudej sasma druga prica..ali kasno.. No
zašto kasno
pa..u biti..nije..Onda su profesurice imale auru neceg zabranjenog,neobicnog,pozeljnog,a sada su te iste profesurice kolačići od 20-30 godina..vid ove na slici,jedva kao da ima 2o..tako izgleda...opet jaxk-pot..
Ljubi te Sveti na primjedbi.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :( Empty Re: ..ja ne znam dokli cu morati citati ovakve gadarije i izopacenosti.. :(

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum