ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 23:38

dzango wrote: Kuleri se uopšte ne čuju a CPU ima neko uljano hlađenje. Prvi put sam video tako nešto.
ja na ovom lapu, lenovo iz 2013e imam neko čudno hlađenje na procesoru. izgleda kao pasivni izmjenjivač topline, a ima ventilator., imam ssd pa je tu manje topline.

veber

Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Sun 13 Jan - 23:41

catabbath wrote:
veber wrote:pa ne kompliciraju se kada su kompatibilni. ja imam u autu dock za LG. samo uštekam i dalje se sam spoji na radio mikrofone, zvučnike...
mali je zajeb kaj sam nakon 5 lg kupio ovaj leagoo pa dock ne paše :D

Kod Androida Auto kad spojiš mob na auto u principu ne rade sve aplikacije već samo one koje su kompatibilne i odobrene za Android Auto iako na nekim mobitelima postoje hackovi da rade sve aplikacije iz moba.
ja bi zabranio te ekrane. vozio sam od frenda S novi. pa jebote dva ekrana. jedan je komandna ploča, koju sam stavio u retro stil S280 iz 70ih i odmah do je 15 inčni kao za sustav. nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš. možeš gledat telku u vožnji. da ne tipkam o 6 598 354 funkcije dovoljno da se zapikneš u pješake.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by catabbath Sun 13 Jan - 23:58

veber wrote: nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš.

Na VW autima npr. ne možeš gledati video u vožnji zbog sigurnosti. Osim ako nisi preko nekog VW softwarea za mijenjanje postavki  (VCDS, ODIS, ODBEleven) to omogučio na svoju ruku.


Last edited by catabbath on Sun 13 Jan - 23:59; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 0:06

a mmožda je ovaj to napravio na s. ja sam imao s prije 6-7 godina i čim si iz N ili P pomaknuo ručicu odmah je ugasio tv i prebacio u FM mod. možda je zbrikao, ali to je pizdarija.

_________________

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 M_50010

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Mon 14 Jan - 0:15

veber wrote:ja bi zabranio te ekrane. vozio sam od frenda S novi. pa jebote dva ekrana. jedan je komandna ploča, koju sam stavio u retro stil S280 iz 70ih i odmah do je 15 inčni kao za sustav. nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš. možeš gledat telku u vožnji. da ne tipkam o 6 598 354 funkcije dovoljno da se zapikneš u pješake.

Pa za 10tak godina će se ionako po autocestama voziti automatski...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 0:19

Hektorović wrote:
veber wrote:ja bi zabranio te ekrane. vozio sam od frenda S novi. pa jebote dva ekrana. jedan je komandna ploča, koju sam stavio u retro stil S280 iz 70ih i odmah do je 15 inčni kao za sustav. nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš. možeš gledat telku u vožnji. da ne tipkam o 6 598 354 funkcije dovoljno da se zapikneš u pješake.

Pa za 10tak godina će se ionako po autocestama voziti automatski...
teško. još će biti hrpa vozila bez senzorike i skupa je investicija. mada bi sa stanovišta vožnje bilo najbolje jer bi se mogle dići brzine. do splita odspavaš, pojebeš ljubavnicu-zdrobiš par talijana u fiatu 500 i veselo odeš na sud u zadar do gđe šupe samo po kuriru pošalješ za topli obrok...
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Mon 14 Jan - 0:37

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ja bi zabranio te ekrane. vozio sam od frenda S novi. pa jebote dva ekrana. jedan je komandna ploča, koju sam stavio u retro stil S280 iz 70ih i odmah do je 15 inčni kao za sustav. nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš. možeš gledat telku u vožnji. da ne tipkam o 6 598 354 funkcije dovoljno da se zapikneš u pješake.

Pa za 10tak godina će se ionako po autocestama voziti automatski...
teško. još će biti hrpa vozila bez senzorike i skupa je investicija. mada bi sa stanovišta vožnje bilo najbolje jer bi se mogle dići brzine. do splita odspavaš, pojebeš ljubavnicu-zdrobiš par talijana u fiatu 500 i veselo odeš na sud u zadar do gđe šupe samo po kuriru pošalješ za topli obrok...

Tesle već voze uveliko, uskoro će to svi bolji modeli imati ...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 0:43

je tesla je malo u americi zgazio ljude. daleko je to od ostvarivog u realnom vremenu.
previše senzorike, inputa i nepredvidljivih ispada. ako gledamo realno tempomat je već autopilot. ja imam na volanu gas. znači uvijek mogu ubrzavat iznad označene brzine ili s drugom tipkom poništi. ili pritiskom na kočnicu ili gas. noviji prate crtu i aute ispred tebe no još je to daleko od autonomije. pogotovo jer će trebat uparivat vozila koja dolaze tebi u susret pa sustav prijenosa informacija pet vozila ispred tebe...

...puno inputa i puno IF/OR

_________________

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 M_50010

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Hektorović Mon 14 Jan - 0:56

veber wrote:je tesla je malo u americi zgazio ljude. daleko je to od ostvarivog u realnom vremenu.
previše senzorike, inputa i nepredvidljivih ispada. ako gledamo realno tempomat je već autopilot. ja imam na volanu gas. znači uvijek mogu ubrzavat iznad označene brzine ili s drugom tipkom poništi. ili pritiskom na kočnicu ili gas. noviji prate crtu i aute ispred tebe no još je to daleko od autonomije. pogotovo jer će trebat uparivat vozila koja dolaze tebi u susret pa sustav prijenosa informacija pet vozila ispred tebe...

...puno inputa i puno IF/OR

VW isto puno ulaže

Budemo vidjeli...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Oh_Femder Mon 14 Jan - 1:30

Hektorović wrote:
dzango wrote:Govnari. Tretiraju mušterije kao stoku. Sa druge strane Huawei sam nudi šifru za otključavanje rikaverija na svom sajtu. Dovoljno je da ukucaš svoj IMEI. Lično sam se uverio kada sam flešovao neki stari telefon.
Onda ti je jasno koji telefon treba da kupiš.
Kinezi te špijuniraju :D Ne kupuj od bad guysa :D 

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Chuck-10
He-he, da samo Kinezi. Zaklela se Zemlja raju... :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by marcellus Mon 14 Jan - 8:47

inače kompletna commie ljevica i pokreti tipa occupy ovo ono imaju fetiš na socijalizam i iphone

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by marcellus Mon 14 Jan - 8:49

Hektorović wrote:
veber wrote:ja bi zabranio te ekrane. vozio sam od frenda S novi. pa jebote dva ekrana. jedan je komandna ploča, koju sam stavio u retro stil S280 iz 70ih i odmah do je 15 inčni kao za sustav. nije mi jasno zašto ne gasi tv kada kreneš. možeš gledat telku u vožnji. da ne tipkam o 6 598 354 funkcije dovoljno da se zapikneš u pješake.

Pa za 10tak godina će se ionako po autocestama voziti automatski...

ionako izbjegavam auto ceste a ubuduće ću još više

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by kaya Mon 14 Jan - 8:59

dzango wrote:Koja su ovi govna, ne mogu da verujem.
teska. i sve je to tocno. baterija je za godinu i pol gotova i to odjednom se isprazni 5 puta dnevno. 
znaci nije postepeno nego je bas napravljena da toliko traje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by catabbath Mon 14 Jan - 9:05

veber wrote:teško. još će biti hrpa vozila bez senzorike i skupa je investicija.

Upravo tako. I moraš uzeti u obzir da uvijeti na cesti moraju biti idealni, ceste super iscrtane i prohodne, znkaovi uredno postavljeni i vidljivi, disciplinirana ostala vozila itd..

Nema šanse da takav vozi npr. po Puli, ceste na rupe, nikakvih oznaka, svako malo znak kopanja na cesti pored rupe na cesti, vozila svakako parkirana, ni za 10 godina...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 10:02

catabbath wrote:
veber wrote:teško. još će biti hrpa vozila bez senzorike i skupa je investicija.

Upravo tako. I moraš uzeti u obzir da uvijeti na cesti moraju biti idealni, ceste super iscrtane i prohodne, znkaovi uredno postavljeni i vidljivi, disciplinirana ostala vozila itd..

Nema šanse da takav vozi npr. po Puli, ceste na rupe, nikakvih oznaka, svako malo znak kopanja na cesti pored rupe na cesti, vozila svakako parkirana, ni za 10 godina...
teoretski bi na autocestama moglo radit. praktično postoje preduvjeti. stupići svakih 100m, oznake svakih 1 km, dobro iscrtane trake, paneli za obavjest no opet hrpa inputa koja je kaotična za logaritam. npr padne snijeg i više se ne vide trake. znači sve prelazi na stupiće, a time se odmah smanjuje sigurnost. povećava se broj nepoznanica koje računalo mora obradit. gps je nepouzdan jer mu je točnost od 1-100m.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 10:04

marcellus wrote:inače kompletna commie ljevica i pokreti tipa occupy ovo ono imaju fetiš na socijalizam i iphone
tvoj fetiš su povampireni komunisti koji iskaču i iz siemens nixdorf blagajne.
bogtejebo svagdje vidiš komunjare. daj se skuliraj.

nema goreg antialkoholičara od bivšeg alkoholičara.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by marcellus Mon 14 Jan - 10:06

veber wrote:
marcellus wrote:inače kompletna commie ljevica i pokreti tipa occupy ovo ono imaju fetiš na socijalizam i iphone
tvoj fetiš su povampireni komunisti koji iskaču i iz siemens nixdorf blagajne.
bogtejebo svagdje vidiš komunjare. daj se skuliraj.

nema goreg antialkoholičara od bivšeg alkoholičara.
pa occupy wall street su drkali protiv multinacionalih korporacija i svi su imali ajfone i dogovarali s njima prosvjedne akcije
mate kapović je isto plenume KP FFZG sazivao ajfonom

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by marcellus Mon 14 Jan - 10:07

jer nema boljeg oružja u borbi protiv kapitalizma od ajfona i fejsbuka

_________________
Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 10:15

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:inače kompletna commie ljevica i pokreti tipa occupy ovo ono imaju fetiš na socijalizam i iphone
tvoj fetiš su povampireni komunisti koji iskaču i iz siemens nixdorf blagajne.
bogtejebo svagdje vidiš komunjare. daj se skuliraj.

nema goreg antialkoholičara od bivšeg alkoholičara.
pa occupy wall street su drkali protiv multinacionalih korporacija i svi su imali ajfone i dogovarali s njima prosvjedne akcije
mate kapović je isto plenume KP FFZG sazivao ajfonom
koga boli kurac, jebali te partizani, ustaše komunisti.

tipkali smo o baterijama i elektronici, ali ti bolesnik moraš počet srat o tamo nekim pizdarijama koje ne zanimaju normalne ljude. imaš dovoljno zatrovanih tema tamo nastavi srat od 45e na ovamo. svaka jebena tema završi na tome. a od toga se ne živi.

kakve veze ima tvoj upis s trajanjem baterije ili samovoznim automobilima, osim da zasereš temu s komunjarama i govnima koje zanimaju vas par bolesnika.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by veber Mon 14 Jan - 10:20

marcellus wrote:jer nema boljeg oružja u borbi protiv kapitalizma od ajfona i fejsbuka
kakve to ima jebene veze s temom baterija?
i arapi koriste toyote.


svaku temu morate zasrat s glupostima.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by catabbath Mon 14 Jan - 10:36

veber wrote: gps je nepouzdan jer mu je točnost od 1-100m.

1m ima eventualno američka vosjka, mi smrtnici imamo max 4m kad je hrpa satelita u dometu. A kad ih je malo onoda je fešta,  skaće sa 12m na 5000m :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo - Page 3 Empty Re: Apple ne dozvoljava kupcima da poprave iPhone, tera ih na ovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum