ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E sad da vas vidim

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

TKO JE VECINSKI VLASNIK ULJANIK GRUPE?

E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap14%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap0%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap0%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap0%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap0%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap7%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap14%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap14%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap7%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap0%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap21%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 21% 
[ 3 ]
E sad da vas vidim - Page 4 Vote_lcap21%E sad da vas vidim - Page 4 Vote_rcap 21% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 14
 
 
Poll closed

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by AssadNaPodmornici 14/2/2019, 14:19

lipo si se potrudio :like: 

dakle reci mi što je tvoj zaključak nakon svega.

moj zaključak je sljedeći. sve što je državno, država dati dioničarima u ruke i neka nam se skinu sa kurca. ili privatizirati što god.

ostalo, raznjeti dinamitom, 

šta bi ti?

AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 14/2/2019, 14:29

AssadNaPodmornici wrote:raznjeti dinamitom, 

šta bi ti?

neće više nikad biti rata, dolazi doba kad će mo svi biti Jedno, multikulturalni singularitet

zato treba ugasiti svu industriju koja ima veze sa obradom metala i izradom strojeva, jer se takvo znanje može zloupotrijebiti za pravljenje oružja

metalurgiju treba zaboraviti, i zabraniti njeno poučavanje

to što je trošak, i košta puno para je samo dodati razlog, ali ne i glavni, a tu je i globalno zatopljenje

najbolje da žene odlučuju, one imaju intuiciju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 14/2/2019, 14:29

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by £otk@ 14/2/2019, 20:15

kaya wrote:
£otk@ wrote:pa sam se odlucio za laganu anketu medju natprosjecno informiranima i obrazovanim gradjanima.
e jebiga, fulao si šefa i stanicu.
:) nemoj tako, pamet staje od razgovora u prosječnoj birtiji...ovo je krema naspram prosječnim moruzgvama koje samo kradu kisik.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by £otk@ 14/2/2019, 20:17

die antwoord wrote:
kaya wrote:
£otk@ wrote:pa sam se odlucio za laganu anketu medju natprosjecno informiranima i obrazovanim gradjanima.
e jebiga, fulao si šefa i stanicu.
Aquarius
Birthday: 1980-02-14
Age: 39
https://www.ex-iskon-pleme.com/u936

možeš mu bar rođendan čestitati da ga malo utješiš
Istina, danas je, ali nemojte se opterećivati.

Ja ga jedva obilježim, onako više za druge. :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 14/2/2019, 20:19

£otk@ wrote:
Istina, danas je, ali nemojte se opterećivati.

Ja ga jedva obilježim, onako više za druge. :)

ok, onda sretno ti Valentivnovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by £otk@ 14/2/2019, 20:20

Ja ću se očitovati o anketi, i inače, vjerojatno tijekom vikenda.

Ipak, jako je indikativno da se sporite oko nečega oko čega dvojbe ne bi smjelo biti. I sporite se sa razlogom.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by £otk@ 14/2/2019, 20:21

die antwoord wrote:
£otk@ wrote:
Istina, danas je, ali nemojte se opterećivati.

Ja ga jedva obilježim, onako više za druge. :)

ok, onda sretno ti Valentivnovo
E hvala lijepo. Cura je zaboravila na Valentinovo, bar se netko sjetio čestitati. E sad da vas vidim - Page 4 1f602
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by £otk@ 16/2/2019, 23:02

Dobro, moj nekakav zavrsni komentar:

Istina je da je dug opterecenje na imovinu, i da situacija u firmi koja duguje u najmanju ruku nije ''cista''. Nadalje, Republika Hrvatska je izdala 6,5 milijardi kuna jamstava Uljanik grupi, ali nije nista trazila zauzvrat.

1) Medjutima, pojedinacno najveci vlasnik Uljanik grupe su - radnici pulskog skvera. Vlasnici koji su itekako znali, bili zastupani, glasovali na skupstinama, pa i na ovoj posljednjoj, za razrjesnice i debele premije NO i direktorima.

Ti isti ljudi su prosvjedovali, suza suzu goni, a godinama su imali sudbinu vlastite firme u svojim rukama. Ne smeta ih sto ce prosjecni gradjanin (ne porezni obveznik, ne radnik u realnom sektoru, gradjanin od kolijevke do samrtne postelje) biti duzan 1.500,00 kn zbog njihovih odluka, niti sto nismo upisali 3,5 milijardi kn suficita, vec deficita u zavrsnom racunu za 2018. god.

2) Netko je lijepo primjetio da su radnici u skveru notorno neuki. Slazem se, ali kako? Mnogi od njih su odrasli kad je Manga bio ziv, obrazovanje besplatno, a radnici su samoupravljali svime. Sa time je sve receno o obrazovanju nekad - i samoupravljanju (tko ne zna kako je bilo i kako je vjerojatno bilo u svakom SOUR-u neka pogleda film ''Strajk'' iz 1980.). Ja ne znam variti niti bi mi palo napamet da to cinim. Radnik moze gledati u izvjesce i ne primjetiti nedozvoljene transakcije i u bilancu i ne uociti da je konacni plus rezultat jamstava koji se nisu smjeli upisivati u prihode, npr. Ali oni su to radili, glasovali - i sad prosvjeduju. Protiv koga? Direktora koji su im podredjeni kao vlasnicima i koji su od njih dobivali uredno razrjesnice dok su im place slijegale na racun? Drzavi koja im je izdala suluda jamstva? Nemaju kulturu odgovornosti, mentalno su na nivu djece od 4 godine. A i njih su zaduzili 1.500,00 kn...

3) Mozda se izvuce jedno ili oba brodogradilista. Ali, nista nece napraviti dok ne pocnu trzisno razmisljati. Preveliki jesu da propadnu, ali su i preveliki da ih jedna Hrvatska vuce od stecaja do stecaja. Imaju alatnicu, imaju specijalizirane firme za izradu elemenata (dizalica, motora), imaju ogromno zemljiste u centrima obalnih gradova. Neka pocnu sa time, a sto se prije rijese ''vlasnika'' to bolje.

Basna o siromasnom i postenom narodu kojega pomamno harace poreznici i politicari ovdje nije prosla.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 16/2/2019, 23:34

AssadNaPodmornici wrote:najveći udio imaju radnici 46%.. ostali su raspršeni.. e nisam stručnjak za takvu vrstu upravljanja, ali logika mi govori, da ako oni imaju 46% a svi ostali zajedno 54%(a to je raspršeno na nekoliko desetaka vlasnika) , to znači da se niti jedna važna odluka nemože donjeti bez dozvole radničkog savjeta kojeg su postavili radnici. 

a radnici sa IQom od 80poena su zakurac kako vidimo

TOVARE! radnici nisu imali pristupa ni nadzornom odboru ni upravi niti su imali pravo odlučivati pročitaj klauzule u dioničarskom ugovoru. jesi većinski vlasnik ali imaš zabranu 6 godina upravljati firmom. ekipa iz vlade RH-NDH je to iskoristila i totalno razjebala firmu jer je dobila naputak od strane svjetske banke da je nedopustivo da radnici budu većiski vlasnici firme. limit je 25%. uči Yoda uči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 17/2/2019, 09:48

https://vlada.gov.hr/sjednice/37-sjednica-vlade-republike-hrvatske/1053

https://vlada.gov.hr/UserDocsImages//2016/Sjednice/Arhiva//37.%20-%2023.a.pdf



Radnici koji kupe dionice Drustva moraju zadrzati vlasnicku poziciju 5 (pet) godina od danasklapanja ugovora o prodaji i prijenosu dionica

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/sdsueF95RcOeV77dzd7Edw==.pdf
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 17/2/2019, 09:52

treba još iskopati gdje piše da su dionice povlaštene bez prava glasa, ja nemam vremena idem na doručak


ali bih rado i IQ 105 HDZ/SDP sendvičarima uzeo sendvič iz usta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Guest 17/2/2019, 10:00

die antwoord wrote:
Radnici koji kupe dionice  Drustva moraju zadrzati vlasnicku poziciju 5 (pet) godina od danasklapanja ugovora o prodaji i prijenosu  dionica

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/sdsueF95RcOeV77dzd7Edw==.pdf

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=389
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by darth_vader 17/2/2019, 17:40

die antwoord wrote:treba još iskopati gdje piše da su dionice povlaštene bez prava glasa, ja nemam vremena idem na doručak


ali bih rado i IQ 105 HDZ/SDP sendvičarima uzeo sendvič iz usta


Mentalni bogeci...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

E sad da vas vidim - Page 4 Empty Re: E sad da vas vidim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum