ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 14/2/2019, 22:35

Gnječ wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe

koje ti djetinjarije pišeš? jel to neka provokacija smatraš me slijepcem kojeg možeš vrtiti oko malog prsta? pa samo ja bi barem desetoricu koji pišu na ovom forumu likvidirao. vi hrvati imate neku mentalnu anomaliju da kad netko kaže istinu vi ga patetičnim emocionalnim trikovima pokušate ušutkati ili diskreditirati ili još gore negirati totalno realnost.

:D  tako je davno dok je t-com još imao ured za reklamacije u puli uletih ko bolid u kancelariju i glupa hrvatska kurbetina šalteruša u kancelariji umjesto da pogleda zašto mi šalju dvostruke opomene i isključe internet a račune koje sam sve platio ona meni krene trkeljati pa znate gospodine ni meni nije lako i meni stižu opomene svejedno što sam već platila...znate nikome nije lako u životu.  ja kad sam  to čuo zamalo sam je zgrabio i bacio kroz prozor na cestu krvavu joj hrvatsku kurbu mater jebem koja ju je israla iz proklete hrvatske smrdljive pičke klerofašističe maloumne zatrte govnima. jebo joj četnički pas mater.

da nikome nije lako. o jebo te tuđman ratni zločinac u po satrate sifilističke pičke hrvatske.
ok, necu vise bit naivna ko dijete, imas pravo

ma trebao si je opizdit kroz onu rupu na šalteru tako da padne sa stolice i da joj se cipele izuju s nogu i odlete kroz prozor

jel sad bolje?! :D

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 14/2/2019, 23:18

Ono kad se svadjas s ljudima na forumu :D


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 14/2/2019, 23:43

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe

koje ti djetinjarije pišeš? jel to neka provokacija smatraš me slijepcem kojeg možeš vrtiti oko malog prsta? pa samo ja bi barem desetoricu koji pišu na ovom forumu likvidirao. vi hrvati imate neku mentalnu anomaliju da kad netko kaže istinu vi ga patetičnim emocionalnim trikovima pokušate ušutkati ili diskreditirati ili još gore negirati totalno realnost.

:D  tako je davno dok je t-com još imao ured za reklamacije u puli uletih ko bolid u kancelariju i glupa hrvatska kurbetina šalteruša u kancelariji umjesto da pogleda zašto mi šalju dvostruke opomene i isključe internet a račune koje sam sve platio ona meni krene trkeljati pa znate gospodine ni meni nije lako i meni stižu opomene svejedno što sam već platila...znate nikome nije lako u životu.  ja kad sam  to čuo zamalo sam je zgrabio i bacio kroz prozor na cestu krvavu joj hrvatsku kurbu mater jebem koja ju je israla iz proklete hrvatske smrdljive pičke klerofašističe maloumne zatrte govnima. jebo joj četnički pas mater.

da nikome nije lako. o jebo te tuđman ratni zločinac u po satrate sifilističke pičke hrvatske.
ok, necu vise bit naivna ko dijete, imas pravo

ma trebao si je opizdit kroz onu rupu na šalteru tako da padne sa stolice i da joj se cipele izuju s nogu  i odlete kroz prozor

jel sad bolje?! :D

nije šalter nego kancelarija. ali kučka se već pripremila za ovakve ekstremne situacije ispod uredskog stola je imala taster za alarm kojeg je nogom pritisnula i u hipu se u kancelariji stvorila 3 ili 4 lika ne sječam se sad i za njima ni dve sekunde evo ti ga security dogalopira i sad ko za kurac poznam tog security lika i on mene naravno pa je nastala malo nezgodna situacija išo sam ća neću da lik dobije otkaz zbog mene. a onoj kurvi sam rekao da ću joj pičku isčupat nije pula velika. no nakon nekoliko mjeseci t-com je svima njima podijelio otkaze pa eto barem djelomično pravda je zadovoljena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 14/2/2019, 23:47


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 15/2/2019, 09:17

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe

koje ti djetinjarije pišeš? jel to neka provokacija smatraš me slijepcem kojeg možeš vrtiti oko malog prsta? pa samo ja bi barem desetoricu koji pišu na ovom forumu likvidirao. vi hrvati imate neku mentalnu anomaliju da kad netko kaže istinu vi ga patetičnim emocionalnim trikovima pokušate ušutkati ili diskreditirati ili još gore negirati totalno realnost.

:D  tako je davno dok je t-com još imao ured za reklamacije u puli uletih ko bolid u kancelariju i glupa hrvatska kurbetina šalteruša u kancelariji umjesto da pogleda zašto mi šalju dvostruke opomene i isključe internet a račune koje sam sve platio ona meni krene trkeljati pa znate gospodine ni meni nije lako i meni stižu opomene svejedno što sam već platila...znate nikome nije lako u životu.  ja kad sam  to čuo zamalo sam je zgrabio i bacio kroz prozor na cestu krvavu joj hrvatsku kurbu mater jebem koja ju je israla iz proklete hrvatske smrdljive pičke klerofašističe maloumne zatrte govnima. jebo joj četnički pas mater.

da nikome nije lako. o jebo te tuđman ratni zločinac u po satrate sifilističke pičke hrvatske.
ok, necu vise bit naivna ko dijete, imas pravo

ma trebao si je opizdit kroz onu rupu na šalteru tako da padne sa stolice i da joj se cipele izuju s nogu  i odlete kroz prozor

jel sad bolje?! :D

nije šalter nego kancelarija. ali kučka se već pripremila za ovakve ekstremne situacije ispod uredskog stola je imala taster za alarm kojeg je nogom pritisnula i u hipu se u kancelariji stvorila 3 ili 4 lika ne sječam se sad i za njima ni dve sekunde evo ti ga security dogalopira i sad ko za kurac poznam tog security lika i on mene naravno pa je nastala malo nezgodna situacija išo sam ća neću da lik dobije otkaz zbog mene. a onoj kurvi sam rekao da ću joj pičku isčupat nije pula velika. no nakon nekoliko mjeseci t-com je svima njima podijelio otkaze pa eto barem djelomično pravda je zadovoljena.
i ja sam u T-comu...to što oni rade, nije humano..
jel to samo kod njih ili i druge kuće imaju istu politiku?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/2/2019, 10:51

melkijades wrote:

za šugavi hrvatistan je sve točno rekao imamo isto opažanje. čudi me kako ga udbaško ustaški organizirani politički kriminalci još nisu odveli na informativni razgovor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/2/2019, 10:59

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:ma volimo se svi mi, na neki način...čak i ti nas voliš, priznaj :)
a i mi tebe

koje ti djetinjarije pišeš? jel to neka provokacija smatraš me slijepcem kojeg možeš vrtiti oko malog prsta? pa samo ja bi barem desetoricu koji pišu na ovom forumu likvidirao. vi hrvati imate neku mentalnu anomaliju da kad netko kaže istinu vi ga patetičnim emocionalnim trikovima pokušate ušutkati ili diskreditirati ili još gore negirati totalno realnost.

:D  tako je davno dok je t-com još imao ured za reklamacije u puli uletih ko bolid u kancelariju i glupa hrvatska kurbetina šalteruša u kancelariji umjesto da pogleda zašto mi šalju dvostruke opomene i isključe internet a račune koje sam sve platio ona meni krene trkeljati pa znate gospodine ni meni nije lako i meni stižu opomene svejedno što sam već platila...znate nikome nije lako u životu.  ja kad sam  to čuo zamalo sam je zgrabio i bacio kroz prozor na cestu krvavu joj hrvatsku kurbu mater jebem koja ju je israla iz proklete hrvatske smrdljive pičke klerofašističe maloumne zatrte govnima. jebo joj četnički pas mater.

da nikome nije lako. o jebo te tuđman ratni zločinac u po satrate sifilističke pičke hrvatske.
ok, necu vise bit naivna ko dijete, imas pravo

ma trebao si je opizdit kroz onu rupu na šalteru tako da padne sa stolice i da joj se cipele izuju s nogu  i odlete kroz prozor

jel sad bolje?! :D

nije šalter nego kancelarija. ali kučka se već pripremila za ovakve ekstremne situacije ispod uredskog stola je imala taster za alarm kojeg je nogom pritisnula i u hipu se u kancelariji stvorila 3 ili 4 lika ne sječam se sad i za njima ni dve sekunde evo ti ga security dogalopira i sad ko za kurac poznam tog security lika i on mene naravno pa je nastala malo nezgodna situacija išo sam ća neću da lik dobije otkaz zbog mene. a onoj kurvi sam rekao da ću joj pičku isčupat nije pula velika. no nakon nekoliko mjeseci t-com je svima njima podijelio otkaze pa eto barem djelomično pravda je zadovoljena.
i ja sam u T-comu...to što oni rade, nije humano..
jel to samo kod njih ili i druge kuće imaju istu politiku?

kloni se tih kriminalaca. plati i šuti jer nemaš izbora. imaš privid izbora više provajdera raznih egzotičnih imena poput iskon, bombon, lizaljka, ali sve je to kupio T-Com a da ne ispadne da faktički ima monopol onda te ostale firme kao posluju samostalno.

ja sam im verbalno i pismeno zaprijetio da ako mi ikada ikada pošalju neku opomenu ili medajbože ovrhu da ću im napraviti krvoproliće u T-comu. i ne samo to nego ću im razjebati ogroman dio dtk mreže i mobilnih repetitora. a ona udbo ustaška govna iz faktoring šatro firme njih već odavno imam prve na spisku za odstrijel. dva vlasnika pobit ću im sve djecu sve što im hoda, puzi leži sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 15/2/2019, 11:33

izaći ću istekom ugovora..
MM je izašao pred mjesec-dva, a bio kod njih godinama i tih dugih razgovora pri rješavanju razno raznih problema sam se naslušala, ali ma što da im kažeš, debelokožci nastave samo u istom "ljubaznom" tonu i rade i dalje po svome...
a varaju i kradu gdje stignu...kad se požališ kažu a da, obračun nije u redu, ali napišite prigovor i onda se dopisuješ sljedeća 3 mjeseca i opet popušiš, jer imaju obačune koje ni bog isus ne kuži, nema ni pravila ni logike.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/2/2019, 11:46

Noor wrote:izaći ću istekom ugovora..
MM je izašao pred mjesec-dva, a bio kod njih godinama i tih dugih razgovora pri rješavanju razno raznih problema sam se naslušala, ali ma što da im kažeš, debelokožci nastave samo u istom "ljubaznom" tonu i rade i dalje po svome...
a varaju i kradu gdje stignu...kad se požališ kažu a da, obračun nije u redu, ali napišite prigovor i onda se dopisuješ sljedeća 3 mjeseca i opet popušiš, jer imaju obačune koje ni bog isus ne kuži, nema ni pravila ni logike.

da da plati pa se žali i piši prigovore do besvjesti. tvoje vrijeme je nebitno irelevantno no ako tim kriminlcima psihopatama ne platiš NA VRIJEME odmah se uzjebu i šalju ti ovrhe vrlo eksplicitna prijeteća pisma u međuvremenu te isključe iz mreže jednim klikom miša a ponovno uključenje plaćaš jer onom zločincu je vrijeme dragocijeno i jebeno je teško vozati miš po stolu i klikati na njega stvarno je to robovsko težak posao koji zahtijeva i VRIJEME a njima je VRIJEME NJIHOVO VRIJEME NEPROCJENJIVO.  a tvoje vrijeme je totalno nebitno ti imaš vremena na bacanje za složiti i napisati zilion prigovora a kad im u eter jebeš hrvatski udbaško ustašku majku onda ti kažu gospodine nemojte biti vulgarni jer ćemo pozvati policiju. hahah... pozvat će kurbine sinove kriminalce koji su vlastito dostojanstvo prodali za pat tisuća kuna kriminalcima na vlasti. u rvackoj više nema kriminalaca koji su s one stane zakona sad su rvacki kriminalci ti koji čuvaju zakone i poredak. da nije istinito bilo bi komično a ovako nije.

jesi čula za Milgram experiment?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 15/2/2019, 13:05

jesam, onaj neki pokus sa strujom, ali zaboravila sam detalje..moram googlat :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/2/2019, 13:38

slušao sam Korada dok  je pričao i sinula mi je ideja da ono o čemu on priča već postoji u prirodi u ranim i raznim oblicima.

tko se sjeća filmova Alien i Alien vs Predator?

e to nije SF nego realnost na Zemlji odavno evo jedan primjer koji vrijedi pogledati. nešto slično se događa među ljudima parazitiranje na energetskom nivou primjer je aben.

evo Aliena:



Neuro-parasitogy of the Jewel Wasp and its Zombie Cockroach Host
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 15/2/2019, 15:13

uff..jebenti kukce :blj

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/2/2019, 21:03

Denkverbot - Page 30 52008410


JohnnyOnTheSpot88 sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 16/2/2019, 07:30


nabavih i ja neki dalekozor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/2/2019, 13:23

Noor wrote:uff..jebenti kukce :blj

piše ti što osa radi ne moraš i gledati ako ti se kukci gade

ali razmišljaj šire out of the box. vidi big picture vidiš kako je osa od normalnog samosvjesnog žohara napravila poslušnog zombija implantirajući mu u mozak mali čip odnosno kemikaliju. jel ti taj žohar zombi ne liči na ustaše klerofašiste i birače HDZ-a a osa ti treba ličit na kler sa Kaptola i rvacke političare.

onda možemo tu priču proširiti dalje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 16/2/2019, 15:00

Gnječ wrote:
Noor wrote:uff..jebenti kukce :blj

piše ti što osa radi ne moraš i gledati ako ti se kukci gade

ali razmišljaj šire out of the box. vidi big picture vidiš kako je osa od normalnog samosvjesnog žohara napravila poslušnog zombija implantirajući mu u mozak mali čip odnosno kemikaliju. jel ti taj žohar zombi ne liči na ustaše klerofašiste i birače HDZ-a a osa ti treba ličit na kler sa Kaptola i rvacke političare.

onda možemo tu priču proširiti dalje...
ma i čitala sam i gledala, uz oketanje želuca, jer insekte jgb stvarno ne podnosim :(
ta priča može se proširiti i primjeniti na mnoge sfere života..
a religija je opijum. bilo koja...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 16/2/2019, 15:01

kic wrote:
nabavih i ja neki dalekozor..
jel voajerišeš šta? :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 16/2/2019, 15:17

kic wrote:

popišo se na odluke kolektivistov, na pseudoznanost (horoskope), i navijače športa ča je ok,
ali govori protiv ekonomije snova- a to je pogrješno. un uspoređuje nogometaša i fizičara, kako je nogometaš heroj a tribo bi biti fizičar- to ni ni moguće.

pada i na poučavanju kritičkog mišljenje, ne želin broniti naše skule, ali you cant teach it.



i na kraju, strašna kritika ljevice;
u hrvackoj se kradu šoldi za 2000 ploća učiteljov ki rodu s glupima- no kid left beghind- a tri ploće na nadarene.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 16/2/2019, 20:46

Neda mi se slušati sve...
O čemu je riječ?
Kakvi projekti?
Zaustavila sam na društvu i okolišu..

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 16/2/2019, 22:59

mativka wrote:Neda mi se slušati sve...
O čemu je riječ?
Kakvi projekti?
Zaustavila sam na društvu i okolišu..

nikakvi,
čovik meće u perspektivu, tj kontekstualiziro nova i nadolazeća tehnološka dostignuća..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/2/2019, 23:05

aben wrote:
mativka wrote:Neda mi se slušati sve...
O čemu je riječ?
Kakvi projekti?
Zaustavila sam na društvu i okolišu..

nikakvi,
čovik meće u perspektivu, tj kontekstualiziro nova i nadolazeća tehnološka dostignuća..

ti si rekao da si imao najgore profesore. to je zato jer si glup ili zato jer si nadaren?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum